Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Μην παρεξηγιέσαι ρε μεγάλε και μην ψάχνεις φαντάσματα! Εσένα σου κάναν όλες από την πρώτη φορά ή χρειάστηκε και δεύτερη τρίτη για κάποιες? Εμένα πάντως Ελπίδα παρότι :tits:δεν, όπως παλιότερα ελίνα, ειρήνη και λία νομίζω. Και δεν ξαναπροσπάθησα. Για το 50ρικο που λες, πάντως σε όλα τα παρόμοια μαγαζιά είναι στάνταρ, αρκεί να είναι στάνταρ και οι υπηρεσίες!
Φιλε γινε ξεκαθαρος
Η ελπιδα τι δεν??
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
85
Like
252
Πόντοι
20
Παίδες Βανέσσα ελπίδα ειρήνη Μικαέλα Χαρά Άρια και Αντριάνα που έχω πάει κάνουν κανονικά εκτόνωση..... Με +20 ευρώ....
Την Ειρήνη δεν την εχω πετύχει. Τι χαρακτηριστικά έχει ? Επίσης είναι καλή μέσα?
 

Give

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
405
Κριτικές
5
Like
8.041
Πόντοι
1.321
Την Ειρήνη δεν την εχω πετύχει. Τι χαρακτηριστικά έχει ? Επίσης είναι καλή μέσα?
Η ειρήνη είναι μια γεματουλα που συνήθως είναι στο γραφείο.... Είναι η μόνη από αυτές που έχω πάει που κάνει μασάζ καλό... Και εκτόνωση κανονικά.....
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Και για να μη φαίνομαι άδικος, Αρια και Βανέσα δεν έχω πετύχει, αν και η τελευταία σύμφωνα με τα stories που έβγαιναν και ότι έχει γραφτεί, παίζει να κάνει ΚΑΙ μασαζ :tooth:
 

minaras85

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
33
Like
34
Πόντοι
0
Καλημερα μάγκες. Θέλω να κάνω την εξης ερώτηση. Θέλω να κάνω ένα μασάζ, χωρις happy end κλπ, μόνο μασάζ χαλαρωτικό. Υπάρχει σε κάποιο καμία ωραία κοπελα που να το κατέχει;
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Μασαζαρα μονο! Τί δεν κατάλαβες ρε μεγάλε
Εμενα η ελπιδα εκανε τελειωτικό και σε αλλους απο οσο ξέρω.
Φιλε μιλα ξεκαθαρα τι θες να πεις,εγω τα λεω ξεκαθαρα εδω μεσα ουτε λογια μασαω ουτε τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για πες, για πες, όλες με την πρώτη?
Ελπιδα βανεσα χαρα μικαελα αρια ολες με τη πρώτη
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
54
Like
79
Πόντοι
0
Δεν νομίζω η Ειρήνη που λέει ο φίλος, να πέρναγε στο δωμάτιο. Μόνο στο γραφείο κάθετε.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Εμενα η ελπιδα εκανε τελειωτικό και σε αλλους απο οσο ξέρω.
Φιλε μιλα ξεκαθαρα τι θες να πεις,εγω τα λεω ξεκαθαρα εδω μεσα ουτε λογια μασαω ουτε τίποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ελπιδα βανεσα χαρα μικαελα αρια ολες με τη πρώτη
Ξεκάθαρα σου μιλάω και επαναλαμβάνεσαι. Ελπίδα με μένα μου είχε κάνει μασαζαρα σκέτη, γιατί να πρέπει να το κρύψω. Σου λέει ο mpaoulos ότι δεν του κάναν τη μια φορά, όπως και γω και αμφιβάλεις, Εκτός αν θεωρείς ότι αν είσαι κάνας «άσχημος, σαπιοκοιλιάς και βρωμιάρης» δικαιολογείται, άσχετα που κι αυτό παίζει στάνταρ παίζει ρόλο. Μήπως πρέπει να σε πιάσουν πελάτη κάποιες πρώτα, that’s all.

Τελικά σου έχουν κάνει όλες με όσες έχεις πάει, κι από την πρώτη φορά? Ή κάποιες μπορεί να θέλουν και επανάληψη
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ξεκάθαρα σου μιλάω και επαναλαμβάνεσαι. Ελπίδα με μένα μου είχε κάνει μασαζαρα σκέτη, γιατί να πρέπει να το κρύψω. Σου λέει ο mpaoulos ότι δεν του κάναν τη μια φορά, όπως και γω και αμφιβάλεις, Εκτός αν θεωρείς ότι αν είσαι κάνας «άσχημος, σαπιοκοιλιάς και βρωμιάρης» δικαιολογείται, άσχετα που κι αυτό παίζει στάνταρ παίζει ρόλο. Μήπως πρέπει να σε πιάσουν πελάτη κάποιες πρώτα, that’s all.

Τελικά σου έχουν κάνει όλες με όσες έχεις πάει, κι από την πρώτη φορά? Ή κάποιες μπορεί να θέλουν και επανάληψη
Σου εχω πει με την πρώτη ρε τυπε.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δεν νομίζω η Ειρήνη που λέει ο φίλος, να πέρναγε στο δωμάτιο. Μόνο στο γραφείο κάθετε.
Στο τηλεφωνο που πηρα μου είπαν η ειρηνη ηταν διαθέσιμη αρα κανει κανονικα ραντεβού.
Απλα πολλές βαριουνται οταν δεν εχει δουλειά η για να δουλεψουν οι αλλες και σου λενε αυτες διαθεσιμες..το ιδιο ειχε κανει και η χαρα μια φορα που πήγα
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Συμφωνώ..
Επίσης το συν 20 ..
Με λιγα λογια ....
Εγω στη στελα που δεν εδωσα 20 πέρα οτι μουτσουνιασε αντι για 50 λεπτα μασαζ στα 35 λεπτα ειχε γίνει λουης
Καλά και συ εδώ δεν είσουν ξεκάθαρος.. Μπήκες με μια που εσύ δεν ήθελες τελειωτικό, αλλά ήθελες να δοκιμάσεις το μασαζ της ? Γιαυτό και δεν άφησες 20αρικο ΞΕΚΑΘΑΡΑ ?:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Μη παρεξηγιέσαι, για όλα μπορεί να υπάρχει μια εξήγηση, αυτό που λέω ξεκάθαρα από την αρχή είναι ότι δεν υπάρχει στάνταρ ούτε για όλους μας ούτε για όλες τους. Υπάρχουν συνθήκες, προϋποθέσεις και ίσως και timing. Οι πιο σωστές τοποθετήσεις που έχω διαβάσει είναι να είσαι ευχάριστος και ότι έχει να κάνει και με τον τρόπο που φέρεσαι μέσα για να κερδίσεις και εμπιστοσύνη, άσχετα που εγώ θεωρώ ότι τα εφάρμοσα ικανοποιητικά με όσες απέτυχα, όπως και άλλοι, και με τις οποίες φυσικά δεν ξαναδοκίμασα. Γιαυτό ρωτάω και όλους τους άλλους, υπήρξαν περιπτώσεις που όταν ξαναδοκίμασαν με τη ίδια πήραν ότι δεν πήραν την πρώτη φορά?
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Καλά και συ εδώ δεν είσουν ξεκάθαρος.. Μπήκες με μια που εσύ δεν ήθελες τελειωτικό, αλλά ήθελες να δοκιμάσεις το μασαζ της ? Γιαυτό και δεν άφησες 20αρικο ΞΕΚΑΘΑΡΑ ?:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Μη παρεξηγιέσαι, για όλα μπορεί να υπάρχει μια εξήγηση, αυτό που λέω ξεκάθαρα από την αρχή είναι ότι δεν υπάρχει στάνταρ ούτε για όλους μας ούτε για όλες τους. Υπάρχουν συνθήκες, προϋποθέσεις και ίσως και timing. Οι πιο σωστές τοποθετήσεις που έχω διαβάσει είναι να είσαι ευχάριστος και ότι έχει να κάνει και με τον τρόπο που φέρεσαι μέσα για να κερδίσεις και εμπιστοσύνη, άσχετα που εγώ θεωρώ ότι τα εφάρμοσα ικανοποιητικά με όσες απέτυχα, όπως και άλλοι, και με τις οποίες φυσικά δεν ξαναδοκίμασα. Γιαυτό ρωτάω και όλους τους άλλους, υπήρξαν περιπτώσεις που όταν ξαναδοκίμασαν με τη ίδια πήραν ότι δεν πήραν την πρώτη φορά?
Πολυ το αναλυεις ρε φίλε.
Εγω ειπα οτι ειχα παρει τη Στέλλα ομως κατα τη διάρκεια του μασαζ δεν μου αρεσε η φαση μαζι της και δεν εδωσα συν 20 για τελειωτικό...και η τυπισα οταν δεν πήρε το συν 20 στα 35 λεπτα την ειχε κανει.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Πολυ το αναλυεις ρε φίλε.
Εγω ειπα οτι ειχα παρει τη Στέλλα ομως κατα τη διάρκεια του μασαζ δεν μου αρεσε η φαση μαζι της και δεν εδωσα συν 20 για τελειωτικό...και η τυπισα οταν δεν πήρε το συν 20 στα 35 λεπτα την ειχε κανει.
Καλα ρε μεγάλε μη βαράς, είπαμε για όλα μπορεί να υπάρχει μια εξήγηση, απλά το έκανα πιο ταλιράκια γαι να φαίνομαι πιο ξεκάθαρος. Και γω δεν έκανα ενημερώσεις, όποτε ανέβαινα, είτε για καλές είτε για άσχημες εμπειρίες επειδή υπάρχει αυτή η “διστακτικότητα”. Πιστεύω να μην κάναμε περισσότερο κακό απ’ότι καλό, γιατί ο χώρος είναι γενικά καλός για το είδος του.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Καλα ρε μεγάλε μη βαράς, είπαμε για όλα μπορεί να υπάρχει μια εξήγηση, απλά το έκανα πιο ταλιράκια γαι να φαίνομαι πιο ξεκάθαρος. Και γω δεν έκανα ενημερώσεις, όποτε ανέβαινα, είτε για καλές είτε για άσχημες εμπειρίες επειδή υπάρχει αυτή η “διστακτικότητα”. Πιστεύω να μην κάναμε περισσότερο κακό απ’ότι καλό, γιατί ο χώρος είναι γενικά καλός για το είδος του.
Τα λεφτα ειναι πολλα γι αυτο που προσφερουν
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Τα λεφτα ειναι πολλα γι αυτο που προσφερουν
Τα λεφτά είναι στο μέσο όρο όλων των παρόμοιων μαγαζιών, αρκεί να είναι στάνταρ και υπηρεσίες χωρίς εξτρα στο έξτρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom