Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.490
Έλα ντε και το ψέμα πάει σύννεφο..
Περαματιωτη, καμία φωτογραφία δεν ανέβασα και κατέβασα και σε προκαλώ αν έχεις κάποια τέτοια να τη δημοσιεύσεις χωρίς πρόσωπο βέβαια..
εγώ είμαι ακομπλεξάριστη ως προς το σώμα μου και ως προς την αξία μου ξέρω πολύ καλά και το πιο σημαντικό είναι ότι το ξέρουν πολύ καλά όσοι με γνωρίζουν από κοντά και όχι από ζουμ φωτογραφιών που κάνουν εικασίες..
αυτό λοιπόν που ορίζει κάποιον μισογύνη είναι όταν βγάζει αδικαιολόγητη κακία ..πες δεν σου αρέσω εσύ ή οποιοσδήποτε που δεν με έχει συναντήσει κανείς κ.δεν πρόκειται και τέρμα τόσο μίσος δεν χρειάζεται.
εκτός αν σου έχω κάνει εσένα ή κάποιου άλλου που μιλάει με τόσο μένος και υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς κάτι προσωπικό και δεν το γνωρίζω.
Δεν είσαι υποχρεωμένος να να Με θεωρείς το γούστου σου αλλά δεν έχεις δικαίωμα και να με διαβάλλεις και να ειρωνεύεσαι όπου σταθείς και όπου βρεθείς σ όλα τα νήματα μασάζ.
Λίγο σεβασμός δεν βλάπτει ακόμη και αν οι φωτογραφίες μου δεν σε εξιτάρουν Δεν πειράζει.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
την εχουμε δει και την ξερουμε... την πήρα μια φορά όταν πρωτοξεκίνησε από την εποχή που δεν είχε δικό της χώρο και έκανε ραντεβου σε ξενοδοχεία συγκεκριμενα στο Δελφίνι στο Φάληρο, και δευτερη φορά όταν πήγε στο χώρο που είναι τώρα.

όσο και να στηνεται υπογωνία στις φωτο για να φαίνονται πιο λεπτά τα μοσχαρομπούτια όσο και να ρουφάει την κοιλιά η ουσία παραμένει η ίδια ... ενα κοντοχοντρο μπαζάκι είναι.. μη τρελαθουμε δηλαδη
Αν σου αρέσει γουστο σου καπέλο σου , αλλα μη μου βγάζεις μοντέλο την καθε χοντρή καρακαηδόνα.
Γράψε ότι σου αρεσεουν οι κοντες χοντρες.. Το γουστο του καθενος ειναι σεβαστό. Όχι ομως να θες να μας πείσεις ότι το μαυρο είναι άσπρο.

Τελευταία φορά που πήγα, με υποδέχτηκε με ενδυμασία δηθεν σαν αρχαιοελληνικό φόρεμα, με ψηλοτακουνα και αυτη την ηλίθια στεκα-στεφανι στο κεφαλι λες και ειναι το κοριτσι του Μάη και όταν πήγαμε στο υπόγειο και εβγαλε τα ψηλοτάκουνα.. επαθα πλάκα...
Σκέφτηκα... μα καλα !!!!πως ψηλωσα τοσο πολυ ο πούστης..!!!!!
Εχω να παω αρκετα χρονια φυσικα. Δεν ξέρω αν πλεον εχει αυτη την αστεία περιβολή οταν σε υποδέχεται. Ελπίζω για το καλό της όχι.
Πως κατάλαβες ρε θηρίο από φώτο ότι είναι χοντρή και χαμηλοκωλα????......κοίτα ένα ταλέντο που χαραμίζεται....να σε πάρω στο ανθρωποκτονιων.....

Ενώ ο περαματιωτης που δεν την ξέρει, δεν την γνωρίζει και δεν έχει κάνει ραντεβού μαζί της από μερικές φωτογραφίες την είπε χοντρή και χαμηλοκωλα.....μας έπεισε και αυτός.......αν και την έχω δει και ξέρω....
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Έλα ντε και το ψέμα πάει σύννεφο..
Περαματιωτη, καμία φωτογραφία δεν ανέβασα και κατέβασα και σε προκαλώ αν έχεις κάποια τέτοια να τη δημοσιεύσεις χωρίς πρόσωπο βέβαια..

Γιατί;;; Ντρέπεσαι για τη φάτσα που έχεις;
εγώ είμαι ακομπλεξάριστη ως προς το σώμα μου και ως προς την αξία μου ξέρω πολύ καλά και το πιο σημαντικό είναι ότι το ξέρουν πολύ καλά όσοι με γνωρίζουν από κοντά και όχι από ζουμ φωτογραφιών που κάνουν εικασίες..
αυτό λοιπόν που ορίζει κάποιον μισογύνη είναι όταν βγάζει αδικαιολόγητη κακία ..πες δεν σου αρέσω εσύ ή οποιοσδήποτε που δεν με έχει συναντήσει κανείς κ.δεν πρόκειται και τέρμα τόσο μίσος δεν χρειάζεται.
Σε εχοθμε συναντησει και η κακία πηγάζει ότι βγαζεις τρελους και ψευτες αυτους που γράφουν κακες κριτικες για σένα
εκτός αν σου έχω κάνει εσένα ή κάποιου άλλου που μιλάει με τόσο μένος και υποτιμητικούς χαρακτηρισμούς κάτι προσωπικό και δεν το γνωρίζω.
Εγραφα παλιότερα με άλλο account και επειδη δε σου αρεσαν αυτα που εγραφα εβαλες φιλαρακο σου διαχειριστή και με μπλόκαρε (ίσως αυτό σε βοηθησει να θυμηθείς ποιος είμαι)
Δεν είσαι υποχρεωμένος να να Με θεωρείς το γούστου σου αλλά δεν έχεις δικαίωμα και να με διαβάλλεις και να ειρωνεύεσαι όπου σταθείς και όπου βρεθείς σ όλα τα νήματα μασάζ.
Λίγο σεβασμός δεν βλάπτει ακόμη και αν οι φωτογραφίες μου δεν σε εξιτάρουν Δεν πειράζει.
Σιγα μωρή που θα μου πεις οτι δεν εχω δικαιωμα.. Σε μπουρδελοφορουμ βρισκόμαστε.. οπου γουσταρουμε θα γραφουμε και ό,τι γοσυταρουμε θα λέμε. Και μην υπερβάλεις δε σε διαβαλω σε όλα τα θεματα... Μόνο στο δικό σου... εδώ πήρα αφορμη που επιτέθηκες σε αλλον συναγωνιστή. Δευτεράντζα ,ε δευτεράντζα.

Οι φωτογραφίες σου οχι εντάξει κανενα προβλημα τις βλέπουμε στο γραφείο και γελάμε... Βέβαια το προβλημα ειναι οτι κάποιοι εχουν φάει γερό πρωινο και τους πιάνει μια αναγουλα.. αλλα οκ σε γενικες γραμμες καλα περνάμε
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
την εχουμε δει και την ξερουμε... την πήρα μια φορά όταν πρωτοξεκίνησε από την εποχή που δεν είχε δικό της χώρο και έκανε ραντεβου σε ξενοδοχεία συγκεκριμενα στο Δελφίνι στο Φάληρο, και δευτερη φορά όταν πήγε στο χώρο που είναι τώρα.

όσο και να στηνεται υπογωνία στις φωτο για να φαίνονται πιο λεπτά τα μοσχαρομπούτια όσο και να ρουφάει την κοιλιά η ουσία παραμένει η ίδια ... ενα κοντοχοντρο μπαζάκι είναι.. μη τρελαθουμε δηλαδη
Αν σου αρέσει γουστο σου καπέλο σου , αλλα μη μου βγάζεις μοντέλο την καθε χοντρή καρακαηδόνα.
Γράψε ότι σου αρεσεουν οι κοντες χοντρες.. Το γουστο του καθενος ειναι σεβαστό. Όχι ομως να θες να μας πείσεις ότι το μαυρο είναι άσπρο.

Τελευταία φορά που πήγα, με υποδέχτηκε με ενδυμασία δηθεν σαν αρχαιοελληνικό φόρεμα, με ψηλοτακουνα και αυτη την ηλίθια στεκα-στεφανι στο κεφαλι λες και ειναι το κοριτσι του Μάη και όταν πήγαμε στο υπόγειο και εβγαλε τα ψηλοτάκουνα.. επαθα πλάκα...
Σκέφτηκα... μα καλα !!!!πως ψηλωσα τοσο πολυ ο πούστης..!!!!!
Εχω να παω αρκετα χρονια φυσικα. Δεν ξέρω αν πλεον εχει αυτη την αστεία περιβολή οταν σε υποδέχεται. Ελπίζω για το καλό της όχι.
Και γω που νόμιζα ότι πήγαινες μόνο με μοντέλα όπως ο πετρακης ο petersp και κάτι άλλοι.....πάλι λες οτι θες εσύ την χαρακτήρισες χοντρή χαμηλοκωλα και όχι εγώ μοντέλο.....ότι δείχνει στις φώτο είναι ακριβώς.....η φωτο η κατεβασμένη που είναι????δεν έχω το φεις της....το χεις να μου το δώσεις????....

Υγ.....αυτοαναιρεισαι μαν.....κοιμήσου....χρειαζόμαστε ξεκούραση
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.570
Πόντοι
1.056
Και γω που νόμιζα ότι πήγαινες μόνο με μοντέλα όπως ο πετρακης ο petersp και κάτι άλλοι.....πάλι λες οτι θες εσύ την χαρακτήρισες χοντρή χαμηλοκωλα και όχι εγώ μοντέλο....
μοντελα οχι αλλα σιγουρα δεν ειμαι μπαζογαμιας... οταν θα πληρώσω πουτάνα για να γαμήσω θα βρω μια εμφανίσιμη με ωραίο σωματάκι και να έχει προσγειωμένες τιμές
.ότι δείχνει στις φώτο είναι ακριβώς.....
στα λόγια μου έρχεσαι... είναι ακριβώς αυτο που δείχνει στις φωτογραφίες.. ακριβως οπως είναι την περιέγραψα
η φωτο η κατεβασμένη που είναι????δεν έχω το φεις της....το χεις να μου το δώσεις????....
δεν ξερω το fb της ποιο ειναι και ουτε με ενδιαφερει να το ψαξω.. εδω μέσα την ειχε ανεβασει την φωτογραφία και μεχρι να κανω παραθεση για να κράξω... εε συγνωμη για να σχολιασω.. την ειχε διαγραψει... Τη βρήκα από το Wayback Machine μια υπηρεσία που αποθηκεύει αυτοματα ιστοσελίδες και μπορείς να βρεις οποιαδήποτε ιστοσελίδα ή link ιστοσελίδας θες, ακριβώς όπως ηταν τη δεδομενη χρονικη στιγμή που ανέβηκε.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
μοντελα οχι αλλα σιγουρα δεν ειμαι μπαζογαμιας... οταν θα πληρώσω πουτάνα για να γαμήσω θα βρω μια εμφανίσιμη με ωραίο σωματάκι και να έχει προσγειωμένες τιμές

στα λόγια μου έρχεσαι... είναι ακριβώς αυτο που δείχνει στις φωτογραφίες.. ακριβως οπως είναι την περιέγραψα


δεν ξερω το fb της ποιο ειναι και ουτε με ενδιαφερει να το ψαξω.. εδω μέσα την ειχε ανεβασει την φωτογραφία και μεχρι να κανω παραθεση για να κράξω... εε συγνωμη για να σχολιασω.. την ειχε διαγραψει... Τη βρήκα από το Wayback Machine μια υπηρεσία που αποθηκεύει αυτοματα ιστοσελίδες και μπορείς να βρεις οποιαδήποτε ιστοσελίδα ή link ιστοσελίδας θες, ακριβώς όπως ηταν τη δεδομενη χρονικη στιγμή που ανέβηκε.
Γιατί είναι ακριβή?????......

Χρειάζεσαι ύπνο αν όχι οφθαλμίατρο.....

Στείλε το λινκ ρε φίλε....να γράψεις και κάτι που ισχύει......ευχαριστώ
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
στο fb έχεις παλιές φώτο που είσαι ποιο...ευτραφής... ενώ (ούτε εγώ σε γνωρίζω) αυτές που ανέβασες τελευταία εδώ, δείχνουν να έχεις χάσει αρκετά κιλάκια... :kiss-mark:
Ρε σεις συγκεντρώστε λίγο τον εγκέφαλο σας....Τι ευτραφής ;Δηλαδή όλοι είστε παντρεμένοι με μοντέλα και καλονες;Έχετε δει τι κώλους Σχορτσιανίτη έχουν ορισμένες κ λέτε ευτραφή την κοπέλα αυτή;Ωραία έτυχε παλιά κ είχε κιλά ...Ε και;Έτυχε να είναι πιο κοντουλα από εμας..Ε και;Για αυτό υπάρχουν τα τακούνια..Πρέπει συνέχεια να της το αναφέρετε;;;Δεν νομίζω ότι είναι ωραίο αυτό να το κάνετε σε μια κοπέλα.Δεν σας αρέσει ;Με γεια σας κ χαρά σας !!!!!
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Ρε σεις συγκεντρώστε λίγο τον εγκέφαλο σας....Τι ευτραφής ;Δηλαδή όλοι είστε παντρεμένοι με μοντέλα και καλονες;Έχετε δει τι κώλους Σχορτσιανίτη έχουν ορισμένες κ λέτε ευτραφή την κοπέλα αυτή;Ωραία έτυχε παλιά κ είχε κιλά ...Ε και;Έτυχε να είναι πιο κοντουλα από εμας..Ε και;Για αυτό υπάρχουν τα τακούνια..Πρέπει συνέχεια να της το αναφέρετε;;;Δεν νομίζω ότι είναι ωραίο αυτό να το κάνετε σε μια κοπέλα.Δεν σας αρέσει ;Με γεια σας κ χαρά σας !!!!!
ξέρω τι έγραψα... η ίδια κατάλαβε...
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
147
Κριτικές
4
Like
288
Πόντοι
21
Για να πω και γω τη γνώμη μου, μπορεί η Στεφανία να μην είναι απαραίτητα ό,τι πιο όμορφο πάτησε σε αυτόν τον πλανήτη, όχι όμως και χάλια, ας πούμε μέτρια... αλλά οφείλω να της αναγνωρίσω δύο πράματα. Πρώτον ότι έχει χάσει κιλά σε σχέση με παλιότερα, έχει γίνει πιο ελκυστική δλδ και φαίνεται αυτό αν κάποιος έχει πάει μαζί της πρόσφατα και δεύτερον μπορεί να κάνει εύκολα τούρμπο έναν άντρα καθώς δείχνει ότι το χει με τον αισθησιασμό, και αυτό δεν το βρίσκεις σε πολλές... δεν ενδείκνυται βέβαια για πιο hardcore πορνοκαταστασεις.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.490
Για να πω και γω τη γνώμη μου, μπορεί η Στεφανία να μην είναι απαραίτητα ό,τι πιο όμορφο πάτησε σε αυτόν τον πλανήτη, όχι όμως και χάλια, ας πούμε μέτρια... αλλά οφείλω να της αναγνωρίσω δύο πράματα. Πρώτον ότι έχει χάσει κιλά σε σχέση με παλιότερα, έχει γίνει πιο ελκυστική δλδ και φαίνεται αυτό αν κάποιος έχει πάει μαζί της πρόσφατα και δεύτερον μπορεί να κάνει εύκολα τούρμπο έναν άντρα καθώς δείχνει ότι το χει με τον αισθησιασμό, και αυτό δεν το βρίσκεις σε πολλές... δεν ενδείκνυται βέβαια για πιο hardcore πορνοκαταστασεις.
Μου αρέσει η αποκατάσταση της αλήθειας κ έτσι φαίνεται ποιος λέει αλήθεια κ ποιος ψέματα κ ποιος είναι απλά εμμονικός η κακόβουλος.
Όσο κ αν δεν θέλει-δυσκολευευται ν το πιστέψει κάποιος , οι φωτογραφίες αποτυπώνουν σε ένα βαθμό την προσπάθεια που έχω κάνει ν βελτιώσω κάποιες ατέλειες, εξάλλου πάντα φαίνεται κ από κοντά η απόλυτη αλήθεια όταν κανονίσει έστω ένα πρόγραμμα μασαζ με happy ending h edging κάποιος για πρώτη φορά που δεν με ξέρει η που έχει καιρό ν με δει.
Αυτό που προκαλεί εντύπωση κ σε μένα κ μου το εκφράζουν σαν απορία είναι το γτ κάποιος ν γράφει με τόση εμπάθεια,που την βρίσκει τόση κακια..αλλά αναλογικά όσο καιρό είμαι μέλος εδώ πάντα αυτά συμβαίνουν,απλά τώρα έχει ξεφύγει η κατάσταση με τους αστοχους χαρακτηρισμούς κ τις επιθέσεις.
Αυτό που δεν φαίνεται σε καμία φωτογραφία είναι ο αισθησιασμός κ η διάθεση κ σε ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση γτ είναι γεγονός ότι πραγματικά έχει ωριμάσει παρά πολύ αυτό μέσα μου κ θα έλεγα ότι η πρόθεση μου είναι πιο αισθησιακή κ περιποιητικη από ποτέ!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Αυγ 2022
Μηνύματα
78
Like
230
Πόντοι
20
Για να πω και γω τη γνώμη μου, μπορεί η Στεφανία να μην είναι απαραίτητα ό,τι πιο όμορφο πάτησε σε αυτόν τον πλανήτη, όχι όμως και χάλια, ας πούμε μέτρια... αλλά οφείλω να της αναγνωρίσω δύο πράματα. Πρώτον ότι έχει χάσει κιλά σε σχέση με παλιότερα, έχει γίνει πιο ελκυστική δλδ και φαίνεται αυτό αν κάποιος έχει πάει μαζί της πρόσφατα και δεύτερον μπορεί να κάνει εύκολα τούρμπο έναν άντρα καθώς δείχνει ότι το χει με τον αισθησιασμό, και αυτό δεν το βρίσκεις σε πολλές... δεν ενδείκνυται βέβαια για πιο hardcore πορνοκαταστασεις.
Ζυγός είναι η κοπέλα ,το έχει με τον αισθησιασμό...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
2
Like
3.584
Πόντοι
456
προς τον συναγωνιστη περαματιωτη :
σεβομαι την υποκειμενικοτητα του γουστου του εκαστοτε χρηστη και το εχω υπερασπιστει πολλες φορες .δεν ειναι δυνατον να αρεσουν ολες οι κοπελες σε ολους .χρακτηριζοντας , ομως , "μπαζο" ή "μσοχαρομπούτα" καποιαν δημοσιως ειναι προσβολη και για την ιδια και για τους χρηστες που την προτιμουν , οι οποιοι εχουν τους λογους τους να το κανουν.για αλλους ειναι η εμφανιση ,για αλλους οι υπηρεσιες , για αλλους η τιμη ή και ολα μαζι.
οπως εχω πει και στον alpula , το να πληγωνεις καποιον για πραγματα που δεν ειναι υπευθυνος (π,χ γυαλακιας , καραφλος , μικροτσουτσουνος και άλλα πολλα) ειναι συμπεριφορα δωδεκαχρονου. ειναι ειναι το λιγοτερο αγενεια και δεν εχει να κανει με την αρεστη ή οχι εμφανιση μιας κοπελας. κατα την ταπεινη μου αποψη , κι αυτο αν θες το κρατας , κάνεις το ιδιο λαθος με αυτους που αποθεωνουν μια κοπελα με τετοια ζεση που οδηγει στην καχυποψια και τον προβληματισμο.
απ΄ό,τι εχω καταλαβει οι εμπειριες σου στο χωρο ειναι αρκετες και το "παλμαρε" σου μεγαλο. ειναι στατιστικα απιθανο να μην εχεις συνευρεθει με κοπελα που σε πολλους άλλους δεν αρεσε.υποθετω οτι σαν παλαιος στο χωρο εχεις την πειρα να αντιληφθεις πως οσο επιμενει καποιος να κατηγορει ή να επιβραβευει καποιαν ,τοσο πιο αναξιοπιστος φαινεται. ασε που δημιουργειται ενα χαος απο σχολια ασχετα με το κυριως θεμα . και στο τελος , αν δεν σου αρεσει κατι μην του δινεις παραπανω αξια . ετσι κι αλλιως , για να μιλησω συγκεκριμενα για τη στεφανια, οι φωτογραφιες της , ειδικα τωρα τελευταια ,ειναι ουκ ολιγες .οποιος εχει ματια βλεπει . αν του αρεσει ας παει , αν δεν του αρεσει ...το μοναστηρι να ΄ναι καλα κι απο μοναχές αλλο τιποτα.
απο τους εμπειρους του χωρου ,εγω προσωπικα , περιμενω να μαθω αυτα που δεν φαινονται . βεβαιως , μπορει να κανω και λαθος ...
προς την στεφανια :
η αληθεια δεν ειναι μία. ο καθενας εχει τη δικη του . στη δημοκρατια , ειναι πρωταρχικο δικαιωμα του καθενος να εκφερει αποψη (αρκει να μην προσβαλλει τους ενδιαφερομενους) . μην επαναπαυεσαι με το γεγονος οτι καποιοι βρισκονται να υπερασπισθουν την ιδια αληθεια με τη δικη σου .ο χωρος ειναι σκληρος και το ξερεις ηδη. σταματα να αμυνεσαι γιατι οσο πιο πολυ το κανεις , τοσο πιο πολυ θα σου επιτιθονται. ξερω οτι προσπαθεις πολυ να βελτιωθεις αλλά αυτο που επιδιωκεις μπορει να μην ειναι αρκετο για καποιους .ειναι φυσιολογικο και αναμφισβητητο .αν δεν θες να ασχολουνται με σενα μην ασχολεισαι κι εσυ με αυτους. ειναι απλο.

προς ολους μας :
η στεφανια εχει δικο της νημα το οποιο γινεται συχνα πυκνα πεδιο μαχης. ας μην κανουμε και τα άλλα νηματα το ιδιο.
 

taz7

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2014
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
καλησπέρα σε όλους,
Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα με δικό της χώρο ή για ξενοδοχείο για μασάζ σε ζευγάρι + παιχνιδι και οι τρεις?
θα προτιμούσα όχι μεγαλη σε ηλικία και με καλη εμφανιση.
Ευχαριστω.
 

Nicknewman

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
14
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Καμία κοπέλα εδώ ανατολική Αττική παίζει?
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
Αναιρεις ακόμη κ τα ίδια τα λεγόμενα σου.. εφόσον δεν σου είμαι συμπαθής κ δεν πρόκειται ν απολαύσεις τα μαγικά μου χεράκια, τότε γτ είμαστε φίλοι στο φβ..?
Κ αναφέρες ότι πρέπει ν τσεκαρεις με τα ίδια σου τα μάτια κ να δοκιμάσεις κάτι για να βγάλεις συμπεράσματα ενώ εσύ κρίνεις από φωτογραφίες που τυχαίνει ν μην σε εξιταρουν..
Εγώ δεν βγάζω-ανεβαζω ινσταγραμμικες -πολυ επεξεργασμένες-ψευτικεε φωτό αλλά δεν θα με βγάλεις κ αρσενική έκδοση του Κουασιμόδου!
Θηλυκή εννοείς...
Αρσενική είναι ο ίδιος ο Κουασιμόδος εκτός αν ξέρεις κάτι παραπάνω...
 

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
καλησπέρα σε όλους,
Έχετε να προτείνετε κάποια κοπέλα με δικό της χώρο ή για ξενοδοχείο για μασάζ σε ζευγάρι + παιχνιδι και οι τρεις?
θα προτιμούσα όχι μεγαλη σε ηλικία και με καλη εμφανιση.
Ευχαριστω.
οι περισσότερες... στέλνε μνμ στο viber τους κ ρώτα... δε θα πω ονόματα μη γίνω διαφημιστής
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Eγω παντος δεν εχω ακουσει για κατι στο π.ηρακειο ποτε.εκανε τιποτα η μονο μασαζ ...??????
Ηταν προ covid και ειχε μεχρι φραπε. Το μασαζ μετριο προς καλο. Για τους κατοικουντες στη γυρω περιοχή ηταν καλο VFM αν συνεκρικες με τη "μαυρουλα" στη Κασταμονης.
 

panbar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2017
Μηνύματα
776
Κριτικές
1
Like
3.543
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom