Νέα

Με ποια κάνατε το καλύτερο σεξ ever?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλύτερο σεξ ever

  • Το καλύτερο sex ever το έκανα με τη γυναίκα/γκομενα/σχέση μου

    Ψήφοι: 78 56,9%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με call girl

    Ψήφοι: 18 13,1%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με πουτανα σε μπουρδελο/στούντιο

    Ψήφοι: 22 16,1%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με εφήμερη γνωριμία

    Ψήφοι: 19 13,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    137

geraki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
178
Like
214
Πόντοι
21
Τείνω να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα @No_limits. Οι παντρεμένες (40-50 ετών) έχουν μεγάλες στερήσεις και κουβαλάνε πολλά κιλά ανεκπλήρωτων φαντασιώσεων. Να είναι καλά το bumble και το tinder και έχει άρκετό ψωμί αν είσαι νεαρότερος και σχετικά εμφανίσημος.

Επι του θέματος, έχω να αναφέρω πως το καλύτερο σέξ το απόλαυσα πάντα με παντρεμένες/χωρισμένες σε εφήμερες συναντήσεις.

Αρκεί να μην κουβαλάνε πραγματικά πολλά κιλά.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.895
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Στα μπουρδελα υπαρχουν 40αρες και 50αρες που κανουν θαυματα,για ποιο λογο να μπλεξετε με παντρεμενες οι οποιες θα κουβαλανε και κομπλεξ απο τον πρωην η νυν αντρα τους.
Τα ειχα μπλεξει με μια 42αρα παλια εγω 27 τη πηδηξα ολα καλα αλλα πολλα κομπλεξ και μου σπαγε τα νευρα στα τηλεφωνα,ωσπου τοτε ειχε τυχη να πρωτοπαρω τη στεφανια στο ηλια ηλιου το σεξ,βγαινοντας απο τον οικο και χαρουμενος απο τις επιδοσεις της στεφάνιας κατευθιαν διεγραψα τηελφωνα φβ και δεν ξανασηκωσα το τηλεφωνο στη 42αρα ευτυχως δεν ηξερε που μενω,καθε 3 με 4 μερες ζουμπιτος με στεφανια και επαιρνα και βαρβαρα για αλλαγη.

κάθε μέρα μας λες και μια ιστορία και κάθε μέρα αναφέρεις και μια πρώην - όχι επαγγελματία - πήδησες :(
ρε μπας και είσαι σχεσάκιας κατά βάθος και μας το κρύβεις. μπαγάσα ζαν...:confused: :wink:
χαζουλη εχω ξαναπει στο παρελθον ειχα κανει 5 σχεσεις ενω ταυτοχρονα πηγαινα και στα μπουρδελα,μετα απο σκεψη και φιλοσοφια πάρθηκε η τελικη αποφαση οτι απο εδω και μπρος μονο με αγοραιο ερωτα θα ασχολουμε εκτος και μου κατσει εξωτερικη γκομενα εντος καποιων λιγων ωρων.
Παντου σε παρεες με γυναικες και ελευθερες λεω οτι ασχολουμαι με τον αγοραιο ερωτα μονο και μενουν ξυλο,δεν μπορουν να φανταστουν καποιον να μην της γλυφει και να τις απαξιει.
Ειχε τυχει να ειμαι σε παρεα με 2 ελευθερες εγω και ενας φιλος μου,εγω ειπα οτι ασχολουμαι μονο με τον αγοραιο ερωτα σε ελευθερες κοπελες απαξιωνοντας τες.
Ο φιλος τα εφτιαξε με μια απο τις 2 και η αλλη μετα απο 5 μηνες με αλλον.
:confused::confused::confused:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Εγω με τις γκομενες εκανα το χειροτερο σεξ στην αρχη την πρωτη η δευτερη φορα οκ μετα απο την τριτη αρχιζα και τις βαριομουν.
5 γκομενες 5 φορες το ιδιο μοντελο,τις εβλεπα μετα απο ενα μηνα φιλικα και καμια ερωτικα.
Τωρα στο ερωτικο κομματι τα καλυτερα τα εχω κανει με κοριτσια του αγοραιου,ποια να πρωτοθυμηθω,οσο σκεφτομαι που ειναι κλειστα τρελενομαι,ευτυχως που παω στα μουλωχτα αλλα μου λειπει η τσαρκα
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
147
Κριτικές
4
Like
611
Πόντοι
301
Adelina πριν 3 χρόνια και κάτι από gde.οσο και αν έψαξα δεν τη ξαναβρήκα ποτέ δυστυχώς..
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Με μια σχέση που κράτησε 12 μήνες. Πραγματικά τέτοια χημεία στο σεξ δεν μού έχει ξανατύχει. Δεν είχαμε να πούμε ενδιαφέροντα πράγματα, οι βόλτες μας μέτριες προς βαρετές, δεν είχα ποτέ διασκεδάσει μαζί της, αλλά όταν ερχόταν η ώρα για το κρεβάτι ρέφαρε η πουτάνα κάθε φορά! Ωραίο σωματάκι λεπτό , οριακά αδύνατο, εξωτική φατσούλα -θα την έλεγες χρυσή τομή βραζιλιάνας με ισπανίδα κάτι τέτοιο- και φυσικά ακόμα και μετά από 12 χρόνια την παίζω για πάρτυ της ανασύροντας στην επιφάνεια της μνήμης μου τα γαμήσια μας.. Φοβερή γκόμενα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Στο θέμα μας, υπάρχουν σαφώς πιο αεροπλανικά γαμήσια με γκόμενες και μάλιστα λίγο καιρό αφού προχωρήσει η σχέση και λυθεί η γκόμενα και υπάρχει η απόλυτη άνεση στο κρεβάτι όπως υπάρχουν και στιγμές με πληρωμένες κοπέλες που έχουν μείνει αξέχαστες. Το μυαλό παίζει πολλά περίεργα παιχνίδια.
για πες μας τωρα καλυτερο γαμησι κανεις με την γκομενα που δεν εχεις η με την ελενα που παλι δεν πηγες τοτε παρα μονο παρλα ησουν?
Αν δεν απαντησεις θα ξεφτιλιστεις για 100η φορα.
Περιμενω απαντηση.
Σημειώση γαμησι εννοω κανονικό οχι ποια σου γαμαει πιο καλα τον κωλο.


Μουνόπανο λερωμένο, δε σου πέφτει λόγος εσένα και δε μπορείς να έχεις άποψη ούτε σε αυτό το νήμα καθώς κατά δήλωσή σου ΔΕΝ έχεις σχέσεις με κανονικές γκόμενες αλλά βολεύεσαι με την αγχωμενη μαλακία του 5λέπτου στο Μετάξι.

Το τι κάνουμε εμείς οι κανονικοί άντρες δε σε αφορά.


Σκασμός και λε πουλέ.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
711
Πόντοι
96
Με μια σχέση που κράτησε 12 μήνες. Πραγματικά τέτοια χημεία στο σεξ δεν μού έχει ξανατύχει. Δεν είχαμε να πούμε ενδιαφέροντα πράγματα, οι βόλτες μας μέτριες προς βαρετές, δεν είχα ποτέ διασκεδάσει μαζί της, αλλά όταν ερχόταν η ώρα για το κρεβάτι ρέφαρε η πουτάνα κάθε φορά! Ωραίο σωματάκι λεπτό , οριακά αδύνατο, εξωτική φατσούλα -θα την έλεγες χρυσή τομή βραζιλιάνας με ισπανίδα κάτι τέτοιο- και φυσικά ακόμα και μετά από 12 χρόνια την παίζω για πάρτυ της ανασύροντας στην επιφάνεια της μνήμης μου τα γαμήσια μας.. Φοβερή γκόμενα
Και για πες γιατι ξεκοψατε μορτη? Της ειπες οτι την ερωτευτηκες κ αυτη σε εκλασε αμεσως?
Ειχα κ εγω μια παρομοια εμπειρια. Τρομερα γαμησια αλλα η γκομενα ηταν κολλημενη με τον πρωην της ο οποιος απο οτι μου ειπε δεν πηδαγε καλα αλλα ειχαν περασει πολλα μαζι κλπ!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Τολμώ να πώ ότι με την γυναίκα μου έχω ρίξει εξαιρετικά γαμήσια.

Π
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Στο θέμα μας, υπάρχουν σαφώς πιο αεροπλανικά γαμήσια με γκόμενες και μάλιστα λίγο καιρό αφού προχωρήσει η σχέση και λυθεί η γκόμενα και υπάρχει η απόλυτη άνεση στο κρεβάτι όπως υπάρχουν και στιγμές με πληρωμένες κοπέλες που έχουν μείνει αξέχαστες. Το μυαλό παίζει πολλά περίεργα παιχνίδια.
για πες μας τωρα καλυτερο γαμησι κανεις με την γκομενα που δεν εχεις η με την ελενα που παλι δεν πηγες τοτε παρα μονο παρλα ησουν?
Αν δεν απαντησεις θα ξεφτιλιστεις για 100η φορα.
Περιμενω απαντηση.
Σημειώση γαμησι εννοω κανονικό οχι ποια σου γαμαει πιο καλα τον κωλο.


Μουνόπανο λερωμένο, δε σου πέφτει λόγος εσένα και δε μπορείς να έχεις άποψη ούτε σε αυτό το νήμα καθώς κατά δήλωσή σου ΔΕΝ έχεις σχέσεις με κανονικές γκόμενες αλλά βολεύεσαι με την αγχωμενη μαλακία του 5λέπτου στο Μετάξι.

Το τι κάνουμε εμείς οι κανονικοί άντρες δε σε αφορά.


Σκασμός και λε πουλέ.
αγχωμένη μαλακια τπυ 5λεπτου???ποιος σου ειπε ρε γυναικωτε οτι ειναι αγχωτικο το 5λεπτο η 10λεπτο πηδημα,μια χαρα ειναι...εξαλλου πξγαινω καπακι για δευτερο γυρο με διαφορετικη.
Τι θες 2 ωρες να γλυφεστε χαχαχαχαχα
Λεγε ρε με ποια εκανες το καλυτερο με την γκομεννα που δεν εχεις η με την ελενα που δεν πηγες???
Περιμενω απάντηση αλλιως θα ξεφτιλιστεις
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Το καλητερο σεξ η ένα απ τα καλητερα τέλος παντον ...το έκανα προς τα τέλη του 19 ,πριν την καραντίνα:( ,με ένα call girl απο τη Γεωργια απ οτι μου ειπε, και μαλιστα σε απολιτα χαμιλη τιμη...Του εστιν αποδικνηται,οτι με τα πολλα λεφτα δεν θα πετυχεις και την καλη πουτανα...Αισθησιασμος πισω απο πολυ σεξυ εσωρουχα,δυνατο γαμηση.πιπες γλωσοφιλα,αλλα και κολαρακι ,σε χρονο dt!....Να εισαι καλα κουκλαρα μου!Αν και τηλεφωνο δεν μπορω να σε βρω πια...:P :sunglasses:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Αννα σέρβα στο κασσανδρας.... για οσους ξερούν.... :) :) :)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Περιμενω απάντηση αλλιως θα ξεφτιλιστεις
Να σου πω, αυτό γιατί το λες πάντα? :grin: Το έχεις σε copy/paste?

μην του λες ρε για σεξ πάνω από 3λεπτο του ζαν...αγχώνεται και ντρέπεται :confused:
μωρη μπαμιτσα εσυ αγχωνεσαι αν θα μπορεσεις να πηδησεις μεσα σε 10 λεπτα,εμεις οι βετερανοι δεν εχουμε τετοια προβλήματα χαζοβιολη
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.265
Like
24.230
Πόντοι
6.056
ρε σεις κουρασε αυτη η κοντριτσα 3-4 ατομα να κυνηγιουνται σε ολα τα θεματα
δεν γελαει κανεις δεν ενδιαφερει κανεναν και βαριομαστε να σκρολαρουμε

με το συμπαθιο κιολας :undecided:
 

doc_lin

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
851
Κριτικές
64
Like
6.751
Πόντοι
28.335
Νάγια.... το καλύτερο σεξ ever
 

spygl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
43
Like
6
Πόντοι
0
από call girls
αλεξια & Δημητρα απο AGN.
εχουν χαθει και οι δυο...
 

explorer

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
158
Like
137
Πόντοι
1
ρε σεις κουρασε αυτη η κοντριτσα 3-4 ατομα να κυνηγιουνται σε ολα τα θεματα
δεν γελαει κανεις δεν ενδιαφερει κανεναν και βαριομαστε να σκρολαρουμε

με το συμπαθιο κιολας :undecided:

Καποτε ειχε ανοιξει ενα θεμα για τσακωμους. Δεν θυμαμαι ομως πως λεγοταν.
 

explorer

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
158
Like
137
Πόντοι
1
Στο θεμα μας τωρα δυσκολη η απαντηση. Εχω περασει καταπληκτικα και με εργαζομενα κοριτσια και με πρωην σχεσεις. Ισοπαλια λοιπον.
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
873
Like
923
Πόντοι
86
Οσοι λενε για τη σχεση/γυναικα να μας πουνε σε μερικα χρονια (οχι πολλα). Και ναι στην αρχη τα γαμησια μπορει να ειναι δυνατα αλλα πιο μετα... Ισως η ποοοολυ σπανια εξαιρεση στον κανονα. Οσο καλα και να τα εχουμε βρει, καποια στιγμη θα επελθει η παρακμη. Ειτε λογω υποχρεωσεων, παιδιων κλπκλπ.
Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ξεκλειδωνουμε τη γυναικα μας στο σεξ οπως γουσταρουμε. Και απλα... Ο επομενος που θα την καυλωσει οταν επελθει η παρακμη, θα γαμησει καλα και ισως και καλυτερα αφου δεν θα εχει ταμπου και "πρεπει να βαζω φρενα μη με πει πουτανα" μαζι του. Οσα ταμπου ειχε και τα παλεψαμε, ειναι ετοιμα για τον επομενο γαμια που θα τη ριξει στο κρεβατι. Γι αυτο ποστευω και τα καλυτερα γαμησια μου τα εχω κανει με παντρεμενες ενω ημουν πιτσιρικας. Οποτε γουσταραν γαμιοντουσαν και τελος. Τιποτα παραπανω δεν ηθελαν παρα πουτσα για αλλαγη και τονωση της σχεσης συμφωνα με την πλειοψηφια.
Ξαναλεω προσωπικη αποψη. Απλα οσοι ζειτε αγαπες και λουλουδια και νομιζετε οτι ποτε σ εμενα... Ας κρατατε πισινη. Οπως γαμαμε εμεις ετσι και οι γυναικες καυλωνουν απλα δεν το παραδεχονται. Υα αργησουν σε σχεση μ εμας αλλα θα ερθει 100000000% η στιγμη τους. Απλα ευχεσαι να ειναι ενα γαμησι και τελος η να ξεσπαει μια στις τοσες με κανενα ξεκαρφωτο και οχι σταθερη σχεση οποτε ο γαμος μπαινει σε κινδυνο. Μονογαμια θεωρω οτι δεν υπαρχει ειδικα στην εποχη μας. Αλλωστε οσοι ειναι παντρεμενοι και το πιστευουν... Μαλλον ειναι σε λαθος φορουμ. Αν γαμανε... Και η γυναικα τους θα θελησει και θα το κανει καποια στιγμη.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αποψη παντα που βεβαια... Με οσα εχουμε βιωσει και ακουσει... Τεινει να ειναι η μεγαλυτερη πιθανοτητα.
Καλυτερα γαμησια λοιπον με παντρεμενες μακραν.... Ετοιμες για ολα χωρις πολλα πολλα...
Φιλε με ταξιδευεις σε ωραιες αναμνησεις..

συμφωνω απολυτα. ειμαι 45 και απο τα 40 μου νταραβεριζομαι με μια 42 τοτε 47 σημερα. παντρεμενη , πολυ κλασατη γυναικα, γυναικαρα με τα ολα της... ανα πασα στιγμη μποριε να εχει οποιο αρσενικο θελει ανετα. Σχετικα παραμελημενη απο τον δικο της , το σεξ μεταξυ τους αραιο και εντελως τυπικο (απο οτι μου λεει) ΑΛΛΑ με μενα μοιαζει με ηφαιστειο... Στην αρχη ηταν κουμπωμενη σχετικα αλλα με τον καιρο και οσο την ξεκλειδωνα κανουμε τα ωραιοτερα γαμησια της ζωης μας ... ετοιμη να δεχτει τα ΠΑΝΤΑ , και το κυριοτερο να ΔΩΣΕΙ τα παντα.
και το καλυτερο ολων???? γουσταρει απιστευτα να με κανει να περναω και εγω καλα ... χαλιεται οταν την περιποιουμε παραπανω απο οτι με περιποιειται αυτη ... ακομα και περιοδο να εχει θα με χυσει γιατι λεει της καυλωνω το μυαλο και μονο με την ιδεα ..... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ???? ΝΑΙ και οποιος την βρει την κραταει .... καυλωσα παλι))))))))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom