Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
μαγκες διαβασα στις 2 τελευταιες κριτικές του Πατησιων 131 πως έχει πέσει η τιμή απο 60 στα 50 !

Αυτο ειναι πολύ καλο νέο, θα το επισκεφτω πάλι συντομα. Τελικα οι πορνο διαπραγματευσεις πέτυχαν !

Καταλαβαν οτι δεν ειναι εποχές να κάνουνε αυξησεις. Μπράβο
η τιμη των 50 ευρω,ειναι χωρις μασαζ,απο οσο ξερω...
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ενα μεγαλο ευχαριστω εκ μερους μου στους Ταξιαρχη και Φρανκ63 για τη ενημερωση για τη Χριστινα στο Εθ. μακαριου 18. Πηγα και τη συναντησα. Περασα καταπληκτικα. Ναστε καλα φιλοι μου! Μας βοηθατε παρα πολυ εμας που δε μενουμε στην Αττικη.
να εισαι καλα,μπραβο που περασες ωραια με την κοπελα,ουτε και εγω ειμαι αττικη φιλε.οταν μπορω να βοηθησω το κανω.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
25
Like
1.513
Πόντοι
1.086
Ενα μεγαλο ευχαριστω εκ μερους μου στους Ταξιαρχη και Φρανκ63 για τη ενημερωση για τη Χριστινα στο Εθ. μακαριου 18. Πηγα και τη συναντησα. Περασα καταπληκτικα. Ναστε καλα φιλοι μου! Μας βοηθατε παρα πολυ εμας που δε μενουμε στην Αττικη.

Εμενα μου φανηκε καπως μαζεμενη. Ισως να με νομισε ντροπαλο
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Περασα και εγω σημερα απο Εθναρχου Μακαριου. μεγαλο ροστερ 6-7 κοπελες, απο τις οποιες 2-3 αρκετα νεες για τα γουστα μου.
Περασα με Ροζα, πολυ καλο αθλητικο μασσαζ. Στα υπολοιπα υπομονετικη, πιπα ουτε κρυο ουτε ζεστη, μαλλον λιγο βιαστικη, την ταλαιπωρησα ομως λιγο  στο κυριως πιατο. Ισως να γερασα λιγο, και να θελω πιο φρεσκια σαρκα. :grin:
Εγώ τη Ρόζα τη θεωρώ αρκετά φιλότιμη, γι'αυτό έχει και σταθερή πελατεία. Φίλος μου κάνει συνέχεια μαζί της, σε σημείο που του λέω ότι στο τέλος θα τη παντρευτεί κιόλας  :2funny:                     
Αντιθέτως η πιτσιρίκα η Χαρά πρέπει να γράψει και άλλα χιλιόμετρα για να φτάσει το επίπεδο του μαγαζιού.  Πρέπει όμως να δοκιμάσεις τα δυνατά χαρτιά!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Εμενα μου φανηκε καπως μαζεμενη. Ισως να με νομισε ντροπαλο
Όσο και αν ακούγεται παράξενο, εκείνη είναι ντροπαλή. Γι'αυτό και στην πρώτη συνεδρία είναι πιο μαζεμένη, μέχρι να καταλάβει τα θέλω και τα γούστα του καθενός. Μετά μη τη φοβάσαι. Παρόμοια ήταν και η δική μου πρώτη εμπειρία. Το θετικό από αυτό είναι ότι προσαρμόζει το πρόγραμμά της πάνω σου.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Καλημέρα σε όλους ! Επειδή βρίσκομαι εκτός Αττικής και σκεφτομαι μεθαύριο που θα έρθω για επαγγελματικούς λόγους να δοκιμάσω μασάζ κτλ στην Εθναρχου Μακαριου....σε ποια περιοχή βρίσκεται; Ευχαριστώ !
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
605
Πόντοι
3.015
Καλημέρα σε όλους ! Επειδή βρίσκομαι εκτός Αττικής και σκεφτομαι μεθαύριο που θα έρθω για επαγγελματικούς λόγους να δοκιμάσω μασάζ κτλ στην Εθναρχου Μακαριου....σε ποια περιοχή βρίσκεται; Ευχαριστώ !
Εθναρχου Μακαρίου 18 (στο στενό του MED swimmwear) στη Δάφνη.

 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Έχει καρτέλα κριτικών το μαγαζί ??
Τιμές ?
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Πέρασμα από Εθ. Μακαρίου αυτές τις μέρες με ένα από τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού.

Τα έχουμε ξαναπει για το επίπεδο του μαγαζιού. Η Άννα έχει πιάσει το νόημα. Γοητευτική και κολακευτική όπως πάντα. Όπως και τα κορίτσια της.

Δεν θα επεκταθώ σε λεπτομέρειες σεβόμενος την επιθυμία του μαγαζιού να διαγραφεί το σχετικό thread.

Η εμπειρία απλά είναι άριστη στο σύνολο με πραγματικό μασάζ και τη γνωστή συνέχεια και φεύγεις με το χαμόγελο στα χείλη χωρίς να κλαις το 80αρι της μίας ώρας.

Καλές δουλειές να έχει το μαγαζί
 

ellidorikjr

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
68
Like
35
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανεις τι παίζει με Alexandra Alexandrou? πρέπει να παίζει αλλαγή ...
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.393
Κριτικές
36
Like
37.858
Πόντοι
18.565
Πέρασμα από Εθ. Μακαρίου αυτές τις μέρες με ένα από τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού.

Τα έχουμε ξαναπει για το επίπεδο του μαγαζιού. Η Άννα έχει πιάσει το νόημα. Γοητευτική και κολακευτική όπως πάντα. Όπως και τα κορίτσια της.

Δεν θα επεκταθώ σε λεπτομέρειες σεβόμενος την επιθυμία του μαγαζιού να διαγραφεί το σχετικό thread.

Η εμπειρία απλά είναι άριστη στο σύνολο με πραγματικό μασάζ και τη γνωστή συνέχεια και φεύγεις με το χαμόγελο στα χείλη χωρίς να κλαις το 80αρι της μίας ώρας.

Καλές δουλειές να έχει το μαγαζί
Εχθες, πρωινες ωρες που περασα εγω, υπηρχε πολυ κινηση στο μαγαζι. :grin:
 

petsakas79sp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2016
Μηνύματα
582
Κριτικές
26
Like
1.210
Πόντοι
1.076
Πάντα έχει κόσμο...Καλο είναι να χρησιμοποιείς το τηλέφωνο για ραντεβού. Όσες φορές το έκανα τηρήθηκε υποδειγματικά. Η πιθανότητα να πετύχεις την Μαργαρίτα για παράδειγμα χωρίς κλήση αντίστοιχη με το να πετύχεις την Τζες στο Σ40-42. Με το ραντεβού αντιθέτως το δρομολογεις εύκολα
 

fatsaaaaa

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Εγώ τη Ρόζα τη θεωρώ αρκετά φιλότιμη, γι'αυτό έχει και σταθερή πελατεία. Φίλος μου κάνει συνέχεια μαζί της, σε σημείο που του λέω ότι στο τέλος θα τη παντρευτεί κιόλας  :2funny:                     
Αντιθέτως η πιτσιρίκα η Χαρά πρέπει να γράψει και άλλα χιλιόμετρα για να φτάσει το επίπεδο του μαγαζιού.  Πρέπει όμως να δοκιμάσεις τα δυνατά χαρτιά!
Εγώ τη Ρόζα τη θεωρώ αρκετά φιλότιμη, γι'αυτό έχει και σταθερή πελατεία. Φίλος μου κάνει συνέχεια μαζί της, σε σημείο που του λέω ότι στο τέλος θα τη παντρευτεί κιόλας  :2funny:                     
Αντιθέτως η πιτσιρίκα η Χαρά πρέπει να γράψει και άλλα χιλιόμετρα για να φτάσει το επίπεδο του μαγαζιού.  Πρέπει όμως να δοκιμάσεις τα δυνατά χαρτιά!
Η ΧΑΡΑ είναι από τις χειρότερες επιλογές.
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
136
Κριτικές
12
Like
411
Πόντοι
291
Καλημέρα το μαγαζί στη Μιχαλακοπούλου 179 δουλεύει; Πήγε κάνεις ; Η φωτεινή είναι εκεί; Η Ντιάνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom