Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Τι να σου πω...παρότι έχω κάνει πολλά μασάζ με την ιρενα δεν μου χει αναφέρει τίποτα σχετικό...αλλά ούτε και γω...θεωρώ ότι κάποιοι ψάχνονται γενικώς για να καλοπιανουν τις ανεξάρτητες μασέρ....
Κοίτα.. μπορεί να μην ισχύει και τίποτα από όλα όσα γράφουμε για τον μύστη, είναι και παλιός με πολλές κριτικές, δεν νομίζω να έχει πέσει σε τέτοια λούμπα, αλλα ο τρόπος που γράφει είναι ιδιαίτερος και αφήνει υποψίες προμοταρίσματος με ωφέλη.
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Πόσα λεφτά σου έδωσε για την διαφήμιση????...αν και δεν την χρειάζεται την διαφήμιση....κάνει ένα καλό μασάζ συν πεομαλαξη...για 60 ευρώ την ώρα είναι μια καλή λυση

Αν έλεγε τα ίδια για την Αλίκη Αρχοντικό Μασάζ στην Αθήνα | Mansion Massage ίσως σκεφτόμουν κ εγώ δόλια. Απόλυτα αποτυχημένη επιλογή.

Η συγκεκριμένη όμως είναι άλλη εμπειρία, άλλη αίσθηση, άλλη τεχνική, στοιχεία τα οποία δύναται να αξιολογήσει ο καθένας διαφορετικά.

Αυτό το σκοπό εξυπηρετεί η ιστοσελίδα, να εκφράζουμε ελεύθερα τις εμπειρίες μας, το αν κάποιος είναι pro, το αντιλαμβανόμαστε οι έμπειροι σχεδόν με το καλημέρα (πρόσφατο acc, προβολή μιας ή δύο κορασίδων, εμμονή προς τις άλλες, επαναληψιμότητα στόχευσης, ανακυκλώσεις κλπ).

Και πριν βιαστούμε να κρίνουμε, εξετάζουμε την ιστορικότητα του μέλους..:hi:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
4
Like
1.861
Πόντοι
266
Ρε δε πα να γαμηθουν που θα τα σκαμε κ χοντρα για ν αγγιξουμε? Αμετε στο διαολο μ ολες τις κακομαθημενες ανατολικες που βρηκαν τα κορόιδα. Μονο μασαζ με γαμησι κ αμοιβη σε λογικα πλαισια...
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
14
Like
1.524
Πόντοι
2.472
Ρε δε πα να γαμηθουν που θα τα σκαμε κ χοντρα για ν αγγιξουμε? Αμετε στο διαολο μ ολες τις κακομαθημενες ανατολικες που βρηκαν τα κορόιδα. Μονο μασαζ με γαμησι κ αμοιβη σε λογικα πλαισια...
Έτσι τις μάθαμε εμείς, χρόνια φωνάζω πως τις τιμές τις διαμορφώνουν οι αγοραστές, αλλά βλέπεις κάποιοι δεν κρατιούνται, θύματα της απειρίας, της ασχετοσύνης αλλά και της αδυναμίας προσέγγισης και διαπραγμάτευσης, στοιχεία που τους καθιστούν εξαιρετικά ευάλωτους, τα σκάνε χοντρά.

Κάτι που ξέρει πολύ καλά να εκμεταλλευτεί η άλλη πλευρά, καθώς αναζητά κορόιδα.

Υπάρχουν κυρίες του ανατολικού μπλοκ που πριν μερικά χρόνια τα έδιναν όλα με € 30. Μόλις αντιλήφθηκαν τη δίψα του κακομοίρη του Έλληνα να πηδήξει άλλαξαν πολιτική.

Σκέφτηκαν πως υπάρχει τρόπος να βγάζουν πολύ περισσότερα, δίνοντας ταυτόχρονα ολοένα και λιγότερα.

Έτσι το γύρισαν στο μασάζ με € 60 χωρίς να βγάζουν ρούχα και χωρίς να δέχονται παρεμβάσεις από την πλευρά του άνδρα. Επιπρόσθετα κάποιες ανέβασαν σε δυσθεώρητα ύψη το κασέ τους για full πρόγραμμα.

Το αναφέρω συνεχώς κ σε παλαιότερα post, μια λογική τιμή για μασάζ 50΄ με φραπέ κ ελεύθερη δακτυλοσκόπηση δεν μπορεί να ξεπερνά σε αμοιβή τα € 50. Για την εποχή θεωρείται vfm.
Άλλωστε αποκλειστικά μασάζ και μόνο βρίσκει κανείς στα € 15-20. Προς τι τέτοια υπερκοστολόγηση??

Μια τελευταία συμβουλή : κάθε φορά που δίνετε χρήματα σε μια κυρία για ερωτικές υπηρεσίες, σκεφτείτε πως κάθε επόμενη φορά, θα είστε όλο κ σε μειονεκτικότερη θέση διαπραγμάτευσης, γιατί η μεταβίβαση χρήματος είναι μεταβίβαση εξουσίας.. :hi:

 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Αυτή η Αlice gouva από fb ξέρουμε μέχρι που προχωράει (φραπέ, καλαμάκι, μπριζόλα, κτλ)...?
Η ιστοσελίδα της είναι αυτή εδώ: Αρχοντικό Μασάζ στην Αθήνα | Mansion Massage ...?
Ειχε ανοιξει νήμα εδω η συγκεκριμένη κυρία ώς Alice Queen.Διαγράφηκε από μέλος τού σάιτ.Υπάρχει κριτική μου απο την συναντηση μας εδω Σεξ μασάζ στο σπίτι | ερωτικό μασάζ πληροφορίες με 42k αναρτήσεις
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Εξού και λέω μύστες προτιμάτε κοπέλες στα 40-50 ευρώ. Στη τελική ένα καλό μασάζ θέλουμε συνοδευόμενο με ένα καλό άρμεγμα. Οτιδήποτε άνω τον 50 δεν είναι vfm. Θα δουλεύεις μια ολόκληρη μέρα να στα πάρει η άλλη για μια ώρα? Αμαρτία μυστοτεκνα μου

Όσον αφορά την ειρήνη είναι ίδιο στυλ με Ιουλία.
 

kapsa

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
176
Like
386
Πόντοι
21
Εξού και λέω μύστες προτιμάτε κοπέλες στα 40-50 ευρώ. Στη τελική ένα καλό μασάζ θέλουμε συνοδευόμενο με ένα καλό άρμεγμα. Οτιδήποτε άνω τον 50 δεν είναι vfm. Θα δουλεύεις μια ολόκληρη μέρα να στα πάρει η άλλη για μια ώρα? Αμαρτία μυστοτεκνα μου

Όσον αφορά την ειρήνη είναι ίδιο στυλ με Ιουλία.
Προτεινω σε κοπελες που ζητανε πανω απο 50 ευρω να γινεται εμπαργκο.Δηλ. στο τηλ. αν λεει πανω απο 50 η απαντηση να ειναι πολυ ακριβα και κλεινουμε το τηλ.Σε ενα μηνα να δεις πως θα πεσουν οι τιμες.
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Προτεινω σε κοπελες που ζητανε πανω απο 50 ευρω να γινεται εμπαργκο.Δηλ. στο τηλ. αν λεει πανω απο 50 η απαντηση να ειναι πολυ ακριβα και κλεινουμε το τηλ.Σε ενα μηνα να δεις πως θα πεσουν οι τιμες.
Δυστυχώς από εδώ μέσα η πελατεία τους να είναι ένα 20% με το ζόρι. Πιστεύω όλες δεν προλαβαίνουν. Σκέψου να βγάζει 500-600 κάθε μέρα στο χαλαρό. Και επειδή αυτή η δουλειά έχει ημερομηνια λήξης, είναι αρπακτικά και δεν κάνουν σκόντο σε κανένα και σε τίποτα.

Επίσης, σκέψου πως δεν γράφω για κάποιες καβαλημενες σκόπιμα κάποιες φορές για να μην τις προμοτάρω.
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
353
Πόντοι
21
Παλιά η κυρία Εύα που είχε μασάζ στην στουρναρη έλεγε Δευτέρα με Πέμπτη έρχονται γιατροί δικηγόροι συμβολαιογράφοι φραγκατοι δηλαδή ενώ Παρασκευή με Κυριακή λίγουρια κάτι ήξερε.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Παλιά η κυρία Εύα που είχε μασάζ στην στουρναρη έλεγε Δευτέρα με Πέμπτη έρχονται γιατροί δικηγόροι συμβολαιογράφοι φραγκατοι δηλαδή ενώ Παρασκευή με Κυριακή λίγουρια κάτι ήξερε.
υπάρχει ακόμα αυτή?
 

jack reacher

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
καλησπερα
ενα aigli massage στα κατω πατησια ξερουμε κατι?Δουλευει μια ρωσιδα μονη εκει
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
104
Like
353
Πόντοι
21
υπάρχει ακόμα αυτή?
Όχι ρε φίλε μπορεί και να έχει πεθάνει ανέλαβε μετά η καιτη ακριβώς απέναντι στο 66 που σταμάτησε και αυτή και είχε αναλάβει μια άλλη στην Κάνιγγος δεν ξέρω αν υπάρχει αυτό μεγάλες Καλές εποχές.
 

Akis1927

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
95
Like
98
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ακολουθεί συσσωρευτικο μήνυμα κορασίδων, διαφόρων ηλικιών που έχω γνωρίσει (ή παραλίγο να γνωρίσω) στην πορνοκαριερα μου κοντά 10 χρόνων με χρόνια μελέτη του φόρουμ και επιτελικων απαντήσεων διαφόρων μελών (που τους ευχαριστώ θερμά) για τις εμπειρίες που έχω αποκομίσει μέσω αυτών. Η ανάλυση δεν θα σταθεί τόσο στις υπηρεσίες, όσο στην κατηγοροποιηση και στη διάθεσή ανταλλαγής πραγματικών πληροφοριών και όχι στο προμοταρισμα. Επίσης, επειδή είναι το αγαπημένο μου τοπικ, θέλω να παραμένουμε εντός θέματος. Κάθε αναφορά θα περιέχει μασαζ και happy ending, έστω φραπέ. Στην Καλλιθέα είναι 2 κορίτσια, η θεία Ελένη 70€ και η Φωτεινή (Svetlana) 50€. Στάνταρακια και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Παλαιότερα η Ταντρα Ζωή στο Κολωνάκι (κριμα που δεν έχει χώρο πλεον). Ένα ντουέτο στα 50€ τα κορίτσια πλησίον Ελαΐς που δεν ξέρω αν υφίστανται πλέον. Η θεία Λιουμπα στη Νεα Σμυρνη στα 40€ , η Άννα σέρβα στα 30€ στην Καλλιθέα( ο,τι πληρώνεις παίρνεις) .Στη Φιλοθέη η γνωστή Βίκυ-Στεφανια από 40€. Στο Κολωνάκι επίσης, η Ειρήνη αν θυμάμαι καλά στη Μαντζαρου στα 50€ πλέον, Μια Ειρήνη ( με τα λεμόνια) στη Νέα Σμύρνη στα 60€. Η magic Ναταλία που είχε χώρο γλυφαδα και πλέον νομίζω πως το παράτησε. Μια Ρωσίδα χοντρή που θέλω να ξεχάσω απέναντι από τον ηλεκτρικό στο σταθμό Αττικής, με αγγελίες τύπου "να σου πάρω συνέντευξη" στα 50€. Αυτές είναι οι δοκιμασμένες. Αυτές που έχω ακούσει και επιβεβαίωνουν συναγωνιστές πως είναι στα ναι, αλλά δεν έχω δοκιμάσει, είναι οι ακόλουθες. Ειρήνη στη Μάρνης, φάντασμα ακούω, πρέπει να σε ξέρει για να σου ανοίξει. Ιουλια Περιστέρι στα 30€, ακούω διθυραμβικές κριτικές. Μια Μαρια στο Χαλάνδρι απο 20€ στο 30' ασχημούλα. Ένα σύμπλεγμα 3-4 νομίζω στον Χολαργο ( Ελίζαμπετα - Λι από Κορέα - Αλίκη - Ιταλοισπανιδα) γύρω στο 60€ και ακουω μετριοκαλες καταστάσεις. Μια άλλη η Μαρία από Νέα Ιωνία η μαυρουλα 30€ την έχω καλέσει αρκετές φορές, δεν το σήκωσε ποτέ. Μια άλλη θεία Λιτσα στη Θήρας στο κέντρο στα 25€, όσες φορές μιλησαμε ήταν εκτός Αθηνών. Μια άλλη Ελπιδα 60€ στην Κυψέλη νομίζω, της εχω κάνει 2 τηλέφωνα μου έχει σκάσει άκυρο λόγω covid, φοβάται και λέει πως το έκοψε. Μια θεία Εφη, βρήκα το τηλέφωνο της πριν 2-3 χρόνια, δεν υπάρχει πλέον ο αριθμός. Μια Μαρθα στο Κερατσίνι, δεν βρήκα κάτι που να καταλάβω αν αξίζει ή όχι και τέλος είχα καλέσει μια στο σησμανογλειο, δεν τη συνάντησα τελικά πότε, δεν έχω νέα έκτοτε. Στις περισσότερες πορνοπεριπετειες μου, έχω γράψει εμπειρίες, οπότε τώρα που ανανεώθηκε το forum, δεν είναι δύσκολο να τα βρείτε. Θα εκτιμούσα, αν κοινοποιηθεί κάτι διαφορετικό μπας και να ανανεωθουμε. Καλή συνέχεια!
Παραθέτω μήνυμα του 21 το ξέρω αλλά αν υπάρχει ακόμα η κοπέλα θα ήθελα μια ενημέρωση για αυτήν την Μαρία από το Χαλάνδρι που λέει εδώ ο συνάδελφος καθώς με βολεύει η περιοχή για να κάνω μια καταδρομική και να δώσω ενημέρωση
 

lft

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς κοπέλα να κάνει καλό μασάζ και στο τέλος εκτόνωση;;;
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς κοπέλα να κάνει καλό μασάζ και στο τέλος εκτόνωση;;;


Μα θέλει και ρώτημα, Χρυσαυγή, δη μπεστ, πιο μπεστ και από τον Τζωρτζ μπεστ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα. Ξέρει κανείς κοπέλα να κάνει καλό μασάζ και στο τέλος εκτόνωση;;;
Δεν ξέρουμε φίλε, εμείς είμαστε καλά παιδιά , δεν κάνουμε τέτοια πράγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom