Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

paul_tr

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
10
Πόντοι
0
Η μονη που αξιζε τ λεφτα ηταν η νατασσα που δυτυχως εχει καιρο να εμφανιστει. Τωρα απο τις κοπελες εκει δε ξερω κατι απο προσωπικη αποψη αν προτεινετε καμια μην το κλαιμε το 50αρι
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
παιδια μαθαμε κανα νεο για την ανεξαρτητη δημητρα για μασαζ στην Πατρα? μεχρι που το φτανει? στειλτε προσωπικο μνμ
 

Leυteris

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2024
Μηνύματα
63
Like
191
Πόντοι
0
παιδια μαθαμε κανα νεο για την ανεξαρτητη δημητρα για μασαζ στην Πατρα? μεχρι που το φτανει? στειλτε προσωπικο μνμ
Έχει κάποια αγγελία? Πως την βρίσκουμε? Έστω και για απλό μασάζ
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Δοκιμάστηκε η γκανιάν Βανέσα και πρόκειται για CURVY κοπέλα.

Προστυχόφατσα, αλλά η συμπεριφορά της είναι ευγενική στο δωμάτιο. Σου δίνει τιμοκατάλογο από μόνη της, χωρίς 20ρικα στο κομοδίνο, χωρίς να χρειαστεί να κάνεις πρώτος οποιαδήποτε νύξη…, έντιμο! Κολάθρα λατινοαμερικάνικη και στήθος που ξεχειλίζει την παλάμη, αν είναι “ενισχυμένο” έχει γίνει πολύ καλή δουλειά πάντως! Στη 2η φάση σου μιλάει και πιο dirty, τόσο όσο. Για τους λάτρεις του είδους θα ήταν μια καλή επιλογή στο 30+20.
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
Μπορείς να πεις, που την βρίσκουμε?
πηγα φιλε μου...πεταμενα λεφτα πραγματικα... ζηταει τριπλασια λεφτα και δεν προσφερει τιποτα σε σχεση με λουξουρι...τερμα παραπλανιτικη και ζει στον κοσμο της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μακρυα απο δημητρα για μασαζ....πεταμενα λεφτα παιδια
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
86
Like
254
Πόντοι
20
Το ξαναβαζω φιλε γιατι δεν βλεπω κανεις να απαντα.
Απο λουξουρι η μαγκι τι λεει εχει παει κανεις?
Είναι μια χοντρούλα με χοντρά μπουτια και γαμπες σαν την Χαρά για όποιον την έχει δει. Ειναι βαθμολογίας τύπου 5 με αριστά το 10. Εχει στήθος αλλα εχει εικόνα σαν κοπελιτσα άβγαλτη. Δεν είμαι καν σιγουρος αν εχει και άλλες υπηρεσίες.
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
86
Like
254
Πόντοι
20
Ηλικια υψος?
Μελαχρινή ξανθιά.
Εχεις παει μαζι της?
Δεν έχω πάει μαζί της. Ύψος θα έλεγα 1.60 απο οσο μπορεσα να καταλάβω. Εχει χοντρα μπουτια και κώλο και φοράει κολάν ή φορεματάκια. Αλλα με το κολαν κρυβει την κυτταριτιδα κτλ. Με το φόρεμα τα βλέπεις. Ειναι καστάνη. Νομίζω οτι πρέπει να ειναι νέα στον χώρο του "μασαζ" οπότε φαντάζομαι σε τέτοιες περιπτώσεις είναι θέμα χημείας το αν θα βγεί κάτι παρακάτω. Εγώ προσωπικά δεν θα την διάλεγα να περάσω εκτός αν δεν είχα άλλη επιλογή.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Φιλε μιλα ανοιχτα τι προσφερει το προγραμμα της.
Πέρα απο το χειροκινητο.
Βυζι εχει ρωγα μεγαλη?
Έχει μεγάλες θηλές αλλά επίπεδες. Από ρόγα-ρόγα εγώ δεν είδα κάτι ιδιαίτερο, αλλά μπορεί και να μην την έφτιαξα κιόλας. +20 παίξιμο-χαϊδέματα+20 πιτσίλισμα και στο κορμί της. Για όποιον τοχει απωθημένο πάει, αλλά ξαναλέω είναι curvy..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν έχω πάει μαζί της. Ύψος θα έλεγα 1.60 απο οσο μπορεσα να καταλάβω. Εχει χοντρα μπουτια και κώλο και φοράει κολάν ή φορεματάκια. Αλλα με το κολαν κρυβει την κυτταριτιδα κτλ. Με το φόρεμα τα βλέπεις. Ειναι καστάνη. Νομίζω οτι πρέπει να ειναι νέα στον χώρο του "μασαζ" οπότε φαντάζομαι σε τέτοιες περιπτώσεις είναι θέμα χημείας το αν θα βγεί κάτι παρακάτω. Εγώ προσωπικά δεν θα την διάλεγα να περάσω εκτός αν δεν είχα άλλη επιλογή.
Και γω χάρηκα μήπως ήταν άλλη ...
 

Ekimus

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
86
Like
254
Πόντοι
20
τ
Κανα blowjob δεν κάνουν?
Ξέρει κανεις?
Δεν παίζουν αυτά εδώ εκτός της εξαίρεσης του κανόνα που και να γίνει ή να έχει γίνει δεν θα γραφτεί εδώ. Η Πάτρα δεν ειναι Αθήνα ούτε Θεσαλλονίκη που το μασαζ είναι σε άλλο επιπεδο.

Το μόνο που παίζει είναι να γίνεις τακτικός πελάτης και αν έχεις χημεία με κάποια, να μπορέσεις έχεις το κάτι παραπάνω χωρίς βέβαια να είναι και σίγουρο.
 

prkdi

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
109
Like
176
Πόντοι
1

tromeroskaulas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
73
Like
59
Πόντοι
0
Είχα στείλει ένα μήνυμα για πληροφορίες και μου την είπε άσχημα γιατί η ώρα που το έστειλα, γύρω στις δέκα το βράδυ, δεν ήταν κατάλληλη! Δεν ασχολήθηκα ποτέ ξανά.
Ωραια….
Για να δουμε κανένας άλλος …..;
Ευχαριστω
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
92
Like
261
Πόντοι
20
καλησπερα στην ομαδα...εχει κανεις τηλ απο μαρισα μασαζ πατρα στο fb ? ας μου στειλει προσωπικο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom