Νέα

Μασάζ στο σπίτι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
25
Like
33
Πόντοι
0
...δεν ξερω μαγκα μου, σημερα το ειδα κ εγω! Ισως να ειχε τεχνικο προβλημα το κοριτσ' με τον λογαριασμο-νημα της (ή και οχι).
Υποθετω θα ανοιξει νεο :dunno:
Μου θυμίζει περίπτωση Jenny η φάση λίγο για αυτό το λέω.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.959
Like
9.831
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα, αναρτώ νέο πρόγραμμα υπηρεσιων


IRIS MASSAGE στη Θεσσαλονίκη


ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΥΠΗΡΕΣΊΩΝ
Όλες μαζί μέσα σε μια Συνεδρία!!!

5 είδη μασαζ τα οποία είναι τα παρακατω:

Ξεκλείδωμα σπονδυλικής στήλης με knees presses

Body to body massage therapy (nuru με λάδι)

Barefoot Ashiatsu massage

Head massage with energy touch

Body Soap massage

Hydro Body massage therapy


Κόστος συνεδρίας:

60'/80€
90'/100€
120'/120€

_________

Extra services:

Handjob +15€
Blowjob +20€
Footjob +10€
Rim +30

_________

Late night after 23:00
Επιπλέον επιβάρυνση + 10€

_________

Ωράριο εργασίας:

Δευτέρα έως Παρασκευή

12:00 - 00:00

Σάββατο & Κυριακή

Κλειστά

_________

Εξυπηρετεί σε Ξενοδοχεία - Κατοικίες - Εργασιακούς χώρους & Airbnb.

_________

Λειτουργούμε με ραντεβού.

Κρατήσεις όλη την εβδομάδα από τις 11:00 π.μ. με μήνυμα στο Viber 6943865816
Τι εγινε κορίτσι;;;

Copy-paste το μοτίβο αναρτήσεων από την Τέα κάνεις;;; Δεν μπορείς να φτιάξεις ένα δικό σου;; Τόση τεμπελιά πια;
 

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
103
Πόντοι
0

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
25
Like
33
Πόντοι
0

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.959
Like
9.831
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω μου φαίνεται λίγο περίεργο. Γιατί διαγράφηκαν τα νήματα πολύ γρήγορα και νιώθω ότι κάποιος τρολάρει.
Αν τρολάρει, μικρό το κακό. Γιατί εκτός απο τρολάρισμα μπορεί να συλλέγει πληροφορίες.
Οι περισσότεροι πάνε σαν τα λιγούρια και στέλνουν μηνύματα στο viber: .." Έλα μωρό είμαι ο τάδε(nickname) από τo bourdela.com...κλπ κλπ"

Κι επειδή στο viber οι πιο πολλοι βάζουμε το κανονικό μας ονομα και φωτογραφία,
φτιάχνει σε χρόνο dt , το κάθε μουνόπανο με ψευτικο προφιλ μασαζοπουτάνας , μια λίστα με τα κανονικά μας στοιχεία

Nickname : poutsokavlis = γιωργος Παπαδόπουλος , τηλέφωνο, φωτογραφία κλπκλπ

Θέλει προσοχή μάγκες... Πάντα στέλνουμε απο γκομενοτηλέφωνο. Ποτέ δε στέλνουμε μηνύματα σε viber αμέσως μόλις ανέβει νέο νήμα απο την κάθε καρακαηδόνα... Αφήστε να περάσουν μερικές μέρες...
Όπως επίσης ποτέ δεν γράφουμε κριτική με συγκεκριμένες λεπτομέρειες , την ίδια μέρα της συνεδρίας... ΣΤΟΧΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ...

Τηρήστε αυτούς τους βασικούς κανόνες για να εχετε το κεφαλάκι σας ήσυχο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Πρέπει να διευκρινίσω το εξής.
Το thread που είχα, διαγράφηκε ολόκληρο, διότι παρουσίαζοταν πανομοιότυπο με τις υπηρεσίες του diamonds massage athens, και φαινόταν σαν να κάνω franchise.

Επειδή δεν έχω συνεργασία μαζί τους, δεν είναι franchise, γι'αυτό το λογο χρειάστηκε να το διαγράψω, να αλλάξω το πρόγραμμα αντικαθιστώντας τις υπηρεσίες με καινούριες, που να μην έχουν σχέση με τις υπηρεσίες του diamonds massage athens.
 

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
103
Πόντοι
0
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει, πως ανοίγω νέο thread που να παραπέμπει σε Irida massage , Μασάζ στη Θεσσαλονίκη;
 

Irida ?

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2024
Μηνύματα
8
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπέρα, πρέπει να επισημάνω και πάλι ότι το Iris massage είναι κάτι εντελώς διαφορετικό και δεν έχει ουδεμία σχέση με το Diamonds massage Athens.

Δεν υπάρχει απολύτως καμία συνεργασία, δεν είναι franchise.

Είναι σαν να μην συναντηθήκαμε ποτέ και σαν να μη δούλεψα ποτέ στο Diamonds Athens massage.

Το μασάζ που προσφέρει το Iris massage, οι κινήσεις, το μασάζ αυτό καθαυτό είναι κάτι που συνέθεσα μόνη μου, βγαλμένο από εμένα την ίδια.
Μπορεί να λέγεται body to body, μασάζ σώμα με σώμα (δεν ξέρω το σώμα με σώμα πως να το ονομάσω διαφορετικά), ωστόσο διαφέρει ριζικά από το Diamonds Athens massage.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι ίδιο.

Ξεκλείδωμα σπονδυλικής στήλης είναι κάτι που επίσης συνέθεσα μόνη μου.

Οι κινήσεις του barefoot το ίδιο.

Head massage το ίδιο

Body soap massage που ίσως το αλλάξω και το κάνω Body soap and peeling το σκέφτηκα εχθές σαν νέα υπηρεσία

Hydro body massage είναι μασάζ στο jacuzzi, το έβαλα σε περίπτωση που υπάρχει σε κάποιο ξενοδοχείο jacuzzi και θελήσει κάποιος να το χρησιμοποιήσουμε, μπορούμε να κάνουμε ένα είδος μασάζ εκεί.
 

Jimmy.D

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
25
Like
33
Πόντοι
0
Αν τρολάρει, μικρό το κακό. Γιατί εκτός απο τρολάρισμα μπορεί να συλλέγει πληροφορίες.
Οι περισσότεροι πάνε σαν τα λιγούρια και στέλνουν μηνύματα στο viber: .." Έλα μωρό είμαι ο τάδε(nickname) από τo bourdela.com...κλπ κλπ"

Κι επειδή στο viber οι πιο πολλοι βάζουμε το κανονικό μας ονομα και φωτογραφία,
φτιάχνει σε χρόνο dt , το κάθε μουνόπανο με ψευτικο προφιλ μασαζοπουτάνας , μια λίστα με τα κανονικά μας στοιχεία

Nickname : poutsokavlis = γιωργος Παπαδόπουλος , τηλέφωνο, φωτογραφία κλπκλπ

Θέλει προσοχή μάγκες... Πάντα στέλνουμε απο γκομενοτηλέφωνο. Ποτέ δε στέλνουμε μηνύματα σε viber αμέσως μόλις ανέβει νέο νήμα απο την κάθε καρακαηδόνα... Αφήστε να περάσουν μερικές μέρες...
Όπως επίσης ποτέ δεν γράφουμε κριτική με συγκεκριμένες λεπτομέρειες , την ίδια μέρα της συνεδρίας... ΣΤΟΧΟΠΟΙΟΥΜΑΣΤΕ...

Τηρήστε αυτούς τους βασικούς κανόνες για να εχετε το κεφαλάκι σας ήσυχο.
Ομολογώ δεν το είχα σκεφτεί. Όντως μπορεί να κάνει αναγνώριση για να μαζέψει λίστα. Γενικότερα σφάλμα μέγιστο να χάνουμε ένα σημαντικό ατού του φόρουμ που είναι η ανωνυμία. Πολύ καλές συμβουλές Περαματιώτη σαν καινούργιος θα το λάβω υπόψη. Να σαι καλά.

Να προσέχουμε!
 

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
16
Like
1.751
Πόντοι
2.472
Καλησπέρα, αναρτώ νέο πρόγραμμα υπηρεσιων


IRIS MASSAGE στη Θεσσαλονίκη


ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΥΠΗΡΕΣΊΩΝ
Όλες μαζί μέσα σε μια Συνεδρία!!!

5 είδη μασαζ τα οποία είναι τα παρακατω:

Ξεκλείδωμα σπονδυλικής στήλης με knees presses

Body to body massage therapy (nuru με λάδι)

Barefoot Ashiatsu massage

Head massage with energy touch

Body Soap massage

Hydro Body massage therapy


Κόστος συνεδρίας:

60'/80€
90'/100€
120'/120€

_________

Extra services:

Handjob +15€
Blowjob +20€
Footjob +10€
Rim +30

_________

Late night after 23:00
Επιπλέον επιβάρυνση + 10€

_________

Ωράριο εργασίας:

Δευτέρα έως Παρασκευή

12:00 - 00:00

Σάββατο & Κυριακή

Κλειστά

_________

Εξυπηρετεί σε Ξενοδοχεία - Κατοικίες - Εργασιακούς χώρους & Airbnb.

_________

Λειτουργούμε με ραντεβού.

Κρατήσεις όλη την εβδομάδα από τις 11:00 π.μ. με μήνυμα στο Viber 6943865816

Εισέρχεσαι σε έναν γνώριμο χώρο για σένα..

Προσπάθησε τουλάχιστον να πλασαριστείς σωστά..

Μην αντιγράφεις, μην πιθηκίζεις, μάθε πως αυτός που πιθηκίζει στη ζωή, είναι της καρπαζιάς..

Είναι προφανές πως ζητάς εναγωνίως να επιστρέψεις, στην προσπάθεια σου αυτή όμως, κάνεις το ένα λάθος πίσω απ΄ το άλλο.. Καταλαβαίνω πως έχεις ξεμείνει από ρευστότητα,, είναι όμως η τρίτη προσπάθεια ..
Ίσως να μην έχεις άλλη. η εμπειρία μου λέει, πως δεν μπορείς να σταθείς στο χώρο, αν δεν αλλάξει άρδην η στάση σου..

Κυριότερο από όλα η ειλικρίνεια, όλα αποκαλύφθηκαν , ξέρεις εσύ.

Ξεκίνα λοιπόν σωστά, δημιούργησε το δικό σου προϊόν, υποστήριξέ το κ λανσάρισέ το όπως πρέπει .

Συντονίσου με την κοινότητα, φέρσου ως επαγγελματίας, σεβάσου το κοινό που απευθύνεσαι, για να σε σεβαστεί κ εκείνο..
Μη δίνεις αφορμή να σε κράζουν..

Αν θέλεις μια συμβουλή διαφοροποιήσου σε όλα, ακόμα κ στις τιμές, ξεκίνα από χαμηλότερη βάση, δεν είσαι υπάλληλος της άλλης τώρα.. δουλεύεις για σένα.. (ή μήπως όχι?)

Πάλι καλά που δεν ανάρτησες κ το τηλέφωνό της..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom