Νέα

Μασάζ στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα manolis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 453K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
ΜΑΣΕΡ έμπειρη κοπέλα από
Ρωσία επαγγελματίας φυσιοθε-
ραπεύτρια, αναλαμβάνει μασάζ
στο χώρο σας ή στο δικό της, για
αποκατάσταση, κρυώματα, χα-
λάρωση, κατόπιν ραντεβού.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
ΜΑΣΕΡ έμπειρη κοπέλα από
Ρωσία επαγγελματίας φυσιοθε-
ραπεύτρια, αναλαμβάνει μασάζ
στο χώρο σας ή στο δικό της, για
αποκατάσταση, κρυώματα, χα-
λάρωση, κατόπιν ραντεβού.

Εχεις pm  ;)
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
υπαρχει κατι  νεώτερο  με  την  τσεχα
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
υπαρχει κατι  νεώτερο  με  την  τσεχα

Ναι, ευτυχως μια χαρα δουλευει, απλως κανει 2-3 ραντεβου τη μερα. Και δεν ειναι Τσεχα. Εξακριβωμενα, ειναι Αγγλιδα, περιεργως θερμη......
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
την  αγγλίδα  οπως  λες  και  όχι  τσεχα  την  έχω  παρει απειρες  φορες  τηλεφωνο  χωρις  να  απαντηση  ποτέ?
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
την  αγγλίδα  οπως  λες  και  όχι  τσεχα  την  έχω  παρει απειρες  φορες  τηλεφωνο  χωρις  να  απαντηση  ποτέ?

Εχεις δικιο. Αλλα φταινε τα 2-3 το πολυ ραντεβου που κλεινει τη μερα. Και γω νομιζα οτι την ειχα "δωσει", αλλα μπα, απλως δεν το σηκωνει...
 

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
έχει κάποιος καινούργιες πληροφορίες για τη Χριστίνα που κάνει μασάζ σε περιοχή προς Χαλέπα?
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Επ..!!!
Τήνος είναι αυτή;;;;;;  :huh: :-
xouzel τα φώτα σου..  :grin: (γιατί είμαι σίγουρος πως θα ξέρεις...;;;  :grin: )
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Θα σας τιμωρησω. Διαβαστε λιγο πριν, στις απαντησεις #598,#599,#600. ΜΟΝΟ μασαζ (κι αυτο της κακιας ωρας). Εμφανιση 3 (με αριστα το 10), μασαζ 5, φωνη ΜΗΔΕΝ (ΤΑ ΜΑΛΛΑ ΑΝΤΙΚΑΥΛΩΤΙΚΗ). ΜΑ - ΚΡΙ - ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ  λεμεεεεεε  :headbang: :headbang:
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Sorry αφεντικό... παρασύρθηκα...  :2funny:
 

kalogekal

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2005
Μηνύματα
51
Like
6
Πόντοι
0
ο  πηρατε  χαμπαρι  αυτο  στο  adoos.gr

  Μεγέθυνση των 4 εικόνων Στοιχεία αγγελίας
Περιοχή: Χανία, Χανίων

Περιγραφή
eimai h pam 27xronwn
gia liges meres sta xania
entones idiaiteres proxwrimenes stigmes
gia genaiodwra atoma
εχει  και  τηλεφωνο 
πληροφαριες  οποιος  εχει  αμεσα
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εκείνη η Τσέχα στην πανσιον λιμανιού Χανίων παίζει ακόμη ; Ξέρει κανείς να διαφωτίσει ; Δεκτά και π.μ. με πληροφορίες για επαφή.
Ευχαριστώ προκαταβολικά κοπέλια.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εκείνη η Τσέχα στην πανσιον λιμανιού Χανίων παίζει ακόμη ; Ξέρει κανείς να διαφωτίσει ; Δεκτά και π.μ. με πληροφορίες για επαφή.
Ευχαριστώ προκαταβολικά κοπέλια.
δεν σηκωνει τηλεφωνα.....χτυπαει μεν αλλα δεν σηκωνει δε
 

likosk

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2008
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Το τηλέφωνο δεν χτυπάει και αυτό γιατί έφυγε για την χώρα της.
 

xouzel

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
7
Like
172
Πόντοι
6
Οτι λεει ο τιτλος. Η συναντηση εγινε το Σαββατο σε κεντρικο κτιριο με Rooms For Rent, οπου και μενει. Εχει ολα τα καλα και τα κακα που εχουν οι amateur. Καταρχην, εμφανισιακα, ειναι μινιον, με τριαρι(!!) ομως, στητο βυζι, σφιχτο κωλαρακι και μετριο προς ασχημουλικο προσωπακι, κλασσικο Ρουμανικο. Τα κακα του amateur : μετρια πιπα με δοσεις deep, μηδεν πρωτοβουλιες (αν και υπακουη σε οτι ηθελα), μετρια στησιματα (τα οποια διορθωνα), ΔΕΝ δινει κωλο, ΔΕΝ τα παιρνει στο στομα, τα λεφτα μπροστα αλλιως ουτε καν γδυνοταν !!!!. Τα καλα : Παζαρι !!! Με ξεκινησε απο τα 70€, την ξεκινησα απο τα 20 και καταληξαμε στα 40 !!!! Δε βιαζοταν, δεν ειχε αλλο ραντεβου, ηταν καθαρη, ΠΟΛΥ στενη, σε χωρο που δεν καρφωνεσαι και πανω απ'ολα παλληκαρια, ΚΑΥΛΩΝΕΙ και, αν και προσπαθουσε να κρυφτει, δε μπορουσε. Μουσκεψε πολλες φορες στο μισαωρο, και εδειξε να τρελλαινεται στα τεσσερα. Οταν ενιωσα να ερχεται η ωρα μου, της επιασα την κουβεντα για να το καθυστερησω, γιατι και εκεινη ηταν σε μαυρες καυλες εκεινη τη στιγμη. Μου πεταξε ενα "σκασε και γαμα" , με τραβηξε σφιχτα πανω της, οποτε κι εγω αρχισα το σφυροκοπημα για κανα διλεπτο μεχρι να τη χυσω. Συμπερασμα : δεν τρελλαθηκα, δεν ενιωσα ομως οτι πεταξα και τα λεφτα μου. Αν θα την ξαναβλεπα, το πιθανοτερο πως ΝΑΙ. Συνολικα, μια συναντηση με την "κοπελα" μου, την οποια ομως θα διαλεγα πιο ομορφη !!
 

JOHN-CRETE

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
56
Like
18
Πόντοι
0
Ποια ειναι αυτη η Αννουλα?
Εχει καποια αγγελια?
 

regazoni

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
123
Like
6
Πόντοι
1
Οτι λεει ο τιτλος. Η συναντηση εγινε το Σαββατο σε κεντρικο κτιριο με Rooms For Rent, οπου και μενει. Εχει ολα τα καλα και τα κακα που εχουν οι amateur. Καταρχην, εμφανισιακα, ειναι μινιον, με τριαρι(!!) ομως, στητο βυζι, σφιχτο κωλαρακι και μετριο προς ασχημουλικο προσωπακι, κλασσικο Ρουμανικο. Τα κακα του amateur : μετρια πιπα με δοσεις deep, μηδεν πρωτοβουλιες (αν και υπακουη σε οτι ηθελα), μετρια στησιματα (τα οποια διορθωνα), ΔΕΝ δινει κωλο, ΔΕΝ τα παιρνει στο στομα, τα λεφτα μπροστα αλλιως ουτε καν γδυνοταν !!!!. Τα καλα : Παζαρι !!! Με ξεκινησε απο τα 70€, την ξεκινησα απο τα 20 και καταληξαμε στα 40 !!!! Δε βιαζοταν, δεν ειχε αλλο ραντεβου, ηταν καθαρη, ΠΟΛΥ στενη, σε χωρο που δεν καρφωνεσαι και πανω απ'ολα παλληκαρια, ΚΑΥΛΩΝΕΙ και, αν και προσπαθουσε να κρυφτει, δε μπορουσε. Μουσκεψε πολλες φορες στο μισαωρο, και εδειξε να τρελλαινεται στα τεσσερα. Οταν ενιωσα να ερχεται η ωρα μου, της επιασα την κουβεντα για να το καθυστερησω, γιατι και εκεινη ηταν σε μαυρες καυλες εκεινη τη στιγμη. Μου πεταξε ενα "σκασε και γαμα" , με τραβηξε σφιχτα πανω της, οποτε κι εγω αρχισα το σφυροκοπημα για κανα διλεπτο μεχρι να τη χυσω. Συμπερασμα : δεν τρελλαθηκα, δεν ενιωσα ομως οτι πεταξα και τα λεφτα μου. Αν θα την ξαναβλεπα, το πιθανοτερο πως ΝΑΙ. Συνολικα, μια συναντηση με την "κοπελα" μου, την οποια ομως θα διαλεγα πιο ομορφη !!
Συναγωνιστή μιλάμε για την Τσέχα ?
Έχεις τηλ ? Στείλε pm
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom