Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Υπάρχει day spa massage  στο Ηράκλειο;Δεν βρίσκω κάτι..
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Συναγωνιστές έκανα και δεύτερη επίσκεψη στο crown στην Αμμουδάρα δεν άλλαξε τίποτα..ήταν επανάληψη του πρώτου πολύ καλό μασάζ αλλά μόνο μασάζ χωρίς φραπέ.
Αν ξέρει καποιος να παίζει κάπου καλό μασάζ με φραπέ στο τέλος ας στείλει.
Συναγωνιστές αν δεν ξεκινήσουμε να βοηθάμε ο ένας τον άλλο θα συνεχίζουμε να πετάμε τα λεφτά μας δεξιά και αριστερά.Δυστυχως στην πόλη μας τα πράγματα είναι τραγικά.
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Συναγωνιστές έκανα και δεύτερη επίσκεψη στο crown στην Αμμουδάρα δεν άλλαξε τίποτα..ήταν επανάληψη του πρώτου πολύ καλό μασάζ αλλά μόνο μασάζ χωρίς φραπέ.
Αν ξέρει καποιος να παίζει κάπου καλό μασάζ με φραπέ στο τέλος ας στείλει.
Συναγωνιστές αν δεν ξεκινήσουμε να βοηθάμε ο ένας τον άλλο θα συνεχίζουμε να πετάμε τα λεφτά μας δεξιά και αριστερά.Δυστυχως στην πόλη μας τα πράγματα είναι τραγικά.

Heraklion massage παιζει φραπές, αν όχι με την πρωτη φορά με την δεύτερη σιγουρα... το συνθηματικό να το ρίξετε εκεί και όχι από το τηλ φυσικά...
 

dimitriskef

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα,μπορείτε να κάνετε μια επανάληψη που μπορούμε να είμαστε γυμνοί κατά τη διάρκεια του μασάζ (χωρίς πετσέτα,χωρίς εσώρουχο); Δεν με απασχολεί η εκτόνωση! απλά να είμαι χαλαρός/γυμνός χωρίς σεξουαλικό τίποτα.
Και αυτό το ζητάς ή απλά τα βγάζεις; ή στο λένε εκείνες; 
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Αιμιλία: γυμνός
Crown μασάζ Αμμουδάρα: γυμνός με πετσέτα

 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Ας μου στειλει καποιος σε μηνυμα πως μπορω να επικοινωνησω με την αιμιλια
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Αυτη που εγραψα για τη σοκολατοθεραπεια, πολυ μετρια εμφανισιακα, ευγενικη...δε βγαζει ρουχα..για να φυγουν τα χοντρα κατ οικον και για γυμνο μασαζ σ αυατ τα χρηματα ειναι απο τις λιγες επιλογες στη μετρια αγορα του ηρακλειου
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Το μέτρια που γράφεις φίλε για την αγορά του Ηρακλείου πολύ επιεικής χαρακτηρισμός..
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Αυτη που εγραψα για τη σοκολατοθεραπεια, πολυ μετρια εμφανισιακα, ευγενικη...δε βγαζει ρουχα..για να φυγουν τα χοντρα κατ οικον και για γυμνο μασαζ σ αυατ τα χρηματα ειναι απο τις λιγες επιλογες στη μετρια αγορα του ηρακλειου

το μέτρια ακούγεται πολύ καλό ...
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Παραθέτω τις δικές μου εμπειρίες.
1. Crown γυμνός καλό μασάζ και μόνο μασάζ,
2. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο και μόνο μασάζ,
3. Και οι δύο με την σοκολατοθεραπεία γυμνός πολύ κάτω του μετρίου και στην εμφάνιση και στο μασάζ απλώς η μια προσφέρει και εκτόνωση,
4. Αιμιλία γυμνός καλό μασάζ και μόνο μασάζ
5. Heraklion μασάζ γυμνός μέτριο μασάζ και μόνο μασάζ,
6. Την Χριστίνα την παίρνω τηλ. και δεν απαντάει.

Αυτά, η κατάσταση είναι λίγο τραγική.......
 

vaggelisvag

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
190
Like
36
Πόντοι
1
το μέτρια ακούγεται πολύ καλό ...
To μέτριο στην κατάσταση του Ηρακλείου φαντάζει αδύνατο πολύ χάλι. Δυστυχώς τις κοπέλες κατ'οίκον μιας και δεν μένω μόνος δεν μπορώ να τις δοκιμάσω αν και από αυτά που βλέπω δεν χάνω και κάτι
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
211
Like
237
Πόντοι
21
Παραθέτω τις δικές μου εμπειρίες.
1. Crown γυμνός καλό μασάζ και μόνο μασάζ,
2. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο και μόνο μασάζ,
3. Και οι δύο με την σοκολατοθεραπεία γυμνός πολύ κάτω του μετρίου και στην εμφάνιση και στο μασάζ απλώς η μια προσφέρει και εκτόνωση,
4. Αιμιλία γυμνός καλό μασάζ και μόνο μασάζ
5. Heraklion μασάζ γυμνός μέτριο μασάζ και μόνο μασάζ,
6. Την Χριστίνα την παίρνω τηλ. και δεν απαντάει.

Αυτά, η κατάσταση είναι λίγο τραγική.......

Ωραίος.
 

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
211
Like
237
Πόντοι
21
Αλλά  η Αιμιλία ρε παιδιά σου κάνει μασάζ στους προσαγωγούς ,σου ακουμπάει τα αρχιδια με το πλάι από τις παλάμες της και ο μπουτσος να πηγαίνει πάνω κάτω όρθιος να τον κοιτάζει αλλά να μην τον πιάνει με τίποτα να τος ευχαριστήσει.  Βασανιστήριο ε;
 

dimitriskef

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Αιμιλία: γυμνός
Crown μασάζ Αμμουδάρα: γυμνός με πετσέτα

Θενκς για την απάντηση. Στο Crown την πετσέτα την αφαιρεί κατά τη διάρκεια του μασάζ;
Παραθέτω τις δικές μου εμπειρίες.
1. Crown γυμνός καλό μασάζ και μόνο μασάζ,
2. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο και μόνο μασάζ,
3. Και οι δύο με την σοκολατοθεραπεία γυμνός πολύ κάτω του μετρίου και στην εμφάνιση και στο μασάζ απλώς η μια προσφέρει και εκτόνωση,
4. Αιμιλία γυμνός καλό μασάζ και μόνο μασάζ
5. Heraklion μασάζ γυμνός μέτριο μασάζ και μόνο μασάζ,
6. Την Χριστίνα την παίρνω τηλ. και δεν απαντάει.

Αυτά, η κατάσταση είναι λίγο τραγική.......
Το πιο κατατοπιστικό ποστ! ευχαριστώ πάρα πολύ και θα ενημερώσω κι εγώ όλους σας με την σειρά μου αν βρω κάτι.
μια σημείωση: στο Crown βλέπω ο συναγωνιστής παραπάνω να λέει με πετσέτα.. εσύ ήσουν με πετσέτα και μετά στην αφαίρεσε;
Αλλά  η Αιμιλία ρε παιδιά σου κάνει μασάζ στους προσαγωγούς ,σου ακουμπάει τα αρχιδια με το πλάι από τις παλάμες της και ο μπουτσος να πηγαίνει πάνω κάτω όρθιος να τον κοιτάζει αλλά να μην τον πιάνει με τίποτα να τος ευχαριστήσει.  Βασανιστήριο ε;

Αυτό το βασανιστήριο είναι που μου αρέσει εμένα.. δεν έχω ανάγκη για εκτόνωση γιατί έχω όταν θέλω.
Μου αρέσουν οι cfnm φάσεις.. πολιτισμένα πράγματα και κουβεντούλα..
αυτό το βρίσκω και στις αποτριχώσεις που κάνω και έχουν πολύ πλάκα οι κοπέλες. Είναι πολύ άνετες,όμορφες και ωραίες.. υπάρχει ένα ωραίο φλερτάκι,αλλά δεν το τερματίζω γιατί απλά δεν με ενδιαφέρει.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
αφού αναγνωρίζουμε ολοι την τραγική κατάσταση στην πολη..η λύση είναι να αναφέρουμε εδω κάθε φόλα που τυχαίνει στο δρόμο μας ώστε να μην πατάνε κι άλλοι.
Να αναφέρουμε που γίνεται καλό μασάζ(που για να είμαστε σ αυτή την ομάδα σημαίνει ότι μας άρεσει) και αν τύχει και κανένας φραπές ή κάτι παραπάνω (που δεν τα βλεπω και πολυ)ευπρόσδεκτο.
Νομίζω προσαρμοστηκα-προσγειώθηκα γρήγορα στα δεδομένα της πόλη μας.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
@dimitriskef όχι δεν την αφαιρεί τελείως.Αλλα όταν είσαι ξαπλωμένος ανάσκελα για να σου κάνει τα πόδια μπροστά κάτι σηκώνει την πετσέτα τέντα... χαχαχαχα
στο τέλος του μασάζ σε γυρίζει μπροστά οπότε καταλαβαίνεις πως είναι τα πράγματα...εγώ πάντως αν και θα ήθελα και φραπέ δεν το μετάνιωσα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom