Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
δεν είχα θετική εμπειρία, είπα ό,τι είδα.
σε πιστεύω απόλυτα ,μένει να διαπιστώσουμε αν ήτανε τυχαίο γεγονός ,θα ξαναδοκίμαζα προσωπικά αλλά δεν είμαι και σίγουρος ,την είχανε πάρει τα χρόνια δυστυχώς ήδη και πριν την πανδημία!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Πήρε το μάτι μου την θεία Βασιλική από την Πάτρα στο κέντρο της Αθήνας, πρέπει να ήρθε για δουλειά, την τίμησε κανείς αυτή τη φορά;
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχετε να προτείνετε κάποιο μιλφ 45+ που να προσφέρει όλο το πακετο;Το οικονομικό δεν με απασχολεί...
 

Bobbyράκος

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
Ρε παίδες μια .. βοήθεια με την εμπειρία σας για την Φωτεινή Καλλιθέα Svetlana.gr που κάνει καλό μασάζ αποτι έχω διαβάσει και φραπέ στο τέλος... την πήρα να κλείσω ραντεβού και την άκουσα κάπως ξινή... είχα ξεχάσει ποια περιοχή είναι και την ρωτάω νομίζοντας Δάφνη πως είναι και με ειρωνεία μου απάντησε πως ... μάλλον έχω πάρει πολλά τηλ σε άλλες και... μπερδεύτηκα... εντωμεταξύ να την ρωτάω μετά που είναι ο χώρος αλλά πραγματικά έτσι όπως το έλεγε το "Καλλιθέα" με την 3η 4η να το κατάλαβα κάτι που την τσάντισε περισσότερο... τέλος την ρωτήσα αν μπορούσα να πήγαινα τώρα στην επόμενη ώρα εκεί (προφανώς εννοούσα ένα άμεσο ραντεβού) και μου λέει τώρα τώρα δεν γίνεται της λέω πως θα χρειαστώ από εκεί που ήμουν κάνα 45λεπτο και κλασσικά ειρωνεία "άλλο τώρα άλλο σε 45 λεπτά ... "... τελικά με γείωσε... δεν με άφησε να κλείσουμε ραντεβού...

Τι παίζει ρε παίδες έτσι ξινή είναι?
Ήταν μπάζο και ξινή αγγουρω πριν καμιά 10αρια χρόνια... σκέψου τώρα
 

Scooby-Doo

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες έχει πάει κανείς στο xo vip spa στο κέντρο ;Οδος νομίζω Σουλίου 4 ,τι εμπειρίες έχετε ;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πήρε το μάτι μου την θεία Βασιλική από την Πάτρα στο κέντρο της Αθήνας, πρέπει να ήρθε για δουλειά, την τίμησε κανείς αυτή τη φορά;
Παίζει να είναι μεγαλύτερη από την θεία Ελένη. Και σαν Ελληνίδα που είναι μοιάζει την δική μου θεία..που είναι 60φεύγα.
 

christos1969

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
171
Like
275
Πόντοι
21
ψάχνοντας κάτι σημειώσεις βρήκα αυτήν από την Νίκαια..

για όποιον ενδιαφέρεται έχω το τηλέφωνο , αν και η δική μου εμπειρία ήταν αρνητική .
Καλησπέρα αν μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο σ ευχαριστώ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα αν μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνο σ ευχαριστώ
Κάνεις παράθεση σε παλιά ανάρτηση, ωστόσο η συγκεκριμένη το εχει σταματησει το αθλημα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα παίδες έχει πάει κανείς στο xo vip spa στο κέντρο ;Οδος νομίζω Σουλίου 4 ,τι εμπειρίες έχετε ;
Βάλτο στην αναζήτηση ή πήγαινε στο σωστό νήμα να διαβάσεις. Υπάρχουν δεκάδες αναφορες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Busyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2014
Μηνύματα
54
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Εχεις επισκεφθει κανείς τελευταία μια Μαίρη που κάνει μασάζ στο χώρο της στο Ν.Ηράκλειο?
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Εχεις επισκεφθει κανείς τελευταία μια Μαίρη που κάνει μασάζ στο χώρο της στο Ν.Ηράκλειο?
Εγώ. Δεν έκατσα έφυγα. Ήμουν έτοιμος να πάρω την το υγειονομικό.
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Εσυ
Εσύ μάλλον φίλε αναφέρεσαι στην Μαίρη στην Νέα Φιλαδέλφεια στις εργατικές.
για ποια λες busyman? Για μια που ήταν παλαιότερα ν. Ηράκλειο σε ένα ημιυπόγειο με σόμπα παραφινης; Σε κάθε περίπτωση γιατί είμαι κοντά με ενδιαφέρουν πληροφορίες.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Πήρε το μάτι μου την θεία Βασιλική από την Πάτρα στο κέντρο της Αθήνας, πρέπει να ήρθε για δουλειά, την τίμησε κανείς αυτή τη φορά;
Ποια είναι η θεία Βασιλική; Μπορείς να δώσεις πληροφορίες και που μπορούμεν να την βρούμε; Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom