Νέα

Με αγαπάει μια πουτάνα, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kapotas07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 982
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Επισης υποθετικα...

Στην αρραβωνιαστικια σου τι θα πεις???
την αληθεια?

Σκεφτεσαι την ατακα λιγο στο μυαλο σου πως θα ακουστει?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Καλά κι εσύ ρε φίλε στον χώρο εργασίας σου την πήγες από τα πρώτα ραντεβού?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί ρε Ντάρια να ξεκολήσει ο άθρωπας ? Αμα γουστάρει εκεί - ΕΚΕΙ !
Δηλαδή οι πουτάνες δεν είναι κατάλληλο είδος, για να το αγαπάει κάποιος ?
δυσκολο να αγαπησεις την ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ, και να την αγαπησεις, και να εισαστε μαζι, ειτε σε ενα χρονο ειτε σε 5 χρονια θα της πεις 'θυμασαι οτι εγω σε εβγαλα απο αυτο το μπουρδελο που δουλευες και σε εκανα κυρια?" ετσι δεν ειναι???? οποτε παρεα, σεξ- οκ, αλλα οχι τπτ αλλο....
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
θελει να με βλεπει συνεχεια με παιρνει τηλ να πηγαινω στο στουντιο και ποτε δεν πληρωνω, δινω τα λευτω στην τσατσα που υπαρχει και οταν ερχεται μεσα μου τα δινει απο τα δικα της, αυτο εχει γινει πανω απο 10 φορες, ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...

Εκτος απο ψευτης εισαικαι ΖΙΓΚΟΛΟ ΑΠΟΠΑΝΩ αφου σε πληρωνει η ΠΟΥΤΑΝΑ για να τη ΓΑΜΗΣΕΙΣ....

χΑΧΑΧΑ..... ΠΑς δινεις το 50 αρι στην τσα2 και η πουτανα σου δινει παλι 50 ευρω πισω.....ΟΜΩΣ....

Απο τα 50που δινεισ στην τσα2 εστω τα μισα τα παιρνει η πουτανα δηλαδη τα 25 αφου ομως σου δινει 50 πισω σε πληρωνει 25 απο την τσεπη της για να τη γαμας..ΖΙΓΚΟΛΑΡΑ μου εσυ....

Που μιλας με την τανα 2 ωρες τημερα αλλα για φικι φικι.... πας στο στουντιο.... ΧΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εχεις απολυτο δικιο το sex με την "πουτανα" γιατι ειναι πουτανα και δεν μπορει να αλλαξει αυτο ειναι τοπ κορυφη ασυγκριτο....
καλα τυπε μερικες φορες οι πουτανες στα μπουρδελα μπορει να ειναι πιο ξηγημενες απο πολλες πουτανες που υπαρχουν στην ζωη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δυσκολο να αγαπησεις την ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ, και να την αγαπησεις, και να εισαστε μαζι, ειτε σε ενα χρονο ειτε σε 5 χρονια θα της πεις 'θυμασαι οτι εγω σε εβγαλα απο αυτο το μπουρδελο που δουλευες και σε εκανα κυρια?" ετσι δεν ειναι???? οποτε παρεα, σεξ- οκ, αλλα οχι τπτ αλλο....
μην γινεσαι bbwlover ρε νταρια :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
δυσκολο να αγαπησεις την ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ, και να την αγαπησεις, και να εισαστε μαζι, ειτε σε ενα χρονο ειτε σε 5 χρονια θα της πεις 'θυμασαι οτι εγω σε εβγαλα απο αυτο το μπουρδελο που δουλευες και σε εκανα κυρια?" ετσι δεν ειναι???? οποτε παρεα, σεξ- οκ, αλλα οχι τπτ αλλο....

Δεν το πιστευω αυτο που λες ....

Αν πραγματικα την αγαπησει τοτε δεν θα το πει ποτε
γιατι ηταν ΕΠΙΛΟΓΓΗ του και ΗΞΕΡΕ τι δουλεια εκανε ......

Εκ των προτερων......
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Να αφήσεις την κοπέλα να βρει αλλού την τύχη της. Εγώ δεν πιστεύω ότι την αγαπάς, είναι απλά θέμα κολακείας και επιβεβαίωσης! Αμα την αγαπούσες πρώτα απ όλα δεν θα χες στον τίτλο του θρεντ τη λέξη "πουτάνα"! Θα μου πεις αυτό είναι αλλά....η έκφραση....
Μη χαλάς ούτε τη ζωή σου, αφού έχεις ήδη κάποια, ούτε της κοπελιάς! Πούτσα και βούρτσα μοιάζουνε αλλά ΔΕΝ είναι το ίδιο άρα ΜΗΝ τα μπλέκεις!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν το πιστευω αυτο που λες ....

Αν πραγματικα την αγαπησει τοτε δεν θα το πει ποτε
γιατι ηταν ΕΠΙΛΟΓΓΗ του και ΗΞΕΡΕ τι δουλεια εκανε ......

Εκ των προτερων......
ΔΕΝ υπαρχει αντρας που μπορει να ξεχασει τετοιο παρελθων της γυναικας
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
δυσκολο να αγαπησεις την ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ, και να την αγαπησεις, και να εισαστε μαζι, ειτε σε ενα χρονο ειτε σε 5 χρονια θα της πεις 'θυμασαι οτι εγω σε εβγαλα απο αυτο το μπουρδελο που δουλευες και σε εκανα κυρια?" ετσι δεν ειναι???? οποτε παρεα, σεξ- οκ, αλλα οχι τπτ αλλο....

Πιθανότατα να έχεις δίκιο. Αυτός όμως που αποφασίζει να τα φτιάξει με μιαν εκδιδόμενη, πρέπει να έχει συνηδητοποιήσει μερικά πράγματα, όπως το γεγονός οτι η γυναίκα που είναι μαζί είναι πράγματι εκδιδόμενη και επίσης οτι το "Πρίτι Γουμαν" είναι εμπορική ταινία του Χόλιγουντ και δεν έχει καμία σχέση με την σκληρή πραγματικότητα
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Είστε μαλάκες και κομπλεξικοί όλοι σας!

και συ Ντάρια?

ρε καπότα! ξεκόλλα ρε μαλάκα και άσε τους κομπλεξισμούς!

και θα στο πω αλλιώς ρε γιατί οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν!!!!

αν πηδούσε κάποιος την αραβωνιάρα σου και μετά την πουτάνα! τι θα έλεγε ρε? τι αστρονομικό πήδημα κάνει η πουτάνα και τι ξενέρωτη είναι η αραβωνιάρα?

εγώ πιστεύω ότι μεγάλη διαφορά δεν υπάρχει!

[youtube=425,350]9NNWq66cD-g[/youtube]

απλά εσύ είσαι καψούρης με την πουτάνα και σου φαίνεται κρύα η αραβωνιάρα!

αλλά επειδή σου είπα οι 8 μήνες είναι πολύς χρόνος για μια απλή καψούρα, και κρατάει πολύ....

πιστεύω ότι αισθάνεσαι κάτι πιο βθύ γι αυτήν! και το καταπιέχεις μόνο και μόνο για την κοινωνική κατακραυγή! γιατί θα σου πουν όλοι (ήδη άρχισαν εδώ μέσα οι κομπλεξισμοί) ότι άφησες το καλό κορίτσι για μια ξένη πουτάνα!

δεν είπα να την παντρευτείς ρε! αλλά ξεκόλλα!

ζήσε τον έρωτά σου με όποια σε θέλει και σου δίνεται ολοκληρωτικά!!!! δεν έκανα παράθεση πριν τυχαία στο παιδί που στο ποστ του έλεγε για "ζαριά"

 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οντος αμα θες κρατα την οσο προχωραει.. μελλον δεν εχει αυτο ετσι κι'αλιος
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom