Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Vangelis73

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
187
Like
348
Πόντοι
21
Τελικά είναι τόσο δύσκολο να βρούμε μια καλή μασέζ, ομορφούλα και με δικό της χώρο ?
(δεν μιλάω για καλονή, άλλα όμορφη και όχι πολύ μεγάλη, και δεν με ενδιαφέρει το σεξ, άλλα το τελείωμα με χέρι η στόμα)
 

N1kos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
138
Πόντοι
0
Τελικά είναι τόσο δύσκολο να βρούμε μια καλή μασέζ, ομορφούλα και με δικό της χώρο ?
(δεν μιλάω για καλονή, άλλα όμορφη και όχι πολύ μεγάλη, και δεν με ενδιαφέρει το σεξ, άλλα το τελείωμα με χέρι η στόμα)
Η Αννα απο την Αρχανων.Κανει τα παντα εκτος πρωκτικου.Δινει γλωσσοφιλα και καταπινει.Ειναι οπως στις φωτογραφιες αλλα εχει καποια κιλα παραπανω.Σε καμια περιπτωση δεν ειναι χοντρη.Λιγο παχουλη στην κοιλια ειναι..Εχει ομορφο προσωπο και ειναι γενικα επικοινωνιακη.Αξιζει.

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Η Αννα απο την Αρχανων.Κανει τα παντα εκτος πρωκτικου.Δινει γλωσσοφιλα και καταπινει.Ειναι οπως στις φωτογραφιες αλλα εχει καποια κιλα παραπανω.Σε καμια περιπτωση δεν ειναι χοντρη.Λιγο παχουλη στην κοιλια ειναι..Εχει ομορφο προσωπο και ειναι γενικα επικοινωνιακη.Αξιζει.

Λογικά σε αυτήν την αγγελία είναι πιο κοντά στο σώμα που λες σωστά??
 

Rockbill

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
813
Πόντοι
81

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
καλησπερα σας παιδια επειδη βλεπω πολυ καλα σχολια κ ενθουσιασμο με την "θεια" Ελενη θα μπορουσα να εχω πληροφοριες η τηλ της;

ευχαριστω πολυ
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
καλησπερα σας παιδια επειδη βλεπω πολυ καλα σχολια κ ενθουσιασμο με την "θεια" Ελενη θα μπορουσα να εχω πληροφοριες η τηλ της;

ευχαριστω πολυ
Τυπε είσαι μέλος από το 2014 κ δεν έχεις διαβάσει για τήν θεία Ελένη;
Δεν πειράζει, υπάρχουν πληροφορίες στην προηγούμενη σελίδα..
Λίγο πιο πισω κ το τηλ της
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Αυτο λεω κι εγω καποιος???
Βρε παιδιά, αφού δεν υπάρχει κάποιος όπως φαίνεται για να σας δώσει τα φώτα του, κάντε μια επίσκεψη εσείς και δώστε τα δικά σας φώτα στους άλλους. Άλλωστε, το πολύ πολύ, αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Βρε παιδιά, αφού δεν υπάρχει κάποιος όπως φαίνεται για να σας δώσει τα φώτα του, κάντε μια επίσκεψη εσείς και δώστε τα δικά σας φώτα στους άλλους. Άλλωστε, το πολύ πολύ, αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις.
για μια στο χολαργο υπαρχουν σχολια αλλά δεν τη βρισκω.δεν θυμαμαι και πως τη λενε.
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Βρε παιδιά, αφού δεν υπάρχει κάποιος όπως φαίνεται για να σας δώσει τα φώτα του, κάντε μια επίσκεψη εσείς και δώστε τα δικά σας φώτα στους άλλους. Άλλωστε, το πολύ πολύ, αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις.
Επομενως θα σας δωσω τα φωτα μ εγω
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Αν καποιος Αθηναιος επισκεφτει την Vassiliki Kauma τωρα που βρισκεται Αθηνα ας δωσει τα φωτα του. Αν τυχον εχει εξελιξει τις υπηρεσιες της
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Τυπε είσαι μέλος από το 2014 κ δεν έχεις διαβάσει για τήν θεία Ελένη;
Δεν πειράζει, υπάρχουν πληροφορίες στην προηγούμενη σελίδα..
Λίγο πιο πισω κ το τηλ της
Δεν είναι ακριβώς μέλος. Αυτός και διάφορα άλλα "μέλη" που έχουν ημερομηνία εγγραφής προ δεκαετίας με ελάχιστα μηνύματα , είναι κλωνο account ενός ένθερμου υποστηρικτή της γιαγιάς Ελένης, και περιστασιακά κάνουν κανα post δήθεν ότι ενδιαφέρονται να μάθουν το ηλέφωνό της , έτσι για να ακούγεται το όνομα της και να γίνεται ντόρος

Βρε παιδιά, αφού δεν υπάρχει κάποιος όπως φαίνεται για να σας δώσει τα φώτα του, κάντε μια επίσκεψη εσείς και δώστε τα δικά σας φώτα στους άλλους. Άλλωστε, το πολύ πολύ, αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις.
Οι τσαμπατζήδες δεν πεθαίνουν ποτέ. Περιμένουν να πας εσυ, εγω, ή οποιοσδήποτε άλλος, να χαλάσει τα λεφτά του, για να ξέρουν να πάνε (ή να μην πάνε) στα σίγουρα,.
Αν καποιος Αθηναιος επισκεφτει την Vassiliki Kauma τωρα που βρισκεται Αθηνα ας δωσει τα φωτα του. Αν τυχον εχει εξελιξει τις υπηρεσιες της
Από που είσαι φιλαράκι;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν είναι ακριβώς μέλος. Αυτός και διάφορα άλλα "μέλη" που έχουν ημερομηνία εγγραφής προ δεκαετίας με ελάχιστα μηνύματα , είναι κλωνο account ενός ένθερμου υποστηρικτή της γιαγιάς Ελένης, και περιστασιακά κάνουν κανα post δήθεν ότι ενδιαφέρονται να μάθουν το ηλέφωνό της , έτσι για να ακούγεται το όνομα της και να γίνεται ντόρος


Οι τσαμπατζήδες δεν πεθαίνουν ποτέ. Περιμένουν να πας εσυ, εγω, ή οποιοσδήποτε άλλος, να χαλάσει τα λεφτά του, για να ξέρουν να πάνε (ή να μην πάνε) στα σίγουρα,.

Από που είσαι φιλαράκι;
Στηρίζω..
:hi:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Οι τσαμπατζήδες δεν πεθαίνουν ποτέ. Περιμένουν να πας εσυ, εγω, ή οποιοσδήποτε άλλος, να χαλάσει τα λεφτά του, για να ξέρουν να πάνε (ή να μην πάνε) στα σίγουρα,.
δεν ζητησα να παει καποιος και να μου πει. ρωτησα ΕΑΝ εχει καποιος ηδη εμπειρια με τη συγκεκριμενη , να μας δωσει τα φωτα του. ουτε ζορισα καποιον να μου απαντησει. οποιος δεν ξερει , καλο ειναι να μην απανταει με οποιοδηποτε τροπο.με καθε σεβασμο το λεω.
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Αυτο λεω κι εγω καποιος???

Παίδες, εγώ επισκεφτηκα τη συγκεκριμένη αγγελία πριν κανενα 3βδόμαδο.

Από την αρχή κάτι μου βρώμαγε, λόγω της περιοχης (Χολαργός) και του ίδιου site που διαφημίζεται. Έίπα όμως ένα "Δε γαμιέται, ποσο σκατα μπορει να είναι, τουλαχιστον θα χει βυζί", όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες. Την παίρνω τηλέφωνο και μου δίνει την ιδια διευθυνση με την κλασική Αλίκη του Χολαργού. Τελοσπαντων, φτανω, ανεβαίνω...

Καμία σχεση η κοπέλα της φωτογραφίας με την κοπέλα απο κοντά. Κανονικά είναι μια βαμμένη ξανθιά, προχωρημένης ηλικίας (σίγουρα 40+), με νορμαλ (απο άποψη κιλών) σώμα, εξαιρετικά πεσμένο (και σε καμια περιπτωση μεγαλο) στήθος και ΕΝΤΕΛΩΣ άκωλη, όπως και το Αλικάκι (μόνο που το Αλικάκι εχει ομορφούλι πρόσωπο και ψιλο-τίμιο σώμα). Παιδιά, τι να σας πω? Ήδη απο το ντουζ που έκανα στην αρχη, ήμουν ξενερωμένος, μου χε φυγει η διαθεση για μασαζ, καλύτερα να τον επαιζα.

Τελοσπαντων, έρχεται, ξαπλωνω μπρούμυτα και ξεκινάει ένα τραγικό χάιδεμα (σε καμια περιπτωση μασαζ) σε πλάτη και κώλο και εγω να έχω εκνευριστεί, εψαχνα τρόπους που θα μπορούσα να τελειώσω, μιας και ο,τι έπιανα, δεν με καυλωνε. Ο κώλος ήταν σανίδα και το βυζί, σαν μισο-άδεια νερόμπομπα, από αυτές που παίζαμε στο δημοτικό.

Κάποια στιγμή σηκώθηκα, γυρισε στα 4, την πήρα και με τα πολλά, τελείωσα. Εκανα ντουζ, ντυθηκα, εφυγα. 60 ευρώ το κόστος για πολύ λιγότερη ώρα (το μασαζ κρατησε ελάχιστα, τύπου 10 λεπτά?).

Το μόνο που της "δίνω" είναι οτι ειναι ευγενική. Όλα τα υπόλοιπα, απόπατος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom