Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

katalagaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Άξίζέ κάθόλόύ έμφάνίσίάκά;; έίχές γράψέί κάπόίός ότί δέν λέέί κάί πόλλά ίσχύέί;; Γένίκά ύπήρχέ άνέσή χρόνόύ;
 

andreeasden7

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Θα μπορούσε να δώσεις κάποιος πληροφορίες για το τι υπάρχει, κι αν ειναι καλο? Διαβάζω για Μαρία τεχνόπολις, Μαρία ξανθιά, Μαρία Μίνωος. Ποιες είναι αυτές οι αγγελίες?
 

katalagaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2012
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
τυπε εχει καταργηθει το πολυτονικο :S :S :S
το ξερω φιλε αλλα τα εχει παιξει το πληκτρολογιο και βγαζει οτι θελει. Τελικα για την Μαρια στο τεχνοπολις αξιζει απο εμφανιση και υπηρεσιες;
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
το ξερω φιλε αλλα τα εχει παιξει το πληκτρολογιο και βγαζει οτι θελει. Τελικα για την Μαρια στο τεχνοπολις αξιζει απο εμφανιση και υπηρεσιες;
Αδύνατη, ξανθιά 40άρα πρόσχαρη. Πίπα από άλλο πλανήτη αρκετά καλή στο σεξ ακολουθεί
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Έχουμε καμία καινούργια ανταπόκριση για crown;έχει πάει κανείς τώρα τελευταία;
 

andreeasden7

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καταδρομική σήμερα στην Μαρία ξανθιά τεχνοπολις. Είναι όπως τα περιγράφουν και οι προηγούμενοι. Απο μασαζ λίγα πράγματα, αλλά όμορφη, ευγενική, καθαρή, τέλεια πίπα και πολύ καλό σεξ.
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπερα καυλιαρηδες,ξερετε αν παιζει τιποτα καλο προς χερσονησο μαλια γιατι ακομα και το χειμωνα εχει καποιες ξενες που μενουν μονιμα εκει..κατι αγγλιδες,ρωσιδες κλπ
 

Ticnok

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
43
Like
16
Πόντοι
0
Καταδρομική σήμερα στην Μαρία ξανθιά τεχνοπολις. Είναι όπως τα περιγράφουν και οι προηγούμενοι. Απο μασαζ λίγα πράγματα, αλλά όμορφη, ευγενική, καθαρή, τέλεια πίπα και πολύ καλό σεξ.

Τιμές; Πόση ώρα έκατσες; Τι περιλάμβανε το μενού;
 

zava

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2020
Μηνύματα
123
Like
170
Πόντοι
281
το masaz είναι νεκρό στο χαντακα!
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Kαλημερα στην παρέα σας. Με λένε Μιράντα και βρίσκομαι στο Ηράκλειο αυτή τη στιγμή μαζί με μια φίλη μου. Διατηρώ προφίλ εδώ. Στα πλαίσια των σεξουαλικών υπηρεσιών προσφέρω και επαγγελματικό μασάζ καθώς το έχω σπουδάσει.
Το κόστος είναι στα 80€ με εκτόνωση χεριού. Για οποιαδήποτε άλλο συνδυασμό με σεξουαλική επαφή υπάρχει παραπάνω κόστος. Για πληροφορίες στείλτε μου εδώ σε πμ η στο βαιμπερ πού λέει από κάτω.

Υ.Γ: οποίος μου στέλνει μύνημα στο βαιμπερ παρακαλώ πολύ να μου τονίζει ότι είναι από το σάιτ για να αποφεύγονται μικροπαρεξηγησεις.

Ευχαριστώ πολύ.
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Παραθέτω τις δικές μου εμπειρίες

1. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο(στην αμμουδάρα) και μόνο μασάζ,χωρίς εσώρουχο στο Κομμένο Μπεντένι κλπ κλπ
2. Αιμιλία γυμνός πολύ καλό μασάζ και μόνο μασάζ... αλλά χωρίς πετσέτα και γυναικάρα
3. Heraklion μασάζ εδώ γίνονται τα πάντα ... αρκεί να ξέρεις ...
4. Μασταμπά Ρωσίδα (μεγάλη) φραπέ ... και μιλάει πολύ
5. Ρομαντική Γωνία Ελληνίδα (γριά) πολύ καλό μασάζ γυμνός ...παλιά έφερνε και μια μικρή και γινόταν ο χαμός στο ΜΑΣΑΖ
6. Relax for life απλό μασάζ και ακριβό
7. Μια σοκολατοθεραπεία απέναντι απο το sprinter ... ΜΑΚΡΙΑ
8. κατ οικον δεν έχω την δυνατότητα να δοκιμάσω ... αλλά απο φωνή ακούστηκε καλή ...
9.crow δεν έχω πάει ακόμα ...
10. κοντά στο πλαίσιο πολύ καλό πιπινάκι αλλά μόνο μασάζ
10. στο πλαισιο, πολυ καλο πιπινακι?
μπορεις καποιος να ενημερωσει ή δήμοσια ή μεσω πμ που βρίσκεται το πιπινακι ακριβως?
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
όποιος μπορεί ας στείλει και σε μένα πληροφορίες για το πιπίνι στο πλαίσιο
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
3. Heraklion μασάζ εδώ γίνονται τα πάντα ... αρκεί να ξέρεις ...

Που είναι αυτό ορέ παιδιά; Παλιότερα έβρισκα ένα τηλέφωνο αλλά ποτέ δεν απαντούσε, μετά λένε έκλεισε..και να το πάλι!

Δίπλα από το x-streme stores (όργανα γυμναστικής ) Λεωφ. Κνωσού πάνω από έναν φούρνο ...
έχουν βάλει και τέντα ... φαίνεται από μακριά
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Δίπλα από το x-streme stores (όργανα γυμναστικής ) Λεωφ. Κνωσού πάνω από έναν φούρνο ...
έχουν βάλει και τέντα ... φαίνεται από μακριά

Παίρνω εκεί μέρες τώρα και δεν απαντάει..
Υπάρχει κατι νεότερο στην πόλη για καλό  μασάζ;;
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλησπερα..πηγα αιμιλια, οντως μουναρα και πολυ καλο μασαζ...με καταφερε να χυσω χωρις να ακουμπησει καν την ψωλη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom