Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
472
Πόντοι
26
εχω να παω απο προπερσυ με αυτα και με αυτα. μια ακουω οτι γινεται φραπες μια οτι δε γινεται. τελικα γινεται φραπες στο λουξουρι? δυο φορες εχω παει. και τις δυο με 20ρικο στο κομοδινο. τη μια μου την ειπανε και την αλλη μου την παιξανε. τι να κανω? θελω να παω για μασαζ. ιδεες?
Γινεται φιλε κανονικα...
Αλλα σκεψου οτι δίνεις 50 για να στη παίξουν μονο....νομιζω δεν συμφέρει οικονομικα
 

mpaoulos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2024
Μηνύματα
50
Like
55
Πόντοι
0
Γινεται φιλε κανονικα...
Αλλα σκεψου οτι δίνεις 50 για να στη παίξουν μονο....νομιζω δεν συμφέρει οικονομικα
δε με νοιαζει αν συμφερει. μου αρεσει πολυ. και 100 θα εδινα αν ηξερα οτι ειναι στανταρ
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς ποιες δουλεύουν αυτη την περίοδο, εκτός από ελπίδα-χαρά που είναι σταθερές. Γιατί stories δεν βγαίνουν πια..
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
παιδες,δουλευει η Βανεσσα μεχρι δευτερα,οποιος προλαβει ας το χαρει,πιστευω απο τα πιο δυνατα χαρτια που εχει εκει μεσα,αξιζει ο κοπος...
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
283
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1

Sorry, αλλά αρχίδια στάνταρ είναι! Ειδικά με τις ντόπιες που δουλεύουν για λίγο και ξανάρχονται για να γεμίσουν κενά στο πρόγραμμα του μαγαζιού. Όσο ευχάριστος και μάγκας να είσαι, δεν.. . Έρχονται για να πάρουν ποσοστά από το 30αρι μόνο. Τώρα αν κάποιος έχει σμπρόξει τόσο και έχει πάρει κι από αυτές, τι να πω μπράβο του και μπράβο τους, εξάλλου βίτσια είναι αυτά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom