Νέα

Με αγαπάει μια πουτάνα, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kapotas07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 982
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
καταρχην θελω να σας ενημερωσω για να ειμαι ειλικρινης απεναντι σας οτι τα kapotas07 ειναι κλωνος αλλου nick απλα δεν θα ηθελα να φωτογραφισω την κοπελα γιατι εχω αναφερθει στο σαιτ, εδω και 6 μηνες εχω κανει σχεση με καποια κοπελα που δουλευει σε καποιο stoudio, η κοπελα ειναι αλλοδαπη, επειδη ειμαι πανω απο μια 20 ετια στα λημερια των μπουρδελων και των στουντιο και πλεον εχω την εμπειρια να καταλαβω καποια πραγματα σας αναφερω οτι δεν προκειται για κατι επιπολεο και τα συναισθηματα της ειναι αληθινα, εγω θα σας αναφερω καποια περιστατικα και θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας απο εσας που ειστε ομοιδεατες μου, καταρχην επισκεφτηκα το στουντι προ 8 μηνου οπου πηγα με την κοπελα αυτη απο την πρωτη στιγμη μου αρεσε εμφανισιακα αλλα μου αρεσε και ο τροπος συμπεριφορας της απεναντι μου την επισκεφτηκα αλλες 4 φορες μεσα σε διαστημα 1 μηνος ενω ανταλλαξαμε και τηλεφωνα και μιλαγαμε καθημερινα πανω απο 2 ωρες στο τηλεφωνο, αναγκαστηκα και πηρα whats up για να μιλαμε τσαμπα. βγηκαμε και 2 φορες για καφε, εαπο εκει και περα ξεκιναει η ιστορια μας... θελει να με βλεπει συνεχεια με παιρνει τηλ να πηγαινω στο στουντιο και ποτε δεν πληρωνω, δινω τα λευτω στην τσατσα που υπαρχει και οταν ερχεται μεσα μου τα δινει απο τα δικα της, αυτο εχει γινει πανω απο 10 φορες, με παρακαλαει να πηγαινω απο εκει οταν εχω να παω πανω απο 1 εβδομαδα, ειναι δυσκολο να συναντιομαστε εξω συχνα καθως υπαρχουν αλλοι απο πισω μια φορα απο τις λιγες που εχουε βγει την εφερα στο χωρο εργασιας μου και γνωριζει που δουλευω, γνωριζει οτι ειμαι αρραβωνιασμενος και της ειπα οτι καποια στιγμη θα σταματησουμε να βλεπομαστε και μου ορκιστηκε οτι αθ ερθει στη δουλεια μου να με αναζητησει, δεν ξερω αματην αγαπαω , σιγουρο αυτη η πρωτογνωρη συμπεριφορα με εχι κολακεψει... μου λεει πως δεν εχει ξαναγαπησει τοσο πολυ στη ζωη της και ειναι η πρωτη φορα που πιστευω πουτανα
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
τι να σου πω ρε φίλε κάνε ότι σε φωτίσει ο θεός..........................
 
OP
OP
K

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
αυτο αποκλειεται ρε συ απλα ειμαι κολακευμενος απο την ολη συμπεριφορα,πολλες φορες εσω μεγαλυτερη μανουρα και ζηλια απο την αρραβωνιαστηκια μου...
 

Επισκέπτης
προσοπικι μου γνομι...οι τανεσ εινια μονο για πιτσιλισμα...μεχρι εκι!τιποτα παρακατο τιποτα παραπανο!
αν θελεισ σονι και καλα να εροτευτισ αλοδαποι κορασιδα πιγενε μια βολτα ανατολικο μπλοκ και βρεσ μια σοβαρι.οχι αλοδαπι απο ελαδα και κιριοσ αλοδαπι πουτανα!μακρια!!!

ξερο ειναι σκλιρι ι αλιθεια!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ένας γνωστός μου λέει ότι οι αποφάσεις μας, ακόμα και για σημαντικά θέματα, είναι μια ζαριά για οτι αφορά το αποτέλεσμά τους. Κάνε αυτό που σου λέει ο νους σου!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καταρχην θελω να σας ενημερωσω για να ειμαι ειλικρινης απεναντι σας οτι τα kapotas07 ειναι κλωνος αλλου nick απλα δεν θα ηθελα να φωτογραφισω την κοπελα γιατι εχω αναφερθει στο σαιτ, εδω και 6 μηνες εχω κανει σχεση με καποια κοπελα που δουλευει σε καποιο stoudio, η κοπελα ειναι αλλοδαπη, επειδη ειμαι πανω απο μια 20 ετια στα λημερια των μπουρδελων και των στουντιο και πλεον εχω την εμπειρια να καταλαβω καποια πραγματα σας αναφερω οτι δεν προκειται για κατι επιπολεο και τα συναισθηματα της ειναι αληθινα, εγω θα σας αναφερω καποια περιστατικα και θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας απο εσας που ειστε ομοιδεατες μου, καταρχην επισκεφτηκα το στουντι προ 8 μηνου οπου πηγα με την κοπελα αυτη απο την πρωτη στιγμη μου αρεσε εμφανισιακα αλλα μου αρεσε και ο τροπος συμπεριφορας της απεναντι μου την επισκεφτηκα αλλες 4 φορες μεσα σε διαστημα 1 μηνος ενω ανταλλαξαμε και τηλεφωνα και μιλαγαμε καθημερινα πανω απο 2 ωρες στο τηλεφωνο, αναγκαστηκα και πηρα whats up για να μιλαμε τσαμπα. βγηκαμε και 2 φορες για καφε, εαπο εκει και περα ξεκιναει η ιστορια μας... θελει να με βλεπει συνεχεια με παιρνει τηλ να πηγαινω στο στουντιο και ποτε δεν πληρωνω, δινω τα λευτω στην τσατσα που υπαρχει και οταν ερχεται μεσα μου τα δινει απο τα δικα της, αυτο εχει γινει πανω απο 10 φορες, με παρακαλαει να πηγαινω απο εκει οταν εχω να παω πανω απο 1 εβδομαδα, ειναι δυσκολο να συναντιομαστε εξω συχνα καθως υπαρχουν αλλοι απο πισω μια φορα απο τις λιγες που εχουε βγει την εφερα στο χωρο εργασιας μου και γνωριζει που δουλευω, γνωριζει οτι ειμαι αρραβωνιασμενος και της ειπα οτι καποια στιγμη θα σταματησουμε να βλεπομαστε και μου ορκιστηκε οτι αθ ερθει στη δουλεια μου να με αναζητησει, δεν ξερω αματην αγαπαω , σιγουρο αυτη η πρωτογνωρη συμπεριφορα με εχι κολακεψει... μου λεει πως δεν εχει ξαναγαπησει τοσο πολυ στη ζωη της και ειναι η πρωτη φορα που πιστευω πουτανα
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...
τυπε αυτες οι φασεις ετσι καταληγουν,καποιος κολλαει με καποιον,εγω απο αυτα που γραφεις καταλαβα οτι την γουσταρεις ,χωρισε την δικια σου και ορμα σε αυτην
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
προσοπικι μου γνομι...οι τανεσ εινια μονο για πιτσιλισμα...μεχρι εκι!τιποτα παρακατο τιποτα παραπανο!
αν θελεισ σονι και καλα να εροτευτισ αλοδαποι κορασιδα πιγενε μια βολτα ανατολικο μπλοκ και βρεσ μια σοβαρι.οχι αλοδαπι απο ελαδα και κιριοσ αλοδαπι πουτανα!μακρια!!!

ξερο ειναι σκλιρι ι αλιθεια!
συμφονω απολιτα μαζι σας, κυριε μοντ ;) ;) ;)
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
καταρχην θελω να σας ενημερωσω για να ειμαι ειλικρινης απεναντι σας οτι τα kapotas07 ειναι κλωνος αλλου nick απλα δεν θα ηθελα να φωτογραφισω την κοπελα γιατι εχω αναφερθει στο σαιτ, εδω και 6 μηνες εχω κανει σχεση με καποια κοπελα που δουλευει σε καποιο stoudio, η κοπελα ειναι αλλοδαπη, επειδη ειμαι πανω απο μια 20 ετια στα λημερια των μπουρδελων και των στουντιο και πλεον εχω την εμπειρια να καταλαβω καποια πραγματα σας αναφερω οτι δεν προκειται για κατι επιπολεο και τα συναισθηματα της ειναι αληθινα, εγω θα σας αναφερω καποια περιστατικα και θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας απο εσας που ειστε ομοιδεατες μου, καταρχην επισκεφτηκα το στουντι προ 8 μηνου οπου πηγα με την κοπελα αυτη απο την πρωτη στιγμη μου αρεσε εμφανισιακα αλλα μου αρεσε και ο τροπος συμπεριφορας της απεναντι μου την επισκεφτηκα αλλες 4 φορες μεσα σε διαστημα 1 μηνος ενω ανταλλαξαμε και τηλεφωνα και μιλαγαμε καθημερινα πανω απο 2 ωρες στο τηλεφωνο, αναγκαστηκα και πηρα whats up για να μιλαμε τσαμπα. βγηκαμε και 2 φορες για καφε, εαπο εκει και περα ξεκιναει η ιστορια μας... θελει να με βλεπει συνεχεια με παιρνει τηλ να πηγαινω στο στουντιο και ποτε δεν πληρωνω, δινω τα λευτω στην τσατσα που υπαρχει και οταν ερχεται μεσα μου τα δινει απο τα δικα της, αυτο εχει γινει πανω απο 10 φορες, με παρακαλαει να πηγαινω απο εκει οταν εχω να παω πανω απο 1 εβδομαδα, ειναι δυσκολο να συναντιομαστε εξω συχνα καθως υπαρχουν αλλοι απο πισω μια φορα απο τις λιγες που εχουε βγει την εφερα στο χωρο εργασιας μου και γνωριζει που δουλευω, γνωριζει οτι ειμαι αρραβωνιασμενος και της ειπα οτι καποια στιγμη θα σταματησουμε να βλεπομαστε και μου ορκιστηκε οτι αθ ερθει στη δουλεια μου να με αναζητησει, δεν ξερω αματην αγαπαω , σιγουρο αυτη η πρωτογνωρη συμπεριφορα με εχι κολακεψει... μου λεει πως δεν εχει ξαναγαπησει τοσο πολυ στη ζωη της και ειναι η πρωτη φορα που πιστευω πουτανα
ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...
φιλε στο μπουρδελο πας να γαμησεις και οχι να ερωτευθεις.ξεκολα απο την πουτανα και αραξε με την αρραβωνιαστικα σου,και ασε τους ερωτες.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
φιλε στο μπουρδελο πας να γαμησεις και οχι να ερωτευθεις.ξεκολα απο την πουτανα και αραξε με την αρραβωνιαστικα σου,και ασε τους ερωτες.
εκανε το λαθος να προχωρησει το θεμα ο τυπος δικε μου
μοιραιο λαθος αυτο
 

arcans71

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.044
Like
5
Πόντοι
16
εκανε το λαθος να προχωρησει το θεμα ο τυπος δικε μου
μοιραιο λαθος αυτο
τυπε οτι και να εκανε,καλα θα κανει να ξεκοληση απο την πουτανα.

και αλλοδαπη,και πουτανα,και την-τον  γουσταρει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ολα τα καλα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ένας γνωστός μου λέει ότι οι αποφάσεις μας, ακόμα και για σημαντικά θέματα, είναι μια ζαριά για οτι αφορά το αποτέλεσμά τους. Κάνε αυτό που σου λέει ο νους σου!!
φίλε kapotas07! πώς νιώθεις εσύ δεν μας είπες για την πουτάνα!

μας είπες μόνο ότι είσαι αραβωνιασμένος αλλά εδώ και 8 μήνες έχεις μια ιδιότυπη "σχέση" με μια πουτάνα!

και ότι πρέπει να σταματήσετε σε λίγο της είπες!

γιατί? μήπως επειδή λίαν συντόμως θα παντρευτείς την αραβωνιάρα?

πας καλά φιλαράκι? στο σεξ ποια προτιμάς? την αραβωνιάρα ή την πουτάνα?

και πώς κάνεις σεξ με την αραβωνιάρα? και κάθε πότε?

και όταν την παντρευτείς θα ξεκόψεις με την πουτάνα?

και τέλος: πώς νοιώθεις που είπα 5 φορές τη λέξη πουτάνα, γι αυτήν?

...σκέψου λίγο! εγώ με το μέρος σου είμαι....αλλά......
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε οτι και να εκανε,καλα θα κανει να ξεκοληση απο την πουτανα.

και αλλοδαπη,και πουτανα,και την-τον  γουσταρει. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ολα τα καλα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι αισθηματιας ο ανθρωπας ρε τυπε
 
OP
OP
K

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281
φίλε kapotas07! πώς νιώθεις εσύ δεν μας είπες για την πουτάνα!

μας είπες μόνο ότι είσαι αραβωνιασμένος αλλά εδώ και 8 μήνες έχεις μια ιδιότυπη "σχέση" με μια πουτάνα!

και ότι πρέπει να σταματήσετε σε λίγο της είπες!

γιατί? μήπως επειδή λίαν συντόμως θα παντρευτείς την αραβωνιάρα?

πας καλά φιλαράκι? στο σεξ ποια προτιμάς? την αραβωνιάρα ή την πουτάνα?

και πώς κάνεις σεξ με την αραβωνιάρα? και κάθε πότε?

και όταν την παντρευτείς θα ξεκόψεις με την πουτάνα?

και τέλος: πώς νοιώθεις που είπα 5 φορές τη λέξη πουτάνα, γι αυτήν?

...σκέψου λίγο! εγώ με το μέρος σου είμαι....αλλά......
εχεις απολυτο δικιο το sex με την "πουτανα" γιατι ειναι πουτανα και δεν μπορει να αλλαξει αυτο ειναι τοπ κορυφη ασυγκριτο....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
φίλε πρέπει να διαλέξεις με ποια περνάς καλά ποια σε ικανοποιεί και γενικά ποια έχει το πακέτο βάσει των δικών σου δεδομένων.Αφού σκεφτείς και δείς ποια σου ταιριάζει καλύτερα πάρε την απόφαση σου και προχώρα..............
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κανε τη ζωη σου και ξεκολλα
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
συμφονω απολιτα μαζι σας, κυριε μοντ ;) ;) ;)

Ντάρια, ειλικρινά πιστεύεις οτι οι αλλοδαπές (εσύ είσαι μια από αυτές)είναι όλες αναξιόπιστες; Με άλλα λόγια, πιστεύεις οτι σωστά πολλοί Έλληνες είναι ξενόβοφοι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom