Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Ίσως φανεί χρήσιμο σε κάποιους.....https://www.facebook.com/groups/2650964054950219
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.
Ίσως ενδιαφέρει κάποιους ...

Όποιος έχει κάποια πληροφορία, ας την μοιραστεί μαζί μας ...

Η τύπισσα που το έχει είναι αξιοπρόσεχτη και έρχεται και Αθήνα συχνά (σε πρόσφατη ανάρτησή της, ανακοίνωσε ότι έρχεται στο τέλος Σεπτέμβρη)
Any info?



Ίσως φανεί χρήσιμο σε κάποιους.....https://www.facebook.com/groups/2650964054950219
Ρε μαλάκες και οι δυό σας. τι δεν έχετε καταλάβει;
Εδω το νήμα είναι για μασέζ που έχουν δικό τους χώρο.

Έχουν καμμιά σχέση αυτά που ρωτάτε με το θέμα μας;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Ρε μαλάκες και οι δυό σας. τι δεν έχετε καταλάβει;
Εδω το νήμα είναι για μασέζ που έχουν δικό τους χώρο.

Έχουν καμμιά σχέση αυτά που ρωτάτε με το θέμα μας;
Έχεις δίκιο....θα ανοίξω ένα νήμα τώρα αμέσως...με τίτλο΄΄΄΄Σελίδες στο facebook που ίσως ενδιαφέρουν κάποιους, που ίσως εκτός από μασαζ έχει φραπέ, μπριζόλα...με πετσέτα...χωρίς πετσέτα...με φράγκα ή δωρεάν....κλπ κλπ΄΄....ΠΕΡΑΜΑΤΙΩΤΗ...είσαι βλαξ καθημερινά ή πότε πότε....??
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Ρε μαλάκες και οι δυό σας. τι δεν έχετε καταλάβει;
Εδω το νήμα είναι για μασέζ που έχουν δικό τους χώρο.

Έχουν καμμιά σχέση αυτά που ρωτάτε με το θέμα μας;
εδώ είμαι εγώ, :buck2: σταμάτα να τα χώνεις σε κόσμο βρε... :buck2: με κόβεις και από τον αγώνα, τον άλλον, τον μπασκετικό... :buck2:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Έχεις δίκιο....θα ανοίξω ένα νήμα τώρα αμέσως...με τίτλο΄΄΄΄Σελίδες στο facebook που ίσως ενδιαφέρουν κάποιους, που ίσως εκτός από μασαζ έχει φραπέ, μπριζόλα...με πετσέτα...χωρίς πετσέτα...με φράγκα ή δωρεάν....κλπ κλπ΄΄....ΠΕΡΑΜΑΤΙΩΤΗ...είσαι βλαξ καθημερινά ή πότε πότε....??
Σκατομπουχέσα, εδώ είσαι εκτός θέματος Βλέπεις ρε μαλάκα τι γράφει ο τίτλος; Ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά ρε μαλακα Αλβανε;
Εσύ τι έχεις ποστάρει; Ενα link απο μια δημόσια ομάδα του facebook όπου πάει ο κάθε κακομοίρης και ανεβάζει την αγγελία του, άλλος για μασαζ , αλλος για να πουλήσει λάδια, βότανα ,κρεβατια για μασαζ κλπκλπ
Έχει αυτο καμμία σχέση με το θέμα του τίτλου;; Καταλαβες γιατι σε βρίζω τώρα ρε μαλάκα;

Για τις μαλακίες που θες να ρωτήσεις υπάρχει ήδη σχετικό νήμα . Βγάλε τις τσίμπλες από τα μάτια και ψάξε βρες το ρε άπλυτε. Η ειρωνεία σε μάρανε, ξεφτιλισμένε!!
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Σκατομπουχέσα, εδώ είσαι εκτός θέματος Βλέπεις ρε μαλάκα τι γράφει ο τίτλος; Ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά ρε μαλακα Αλβανε;
Εσύ τι έχεις ποστάρει; Ενα link απο μια δημόσια ομάδα του facebook όπου πάει ο κάθε κακομοίρης και ανεβάζει την αγγελία του, άλλος για μασαζ , αλλος για να πουλήσει λάδια, βότανα ,κρεβατια για μασαζ κλπκλπ
Έχει αυτο καμμία σχέση με το θέμα του τίτλου;; Καταλαβες γιατι σε βρίζω τώρα ρε μαλάκα;

Για τις μαλακίες που θες να ρωτήσεις υπάρχει ήδη σχετικό νήμα . Βγάλε τις τσίμπλες από τα μάτια και ψάξε βρες το ρε άπλυτε. Η ειρωνεία σε μάρανε, ξεφτιλισμένε!!
Εισαι ΒΛΑΞ.....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Παισια καλησπερα, τιποτα καλο στην περιοχη της Κυψελης παιζει;
Αν σου κάνει λίγο πιο χαμηλά, προς Γκύζη πίσω από τον Αρειο Πάγο, παίζει μπάλα η Tantrazoe. Εχει νήμα δικό της, μπες και γράψε εκεί.
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Σκατομπουχέσα, εδώ είσαι εκτός θέματος Βλέπεις ρε μαλάκα τι γράφει ο τίτλος; Ξέρεις να διαβάζεις ελληνικά ρε μαλακα Αλβανε;
Εσύ τι έχεις ποστάρει; Ενα link απο μια δημόσια ομάδα του facebook όπου πάει ο κάθε κακομοίρης και ανεβάζει την αγγελία του, άλλος για μασαζ , αλλος για να πουλήσει λάδια, βότανα ,κρεβατια για μασαζ κλπκλπ
Έχει αυτο καμμία σχέση με το θέμα του τίτλου;; Καταλαβες γιατι σε βρίζω τώρα ρε μαλάκα;

Για τις μαλακίες που θες να ρωτήσεις υπάρχει ήδη σχετικό νήμα . Βγάλε τις τσίμπλες από τα μάτια και ψάξε βρες το ρε άπλυτε. Η ειρωνεία σε μάρανε, ξεφτιλισμένε!!
καθαρή εθνικιστική-φασιστική ορολογία... κρίμα
αντίο
 

Enastros1983

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
44
Like
59
Πόντοι
0

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
3.543
Πόντοι
446
Ρε μαλάκες και οι δυό σας. τι δεν έχετε καταλάβει;
Εδω το νήμα είναι για μασέζ που έχουν δικό τους χώρο.

Έχουν καμμιά σχέση αυτά που ρωτάτε με το θέμα μας;
Γιατί δεν έχει σχέση ρε συ;
Δικό τους χώρο έχουν. Στη Θεσσαλονίκη η βάση, έρχεται και στην Αθήνα, πάντα σε δικό της χώρο.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
αυτη με εψησε λιγο να παω, μου ακουστηκε φιλικη και σοβαρη στα 50 με δικο της χωρο αλλα η κριτική του @Περαματιώτης μαλλον με εσωσε.
Μου ειπε ειναι νεα σμυρνη και οχι αργυρουπολη αλλα μαλλον θα μεταφερθηκε :)


Έχω γράψει κι εγω κριτική πριν μισό χρόνο και τότε μου είχε πει πως σκέφτεται να μετακομίσει. Νέα Σμύρνη. Μακρυά λοιπόν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: steath

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Ρε παίδες μια .. βοήθεια με την εμπειρία σας για την Φωτεινή Καλλιθέα Svetlana.gr που κάνει καλό μασάζ αποτι έχω διαβάσει και φραπέ στο τέλος... την πήρα να κλείσω ραντεβού και την άκουσα κάπως ξινή... είχα ξεχάσει ποια περιοχή είναι και την ρωτάω νομίζοντας Δάφνη πως είναι και με ειρωνεία μου απάντησε πως ... μάλλον έχω πάρει πολλά τηλ σε άλλες και... μπερδεύτηκα... εντωμεταξύ να την ρωτάω μετά που είναι ο χώρος αλλά πραγματικά έτσι όπως το έλεγε το "Καλλιθέα" με την 3η 4η να το κατάλαβα κάτι που την τσάντισε περισσότερο... τέλος την ρωτήσα αν μπορούσα να πήγαινα τώρα στην επόμενη ώρα εκεί (προφανώς εννοούσα ένα άμεσο ραντεβού) και μου λέει τώρα τώρα δεν γίνεται της λέω πως θα χρειαστώ από εκεί που ήμουν κάνα 45λεπτο και κλασσικά ειρωνεία "άλλο τώρα άλλο σε 45 λεπτά ... "... τελικά με γείωσε... δεν με άφησε να κλείσουμε ραντεβού...

Τι παίζει ρε παίδες έτσι ξινή είναι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Τι παίζει ρε παίδες έτσι ξινή είναι?
Όχι φίλε. Ευγενικότατη είναι και περιποιητική. Θα σου πρότεινα να κάνεις άλλη μια προσπάθεια . Πάντως μην περιμένεις κάτι το ιδιαίτερο, αν έχεις περάσει απο Σολωμού 33 τα ίδια πράγματα απο υπηρεσίες
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
Ρε παίδες μια .. βοήθεια με την εμπειρία σας για την Φωτεινή Καλλιθέα Svetlana.gr που κάνει καλό μασάζ αποτι έχω διαβάσει και φραπέ στο τέλος... την πήρα να κλείσω ραντεβού και την άκουσα κάπως ξινή... είχα ξεχάσει ποια περιοχή είναι και την ρωτάω νομίζοντας Δάφνη πως είναι και με ειρωνεία μου απάντησε πως ... μάλλον έχω πάρει πολλά τηλ σε άλλες και... μπερδεύτηκα... εντωμεταξύ να την ρωτάω μετά που είναι ο χώρος αλλά πραγματικά έτσι όπως το έλεγε το "Καλλιθέα" με την 3η 4η να το κατάλαβα κάτι που την τσάντισε περισσότερο... τέλος την ρωτήσα αν μπορούσα να πήγαινα τώρα στην επόμενη ώρα εκεί (προφανώς εννοούσα ένα άμεσο ραντεβού) και μου λέει τώρα τώρα δεν γίνεται της λέω πως θα χρειαστώ από εκεί που ήμουν κάνα 45λεπτο και κλασσικά ειρωνεία "άλλο τώρα άλλο σε 45 λεπτά ... "... τελικά με γείωσε... δεν με άφησε να κλείσουμε ραντεβού...

Τι παίζει ρε παίδες έτσι ξινή είναι?
αυτό που άκουσες στο τηλέφωνο είναι ...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
τουλάχιστον εως και πριν πανδημία δεν ήταν έτσι,αν είναι και τώρα και δεν ήτανε ένα τυχαίο γεγονός αυτό που αναφέρθηκε.
δεν είχα θετική εμπειρία, είπα ό,τι είδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom