Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Ρωτάω γιατί νμζ η Καρολίνα παίζει μπάλα μόνη της πλέον
Να παίξει μπάλα μόνη της η φολάρα αρκεί να την ...μπαίζει μακριά από μας...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μάγκες τελικά σίγουρα είναι καθαρά υποκειμενικό το γούστο σε ότι αφορά την εμφάνιση των γυναικών!
Αν κάποιος οικείος μου έλεγε ότι η Στεφάνια του φαινόταν μια χαρά θα τον πήγαινα άμεσα για επέμβαση καταρράκτη! Όσες φπρες διαβάζω κάτι τέτοια για τ συγκεκριμένο άτομο πάω απευθείας στο προφίλ της στ φβ που τυχαίνει να την έχω χρόνια και κοιτάζω να δω αν όντως μιλάμε για το ίδιο άτομο! Πραγματικά μου είναι τόσο απωθητικό το πρόσωπο και δεν πιστεύω ότι είναι έστω λίγο έστω ένα Τσακ αντικειμενικά όμορφη η χαριτωμένη! Τώρα αν μιλάμε για υπηρεσίες πάει αλλου το θεμα και δν εκφέρω άποψη γιατι δν έχω δοκιμάσει αλλά ρε μάγκες εμένα χωρίς υπερβολές κάτι τέτοιες με παρακαλάνε να τους τον δώσω εμένα και πολλούς άλλους που είμαστε στα ντουζενια μας και στοιχειωδώς εμφανίσιμοι! Για να κλείσω γιατι έφτιαξα σεντονάκι δεν υποτιμώ κανέναν απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση ποσό διαφορετικά γούστα έχουμε εδώ μεσα και για ακόμα μια φορά ότι πρέπει οπωσδήποτε να βλέπουμε με τα ίδια μας τα μάτια πριν εμπιστευτούμε τα λεγόμενα κάποιου! Καλό βράδυ φίλοι μου
έτσι ακριβώς και ακόμη χειρότερα φίλε μου.....
 

Cresento

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
20
Πόντοι
0
Μίλησα στο instagram με μια Xeniadeligianni (aloha massage), μου είπε στα 30€ η μία ώρα 40 η μιάμιση και 50 οι 2 ώρες. Ρώτησα για happy end και μου είπε ΌΧΙ κατευθείαν.... Εχει εμπειρία κάποιος???
Αυστηρά μόνο μασάζ ,χωρίς εσώρουχο. Το lomi lomi είναι πολύ καλό. Πάντως πας μόνο αν είσαι πιασμένος
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ρε παιδια προ covid γυρω στο 2018 ηταν μια με δικο της χωρο στο Π.Ηρακλειο σε ενα παραδρομο της Ηρακλειου. Ξερει κανεις αν ακομα δουελυει?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ρε μάγκες τελικά σίγουρα είναι καθαρά υποκειμενικό το γούστο σε ότι αφορά την εμφάνιση των γυναικών!
Αν κάποιος οικείος μου έλεγε ότι η Στεφάνια του φαινόταν μια χαρά θα τον πήγαινα άμεσα για επέμβαση καταρράκτη! Όσες φπρες διαβάζω κάτι τέτοια για τ συγκεκριμένο άτομο πάω απευθείας στο προφίλ της στ φβ που τυχαίνει να την έχω χρόνια και κοιτάζω να δω αν όντως μιλάμε για το ίδιο άτομο! Πραγματικά μου είναι τόσο απωθητικό το πρόσωπο και δεν πιστεύω ότι είναι έστω λίγο έστω ένα Τσακ αντικειμενικά όμορφη η χαριτωμένη! Τώρα αν μιλάμε για υπηρεσίες πάει αλλου το θεμα και δν εκφέρω άποψη γιατι δν έχω δοκιμάσει αλλά ρε μάγκες εμένα χωρίς υπερβολές κάτι τέτοιες με παρακαλάνε να τους τον δώσω εμένα και πολλούς άλλους που είμαστε στα ντουζενια μας και στοιχειωδώς εμφανίσιμοι! Για να κλείσω γιατι έφτιαξα σεντονάκι δεν υποτιμώ κανέναν απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση ποσό διαφορετικά γούστα έχουμε εδώ μεσα και για ακόμα μια φορά ότι πρέπει οπωσδήποτε να βλέπουμε με τα ίδια μας τα μάτια πριν εμπιστευτούμε τα λεγόμενα κάποιου! Καλό βράδυ φίλοι μου
Υποκειμενική δική μου άποψη όσο αφορά τα ανωτέρω ... στο σύστημα του έρωτα επί πληρωμή πολλοί αναζητούν κούκλες με πολύ καλές υπηρεσίες (σπάνια να το συναντήσουν ) , άλλοι όμορφες με καλές υπηρεσίες ( το συναντούν πιο συχνά ) και λίγοι άσχημες με καλές υπηρεσίες ( σπανιότατα) . Το πλήρες πακέτο είναι δύσκολο να το βρείς ,οπότε είμαστε ικανοποιημένοι όταν τελειώνει η συνάντηση και φεύγουμε με χαμόγελο γιατί περάσαμε όμορφα . Τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά και για τον λόγο αυτόν και μετά από μία κριτική ρωτάμε πως ήταν το κορίτσι , πώς ήταν οι υπηρεσίες της κλπ κλπ .
Όσοι πάνε συνεδρία με την Στεφανία πάνε κυρίως για τις υπηρεσίες της και το αποτέλεσμα τους. Ξέρουν πώς είναι στην εμφάνιση γιατί δεν κρύβεται και συχνά ανεβάζει φωτογραφίες της για γνώση ...Αυτά τα λίγα
 

tsotosotos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0

Επειδή ρώτησαν κάποιοι συναγωνιστές, ενημερώνω ότι είναι η γνωστή Ρουμανογύφτισσα Ανια, που δεχόταν σε κάτι υπόγεια στου Ζωγράφου για όσους θυμούνται. Εχει κωλάρα και έφεση στα ακάποτα...καλ
 

tsotosotos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
εχει παει καπιοσ μαζι τησ νεο κοσμο 30 ευρω δεν μπορω να βρω αγγελια τησ
3028393.png
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
960
Πόντοι
96
εχει παει καπιοσ μαζι τησ νεο κοσμο 30 ευρω δεν μπορω να βρω αγγελια τησ
3028393.png
ίσως δεν πρόσεξες...

η γνωστή Ρουμανογύφτισσα Ανια, που δεχόταν σε κάτι υπόγεια στου Ζωγράφου για όσους θυμούνται. Εχει κωλάρα και έφεση στα ακάποτα...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Άννα από Ρωσία με δικό μου χώρο

Πρόθυμη να εξυπηρετήσει αλλά αρκετά... "θεματάκια"!!!
Ο χώρος πολύ καλός, το μασάζ μέτριο με πολύ μπούρου-μπούρου!!! Στο σεξ, τυπικά πράγματα. Δεν είναι αρνητική η κριτική μου αλλά στα 60 που ζητάει υπάρχουν σαφώς, σαφέστατα καλύτερες επιλογές αλλά είπαμε! Η ποικιλία!!!! Αν ήταν στα 40 ευρώ, ίσως ξαναπήγαινα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Άννα από Ρωσία με δικό μου χώρο

Πρόθυμη να εξυπηρετήσει αλλά αρκετά... "θεματάκια"!!!
Ο χώρος πολύ καλός, το μασάζ μέτριο με πολύ μπούρου-μπούρου!!! Στο σεξ, τυπικά πράγματα. Δεν είναι αρνητική η κριτική μου αλλά στα 60 που ζητάει υπάρχουν σαφώς, σαφέστατα καλύτερες επιλογές αλλά είπαμε! Η ποικιλία!!!! Αν ήταν στα 40 ευρώ, ίσως ξαναπήγαινα.
Είναι αυτή στις φωτος? Επίσης 50 αναφέρει...
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Είναι αυτή στις φωτος? Επίσης 50 αναφέρει...
Ναι αυτή είναι!!! Το μαλλί πιο ανοιχτόχρωμο. Κάποια κιλά στην κοιλιά, ευχάριστο πρόσωπο, ωραίο, στητό στηθάκι. Ίσως είναι παλιά η αγγελία ή το αλλάζει πάνω κάτω. 60 μου ζήτησε.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.122
Κριτικές
2
Like
3.580
Πόντοι
456
καλησπερα. εχουμε καποιο νεο απο τη ζωη (ταντρα) ?
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.605
Like
19.490
Ρε μάγκες τελικά σίγουρα είναι καθαρά υποκειμενικό το γούστο σε ότι αφορά την εμφάνιση των γυναικών!
Αν κάποιος οικείος μου έλεγε ότι η Στεφάνια του φαινόταν μια χαρά θα τον πήγαινα άμεσα για επέμβαση καταρράκτη! Όσες φπρες διαβάζω κάτι τέτοια για τ συγκεκριμένο άτομο πάω απευθείας στο προφίλ της στ φβ που τυχαίνει να την έχω χρόνια και κοιτάζω να δω αν όντως μιλάμε για το ίδιο άτομο! Πραγματικά μου είναι τόσο απωθητικό το πρόσωπο και δεν πιστεύω ότι είναι έστω λίγο έστω ένα Τσακ αντικειμενικά όμορφη η χαριτωμένη! Τώρα αν μιλάμε για υπηρεσίες πάει αλλου το θεμα και δν εκφέρω άποψη γιατι δν έχω δοκιμάσει αλλά ρε μάγκες εμένα χωρίς υπερβολές κάτι τέτοιες με παρακαλάνε να τους τον δώσω εμένα και πολλούς άλλους που είμαστε στα ντουζενια μας και στοιχειωδώς εμφανίσιμοι! Για να κλείσω γιατι έφτιαξα σεντονάκι δεν υποτιμώ κανέναν απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση ποσό διαφορετικά γούστα έχουμε εδώ μεσα και για ακόμα μια φορά ότι πρέπει οπωσδήποτε να βλέπουμε με τα ίδια μας τα μάτια πριν εμπιστευτούμε τα λεγόμενα κάποιου! Καλό βράδυ φίλοι μου
Αναιρεις ακόμη κ τα ίδια τα λεγόμενα σου.. εφόσον δεν σου είμαι συμπαθής κ δεν πρόκειται ν απολαύσεις τα μαγικά μου χεράκια, τότε γτ είμαστε φίλοι στο φβ..?
Κ αναφέρες ότι πρέπει ν τσεκαρεις με τα ίδια σου τα μάτια κ να δοκιμάσεις κάτι για να βγάλεις συμπεράσματα ενώ εσύ κρίνεις από φωτογραφίες που τυχαίνει ν μην σε εξιταρουν..
Εγώ δεν βγάζω-ανεβαζω ινσταγραμμικες -πολυ επεξεργασμένες-ψευτικεε φωτό αλλά δεν θα με βγάλεις κ αρσενική έκδοση του Κουασιμόδου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

pouroneos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
262
Like
486
Πόντοι
21
Αναιρεις ακόμη κ τα ίδια τα λεγόμενα σου.. εφόσον δεν σου είμαι συμπαθής κ δεν πρόκειται ν απολαύσεις τα μαγικά μου χεράκια, τότε γτ είμαστε φίλοι στο φβ..?
Κ αναφέρες ότι πρέπει ν τσεκαρεις με τα ίδια σου τα μάτια κ να δοκιμάσεις κάτι για να βγάλεις συμπεράσματα ενώ εσύ κρίνεις από φωτογραφίες που τυχαίνει ν μην σε εξιταρουν..
Εγώ δεν βγάζω-ανεβαζω ινσταγραμμικες -πολυ επεξεργασμένες-ψευτικεε φωτό αλλά δεν θα με βγάλεις κ αρσενική έκδοση του Κουασιμόδου!
στο fb έχεις παλιές φώτο που είσαι ποιο...ευτραφής... ενώ (ούτε εγώ σε γνωρίζω) αυτές που ανέβασες τελευταία εδώ, δείχνουν να έχεις χάσει αρκετά κιλάκια... :kiss-mark:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom