Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
εχω να παω απο προπερσυ με αυτα και με αυτα. μια ακουω οτι γινεται φραπες μια οτι δε γινεται. τελικα γινεται φραπες στο λουξουρι? δυο φορες εχω παει. και τις δυο με 20ρικο στο κομοδινο. τη μια μου την ειπανε και την αλλη μου την παιξανε. τι να κανω? θελω να παω για μασαζ. ιδεες?
Γινεται φιλε κανονικα...
Αλλα σκεψου οτι δίνεις 50 για να στη παίξουν μονο....νομιζω δεν συμφέρει οικονομικα
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
50
Like
58
Πόντοι
0
Γινεται φιλε κανονικα...
Αλλα σκεψου οτι δίνεις 50 για να στη παίξουν μονο....νομιζω δεν συμφέρει οικονομικα
δε με νοιαζει αν συμφερει. μου αρεσει πολυ. και 100 θα εδινα αν ηξερα οτι ειναι στανταρ
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ποιες δουλεύουν αυτη την περίοδο, εκτός από ελπίδα-χαρά που είναι σταθερές. Γιατί stories δεν βγαίνουν πια..
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
32
Πόντοι
0
παιδες,δουλευει η Βανεσσα μεχρι δευτερα,οποιος προλαβει ας το χαρει,πιστευω απο τα πιο δυνατα χαρτια που εχει εκει μεσα,αξιζει ο κοπος...
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1

Sorry, αλλά αρχίδια στάνταρ είναι! Ειδικά με τις ντόπιες που δουλεύουν για λίγο και ξανάρχονται για να γεμίσουν κενά στο πρόγραμμα του μαγαζιού. Όσο ευχάριστος και μάγκας να είσαι, δεν.. . Έρχονται για να πάρουν ποσοστά από το 30αρι μόνο. Τώρα αν κάποιος έχει σμπρόξει τόσο και έχει πάρει κι από αυτές, τι να πω μπράβο του και μπράβο τους, εξάλλου βίτσια είναι αυτά...
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Sorry, αλλά αρχίδια στάνταρ είναι! Ειδικά με τις ντόπιες που δουλεύουν για λίγο και ξανάρχονται για να γεμίσουν κενά στο πρόγραμμα του μαγαζιού. Όσο ευχάριστος και μάγκας να είσαι, δεν.. . Έρχονται για να πάρουν ποσοστά από το 30αρι μόνο. Τώρα αν κάποιος έχει σμπρόξει τόσο και έχει πάρει κι από αυτές, τι να πω μπράβο του και μπράβο τους, εξάλλου βίτσια είναι αυτά...
Μέχρι στιγμης μαλακια δεν εχει αρνηθεί καμια αλλα παει 50 τι μαλλι και τα θεωρω πολλα.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Μέχρι στιγμης μαλακια δεν εχει αρνηθεί καμια αλλα παει 50 τι μαλλι και τα θεωρω πολλα.
... δεν έχει αρνηθεί από ποιες? Απ'όλες που έχεις αναφέρει, ή μόνο απο αυτές με τις οποίες έχεις περάσει? Εκτός αν έχεις περάσει με όλες. Και το 50, πώς προέκυψε, +20 δεν ήταν ?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Νομίζω ότι μπορεί να λειτουργήσει και αντίστροφα η ενημέρωση, ποιες κάνουν ΜΟΝΟ πασάλειμμα! Γιατί πολύ μυστικοπάθεια υπάρχει, μπορεί να είναι για προστασία βέβαια ή για να μη χαθούν τα κελεπούρια
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
... δεν έχει αρνηθεί από ποιες? Απ'όλες που έχεις αναφέρει, ή μόνο απο αυτές με τις οποίες έχεις περάσει? Εκτός αν έχεις περάσει με όλες. Και το 50, πώς προέκυψε, +20 δεν ήταν ?
Ρε τυπε 50 λεμε συνολικά.
Ωραία πες μας εδω ποιες δεν κανουν τελειωτικο με το χέρι.
Ειναι καλο να πεσει ενημερωση
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Νομίζω ότι μπορεί να λειτουργήσει και αντίστροφα η ενημέρωση, ποιες κάνουν ΜΟΝΟ πασάλειμμα! Γιατί πολύ μυστικοπάθεια υπάρχει, μπορεί να είναι για προστασία βέβαια ή για να μη χαθούν τα κελεπούρια
Τωρα και στο τηλεφωνο φοβούνται να μιλήσουν,δεν μπορούν να καταλαβουν οτι δεν βγαίνει ετσι η δουλειά.
Αλλα και το λογοτυπο το εκαναν πιο σκουρο κλπ
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Ρε τυπε 50 λεμε συνολικά.
Ωραία πες μας εδω ποιες δεν κανουν τελειωτικο με το χέρι.
Ειναι καλο να πεσει ενημερωση
Είδες που και συ ζορίζεσαι να πεις ποιες ΚΑΝΟΥΝ, απλά περιγράφεις πως είναι η κάθε μια
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Τωρα και στο τηλεφωνο φοβούνται να μιλήσουν,δεν μπορούν να καταλαβουν οτι δεν βγαίνει ετσι η δουλειά.
Αλλα και το λογοτυπο το εκαναν πιο σκουρο κλπ
Άσε που και εδώ, κάποιοι που γράφου ή στέλνουν pm, μπορεί να είναι από αυτές
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321
Είδες που και συ ζορίζεσαι να πεις ποιες ΚΑΝΟΥΝ, απλά περιγράφεις πως είναι η κάθε μια
Παίδες Βανέσσα ελπίδα ειρήνη Μικαέλα Χαρά Άρια και Αντριάνα που έχω πάει κάνουν κανονικά εκτόνωση..... Με +20 ευρώ....
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Είδες που και συ ζορίζεσαι να πεις ποιες ΚΑΝΟΥΝ, απλά περιγράφεις πως είναι η κάθε μια
Ελα φιλε εγω τα λεω ανοιχτα και δεν κρυβω τίποτα
Ασε το αφήγημα αυτό..
Πες μας ποιες δεν σου καναν?
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Παίδες Βανέσσα ελπίδα ειρήνη Μικαέλα Χαρά Άρια και Αντριάνα που έχω πάει κάνουν κανονικά εκτόνωση..... Με +20 ευρώ....
Ποια δεν κανει ρε φιλε?ξέρεις καμία?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Παίδες Βανέσσα ελπίδα ειρήνη Μικαέλα Χαρά Άρια και Αντριάνα που έχω πάει κάνουν κανονικά εκτόνωση..... Με +20 ευρ
Έτσι μπράβο, πήραμε μπρος! Και μια Άντζελα νομίζω..
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Ελα φιλε εγω τα λεω ανοιχτα και δεν κρυβω τίποτα
Ασε το αφήγημα αυτό..
Πες μας ποιες δεν σου καναν?
Μην παρεξηγιέσαι ρε μεγάλε και μην ψάχνεις φαντάσματα! Εσένα σου κάναν όλες από την πρώτη φορά ή χρειάστηκε και δεύτερη τρίτη για κάποιες? Εμένα πάντως Ελπίδα παρότι :tits:δεν, όπως παλιότερα ελίνα, ειρήνη και λία νομίζω. Και δεν ξαναπροσπάθησα. Για το 50ρικο που λες, πάντως σε όλα τα παρόμοια μαγαζιά είναι στάνταρ, αρκεί να είναι στάνταρ και οι υπηρεσίες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom