Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
4
Like
2.030
Πόντοι
266

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
173
Like
277
Πόντοι
21
Καλημέρα ξέρουμε την κοπέλα;;
Τις έστειλα έχει χώρο με 2 κοπέλες στην Αχαρνών μισή ώρα μασάζ κ επαφή στα 50 €
Έχει δοκιμάσει κανείς;;
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
378
Κριτικές
5
Like
884
Πόντοι
81
Καλημέρα ξέρουμε την κοπέλα;;
Τις έστειλα έχει χώρο με 2 κοπέλες στην Αχαρνών μισή ώρα μασάζ κ επαφή στα 50 €
Έχει δοκιμάσει κανείς;;
Είναι η Ελένη που δούλευε vip massage στην πλατεία Καραϊσκάκη στα γραφεία του Λεβέντη. Πλέον είναι ανεξάρτητη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kapsa

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
173
Like
277
Πόντοι
21

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
378
Κριτικές
5
Like
884
Πόντοι
81
Είναι καλή ή ξεπέτα κ τι λέει από πρόσωπο κ σώμα;;
Σ ευχαριστώ
Δεν την έχω τιμήσει, έτσι λίγο που κοίταξα φτάνει ως τέλους και γενικότερα νομίζω πως καλά το πάει. Βέβαια νομίζω πως η διάρκεια με το κόστος δεν είναι και τόσο vfm.
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
Καλημέρα ξέρουμε την κοπέλα;;
Τις έστειλα έχει χώρο με 2 κοπέλες στην Αχαρνών μισή ώρα μασάζ κ επαφή στα 50 €
Έχει δοκιμάσει κανείς;;
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
Είναι καλή ή ξεπέτα κ τι λέει από πρόσωπο κ σώμα;;
Σ ευχαριστώ
Της έστειλες και σου απάντησε, ότι κάνει προγραμμα μασαζ και επαφη διάρκειας μισής ώρας με 50€.

Τι συμπέρασμα βγάζεις;;; Είναι ξεπέτα ή συναγωνίζεται τον Μπακογιαννόπουλο στην εκφώνηση της πλοκής των κινηματογραφικών ταινιών;
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
16
Like
1.899
Πόντοι
2.472
Είναι καλή ή ξεπέτα κ τι λέει από πρόσωπο κ σώμα;;
Σ ευχαριστώ

Αλλάζει ονόματα και διευθύνσεις εργασίας, πιο συχνά απ΄ ότι αλλάζει την κιλότα της.. Είναι σε όλα τα δίκτυα (κοινωνικά, ερωτικά) με όλες τις παραλλαγές του ονόματός της, Ελένη, Λίνα, Μελίνα κλπ.. Είναι χρόνια στην πιάτσα, έχει περάσει από ινστιτούτα, (soft & hard) αρκετούς οίκους, ξενοδοχεία, είχε δικό της χώρο, μάλιστα για ένα φεγγάρι ήταν και στην Αριστούλα.. Οσονούπω έπεται νέα μεταστέγαση...

Προσφέρει όλων των ειδών τις υπηρεσίες, εκπληρώνει όλες τις απαιτήσεις του άνδρα, δες τον σύνδεσμο.


Από σώμα δε λέει, αλλά ξέρει πως να απογειώσει τις αισθήσεις σου.. Για μια φορά αξίζει :rockon: δεύτερη όχι :coffee:
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
340
Κριτικές
3
Like
834
Πόντοι
81

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
16
Like
1.899
Πόντοι
2.472
Ρε μάγκες ποιός μπορεί να βοηθήσει σε μια ενημέρωση.
Διάβασα κάπου αλλά δεν θυμάμαι που και πόσες σελίδες πίσω . Για την κοπέλα αυτή λέει νέα Σμύρνη με 60€
Όποιος ξέρει ας μας βοηθήσει.

Έχει αναφερθεί πολλάκις, παλαιές φωτο, μεγάλη γυναίκα, μετριότατες υπηρεσίες, προβληματική επικοινωνία, εγώ είμαι εκτός..

Ασιάτισσες - μασάζ - Page 4 - bourdela.com forum
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
ψύλλος στα άχυρα το ξέρω αλλά δεν χάνω και κάτι.
Βρήκα προχθές μια Μαρία ή Masha εκ Ρωσίας στον tinder, τελικά έτσι όπως τα έφερε η κουβέντα, ψάχνει πελατάκια για μασαζ.
Μένει Μενίδι και κάνει ραντεβού με όσους γνωρίζει στο σπίτι της, είτε σε σπίτι του πελάτη είτε στο priamos στην Μεταμόρφωση αρκεί να πας να την πάρεις γιατί είναι και ντίβα μην χέσω.
Ζητάει 50€/ώρα αλλά σε τηλεφωνική μας επικοινωνία ( μιλάει ακατάπαυστα μιλάμε για πολυβόλο) δεν μου ανέφερε τίποτα extra.
Δεν έχει θέμα με την ώρα ακόμα και αργά αρκεί να της το έχεις κλείσει και να πας να την πάρεις.
Εχει κανείς εμπειρία? Μήπως γνωρίζει κάποιος?
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
4.365
ψύλλος στα άχυρα το ξέρω αλλά δεν χάνω και κάτι.
Βρήκα προχθές μια Μαρία ή Masha εκ Ρωσίας στον tinder, τελικά έτσι όπως τα έφερε η κουβέντα, ψάχνει πελατάκια για μασαζ.
Μένει Μενίδι και κάνει ραντεβού με όσους γνωρίζει στο σπίτι της, είτε σε σπίτι του πελάτη είτε στο priamos στην Μεταμόρφωση αρκεί να πας να την πάρεις γιατί είναι και ντίβα μην χέσω.
Ζητάει 50€/ώρα αλλά σε τηλεφωνική μας επικοινωνία ( μιλάει ακατάπαυστα μιλάμε για πολυβόλο) δεν μου ανέφερε τίποτα extra.
Δεν έχει θέμα με την ώρα ακόμα και αργά αρκεί να της το έχεις κλείσει και να πας να την πάρεις.
Εχει κανείς εμπειρία? Μήπως γνωρίζει κάποιος?
Θα πας να την παρεις απ το Μενιδι.....????!!!!:idiot:
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
Θα πας να την παρεις απ το Μενιδι.....????!!!!:idiot:
Ναι έτσι πρότεινε, είναι κοντά στο hotel priamos στην Μεταμόρφωση λέει.
Εχει και φωτό στο tinder κανονικά.
Δυστυχώς απαγορεύεται να την βάλω εδώ.
Αν εννοείς αν θα πάω εγώ προσωπικά να την πάρω την Ρωσίδα, η απάντηση είναι όχι!
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
ψύλλος στα άχυρα το ξέρω αλλά δεν χάνω και κάτι.
Βρήκα προχθές μια Μαρία ή Masha εκ Ρωσίας στον tinder, τελικά έτσι όπως τα έφερε η κουβέντα, ψάχνει πελατάκια για μασαζ.
Μένει Μενίδι και κάνει ραντεβού με όσους γνωρίζει στο σπίτι της, είτε σε σπίτι του πελάτη είτε στο priamos στην Μεταμόρφωση αρκεί να πας να την πάρεις γιατί είναι και ντίβα μην χέσω.
Ζητάει 50€/ώρα αλλά σε τηλεφωνική μας επικοινωνία ( μιλάει ακατάπαυστα μιλάμε για πολυβόλο) δεν μου ανέφερε τίποτα extra.
Δεν έχει θέμα με την ώρα ακόμα και αργά αρκεί να της το έχεις κλείσει και να πας να την πάρεις.
Εχει κανείς εμπειρία? Μήπως γνωρίζει κάποιος?
Ό,τι ζητάει .. θα πάμε να την πάρουμε, αλλα δεν λέει πουθενά να την γυρίσουμε κιόλας πίσω χαχαχα
Φωτογραφία απαγορεύεται να βάλεις αλλα επιτρέπεται να δώσεις το Link
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
Ό,τι ζητάει .. θα πάμε να την πάρουμε, αλλα δεν λέει πουθενά να την γυρίσουμε κιόλας πίσω χαχαχα
Φωτογραφία απαγορεύεται να βάλεις αλλα επιτρέπεται να δώσεις το Link
δεν υπάρχει link συντοπίτη διότι την γνώρισα απο TINDER.
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
δεν υπάρχει link συντοπίτη διότι την γνώρισα απο TINDER.
Υποθέτω ότι και στο tinder ολοι έχουν ένα προφιλ που μπορεις να το κάνεις share? Εκτός αν δεν λειτουργεί το tinder όπως τα υπόλοιπα κοινωνικά δίκτυα.
Συντοπίτης; Πέραμα κι εσυ βρε μπαγάσα;
 

mafia79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2023
Μηνύματα
400
Κριτικές
2
Like
942
Πόντοι
81
Υποθέτω ότι και στο tinder ολοι έχουν ένα προφιλ που μπορεις να το κάνεις share? Εκτός αν δεν λειτουργεί το tinder όπως τα υπόλοιπα κοινωνικά δίκτυα.
Συντοπίτης; Πέραμα κι εσυ βρε μπαγάσα;
οχι δεν υπάρχει αν και δεν είμαι 100% σίγουρος!
παλιός Πειραίωτης!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom