Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε παιδια στο μαρουσι παιζει τιποτα πηγα 2 φορες αλλα δεν ειδα κατι υποπτο....πεταγα ολο μπιχτες αλλα λουκουμακι γιοκ...αν ξερει κανεισ κατι.....θελουν χαρτζιλικι εξτρα?

Κοιτα, εγώ που πήγα εκεί δεν μοθ γέμισε το μάτι. Ένα υποννοουμενο μόνο έπεσε πως μπορώ να έχω "ό,τι" περιποίηση θέλω, αλλά από ό,τι κατάλαβα από τη δεύτερη φορά μάλλον. Πάντως δεν μου γέμισε το μάτι, αν και είναι η πρώτη φορά που πήγα σε μασατζίδικο γενικότερα.
Παραθέτω κάποια που βρήκα στην εφημερίδα και παρακαλώ όπως με διαφωτίσετε για το ποιον των κυριών και το αν το δίνουν με την πρώτη )και με τι αντάλλαγμα).

-Θησέως 142: 60 ? και μέσα είναι "δύο κυρίες", όπως μου είπε στο τηλέφωνο...εγώ έμεινα με την εντύπωση: ΜΑΚΡΙΑΑΑ
-Γ. Γεννηματά 133 Γλυφάδα: Ξεκινάει από γνωριμία μασάζ 20? αλλά από το τηλέφωνο άρχιζε να μου αραδιάζει ΟΛΑ τα προγράμματα που είχε καΙ αποκλείεται κατα τη γνώμη μου να είναι κάτι περισσότερο από απλό μασάζ. Αφού μπήκα στον πειρασμό να ρωτήσω στα ίσια να δω την αντπίδραση.
-Μαντζαρου 9 κολωνάκι: Δεν ξέρω, δεν γνωρίζω και θα ήθελα πληροφορίες.
-Συγγρού 12 Κολωνός: Πληροφορίες κανείς????
-Ο.Ε. σπα Ελ. Βενιζέλου 67 5ος όροφος Καλλιθέα: Τι παίζει αδέρφια εκεί???
-Καραΐσκου 106 Πειραιάς. Κανείς αδερφός έχει πληροφορίες??
- Beauty Line Παπαδιαμαντοπούλου 14 4ος όροφος, ξέρει κανείς τίποτα??
έχω κιάλλα αλλά ας γράψω και τίποτα μετά από αυτά..σωστά;;

P.S. Φίλε Vaso τι έγινε με τη δουλειά? Βρήκες τίποτα? Δεν ζήτησες βοήθεια για το βιογραφικό....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Έχω κι άλλη μια ερώτηση. Μια που είμαι εντελώς νέος στο σπορ (μέχρι πρότινος έπαιρνα κοπέλες στο σπίτι/ξενοδοχείο ή πήγαινα σε "στουντιο". Πώς γίνεται η όλη φάση;; Μπαίνεις μέσα και πας κάνεις μπάνιο και βγαίνεις με την πετσέτα μόνο; και την τσιμούχα που τη βάζεις για να είναι πρόχειρη σε περίπτωση εκτακτης και φυσικά επιθυμητής ανάγκης? Κάποιος συναγωνιστής? Και πότε μιλάς για το λιλίκι το παραπανίσιο? την ώρα του ζεστάματος ή πριν αρχίσει το μασάζ?

...και καμιά απάντηση δεν θα με χαλούσε...άλλωστε είμαι μεν νέος στο σπορ, αλλά θέλω κι εγώ να προσφέρω γνώση ..χαχα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κοιτα, εγώ που πήγα εκεί δεν μοθ γέμισε το μάτι. Ένα υποννοουμενο μόνο έπεσε πως μπορώ να έχω "ό,τι" περιποίηση θέλω, αλλά από ό,τι κατάλαβα από τη δεύτερη φορά μάλλον. Πάντως δεν μου γέμισε το μάτι, αν και είναι η πρώτη φορά που πήγα σε μασατζίδικο γενικότερα.
Παραθέτω κάποια που βρήκα στην εφημερίδα και παρακαλώ όπως με διαφωτίσετε για το ποιον των κυριών και το αν το δίνουν με την πρώτη )και με τι αντάλλαγμα).

-Θησέως 142: 60 ? και μέσα είναι "δύο κυρίες", όπως μου είπε στο τηλέφωνο...εγώ έμεινα με την εντύπωση: ΜΑΚΡΙΑΑΑ
-Γ. Γεννηματά 133 Γλυφάδα: Ξεκινάει από γνωριμία μασάζ 20? αλλά από το τηλέφωνο άρχιζε να μου αραδιάζει ΟΛΑ τα προγράμματα που είχε καΙ αποκλείεται κατα τη γνώμη μου να είναι κάτι περισσότερο από απλό μασάζ. Αφού μπήκα στον πειρασμό να ρωτήσω στα ίσια να δω την αντπίδραση.
-Μαντζαρου 9 κολωνάκι: Δεν ξέρω, δεν γνωρίζω και θα ήθελα πληροφορίες.
-Συγγρού 12 Κολωνός: Πληροφορίες κανείς????
-Ο.Ε. σπα Ελ. Βενιζέλου 67 5ος όροφος Καλλιθέα: Τι παίζει αδέρφια εκεί???
-Καραΐσκου 106 Πειραιάς. Κανείς αδερφός έχει πληροφορίες??
- Beauty Line Παπαδιαμαντοπούλου 14 4ος όροφος, ξέρει κανείς τίποτα??
έχω κιάλλα αλλά ας γράψω και τίποτα μετά από αυτά..σωστά;;

P.S. Φίλε Vaso τι έγινε με τη δουλειά? Βρήκες τίποτα? Δεν ζήτησες βοήθεια για το βιογραφικό....

συγγρου 12,κολωνος?γραψε λαθος...........στηλες ολυμπιου διος!!!!!!!!!!!τι εννοεις δεν ζητησα βοηθεια?εργατοπατερας εισαι μηπως?
 

piterpan(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Για Μαντζάρου στο Κολωνάκι μπορώ να πω εγώ.Είναι τρεις κοπέλες.Τα ονόματα των δύο που έχω πάει είναι Εύα(Βουλγάρα), Γωγώ(Ελληνίδα).Η Εύα είναι αρκετά καλή σε πρόσωπο και σώμα,αλλα μέτρια στην φραπεδιά.Η Γωγώ έχει πάρα πολυ καλό κορμι αλλά από πρόσωπο άσε καλύτερα.Φραπεδιά πάρα πολύ καλή.Παίζει από την δεύτερη ή τρίτη φορά αναλόγως πως θα σε δούν.Μιλώντας με την Γωγώ της πέταξα για κάτι παραπάνω και μου είπε αν γνωριστούμε καλύτερα κλπ όλα γίνονται.Δεν το έχω δοκιμάσει να πω.Απλά κατάλαβα ότι θέλουν να τα σκάσουμε αρκετες φορές και πάλι δεν είναι και τόσο σίγουρο.Τιμή για φραπεδιά 60?.Υπάρχει και πρόγραμμα για δύο γυναίκες μαζί 120?.
Για Συγγρού έχω να πάω καιρό. Αν δεν κάνω λάθος στο όνομα είχα πάει με την Εύα(120? για πλήρες πρόγραμμα μασαζ,κλαρίνο εκτός κόλο).Καλή ήταν όχι όμως κάτι το τρελλό.Αν διαβάσεις σε παλιότερα σχόλια υπάρχουν αρκετά για την Συγγρού 12(Μαρία,κλπ)
Επ'ευκαιρίας θα ήθελα να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος για μία αγγελία από τα νέα "ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟ μασάζ με αγγίγματα θετικής χαλάρωσης σε έναν όμορφο χώρο από έμπειρες μασέζ" το κινητό τηλέφωνο τελειώνει σε 334.Είναι Ευήνου 22 κοντά στο Ιπποκράτιο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κοιτα, εγώ που πήγα εκεί δεν μοθ γέμισε το μάτι. Ένα υποννοουμενο μόνο έπεσε πως μπορώ να έχω "ό,τι" περιποίηση θέλω, αλλά από ό,τι κατάλαβα από τη δεύτερη φορά μάλλον. Πάντως δεν μου γέμισε το μάτι, αν και είναι η πρώτη φορά που πήγα σε μασατζίδικο γενικότερα.
Παραθέτω κάποια που βρήκα στην εφημερίδα και παρακαλώ όπως με διαφωτίσετε για το ποιον των κυριών και το αν το δίνουν με την πρώτη )και με τι αντάλλαγμα).

-Θησέως 142: 60 ? και μέσα είναι "δύο κυρίες", όπως μου είπε στο τηλέφωνο...εγώ έμεινα με την εντύπωση: ΜΑΚΡΙΑΑΑ
-Γ. Γεννηματά 133 Γλυφάδα: Ξεκινάει από γνωριμία μασάζ 20? αλλά από το τηλέφωνο άρχιζε να μου αραδιάζει ΟΛΑ τα προγράμματα που είχε καΙ αποκλείεται κατα τη γνώμη μου να είναι κάτι περισσότερο από απλό μασάζ. Αφού μπήκα στον πειρασμό να ρωτήσω στα ίσια να δω την αντπίδραση.
-Μαντζαρου 9 κολωνάκι: Δεν ξέρω, δεν γνωρίζω και θα ήθελα πληροφορίες.
-Συγγρού 12 Κολωνός: Πληροφορίες κανείς????
-Ο.Ε. σπα Ελ. Βενιζέλου 67 5ος όροφος Καλλιθέα: Τι παίζει αδέρφια εκεί???
-Καραΐσκου 106 Πειραιάς. Κανείς αδερφός έχει πληροφορίες??
- Beauty Line Παπαδιαμαντοπούλου 14 4ος όροφος, ξέρει κανείς τίποτα??
έχω κιάλλα αλλά ας γράψω και τίποτα μετά από αυτά..σωστά;;

P.S. Φίλε Vaso τι έγινε με τη δουλειά? Βρήκες τίποτα? Δεν ζήτησες βοήθεια για το βιογραφικό....

1. θησεως 142, παλια εφερνε καλα τεμαχια, αν γνωριστεις καλα και σε
    ''πανε'' τις βγαζεις, ή τουλαχιστον τις εβγαζες και εξω..
2. γενηματα γλυφαδα, Θ Ε Ι Κ Ο μασαζ αλλα αυστηρα μονο μασαζ
3. μαντζαρου κολωνακι, παιρνουν αερα λαφτα, δηλαδη καμια φραπεδια           
    ΑΝ εισαι λιγο τυχερος. για περαιτερω ουτε κουβεντα
4. συγγρου 12, μολις σε μαθουν ΓΑΖΩΝΕΙΣ
5. θησεως 67, το πολυ φραπεδακι κι αυτο τωρα τελευταια, μαλλον λογω
    αναδουλειας
6. καραισκου πειραιας, ΝΤΕΝ ΚΣΕΡΩ ΚΑΡΝΤΙΑ ΜΟΥ....
7. beauty π''διαμαντοπουλου, ΜΑΚΡΙΑ δουλευουν τον κοσμο..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
άσχετο με το θέμα, αλλά επειδή παρεξηγήθηκε ο vasos. όχι, εργατοπατέρας δεν είμαι, αλλά απλά υπέθεσα πως για να βάλεις θέμα εδώ μέσα έχεις φτάσει λιγάκι στα όρια σου. Και επειδή εγώ όποτε μου προσφέρουν βοήθεια χωρίς αντάλλαγμα την παίρνω, θεώρησα πως κι εσύ θα έκανες το ίδιο. Λάθος μου.

Σχετικά με το θέμα τώρα...θα μου απαντήσει κανείς και για τη διαδικασία;;
άντε και γυρνάω Ελλάδα σήμερα με κάτι βάφλες μέχρι τα αστέρια...χεχε
Πρέπει να δοκιμάσω ένα καλό αυχενικό μασαζάκι..χαχα
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, στη Μάρνη, σε ποιο νούμερο είναι το στουντιάκι, γιατί παλιότερα το έψαχνα, αλλά δεν το έβρισκα. Επίσης, τί γράφει το κουδούνι και σε ποιο όροφο είναι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε παιδιά, στη Μάρνη, σε ποιο νούμερο είναι το στουντιάκι, γιατί παλιότερα το έψαχνα, αλλά δεν το έβρισκα. Επίσης, τί γράφει το κουδούνι και σε ποιο όροφο είναι?

....δεν ειναι στουντιο, ειναι μασατζιδικο, στο νουμερο 28, αν θυμαμαι καλα στον 5ο οροφο και δε θυμαμαι τι γραφει το κουδουνι, αλλα αν πας υποψιασμενος θα το καταλαβεις....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
άσχετο με το θέμα, αλλά επειδή παρεξηγήθηκε ο vasos. όχι, εργατοπατέρας δεν είμαι, αλλά απλά υπέθεσα πως για να βάλεις θέμα εδώ μέσα έχεις φτάσει λιγάκι στα όρια σου. Και επειδή εγώ όποτε μου προσφέρουν βοήθεια χωρίς αντάλλαγμα την παίρνω, θεώρησα πως κι εσύ θα έκανες το ίδιο. Λάθος μου.

Σχετικά με το θέμα τώρα...θα μου απαντήσει κανείς και για τη διαδικασία;;
άντε και γυρνάω Ελλάδα σήμερα με κάτι βάφλες μέχρι τα αστέρια...χεχε
Πρέπει να δοκιμάσω ένα καλό αυχενικό μασαζάκι..χαχα

παρεξηγηθηκα?οχι ρε συ.....ημαρτον!!!!!!!!!
 

nikap

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
παιζει ενα σπιτι στο κεντρο της Αθηνας στην Κοδριγκτωνος
σε πολυκατοικια στο ισογειο
εκει ειναι η Σοφια γυρω στα 40 - 45
καλοστεκουμενη γυρω στο 1,60  55-60 κιλα
ξανθια απο προσωπο δεν λεει και παρα πολλα αλλα οχι και χαλια
παιρνει πιπα χωρις προφυλακτικο πολυ καλο γλυψιμο και τις μπαλες
αλλα δεν δινει πισω πορτα τιμη γυρω στα 50 και σηκωνει και παζαρι
 

Paikths

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Φιλε σε αυτο το σπιτι στην Κοδριγκτωνος που λες ηταν η Αλεξια.
Αυτη ηταν μια γρια που ελεγε οτι ειναι 40 και ηταν 55-60 σιγουρα.
Τα εκανε ολα και πρωκτικο αλλα ηταν ενα σιχαμα απο εμφανιση.
Απ'οτι θυμαμαι ηταν Κοδριγκτωνος 10 ισογειο.
Αυτη που λες εισαι σιγουροσ οτι λεγεται Σοφια και ειναι 40-45?
Ειναι στην ακριβη διευθυνση που γραφω?
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
καλισπερα παλικαρια
υπαρχει κανενας συναγωνιστης απο θεσσαλονικη ??
αν ναι παρακαλω να αναφερει κατι και για δω.
επισης ματα απο πολυ ψαξιμο κατελιξα οτι το καλιτερο μασατζιδικο ειναι στο βαρδαρη.
οπιος ενδιαφερετε για τηλ.μονο με pm
φυσικα ειναι καλοδεχουμενη και καθε πληροφορια
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
καλισπερα παλικαρια
υπαρχει κανενας συναγωνιστης απο θεσσαλονικη ??
αν ναι παρακαλω να αναφερει κατι και για δω.
επισης ματα απο πολυ ψαξιμο κατελιξα οτι το καλιτερο μασατζιδικο ειναι στο βαρδαρη.
οπιος ενδιαφερετε για τηλ.μονο με pm
φυσικα ειναι καλοδεχουμενη και καθε πληροφορια
υπαρχει σχετικο θεμα στο forum....ψαξε....
 

manolo(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το μασατζιδικο στην ομήρου 44 ξέρετε μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό σήμερα το βραδυ?αν υπάρχει τηλέφωνο ας το στείλει κάποιος με πμ
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
.....λοιπον ξεκιναμε ενα διημερο απο μια μασαζοτσαρκα....και παμε....παρασκευη....αγιου μελετιου...ανεβαινωδυο μπαζα μεσα,μια μεγαλη μελαχρινη και μια τελειως ακυρη ρωσσιδα(νομιζω)...φευγοντας ρωταω την χοντρη στο γραφειο για την γιωτα και μου λεει οτι σταματησε...δευτερη σταση στην πατησιων και γαλατσιου 1....τεσσερις κοπελες...μια μαυρη...ολγα μια ψηλη ρωσσιδα αλλα απο κρεββατι ΜΑΚΡΙΑ,η κατερινα μια ελληνιδα,και αυτη απο κρεββατι ΜΑΠΑ...και κυριες και κυριοι η μεγαλη μεταγραφη εγινε...ΡΩΞΑΝΗ  απο μαρνης..οσοι την θυμουνται θα καταλαβουν...κοντο,πουτανομουτρο και σωμα για βρωμικο σεξ.....και τελος μια βολτα απομιχαλακοπουλου 99...καινουργια διευθυνση..λοιπον 2 γκομενες...μια ασχημη με πολυ μετριο σωμα και μια ψιλο κινεζα..μαλλον καζακσταν κατασταση...καλο σωμα ωριο προσωπο.........τεσπα.........παμε σαββατο ,κανο μια βολτα απο γ'σεπτεμβριου και πετυχαινω κορινα,γαληνη ,τανια και ναντια....πηρα κορινα...ΚΑΛΟ μασαζ,και ΚΑΛΟ γαμησι...αυτα κυριοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom