Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
172
Like
601
Πόντοι
81
Καλημέρα
Πολύ καλό μασάζ και φιλικότατη.
Δεν προχωρά σε κάτι παραπάνω, τουλάχιστον σε εμένα που έχω πάει 3-4 φορές.
Έχει άλλες δυο κοπέλες. Όλες κούκλες (προσωπική εκτίμηση) και φιλικές, χαμογελαστές.
Στα ΔΕΝ 100/% έχουμε πει αλάνια μου
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
Έκλεισα ραντεβου για αυριο το απόγευμα με αυτην εδώ:

Ελπίζω να μην κλάψω το 100άρι. Εψαξα να βρω κριτικες για τη συγκεκριμένη αλλα ή δεν ψάχνω σωστά ή όντως δεν υπάρχουν.

Αν ειναι φόλα ενημερώστε εγκαίρως να το ακυρώσω.
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
226
Like
183
Πόντοι
1
Έκλεισα ραντεβου για αυριο το απόγευμα με αυτην εδώ:

Ελπίζω να μην κλάψω το 100άρι. Εψαξα να βρω κριτικες για τη συγκεκριμένη αλλα ή δεν ψάχνω σωστά ή όντως δεν υπάρχουν.

Αν ειναι φόλα ενημερώστε εγκαίρως να το ακυρώσω.
Η κομμώτρια από περιστέρι μέχρι 50-60 για μια δοκιμή παραπάνω δεν αξίζει βρές κάτι άλλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

dimtrc93

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
43
Like
59
Πόντοι
0
Έκλεισα ραντεβου για αυριο το απόγευμα με αυτην εδώ:

Ελπίζω να μην κλάψω το 100άρι. Εψαξα να βρω κριτικες για τη συγκεκριμένη αλλα ή δεν ψάχνω σωστά ή όντως δεν υπάρχουν.

Αν ειναι φόλα ενημερώστε εγκαίρως να το ακυρώσω.
στον χώρο σου η έχει δικό της
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
Η κομμώτρια από περιστέρι μέχρι 50-60 για μια δοκιμή παραπάνω δεν αξίζει βρές κάτι άλλο.
Δεν ειναι η κομμώτρια αυτή φιλε... Την κομμώτρια την ξέρω .

στον χώρο σου η έχει δικό της
Δεν έχει δικό της. Τη βολευουν ξενοδοχεία στο Σκαραμαγκά
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
378
Κριτικές
5
Like
884
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
203
Κριτικές
6
Like
310
Πόντοι
21
Έκλεισα ραντεβου για αυριο το απόγευμα με αυτην εδώ:

Ελπίζω να μην κλάψω το 100άρι. Εψαξα να βρω κριτικες για τη συγκεκριμένη αλλα ή δεν ψάχνω σωστά ή όντως δεν υπάρχουν.

Αν ειναι φόλα ενημερώστε εγκαίρως να το ακυρώσω
η Ελενη η κομμωτρια ειναι εχει φτιαξει δευτερο προφιλ στο φβ καλες υπηρεσιες προσωπο καμια σχεση με οτι βλεπεις σε φωτο(αρκετα σπασμενο)αλλα πολυ καλο βυζι για το σωμα της εγω ενα πενηνταρικο της εδινα περσι και την εφερνα στο σπιτι
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
175
Like
386
Πόντοι
21
η Ελενη η κομμωτρια ειναι εχει φτιαξει δευτερο προφιλ στο φβ καλες υπηρεσιες προσωπο καμια σχεση με οτι βλεπεις σε φωτο(αρκετα σπασμενο)αλλα πολυ καλο βυζι για το σωμα της εγω ενα πενηνταρικο της εδινα περσι και την εφερνα στο σπιτι
Περαματιωτη χρωστας 2 κερασματα στους συναγωνιστες παραπανω που σου γλιτωσαν 100 ευρω.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.502
Πόντοι
28.900
η Ελενη η κομμωτρια ειναι εχει φτιαξει δευτερο προφιλ στο φβ καλες υπηρεσιες προσωπο καμια σχεση με οτι βλεπεις σε φωτο(αρκετα σπασμενο)αλλα πολυ καλο βυζι για το σωμα της εγω ενα πενηνταρικο της εδινα περσι και την εφερνα στο σπιτι
Μπορείς να μου πεις τι όνομα έχει στο φβ;;;
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
Η κομμώτρια είναι. Το δίνει 1,05 απόδοση.
η Ελενη η κομμωτρια ειναι εχει φτιαξει δευτερο προφιλ στο φβ καλες υπηρεσιες προσωπο καμια σχεση με οτι βλεπεις σε φωτο(αρκετα σπασμενο)αλλα πολυ καλο βυζι για το σωμα της εγω ενα πενηνταρικο της εδινα περσι και την εφερνα στο σπιτι
Πόση υποκρισία ποια. Εχω μιλήσει με αυτη την Ευα Παπαδοπούλου, μου έχει στείλει μάλιστα και φωτογραφίες της . Την Ελένη φυσικά και την ξέρω καθότι έχω βρεθεί 2-3 φορές μαζί της. Δηλαδη αν κλεισω ραντεβού με την "Παπαδοπουλου" και μου σκάσει η Ελένη στο ξενοδοχείο, θα ήθελα να δω τι ψέμα θα βρει για να τα μπαλώσει
Ρε την άτιμη!!!!!

Όντως κέρασμα στα παιδιά.
Περαματιωτη χρωστας 2 κερασματα στους συναγωνιστες παραπανω που σου γλιτωσαν 100 ευρω.
Ότι θέλουν τα φιλαράκια, που με γλύτωσαν από το κακό :cheesy::cheesy:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
965
Κριτικές
6
Like
1.311
Πόντοι
486
Αλλάζει ονόματα και διευθύνσεις εργασίας, πιο συχνά απ΄ ότι αλλάζει την κιλότα της.. Είναι σε όλα τα δίκτυα (κοινωνικά, ερωτικά) με όλες τις παραλλαγές του ονόματός της, Ελένη, Λίνα, Μελίνα κλπ.. Είναι χρόνια στην πιάτσα, έχει περάσει από ινστιτούτα, (soft & hard) αρκετούς οίκους, ξενοδοχεία, είχε δικό της χώρο, μάλιστα για ένα φεγγάρι ήταν και στην Αριστούλα.. Οσονούπω έπεται νέα μεταστέγαση...

Προσφέρει όλων των ειδών τις υπηρεσίες, εκπληρώνει όλες τις απαιτήσεις του άνδρα, δες τον σύνδεσμο.


Από σώμα δε λέει, αλλά ξέρει πως να απογειώσει τις αισθήσεις σου.. Για μια φορά αξίζει :rockon: δεύτερη όχι :coffee:
Έτσι όπως το λες μια χαρά αξίζει το 50ε για χαμουρεμα-γαμησι κ μετά λίγο μασάζ. Μισή ώρα αρκεί εκτός εάν είσαι Ροκο Σιφρεντι κ πηδάς 30+ λεπτά non stop
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
700
Like
1.182
Πόντοι
206
Έτσι όπως το λες μια χαρά αξίζει το 50ε για χαμουρεμα-γαμησι κ μετά λίγο μασάζ. Μισή ώρα αρκεί εκτός εάν είσαι Ροκο Σιφρεντι κ πηδάς 30+ λεπτά non stop
Αυτή η Μελίνα στο λινκ της γράφει 60€/30'.
Εσύ έδωσες 50€ ;;;;
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
164
Κριτικές
3
Like
1.240
Πόντοι
361
Για την εμφάνιση που ρωτας, στην αγγελία υπάρχουν φωτογραφίες . Ματάκια έχεις , δες και κρίνε σύμφωνα με τα δικά σου γούστα.
Τιμές και πρόγραμμα αφου ξέρεις (προφανώς μίλησες μαζί της) πες τα κι εδώ να ενημερώσεις την κοινότητα.
Όσο για τις υπηρεσές, κάνεις το κασκαντεριλίκι (όπως έχουμε κάνει πολλάκις οι υπόλοιποι) και ανεβάζεις κριτική.
Νάνσυ από Άγκυρας 9-12 υπάρχουν πρόσφατες κριτικές. Σόμα τούμπανο καμία σχέση με 41 και πρόσωπο ωραίο. Την είχα πάρει 20λεπτο και πέρασα σούπερ. Σε μασάζ δεν έχω ιδέα τι μπορεί να κάνει. Και στο σεξ δεν κάνει αεροπλανικα. Εμένα μου άρεσε γιατί ήταν όμορφη,πεντακάθαρη, Ελληνίδα και αματουρι. Νέα στο χώρο.
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.235
Πόντοι
2.256
Νάνσυ από Άγκυρας 9-12 υπάρχουν πρόσφατες κριτικές. Σόμα τούμπανο καμία σχέση με 41 και πρόσωπο ωραίο. Την είχα πάρει 20λεπτο και πέρασα σούπερ. Σε μασάζ δεν έχω ιδέα τι μπορεί να κάνει. Και στο σεξ δεν κάνει αεροπλανικα. Εμένα μου άρεσε γιατί ήταν όμορφη,πεντακάθαρη, Ελληνίδα και αματουρι. Νέα στο χώρο.
Ωραίος.. Η τιμή είναι στα 80 που ανέφερε πιο πίσω ο άλλος μύστης;
Εσύ ζήτησες να μη σου κάνει μασαζ ή προσπαθεί να το αποφύγει η γκόμενα;
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
164
Κριτικές
3
Like
1.240
Πόντοι
361
Ωραίος.. Η τιμή είναι στα 80 που ανέφερε πιο πίσω ο άλλος μύστης;
Εσύ ζήτησες να μη σου κάνει μασαζ ή προσπαθεί να το αποφύγει η γκόμενα;
Την πήρα 20λεπτο Άγκυρας γι'αυτό δεν ξέρω για μασάζ εάν το έχει. Όταν είδα ότι παίζει ανεξάρτητη στον χώρο της πήρα να ρωτήσω τιμές κ πρόγραμμα. Μου είπε 50 μισάωρο Ελ στ τελειωτικό 1 εκτόνωση, 80 1 ώρα 1 εκτόνωση και 100 1 ώρα 2 εκτονώσεις. Δεν έχω πάει ακόμα για να έχω εικόνα εάν αξίζει, στο Άγκυρας άξιζε. Εμφανισιακά πάντως είναι όμορφη για τα γούστα μου
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
164
Κριτικές
3
Like
1.240
Πόντοι
361
Ωραίος.. Η τιμή είναι στα 80 που ανέφερε πιο πίσω ο άλλος μύστης;
Εσύ ζήτησες να μη σου κάνει μασαζ ή προσπαθεί να το αποφύγει η γκόμενα;
Από αυτά που κατάλαβα από το τηλ πάντως είναι ότι προσπαθεί να προωθήσει το μασάζ για να αποφύγει τα βαριά γαμησια από σκληρούς χυστες. Στο σεξ είναι φιλάκια,αγαπουλες και γούστου γούστου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom