Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
3.543
Πόντοι
446

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.843
Πόντοι
3.145
αν εχεις γερο στομαχι πηγαινε σελ.243 στο νημα της.
εκει να δεις τι θα πει αισθησιασμος ακρων. :2funny:
img_20220727_084240-jpg.866656
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πόσο κάνει ένα πεντικιούρ βρε παιδιά;
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Σ' αυτή τη foto πράγματι φαίνονται άκρα πολύ ταλαιπωρημένα και απεριποίητα. Η κοπέλα προφανώς έκανε συνδυασμό διακοπές (ήλιος, άμμος, χαλίκια, κτλ) με εργασία. Όταν είμαι σε διακοπές, μπορώ να πω ότι ξυρίζομαι όποτε το θυμηθώ και μερικές φορές καθόλου. Τις προάλλες που την επισκέφτηκα τα άκρα της ήταν περιποιημένα και να τα πιείς στο ποτήρι (που λέει ο λόγος)!:wink:
 

mito

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
104
Πόντοι
0

Οι φώτο από τηνσελ. 244 της Στεφανιας. Στο νήμα της θα βρείτε πολλές άλλες που εμένα προσωπικά με άφησαν παγωτό.
Δε συνηθίζω καθόλου να γράφω αν και παρακολουθώ το forum από παλιά. Όμως αυτό με τη Στεφανια με ξεπερνά. Φτάνουμε σε σημείο να λέμε σε μια Γυναίκα (το κεφαλαίο δεν είναι τυχαίο) να..... μετρήσει τους αστραγάλους της κλπ και μας ενοχλεί μια φώτο από τις διακοπές της όταν κάνουμε τέρμα ζουμ?
Να μην πω άλλα, αναφέρθηκαν ήδη οι συναγωνιστές, απλα να σας μεταφέρω μια αίσθηση από την εμπειρία μου με τη Στεφανια περί τις δέκα μέρες πριν, όπου πήγα αναζητώντας την κοπέλα της.... διπλανής πόρτας.
Είμαι ακόμα με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!
Ας είμαστε ευγενείς με τις κοπέλες, τουλάχιστον αυτό!!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.
Γιατί είμαι εκτός;
Μασέζ με δικό της χώρο δεν είναι η κοπέλα;

(δεν "στην λέω", απλά προσπαθώ να εντοπίσω που έχω κάνει φάουλ, ώστε αν είναι να το φτιάξω)
Δεν γράφει πουθενά ότι κάνει μασαζ. Δεν γράφει πουθενά ότι έχει δικό της χώρο.
Υπάρχει ξεχωριστό νήμα κάπου μέσα στο φορουμ για να ζητάμε πληροφορίες για τα διάφορα ξεκολάκια που βρίσκουμε στα social media
 
  • Like
Αντιδράσεις: panbar

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
127
Like
345
Πόντοι
21

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
24
Like
4.411
Πόντοι
2.846
Οι φώτο από τηνσελ. 244 της Στεφανιας. Στο νήμα της θα βρείτε πολλές άλλες που εμένα προσωπικά με άφησαν παγωτό.
Δε συνηθίζω καθόλου να γράφω αν και παρακολουθώ το forum από παλιά. Όμως αυτό με τη Στεφανια με ξεπερνά. Φτάνουμε σε σημείο να λέμε σε μια Γυναίκα (το κεφαλαίο δεν είναι τυχαίο) να..... μετρήσει τους αστραγάλους της κλπ και μας ενοχλεί μια φώτο από τις διακοπές της όταν κάνουμε τέρμα ζουμ?
Να μην πω άλλα, αναφέρθηκαν ήδη οι συναγωνιστές, απλα να σας μεταφέρω μια αίσθηση από την εμπειρία μου με τη Στεφανια περί τις δέκα μέρες πριν, όπου πήγα αναζητώντας την κοπέλα της.... διπλανής πόρτας.
Είμαι ακόμα με το χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!
Ας είμαστε ευγενείς με τις κοπέλες, τουλάχιστον αυτό!!

Ας μην τα παραλεμε. Αυτό που αξίζει είναι το μασάζ της και ο χώρος της. Τα υπόλοιπα θέμα γούστου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.097
Κριτικές
191
Like
52.038
Πόντοι
41.443
Βάλτε καμία προειδοποίηση - alert σε αυτά τα μηνύματα! Έτρωγα γαμώ το καντίλι μου μέσα! :vomit:
εγω δεν τολμησα καν να βαλω τη φωτο. :2funny:
ασε που ειχα προειδοποιησει ολους οτι χρεαζεται γερο στομαχι για να την δει καποιος.:2funny:

αν εχεις γερο στομαχι πηγαινε σελ.243 στο νημα της.
εκει να δεις τι θα πει αισθησιασμος ακρων. :2funny:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.768
Like
28.535
Πόντοι
5.006

Redmad

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
112
Κριτικές
7
Like
246
Πόντοι
281
Μια εκ Brazil Patricia Sundari με χώρο δικό της Νότια έχει μήπως ξανά αναφερθεί ? 60 απλό / 100,00 ταντρικό.. ? :undecided:
άσε μιλήσαμε στο ινστα...δεν κάνει ερωτικό μασαζ και σώμα με σώμα μ λεει 150 ευρώ...έλεος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tefras

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
3.543
Πόντοι
446
Δεν γράφει πουθενά ότι κάνει μασαζ. Δεν γράφει πουθενά ότι έχει δικό της χώρο.
Υπάρχει ξεχωριστό νήμα κάπου μέσα στο φορουμ για να ζητάμε πληροφορίες για τα διάφορα ξεκολάκια που βρίσκουμε στα social media
΄Εχεις δίκιο.Παρασύρθηκα γιατί γράφει κάπου "Κολωνάκι".

Είχα επικοινωνία μαζί της, δεν έχει χώρο. Έρχεται σε δικό μας χώρο, ή ξενοδοχείο. 60€ την ώρα.
Και, εκ παραδρομής έβαλα το insta της, που δεν αναφέρει για μασάζ. Αυτό το λέει στο FB.


Sorry ...
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
421
Πόντοι
21
΄Εχεις δίκιο.Παρασύρθηκα γιατί γράφει κάπου "Κολωνάκι".

Είχα επικοινωνία μαζί της, δεν έχει χώρο. Έρχεται σε δικό μας χώρο, ή ξενοδοχείο. 60€ την ώρα.
Και, εκ παραδρομής έβαλα το insta της, που δεν αναφέρει για μασάζ. Αυτό το λέει στο FB.


Sorry ...
Μακάρι παιδιά. Μου έχει έρθει με τιμοκατάλογο στο χέρι κ δεν έβγαλε ούτε το μπουφάν. Μου λέει δεν θα αργήσουμε. Την έστειλα εννοείται η μεγαλύτερη ξεπέτα κ ξενερα που έχω δει
 

alexandros 85

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
2.778
Πόντοι
1.206
Οποιος εχει αμφιβολια για στεφανια , ας δοκιμασει μασαζ edging και αν δεν καυλωσει τη ζωη του , εμενα να μη μου ξανασηκωθει

Τι είναι αυτό το μασάζ edging; Πρώτη φορά το ακούω
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Τι είναι αυτό το μασάζ edging; Πρώτη φορά το ακούω
Αν ψάξεις στο νήμα της Στεφανίας, θα βρεις την εξήγηση του edging από την ίδια, αλλά για να μη παιδεύεσαι καλύτερα τηλεφώνησέ της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Μακάρι παιδιά. Μου έχει έρθει με τιμοκατάλογο στο χέρι κ δεν έβγαλε ούτε το μπουφάν. Μου λέει δεν θα αργήσουμε. Την έστειλα εννοείται η μεγαλύτερη ξεπέτα κ ξενερα που έχω δει
Κανει τιποτα εξτρα η μονο μασαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom