Νέα

Μασάζ σε Πάτρα/Πύργο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Αυτο λεμε οτι έξτρα στο έξτρα θες μια μπαζα χρημάτων
 

Peterparapan77

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
18
Like
20
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα Kauma εχει προσεγγισει κανενας? Αθηνα λενε οτι παιζει φραπεδια ενω στην Πατρα τιποτα? Εχεις καποιος αποψη να μας πει?
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
83
Like
229
Πόντοι
20
καλησπερα σας παιδια... εχω παει στο luxury πατρας πανω απο 10 φορες απο τοτε που ανοιξε ανα 2 μηνες σχεδον...θα σας τα πω πολυ συνοπτικα για να δειτε ποσο κοροιδια πεφτει στην Πατρα... ανεβηκα προσφατα σε αντιστοιχα μασατζιδικα στης λαρισας και της θεσσαλονικης και εχω να σας πω πως η εμπειρια σε σχεση με την πατρα ειναι μερα με τη νυχτα... εκει οι κοπελες κανουν απιστευτο μασαζ...εμφανισιακα ειναι μοντελα μπροστα σε αυτες που εχει η Πατρα αν εξαιρεσεις τη βανεσα που ειναι καλη...εκει μενουν με τα εσωρουχα μονο και αν εισαι συχνος πελατης προχωρανε καποιες και σε καλαμακι... το μασαζ στην επιμαχη περιοχη ειναι αργο και απολαυστικο σε σχεση με της πατρα που στο παιζουν τοσο δυνατα και γρηγορα σαν ξεπετα... αυτα ειχα να σασ πω..καντε μια επισκεψη αξιζει τον κοπο αν σας παει προς τα εκει ο δρομος
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Αυτο λεμε οτι έξτρα στο έξτρα θες μια μπαζα χρημάτων
Όπως τις έμαθες τύπε, και στις άλλες πόλεις σε τέτοιου είδους μαγαζιά το 30+20 είναι γι’αυτές που ξέρουν και το τιμούν, απλά εκεί το τιμούν οι περίσσότερες
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
83
Like
229
Πόντοι
20
Παιδες καλησπερα Kauma εχει προσεγγισει κανενας? Αθηνα λενε οτι παιζει φραπεδια ενω στην Πατρα τιποτα? Εχεις καποιος αποψη να μας πει?
ναι φιλε μου... κανει καλο μασαζ καιαν θεσ να στον παιξει σητησε το ευγενικα και πες της οτι εισαι απο αλλη πολη!προσεχε ομως μην το πας στο ερωτικο γιατι θα σε βρισει λεγοντας οτι εγω ειμαι επαγγελματιας μασεζ και οτι δεν ειανι ποθτανα... ειναι σκατοχαρακτηρας!
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
καλησπερα σας παιδια... εχω παει στο luxury πατρας πανω απο 10 φορες απο τοτε που ανοιξε ανα 2 μηνες σχεδον...θα σας τα πω πολυ συνοπτικα για να δειτε ποσο κοροιδια πεφτει στην Πατρα... ανεβηκα προσφατα σε αντιστοιχα μασατζιδικα στης λαρισας και της θεσσαλονικης και εχω να σας πω πως η εμπειρια σε σχεση με την πατρα ειναι μερα με τη νυχτα... εκει οι κοπελες κανουν απιστευτο μασαζ...εμφανισιακα ειναι μοντελα μπροστα σε αυτες που εχει η Πατρα αν εξαιρεσεις τη βανεσα που ειναι καλη...εκει μενουν με τα εσωρουχα μονο και αν εισαι συχνος πελατης προχωρανε καποιες και σε καλαμακι... το μασαζ στην επιμαχη περιοχη ειναι αργο και απολαυστικο σε σχεση με της πατρα που στο παιζουν τοσο δυνατα και γρηγορα σαν ξεπετα... αυτα ειχα να σασ πω..καντε μια επισκεψη αξιζει τον κοπο αν σας παει προς τα εκει ο δρομος
σωστό το πνεύμα του post σου φίλε μου, αλλά κι εκεί το μασάζ τους είναι απλά καλό κατά κανόνα! Και δεν είναι μοντέλα όλες, έχει απ'ολα και πιο βαριά θα έλεγα πολλές φορές. Και θεσσαλονίκη έχεις μεγάλο αριθμό επιλογών από θεραπεύτριες, απ' ολα έχει ο μπαχτσές σε σωματότυπο!. Λάρισα φαντάζομαι λες για το καινούργιο, γιατί το παλιό έχει αρκετό "βάρος", χωρίς να είναι κακό απαραίτητα γιατί γούστα είναι αυτά? Η σημαντικότερη διαφορά πιστεύω, όπως λές και συ, είναι ότι και στις δύο πόλεις στο 30+20 περιλαμβάνονται όλα τα επιτρεπτά, πλην ελάχιστων εξαιρέσεων κάθε φορά. Κι εδώ για να μη είμαστε άδικοι, ο καθένας θα βρεί κάποια για τα δικά του γούστα αφού ανακυκλώνονται κιόλας, αρκεί να μην παίζεις λοτο για τις υπηρεσίες
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.851
Κριτικές
1
Like
3.249
Πόντοι
456
Για μια Dimitra αν ξέρει κάποιος κάτι ας στείλει ένα pm.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Ποιες ειναι στο λουξουρι σημερα εχει κανενας ιδεα?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Μήπως η Dimitra είναι μια με μπαλόνια, από Θεσσαλονίκη..?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Μάγκι ε? Πήγε κανείς, είναι αυτή που ήταν Λάρισα-Θεσσαλονίκη?
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
Δωσε περιγραφή αν την εχεις δει..
Εγω τηλέφωνο πηρα και μου ειπαν ποιες Είναι
..όχι δεν δεν την πρόλαβα Λάρισα. Αλλά περιγράφεται σαν όπλο! Απ'οτι κατάλαβα θα δεις tatoo. Όποιος πάει και την ξέρει ας επιβεβαιώσει, να την έχω στο πρόγραμμα.
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
54
Like
79
Πόντοι
0
Με την Ειρήνη έχει περάσει κανένας να μας πει αν αξίζει?
 

eleuterio

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
10
Like
32
Πόντοι
0
Παιδες,οπως εχουν γραψει αρκετοι αλλοι,ειναι πολλα τα 50 ευρω για ενα ψευτομασαζ κ μια μαλακια,νταξει εχει καπως την φαντασια του οτι στο παιζει καποιοο γκομενακι σου,οτι δεν εχει πιεση χρονου,αλλα 50 ευρω για να μας την παιξει καποια (φαντασου να ειναι κ καποια η οποια δε σου αρεσει κιολας) ειναι πολλα τα λεφτα...με αυτο το κοστος βρισκεις αρκετα καλα γκομενακια που κ στον ρουφανε κ στον πνιγουν τον κουνελο,μιασαωρο;20λεπτο,αλλα τουλαχιστον νομιζω πως συγκριτικα αξιζει....αν για καποιο διαστημα απεχαμε κ μειωναν το κοστος κ απο εξω κ απο μεσα,τοτε ισως ναι ,να ηταν μια καλη κ ικανοποιητικη λυση...αλλοιως πιστευω δεν αξιζει...30,40 ευρω το πολλη συνολικα κ για λιγο καλυτερες υπηρεσιες,π.χ τουλαχιστον ρουφηγμα τοτε ισως να αξιζε....αυτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom