Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Παραθέτω μήνυμα του 21 το ξέρω αλλά αν υπάρχει ακόμα η κοπέλα θα ήθελα μια ενημέρωση για αυτήν την Μαρία από το Χαλάνδρι που λέει εδώ ο συνάδελφος καθώς με βολεύει η περιοχή για να κάνω μια καταδρομική και να δώσω ενημέρωση
το χαλανδρι που το ειδες? στην νεα ιωνια ηταν,μια μαυρη,χοντρη,εντελως μπαζο,μολις την ειδα εφυγα..
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Πήρε το μάτι μου γνωστη κοπέλα εύσωμη η οποία δούλευε στο μουλτι και τα παράτησε διότι βρήκε γκόμενο κατά τας γραφάς να βγαίνει από χοτελι στα νότια. Έγινε ανεξάρτητη πλέον?
 

kastrato

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
50
Like
84
Πόντοι
0
Πήρε το μάτι μου γνωστη κοπέλα εύσωμη η οποία δούλευε στο μουλτι και τα παράτησε διότι βρήκε γκόμενο κατά τας γραφάς να βγαίνει από χοτελι στα νότια. Έγινε ανεξάρτητη πλέον?
αμα βρεις ινφο για την συγκεκριμενη στειλε και απο δω γιατι ηταν καλο τυπακι
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
το χαλανδρι που το ειδες? στην νεα ιωνια ηταν,μια μαυρη,χοντρη,εντελως μπαζο,μολις την ειδα εφυγα..
Η οποία δεν είναι πλέον στην Νέα Ιωνία αλλά κυψέλη έχει χάσει καμια 30αρια κιλά ίσως και περισσότερα και έχει ανεβάσει και την τιμή.Τα κιλά πέφτουν η τιμή ανεβαίνει για κάποιον λόγο
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
το χαλανδρι που το ειδες? στην νεα ιωνια ηταν,μια μαυρη,χοντρη,εντελως μπαζο,μολις την ειδα εφυγα..
"Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα." Αυτό λέει στο μήνυμα που παρέθεσα τυπε. Εσύ δεν είδες καλά μάλλον ..
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
"Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα." Αυτό λέει στο μήνυμα που παρέθεσα τυπε. Εσύ δεν είδες καλά μάλλον ..
Είτε είδε καλά, είτε δεν είδε, παραθέτεις μήνυμα από το 2021.. Εχει κάποιο νόημα μια τόσο παλιά παράθεση;
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Είτε είδε καλά, είτε δεν είδε, παραθέτεις μήνυμα από το 2021.. Εχει κάποιο νόημα μια τόσο παλιά παράθεση;
Το είπα ότι είναι παλιό το μήνυμα απλά επειδή δεν είχε αναφερθεί πουθενά ξανά η κοπέλα από ότι έψαξα είπα να δω αν υφίσταται ακόμα και ξέρει κανείς γιατί με ενδιαφέρει η περιοχή. Δικαστε με μάγκες!!!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Το είπα ότι είναι παλιό το μήνυμα απλά επειδή δεν είχε αναφερθεί πουθενά ξανά η κοπέλα από ότι έψαξα είπα να δω αν υφίσταται ακόμα και ξέρει κανείς γιατί με ενδιαφέρει η περιοχή. Δικαστε με μάγκες!!!
Είδες λοιπόν που ούτε εσύ βλέπεις καλά; Εχει αναφερθεί πρόσφατα αυτο το πρόσωπο.. Εχω σχολιάσει κι εγώ πρόσφατα για αυτό το πρόσωπο και έχω παραθέσει πρόσφατα link με την κριτική μου από την επίοσκεψή μου τότε το 2021, σε αυτό το πρόσωπο.
Ξεκόλα από τα παλιά μηνύματα και ξεκίνα να διαβάζεις τα καινούρια .
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Αυτη η Xenia Deligianni τι λεει και που τι βρισκουμε;
Eγω έκλεισα ραντεβού μαζί της για την εβδομάδα που έρχεται. Προσπαθούσα να την βρω καιρό αλλά είχε κάτι θέματα με το σπίτι λέει κλπ.

Θα ενημερώσω και εγώ όταν την επισκεφτώ.
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς κοπέλα να κάνει καλό μασάζ και στο τέλος εκτόνωση;;;
Δυστυχώς κανένας δεν ξέρει κάποια κοπέλα. Επίσης μην κοιτάξεις καμία σελίδα παραπίσω διότι θα βρεις περιπτώσεις γυναικών που κάνουν αποκλειστικά καλό μασάζ χωρίς εκτόνωση. Είσαι άτυχος...
 

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
80
Πόντοι
1
Καλημέρα έκανα επίσκεψη στην κυρία Μαρία πράγματι δύσκολη επικοινωνία άλλες ώρες το τηλέφωνο κλειστό άλλες δεν απαντάει. Τιμή τίμια τα πάντα όλα 40. στα του αγώνα μασαζάκι χαλαρό δεν ξέρει, χάδι και μέχρι εκεί. Στα του αγώνα έχει δυνατή γλώσσα που μπαίνει παντού της αρέσει η περιοχή και την περιποιείται. Ανοίγει δύσκολα τα πόδια και δεν αντέχει στα γόνατα λόγο κοιλιάς και τσιγάρου. Η πίσω πόρτα φαίνεται δουλεμένη δεν την προσφέρει ούτε με έξτρα. Ο χώρος καλός αλλά μάλλον ξέρουν και οι γείτονες .... Δεν θα ξαναδοκιμάσω.
 

Prionis_83

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2015
Μηνύματα
53
Like
61
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές.. έχει κάποιος το τηλέφωνο της juliet lemonia γιατί από Instagram κ Facebook δεν απαντάει..; Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Η οποία δεν είναι πλέον στην Νέα Ιωνία αλλά κυψέλη έχει χάσει καμια 30αρια κιλά ίσως και περισσότερα και έχει ανεβάσει και την τιμή.Τα κιλά πέφτουν η τιμή ανεβαίνει για κάποιον λόγο


Δεν ήταν κ τόφαλος το κορίτσι , μασάζ χαλαρό. Λάδι με μυρωδιά οπότε προσοχή οι παντρεμένοι. Αλλά κυψέλη είναι γάμησε τα. Ούτε με ελικόπτερο δε βρίσκεις πάρκινγκ. Πόσο το πήγε? 30 επαιρνε
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Καλημέρα συναγωνιστές.. έχει κάποιος το τηλέφωνο της juliet lemonia γιατί από Instagram κ Facebook δεν απαντάει..; Ευχαριστώ προκαταβολικά!


Κεσκεσε Γιούρκας ? Χου ιζ αυτή η λεμονιά Τζουλιέτ μύστη? Αυτό το Τζουλιέτ κάτι γαλοφερνει και θέλω να τη χύσω στο ράμφος που σίγουρα εχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom