Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Πληκτρολογοντας στο google ειδα ενα που βγαζει στα κοντα στην πλατεια εξαρχειων ...ας επιβεβαιωσει αν ειναι αυτο και αν το βαιμπερ που αναφερει..ειναι αυτο πιυ βγαζει στον χ.ο και τελειωνει σε 685...
Ναι αυτο ειναι
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Δεν είναι πάντα έτσι εγώ πρώτη φορά που πήγα στο le massage η κοπέλα το τερμάτισε,είχε πάρα πολύ δύναμη στα δάχτυλα και με 20ε έκανε καταληκτικό μασάζ.
Οι αλυσίδες είναι το μασάζ τους για πέταμα.....η κάθε αρχάρια κάνει πρακτική πάνω στο ταλαιπωρούν κορμί με αμφίβολα αποτελέσματα.....παθών και μαθων
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Καλησπέρα .
Σε ποια Σουλίου αναφέρεσαι ? Ανεβαινοντας την Μεσογειων αριστερα μετα το νομισματοκοπείο ??
Οχι οχι, ειναι καθαρα κέντρο. Στρίβεις αριστερα στη Σολωμού και πας.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Οι αλυσίδες είναι το μασάζ τους για πέταμα.....η κάθε αρχάρια κάνει πρακτική πάνω στο ταλαιπωρούν κορμί με αμφίβολα αποτελέσματα.....παθών και μαθων
Το μέλος όμως έγραψε ότι με 20 ευρώ η θεραπεύτρια του έκανε " καταληκτικό μασαζ " ! Ισχύει αυτό ή ήταν τυχαίο !
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Το μέλος όμως έγραψε ότι με 20 ευρώ η θεραπεύτρια του έκανε " καταληκτικό μασαζ " ! Ισχύει αυτό ή ήταν τυχαίο !
Και γω κάποτε που πήγαινα σε αλυσίδες μασάζ αυτό πίστευα.....όταν πήγα σε έμπειρους μασερ κατάλαβα την τεράστια διαφορά
 

steamplayer

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
237
Πόντοι
0
Και γω κάποτε που πήγαινα σε αλυσίδες μασάζ αυτό πίστευα.....όταν πήγα σε έμπειρους μασερ κατάλαβα την τεράστια διαφορά

Είναι και το πόσα λεφτά δίνεις, εγώ περίμενα με τα 20ε ότι θα με χάιδευε λίγο θα έτρωγε χρόνο και τέλος αλλά τελικά δεν ήταν έτσι. Βέβαια είναι και που θα πέσεις..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Είναι και το πόσα λεφτά δίνεις, εγώ περίμενα με τα 20ε ότι θα με χάιδευε λίγο θα έτρωγε χρόνο και τέλος αλλά τελικά δεν ήταν έτσι. Βέβαια είναι και που θα πέσεις..
Οι καλοί μασερ παίρνουν από 30-50 ευρώ την ώρα.....διαλέγεις και παίρνεις
 

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
620
Πόντοι
300

Δεν ξέρω αν έβαλα το λινκ σωστά, συγχωρέστε με.

Λοιπόν, κρίμα η συνάντηση. Αν και η κοπέλα είναι στα γούστα μου φούλ εμφανισιακά, ήταν όμως μάπα το καρπούζι.
Κανονίστηκε εύκολα το ραντεβου στο χώρο της στο Μπραχάμι. Ανοίγει πόρτα, να σου μία σέξι σαραντάρα με σοφιστικέ γυαλί, όμορφο πρόσωπο και σώμα σεξουαλικό... πιασίματα αλλά σφιχτό. Οι φωτογραφίες 99 τοις 100 είναι δικές της. Λέω εδώ είμαστε!!
Πηγά για μασαζ και “body2body”. Με το που μπαίνω μπαίνω μου ζητάει να κάνω ησυχία, έτσι όπως το κατάλαβα πρέπει να έχει κανα παιδί σε άλλο δωμάτιο. Πρώτο το κρατούμενο….
Τι ζητάω να κάνω μπάνιο, δυσανασχέτησε…. έλεος ….μου δίνει τελικά πετσέτα. Δεύτερο το κρατούμενο.
Μασάζ σε μασάζoτραπεζo, συμπαθητικό όχι τίποτα τρελό, κάνα εικοσάλεπτο και μεταφορά στο κρεβάτι δίπλα για “body2body”. Εντάξει καμία σχέση αλλά η αλήθεια είναι δεν περιμένω και πολλά πια... λίγες ξέρουν από αυτό.
Φτάνουμε στο σεξ την βάζω στα τέσσερα, ωραίος κώλος, του δίνω και εκεί στο παρα ένα στο ύψος της καύλας μου, χτυπάει το κινητό της που είναι δίπλα της στο κρεβάτι ανοίγει οθόνη και αρχίζει να γράφει μήνυμα….!!… Ενώ χύνω με πιάνει ένα νευρικό γέλιο μάλλον λόγω ξενέρας και νεύρων…

Φιλική συμβουλή αν κάνεις θέλει να την δοκιμάσει θα πρότεινα να της
Ζητήσετε να βρεθείτε σε κάνα ξενοδοχείο να της πείτε να βάλει το κινητό στο αθόρυβο και σε κανα κομοδίνο μακριά απ’το κρεβάτι και δώστε πόνο για μένα παρακαλώ χα χα χα. Εγώ δεν θα ξαναδοκιμάσω την μαλάκω η πρώτη εντύπωση πάντα είναι σημαντική.

Καλή σας μέρα
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
Δεν ξέρω αν έβαλα το λινκ σωστά, συγχωρέστε με.

Λοιπόν, κρίμα η συνάντηση. Αν και η κοπέλα είναι στα γούστα μου φούλ εμφανισιακά, ήταν όμως μάπα το καρπούζι.
Κανονίστηκε εύκολα το ραντεβου στο χώρο της στο Μπραχάμι. Ανοίγει πόρτα, να σου μία σέξι σαραντάρα με σοφιστικέ γυαλί, όμορφο πρόσωπο και σώμα σεξουαλικό... πιασίματα αλλά σφιχτό. Οι φωτογραφίες 99 τοις 100 είναι δικές της. Λέω εδώ είμαστε!!

δε λες πάλι καλά , που δεν έφερε καμιά σακούλα φασολάκια , να καθαρίσει ..
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
96
Like
98
Πόντοι
0
Το τηλέφωνό της θείας Ελένης κάποιος σε πμ (ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΩ ΜΎΣΤΕΣ) έχω πατήσει θεία Ελένη στην αναζήτηση είμαι κάνα δίωρο και ψάχνω τηλέφωνο δεν έχω βρει μόνο κριτικές!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

Greekraider

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Like
51
Πόντοι
0

ξέρει κανείς για αυτό το κορίτσι, είναι καλό;
 

Greekraider

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Like
51
Πόντοι
0


ξέρει κανείς για αυτό το κορίτσι, είναι καλό;
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Καμία σχεση η κοπέλα της φωτογραφίας με την κοπέλα απο κοντά.


μόνο που το Αλικάκι εχει ομορφούλι πρόσωπο και ψιλο-τίμιο σώμα

Όσον αφορά την Αλίκη την έχω δει κι εγώ και οι φωτογραφίες της είναι 100% αληθινές και από πρόγραμμα πολύ καλό με μεγάλο πλεονέκτημα ότι είναι Ελληνίδα.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Όσον αφορά την Αλίκη την έχω δει κι εγώ και οι φωτογραφίες της είναι 100% αληθινές και από πρόγραμμα πολύ καλό με μεγάλο πλεονέκτημα ότι είναι Ελληνίδα.
για ποια Αλικη μιλαμε?
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456

Speko

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
20
Like
120
Πόντοι
0
Ωραιος, ετσι ακριβώς όπως τα έχεις γράψει είναι, ωστόσο θα κάνω δυο παρατηρήσεις αν μου επιτρέπεις

Όχι πάντα. Νοικιάζει διαμερίσματα μέσω air bnb. Την έχω συναντήσει και σε άλλες περιοχές.

Και για λόγους πρακτικότητας θα συμπληρώσω. Δεν γίνεται το διαμέρσιμα να έχει τόσες πολλές πετσέτες Ούτε γίνεται κάθε φορά που έρχεται αυτή στην Αθήνα να κουβαλάει καμμιά 50αριά πετσέτες μαζί της.
Δεν θα διαφωνήσω με την παρατήρηση σου!
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Το τηλέφωνό της θείας Ελένης κάποιος σε πμ (ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΩ ΜΎΣΤΕΣ) έχω πατήσει θεία Ελένη στην αναζήτηση είμαι κάνα δίωρο και ψάχνω τηλέφωνο δεν έχω βρει μόνο κριτικές!!
Πως να το βρεις ρε παίχτη στο google? Είναι δυνατόν? Δεν βάζει αγγελίες ‍♂️
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom