Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.113
Like
3.128
Πόντοι
456
Ραντεβου με Ξενια την προηγουμενη βδομαδα,χωρος συμπαθητικος μασαζ χωρις εσωρουχο και χωρις πετσετα καλουτσικο αλλα ως εκει..δεν ειχαμε ουτε τπτ υποπτα περασματα αλλα ουτε ειπα και εγω κατι μιας και το παρουσιαστικο της κοπελας με αφηνε αδιαφορο(ασχημουλα για τα δικα μ γουστα και σε σωμα και σε προσωπο) ωστε να προσπαθησω κατι.
20 ευρω εδωσα παλι καλα οποτε μικρη η ζημια
πως ακριβώς είναι λογαριασμός της στο ινστα φίλε ;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
Έχει ξαναρωτηθει σίγουρα (και από μένα). Τι παίζει με την Λένα από Κορυδαλλό μασάζ στο σπίτι της. Lena Mprl στο instagram. Έχει κάποιος εμπειρία??? Πολύ βυζο κερνάει στο instagram πάντως.....
Κερνάει μόνο στο ινστα βυζο από κοντά τίποτα.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
297
Like
1.150
Πόντοι
201
Ραντεβου με Ξενια την προηγουμενη βδομαδα,χωρος συμπαθητικος μασαζ χωρις εσωρουχο και χωρις πετσετα καλουτσικο αλλα ως εκει..δεν ειχαμε ουτε τπτ υποπτα περασματα αλλα ουτε ειπα και εγω κατι μιας και το παρουσιαστικο της κοπελας με αφηνε αδιαφορο(ασχημουλα για τα δικα μ γουστα και σε σωμα και σε προσωπο) ωστε να προσπαθησω κατι.
20 ευρω εδωσα παλι καλα οποτε μικρη η ζημια
εχεις λινκ να δωσεις η τηλ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!
Έχει ξαναρωτηθει σίγουρα (και από μένα). Τι παίζει με την Λένα από Κορυδαλλό μασάζ στο σπίτι της. Lena Mprl στο instagram. Έχει κάποιος εμπειρία??? Πολύ βυζο κερνάει στο instagram πάντως.....
και έχει ξανααπαντηθεί επίσης σίγουρα ( και από μένα)
Ραντεβου με Ξενια την προηγουμενη βδομαδα,χωρος συμπαθητικος μασαζ χωρις εσωρουχο και χωρις πετσετα καλουτσικο αλλα ως εκει..δεν ειχαμε ουτε τπτ υποπτα περασματα αλλα ουτε ειπα και εγω κατι μιας και το παρουσιαστικο της κοπελας με αφηνε αδιαφορο(ασχημουλα για τα δικα μ γουστα και σε σωμα και σε προσωπο) ωστε να προσπαθησω κατι.
20 ευρω εδωσα παλι καλα οποτε μικρη η ζημια
Έχει και πρόγραμμα με 50€
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
πως είναι ο λογαριασμός της στο ιν

Ρωτήστε τον άλλον που λέει ότι πήγε σην Ξένια. Δεν εχω πάει. Μια επισήμανση έκανα απλώς.
εγω στην επικοινωνια που εκανα απο πριν στο ινσταγκραμ μ ειπε πως κοστιζει 20 ευρω δεν μ ειπε κατι αλλο..παντως 50 δεν εδινα σε καμια περιπτωση ακομα κ αν επαιζε φραπες στη συγκεκριμενη
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Εμένα μ είπε ότι αν θες εκτόνωση πήγαινε σε μπουρδελο
Την εκτονωση την κανει αλλα να ξερεις οτι αν πας 1η φορα θα φας ακυρο, ειχα παει και μου ελεγε μαλακιες τυπου αυτες που κανουν εκτονωση χαλανε την πιατσα...Μετα την 2η φορα που πηγα αφου τελειωσε το μασαζ και την "σημαια" την ειδε ψηλα μου ανεφερε αν θελεις +20 εκτονωση...Ασε που μελλοντικα της λες οτι θες το προγραμμα των 60 ε και εκλεισε.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
908
Κριτικές
13
Like
2.426
Πόντοι
736
Την εκτονωση την κανει αλλα να ξερεις οτι αν πας 1η φορα θα φας ακυρο, ειχα παει και μου ελεγε μαλακιες τυπου αυτες που κανουν εκτονωση χαλανε την πιατσα...Μετα την 2η φορα που πηγα αφου τελειωσε το μασαζ και την "σημαια" την ειδε ψηλα μου ανεφερε αν θελεις +20 εκτονωση...Ασε που μελλοντικα της λες οτι θες το προγραμμα των 60 ε και εκλεισε.
Καλά νταξει δν τ πολύ προσπάθησα σιγά μην παρακαλέσω κιόλας ! Μετά μελέτησα καλύτερα κ φωτο κι είδα ότι παίζει πολύ φίλτρο όποτε δν ξέρω κατά ποσό θ μ ικανοποιούσε οπτικά όταν θα πήγαινα! Κάθε εμπόδιο για καλό!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.888
Πόντοι
1.446
Καλημέρα παίδες, είχε έρθει η Καούμα στην Αθήνα το περασμένο ΣΚ. Πολύ καλό μασάζ, προσφέρει εκτόνωση χωρίς να επιτρέπει να την ακουμπήσεις. Αξιοπρεπής και αξίζουν τα λεφτά.
Κάποια αγγελία?
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
9
Like
1.843
Πόντοι
3.145
ισχύει αυτό που λες και μόνος λόγος που δεν διαγράφω τις παλιές είναι για να φαίνεται ακριβώς η διάφορα και προσπάθεια που έχω καταβάλλει να βελτιωθώ στην καλύτερη εκδοχή μου σωματικά.
Ο μισογύνης από πάνω όμω,ς αναφέρει για το πρόσωπό μου το οποίο κατα βάση όλοι το βρίσκουν όχι απλά όμορφο κ γλυκό αλλά και πολύ νεότερο από 30 χρόνων που είμαι.
δεν θα έπαιρνα θέση αλλά το ''μισογύνης'' για άντρες εδώ μέσα ....κάπως μουκατσε!
δηλαδή στεφανία ας αφήσουμε το πρόσωπό σου που είναι γλυκό και νεώτερο κ.λ.π
για τα πόδια σου τι σου λένε οι πελάτες σου; για τις γάμπες; τους μηρούς σου;
την λεκάνη /περιφέρεια;
εχεις μετρήσει με μεζούρα τις κνήμες σου; η τους μηρούς σου;
δοκίμασε να το κάνεις...... και πες μας εσύ την γνώμη σου.
Ασε μας εμάς !
Υ.Γ σε περίπτωση που το κάνεις μην συνεχίσεις και πιο πανω .. .
 
Τελευταία τροποποίηση:

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.304
Πόντοι
1.076
καλησπερα αλανια,εχει καποιος αποψη για την παρακατω?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
καλησπερα αλανια,εχει καποιος αποψη για την παρακατω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom