Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Προσωπικά πιστεύω ότι και στα δύο καλό μασάζ θα πάρεις.. Αιμιλία πρέπει να πας οπωσδήποτε μια φορά για την εμπειρία ωραία γυναίκα για τα δικά μου γούστα και crown καλό μασάζ με πολύ καλό χώρο.

Θα συμφωνήσω αν και θα προσθέσω και το soft touch ...
 

lolos21

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
79
Like
92
Πόντοι
0
συναγωνιστες αιμιλια κανενα τηλ μπορει να πεσει πασα και τι τιμες παιζουν ;
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Το βρίσκεις στο fb το τηλ της αιμιλίας. Εγώ πιστεύω ότι το καλύτερο μασάζ είναι στο soft touch και το πιο οικονομικό.
 

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
465
Κριτικές
3
Like
4.416
Πόντοι
441
Το βρίσκεις στο fb το τηλ της αιμιλίας. Εγώ πιστεύω ότι το καλύτερο μασάζ είναι στο soft touch και το πιο οικονομικό.
Κ πως βρίσκουμε το fb της Αιμιλίας; Αν θες μου λες σε πμ
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.251
Πόντοι
201
Μασάζ της πλάκας κάνει η Μαρία η ξανθιά στην Αμμουδάρα αλλά με απίστευτη πίπα,μάστερ στο κλαρίνο  :pipa1: σε στραγγίζει κυριολεκτικά.30 για μασάζ/πίπα 50 για γαμησι.Ξανθια 40αρα περίπου  Ελληνίδα πολύ καθαρή κ πρόσχαρη/δεκτική με καυλιαρικη φωνουλα που για εμένα προσωπικά είναι φετίχ,όπως και τα νυχακια της...
Αιμιλία μάγκες δε παίζει ποτέ φραπές με τίποτα?δεν έχει κάνει σε κανέναν?ενημερώστε σε πμ οποίος μπορεί γιατί φαίνεται ωραίο μουνι ειδικά για τα δεδομένα της πολης...Επίσης το soft touch που βρίσκεται και ξέρει κανείς αν παίζει κατι έξτρα?
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Ποια αγγελία αφορά φιλε; στείλτε επειγόντως τηλέφωνο Μαρίας-κλαρινο-ξανθιας-αμμουδαρα για επίσκεψη. p.m. όποιος γνωρίζει. Για τα δεδομένα μας κομπλέ ακούγεται..
 

vasillhss

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
115
Like
51
Πόντοι
1
Μασάζ της πλάκας κάνει η Μαρία η ξανθιά στην Αμμουδάρα αλλά με απίστευτη πίπα,μάστερ στο κλαρίνο  :pipa1: σε στραγγίζει κυριολεκτικά.30 για μασάζ/πίπα 50 για γαμησι.Ξανθια 40αρα περίπου  Ελληνίδα πολύ καθαρή κ πρόσχαρη/δεκτική με καυλιαρικη φωνουλα που για εμένα προσωπικά είναι φετίχ,όπως και τα νυχακια της...
Αιμιλία μάγκες δε παίζει ποτέ φραπές με τίποτα?δεν έχει κάνει σε κανέναν?ενημερώστε σε πμ οποίος μπορεί γιατί φαίνεται ωραίο μουνι ειδικά για τα δεδομένα της πολης...Επίσης το soft touch που βρίσκεται και ξέρει κανείς αν παίζει κατι έξτρα?
Τι Μαρία Αμμουδάρα πως τη βρίσκουμε?
 

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
146
Πόντοι
1
Μασάζ της πλάκας κάνει η Μαρία η ξανθιά στην Αμμουδάρα αλλά με απίστευτη πίπα,μάστερ στο κλαρίνο  :pipa1: σε στραγγίζει κυριολεκτικά.30 για μασάζ/πίπα 50 για γαμησι.Ξανθια 40αρα περίπου  Ελληνίδα πολύ καθαρή κ πρόσχαρη/δεκτική με καυλιαρικη φωνουλα που για εμένα προσωπικά είναι φετίχ,όπως και τα νυχακια της...
Αιμιλία μάγκες δε παίζει ποτέ φραπές με τίποτα?δεν έχει κάνει σε κανέναν?ενημερώστε σε πμ οποίος μπορεί γιατί φαίνεται ωραίο μουνι ειδικά για τα δεδομένα της πολης...Επίσης το soft touch που βρίσκεται και ξέρει κανείς αν παίζει κατι έξτρα?

παραπάνω πληροφορίες;;;;; δεν υπάρχουν;;; σε pm αν μπορείς!!!!
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές καλή η Αιμιλία σ αυτό που κάνει δεν λεω αλλά πρέπει να πάμε παρακάτω..
Γράψτε εμπειρίες να ανοίξει λίγο το πράγμα και πάνω απ' όλα για να αποφεύγουμε τις αμέτρητες φολες που κυκλοφορούν στην πόλη όσο μπορούμε...
 

Tzon Wade

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Ναι ρε παιδια ενα pm παρακαλω για Μαρια Αμουδαρα....
 

Tzwrtzakis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2016
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Μασάζ της πλάκας κάνει η Μαρία η ξανθιά στην Αμμουδάρα αλλά με απίστευτη πίπα,μάστερ στο κλαρίνο  :pipa1: σε στραγγίζει κυριολεκτικά.30 για μασάζ/πίπα 50 για γαμησι.Ξανθια 40αρα περίπου  Ελληνίδα πολύ καθαρή κ πρόσχαρη/δεκτική με καυλιαρικη φωνουλα που για εμένα προσωπικά είναι φετίχ,όπως και τα νυχακια της...
Αιμιλία μάγκες δε παίζει ποτέ φραπές με τίποτα?δεν έχει κάνει σε κανέναν?ενημερώστε σε πμ οποίος μπορεί γιατί φαίνεται ωραίο μουνι ειδικά για τα δεδομένα της πολης...Επίσης το soft touch που βρίσκεται και ξέρει κανείς αν παίζει κατι έξτρα?

αδερφέ - γράψε λινκ με αγγελία η κάτι για να την βρούμε - :)
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Έχει καταφέρει άλλος να συναντήσει την Μαρία στην Αμμουδάρα (ξανθια);;;
Είχα πάρει τηλέφωνο και είναι κλειστό...
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1

Tzon Wade

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Παιδες οι εναλλακτικές δλδ ειναι Μαρια Αμουδαρα και Αιμιλια? ενα μιλφακι που ειπε κάποιος σε ρομαντικη γωνια παιζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom