Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
483
Πόντοι
26
Αλεξάντρου τέλος από το εν λόγο θεραπευτήριο και σαν μασαζοκορη.Τωρα αν κάποιος την θέλει σαν προσωπική Πέρσοναλ τρεινιγκ είναι άλλο θέμα.Οποιος πρόλαβε-προλαβε.Βεβαια πότε μην λες ποτέ σ' αυτήν την ζωή.Καποια στιγμή μπορεί και να ξαναγυρίσει στο άθλημα.

Γνώστης βλέπω... σωστός
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Αλεξάντρου τέλος από το εν λόγο θεραπευτήριο και σαν μασαζοκορη.Τωρα αν κάποιος την θέλει σαν προσωπική Πέρσοναλ τρεινιγκ είναι άλλο θέμα.Οποιος πρόλαβε-προλαβε.Βεβαια πότε μην λες ποτέ σ' αυτήν την ζωή.Καποια στιγμή μπορεί και να ξαναγυρίσει στο άθλημα.

Παντως οσοι δεν προλαβαν εχασαν μια ωραια γυμνασμενη κοπελα που εκανε παρα πολυ αποστειρωμενο ψυχρο προγραμμα. Εμενα ηταν απο τις χειροτερες μου, οχι λογο εμφανισης, που ηταν μουναρα, αλλα λογω της μηχανικης αντιμετωπισης. Βεβαια μπορει να μην υπηρχε χημεια, αλλα απο αυτα που ειχα διαβασει κατα καιρους μαλλον ηταν το χαρακτηριστικο της.

Ακουστηκε πως σταματησε λογω ερωτα...
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Από τη μία γκρινιάζετε για τις Μούσες που τουλάχιστον η τιμή είναι πολύ πιο χαμηλά και για ομορφότερες κοπέλες, και από την άλλη, ψάχνετε την Αλεξάνδρα?
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
μαγαζι που ποσταρει κοπελες στο σαιτ με εσωρουχα απο μονο του βαζει τα χερακια του και βγαζει τα ματακια του!!!!!
τα σωστα μασαζ οι κοπελες ειναι ντυμενες η με ρουχα καθημερινα η με φορμα του μαγαζιου !!!!!
τι θελει ο σωστος μασαζακιας μια καταρτισμενη θεραπευτρια που να νομιζει οτι την φλερταρει και αυτη επεσε με την γοητεια του και κατα συνεπεια με τα φραγκα του!!!!!!!
Εεε ναι αυτο το παιχνιδι δεν υπαρχει!!! Πολυ σωστο ποστ
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Από τη μία γκρινιάζετε για τις Μούσες που τουλάχιστον η τιμή είναι πολύ πιο χαμηλά και για ομορφότερες κοπέλες, και από την άλλη, ψάχνετε την Αλεξάνδρα?
 

Tώρα τι ψάχνεις και συ?
Μετά φταίω εγώ που κριτικάρω το μασατζίδικο Σ40-42 για πρακτικές studio επειδή έχω γράψει 4 κριτικές για τις Μούσσες.

Για να τελειώνει η ιστορία και για τους υπόλοιπους που διαβαζουν, for the record, όλα τα μαγαζιά ανεξαρτήτως πρακτικών έχουν τα αστέρια τους.

Και επειδή μου ανέφερε πιο πάνω συναγωνιστής την Τζέσικα ως αντεπιχείρημα στην κριτική μου για το εν λόγω μαγαζί, εγώ δεν κριτίκαρα τις κοπέλες, αλλά το μαγαζί ως νοοτροπία studio. Ναι, ΚΑΙ οι Μούσσες έχουν νοοτροπία studio με τις φωτό που ανεβάζουν και την υποδοχή των πελατών (αν και κλασσεις ανώτερα από Σ40-42 με στοιχειώδη ευγένεια), αλλά το "περιτύλιγμα" του μασαζ είναι πιο πειστικό. Της Άννας τώρα στην Εθ. Μακαρίου έχει υψηλό επίπεδο και ξεφεύγει από studio φάση.

Και από τη μικρή μου εμπειρία έχω ξεχωρίσει τις εξής κοπέλες

Από Μούσσες: Για μασάζ και σεξ η Αντριάννα, για σεξ μόνο η Εμμανουέλα (gfe φάση)
Από Σ.40-42: Για μασάζ και σεξ Σάρα, για σεξ μόνο η Τζέσσικα ("θυρίο" η κοπέλα)
Από Εθνάρχου Μακαρίου, Δάφνη: Για μασάζ και σεξ η Χαρά

Αυτά τα ολίγα. Ο larousse σωστά αναφέρει τι θέλει ο σωστός μασαζάκιας. Και γω λέω να επιδιώκουμε και μεις σαν πελάτες το μασάζ πρώτα και το σεξ σαν φυσική συνέχεια, και όχι μόνο το σεξ διότι κινδυνεύουμε να χάσουμε τα λίγα καλά κομμάτια του χώρου και να διαλύσουμε το όλο concept με αποτέλεσμα οι υπηρεσίες να υποβαθμίζονται και να γίνονται καθαρά διεκπαιρεωτικές από τις κοπέλες - κοινώς κομοδίνα.


 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
 

Tώρα τι ψάχνεις και συ?
Μετά φταίω εγώ που κριτικάρω το μασατζίδικο Σ40-42 για πρακτικές studio επειδή έχω γράψει 4 κριτικές για τις Μούσσες.

Για να τελειώνει η ιστορία και για τους υπόλοιπους που διαβαζουν, for the record, όλα τα μαγαζιά ανεξαρτήτως πρακτικών έχουν τα αστέρια τους.

Και επειδή μου ανέφερε πιο πάνω συναγωνιστής την Τζέσικα ως αντεπιχείρημα στην κριτική μου για το εν λόγω μαγαζί, εγώ δεν κριτίκαρα τις κοπέλες, αλλά το μαγαζί ως νοοτροπία studio. Ναι, ΚΑΙ οι Μούσσες έχουν νοοτροπία studio με τις φωτό που ανεβάζουν και την υποδοχή των πελατών (αν και κλασσεις ανώτερα από Σ40-42 με στοιχειώδη ευγένεια), αλλά το "περιτύλιγμα" του μασαζ είναι πιο πειστικό. Της Άννας τώρα στην Εθ. Μακαρίου έχει υψηλό επίπεδο και ξεφεύγει από studio φάση.

Και από τη μικρή μου εμπειρία έχω ξεχωρίσει τις εξής κοπέλες

Από Μούσσες: Για μασάζ και σεξ η Αντριάννα, για σεξ μόνο η Εμμανουέλα (gfe φάση)
Από Σ.40-42: Για μασάζ και σεξ Σάρα, για σεξ μόνο η Τζέσσικα ("θυρίο" η κοπέλα)
Από Εθνάρχου Μακαρίου, Δάφνη: Για μασάζ και σεξ η Χαρά

Αυτά τα ολίγα. Ο larousse σωστά αναφέρει τι θέλει ο σωστός μασαζάκιας. Και γω λέω να επιδιώκουμε και μεις σαν πελάτες το μασάζ πρώτα και το σεξ σαν φυσική συνέχεια, και όχι μόνο το σεξ διότι κινδυνεύουμε να χάσουμε τα λίγα καλά κομμάτια του χώρου και να διαλύσουμε το όλο concept με αποτέλεσμα οι υπηρεσίες να υποβαθμίζονται και να γίνονται καθαρά διεκπαιρεωτικές από τις κοπέλες - κοινώς κομοδίνα.

Καλημέρα! Για Ελένη από Μπακνανά δεν τη βάζεις στην ίδια κατηγορία? Ή Μαργαρίτα από Εθνάρχου?
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Ετσι ακριβως ειναι, απαιτουμε απο τα κοριτσια υπηρεσιες πουτανας, όπως μερικοι ψυχαναγκαστικοι που πρεπει οπωσδηποτε να γαμησουν δυο φορες στην ωρα, ασχετα αν τρεμουν να τους σηκωθει  για μια και μετα παραπονιωμαστε οτι τα μασατζιδικα γινονται μπουρδελα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Χθεσινό απογευματινο πέρασμα Μπακνανα 47 Paradise Spa μετα απο καιρό!
Ωραίο ρόστερ γοα ολα τα γουστα!
εχουμε και λέμε!

Mαρία
Καινούργιο μωρό! Ομορφη γυναικα περιπου 30 ετων. Σχετικα ψιλη με πολυ ωραιο αδυνατο και γυμνασμενο σώμα. Μαυρο μαλλι, λευκη επιδερμιδα και ομορφα γαλαζια ματια. Πολυ ωραιο σεξυ κοριτσι

Δήμητρα
Η βυζαρου τρελιαρα με το πληθωρικο σωμα και το σγουρο μαυρο μαλλι

Αλίνα
Η ομορφη Πολωνη με τα ομορφα ματια και τα επισης μεγαλα φυσικα στηθη

Ελενα
Η αδυνατη σγουρομαλλα καστανη Ελληνιδα με τα πολλα και πρωτοτυπα προγραμματα

Μπελλα
Το λουλουδι της ανατολικης Ρωσιας. Ομορφη κοπελα με ασιατικα χαρακτηριστικα. Αδυνατη με μαυρο μαλλι και ωραιο κορμι

Σάρα
Μια ακομα μελαχροινη φυσικη βυζαρου μιλφ με τα βυζια να ξεχειλιζουν και με το ζορι να κρατιουνται απο το ντεκολτε
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
 

Tώρα τι ψάχνεις και συ?
Μετά φταίω εγώ που κριτικάρω το μασατζίδικο Σ40-42 για πρακτικές studio επειδή έχω γράψει 4 κριτικές για τις Μούσσες.

Για να τελειώνει η ιστορία και για τους υπόλοιπους που διαβαζουν, for the record, όλα τα μαγαζιά ανεξαρτήτως πρακτικών έχουν τα αστέρια τους.

Και επειδή μου ανέφερε πιο πάνω συναγωνιστής την Τζέσικα ως αντεπιχείρημα στην κριτική μου για το εν λόγω μαγαζί, εγώ δεν κριτίκαρα τις κοπέλες, αλλά το μαγαζί ως νοοτροπία studio. Ναι, ΚΑΙ οι Μούσσες έχουν νοοτροπία studio με τις φωτό που ανεβάζουν και την υποδοχή των πελατών (αν και κλασσεις ανώτερα από Σ40-42 με στοιχειώδη ευγένεια), αλλά το "περιτύλιγμα" του μασαζ είναι πιο πειστικό. Της Άννας τώρα στην Εθ. Μακαρίου έχει υψηλό επίπεδο και ξεφεύγει από studio φάση.

Και από τη μικρή μου εμπειρία έχω ξεχωρίσει τις εξής κοπέλες

Από Μούσσες: Για μασάζ και σεξ η Αντριάννα, για σεξ μόνο η Εμμανουέλα (gfe φάση)
Από Σ.40-42: Για μασάζ και σεξ Σάρα, για σεξ μόνο η Τζέσσικα ("θυρίο" η κοπέλα)
Από Εθνάρχου Μακαρίου, Δάφνη: Για μασάζ και σεξ η Χαρά

Αυτά τα ολίγα. Ο larousse σωστά αναφέρει τι θέλει ο σωστός μασαζάκιας. Και γω λέω να επιδιώκουμε και μεις σαν πελάτες το μασάζ πρώτα και το σεξ σαν φυσική συνέχεια, και όχι μόνο το σεξ διότι κινδυνεύουμε να χάσουμε τα λίγα καλά κομμάτια του χώρου και να διαλύσουμε το όλο concept με αποτέλεσμα οι υπηρεσίες να υποβαθμίζονται και να γίνονται καθαρά διεκπαιρεωτικές από τις κοπέλες - κοινώς κομοδίνα.

Γεια σου φίλε μου κ καλή χρονιά. Μερικές ερωτήσεις κ επισημάνσεις εχω να κάνω αναφορικά με τον σχολιασμό σου. Αρχικά το να να συγκρίνουμε χώρους με "ιστορία" στην κατηγορία ,με τις musses, και μάλιστα χαρακτηρίζοντας ότι έχουν προφίλ studio σε αντίθεση με τις musses στα δικα μου αυτιά ηχεί ως ανέκδοτο....Οι εγκαταστάσεις, οι υπηρεσίες, η πληθώρα απο κοπέλες (που να καλύπτουν κάθε γούστο),και η εμπειρία χώρων όπως Στουρναρη 29, Συγγρού 40-42, Εθναρχου Μακαρίου, Καλλιροης κλπ δύσκολα μπορούν να συγκριθούν με το χώρο που λες...Αλλά με ακόμα μεγαλύτερη έκπληξη διαβάζω να χαρακτηρίζονται ως βαριά στο Σ40-42 η...Σάρα κ στην Δάφνη η....Χαρά (Εδώ απλά εεεελεος).ακόμα η Τζέσικα καλή μονο στο σεξ....Έχεις δοκιμάσει nuru με την Τζες; έχεις δοκιμάσει με Μόνικα, Μαρίνα, Λίζα, Αλεσια; Απο Δάφνη έχεις δοκιμασει Μαργαρίτα, Εύα, Άσπα; Και πολλοί ακόμα χώροι κ κοπέλες....δεν τίθεται σύγκριση μεταξύ ανομιων πραγμάτων.αυτο αποτελεί αξίωμα στα μαθηματικά...Δεν έχω τίποτα μαζί σου, απλά διαφωνώ απόλυτα στα περισσότερα απο οσα λες ( χωρίς να σημαίνει ότι έχω απαραίτητα κ δίκαιο)
 

netprowler

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
58
Like
844
Πόντοι
1.061
Εγώ παντωs απο την αναρτητηση του Τed-  αυτό κυρίως κρατάω...

"Αυτά τα ολίγα. Ο larousse σωστά αναφέρει τι θέλει ο σωστός μασαζάκιας. Και γω λέω να επιδιώκουμε και μεις σαν πελάτες το μασάζ πρώτα και το σεξ σαν φυσική συνέχεια, και όχι μόνο το σεξ διότι κινδυνεύουμε να χάσουμε τα λίγα καλά κομμάτια του χώρου και να διαλύσουμε το όλο concept με αποτέλεσμα οι υπηρεσίες να υποβαθμίζονται και να γίνονται καθαρά διεκπαιρεωτικές από τις κοπέλες - κοινώς κομοδίνα."
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.685
Πόντοι
456
για σεξ μόνο η Τζέσσικα ("θυρίο" η κοπέλα)
:think: Εγώ την συγκεκριμένη την έχω για ένα από τα καλύτερα - αν όχι το καλύτερο - "υβρίδια" στην αγορά.  :S
Όπου υβρίδιο = (Μασάζ + Σεξ + Εμφάνιση), κάτι που δεν το βρίσκεις και συχνά στον χώρο νομίζω.
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Και από τη μικρή μου εμπειρία έχω ξεχωρίσει τις εξής κοπέλες

Από Μούσσες: Για μασάζ και σεξ η Αντριάννα, για σεξ μόνο η Εμμανουέλα (gfe φάση)

Από Εθνάρχου Μακαρίου, Δάφνη: Για μασάζ και σεξ η Χαρά

Σεβαστή η άποψή σου αλλά η Αντριαννα ακόμη μαθαίνει στο μασάζ,τουλάχιστον έχει προχωρήσει κάπως από κει που ήταν παντελώς άσχετη.
Για την Εμμανουέλα συμφωνώ όπως και για τη Χαρά από τη Δάφνη.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Παιδιά πριν κάνα μήνα πήγα . Η αλεξάνδρα σταμάτησε κ μου το είπε ένα σπάνιο πουλί που μου άνοιξε την πόρτα... Υπάρχει άλλη κοπέλα ? τη ρώτησα ...
Εγώ μου λέει ! Μη σας πω πως είναι ...Ακόμα τρέχω...
αν δεν ειδεσ την βερονικα 26 χρ ξανθο με γαλανα ματια συναγωνιστη εχασες τωρα δυστιχως εφυγε για καπιο καιρο.τωρα παιζουνε 2 αλλες αν ξαναπω θα σας πω!
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Όσο για το μαγαζί που αναφέρθηκε στη Δάφνη και βρίσκεται κοντά στον Άγιο Ιωάννη έχει και σχετική αγγελία στη Χρυσή Ευκαιρία και με φωτογραφίες της Βερονικας,είναι η "συνέχεια" του καταστήματος όπου δούλευε η παλιά Αλεξάνδρα.


 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
Όσο για το μαγαζί που αναφέρθηκε στη Δάφνη και βρίσκεται κοντά στον Άγιο Ιωάννη έχει και σχετική αγγελία στη Χρυσή Ευκαιρία και με φωτογραφίες της Βερονικας,είναι η "συνέχεια" του καταστήματος όπου δούλευε η παλιά Αλεξάνδρα.


Σε ποιο νουμερο της Ε.Μακαριου ρε παιδια;
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom