Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
όταν λέμε μασατζιδικα που γαμάς εννουμε σου κανουν μασαζ και μετα σου παιρνουν και καμμια πιπα? Η μονο σου σου παιρνουν πιπα? Ενας φιλαρακος απο εδω μου ειπε για ενα στο Μαρουσι που εχει και τζακουζι με τη γκομενα μεσα αλλα δεν ξερω λεπτομερειες για διαρκεια, χρημα ειναι 120?, και τι ακριβως σου κανει. Πιθανον να ριξω μια ματια και να σας πω.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
όταν λέμε μασατζιδικα που γαμάς εννουμε σου κανουν μασαζ και μετα σου παιρνουν και καμμια πιπα? Η μονο σου σου παιρνουν πιπα? Ενας φιλαρακος απο εδω μου ειπε για ενα στο Μαρουσι που εχει και τζακουζι με τη γκομενα μεσα αλλα δεν ξερω λεπτομερειες για διαρκεια, χρημα ειναι 120€, και τι ακριβως σου κανει. Πιθανον να ριξω μια ματια και να σας πω.

αντε μπραβο!!!!ας ριξει καποια ματια και κανας αλλος απο τα Β.Π. !!!!!!!!!!!
 

Detective

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
χε χε ενταξει ρε Βασιλακη θα πάω και αμα εχει μπαταρια και το κινητο θα σου στειλω και photo reportage

(Λεω να την κανω σε κανα 15 αλλα δεν ξερω τι ωρα κλεινει...
 

dickos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Στο 44 πέφτει και δωράκι για τα παραπάνω  ή ειναι όλα μέσα στα 80
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς σήμερα κυριακή μέχρι τη ώρα δουλεύει το Οασης ή η Μάρνης;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ξέρει κανείς σήμερα κυριακή μέχρι τη ώρα δουλεύει το Οασης ή η Μάρνης;

παλι τα ιδια.......ειπαμε το μοναδικο που ειναι ανοικτο κυριακες ειναι το ΟΑΣΙΣ στη λεκκα!!!!!!!!!!!!μεχρι τις 22.00
 

babissougias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα!
εχει παει κανεις προσφατα στο oasis?

παιζει τιποτα καλο η να παω να ταισς τα περιστερια στο συνταγμα ?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλημερα!
εχει παει κανεις προσφατα στο oasis?

παιζει τιποτα καλο η να παω να ταισς τα περιστερια στο συνταγμα ?

....παιζει κατι καλα, αλλα να ταισεις και τα περιστερια στο συνταγμα.. :grin: :grin:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
παλι τα ιδια.......ειπαμε το μοναδικο που ειναι ανοικτο κυριακες ειναι το ΟΑΣΙΣ στη λεκκα!!!!!!!!!!!!μεχρι τις 22.00
..εκτος απο το οασις ανοικτο και τις κυριακες ειναι και γ σεπτ 25.....το τσεκαρα σημερα,ειχε μονο 2 γυναικες-τανια και γαληνη.
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ομηρου καινουργια κοπελα
Στελλα 40αρα με βυζαρες σιλικονατες σφιχτο γυμνασμενο κορμι καλο τσιμπουκι καλο γαμησι με την πρωτη (πολυ στενο μουνακι για την ηλικια της).
Προηγηθηκε γλυφομουνι και χυσιμο τρελο απο παρτη της και μετα ηταν ολα πιο ευκολα ( τα εχουμε ξαναπει αυτα)
και ηταν και πεντακαθαρη
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..εκτος απο το οασις ανοικτο και τις κυριακες ειναι και γ σεπτ 25.....το τσεκαρα σημερα,ειχε μονο 2 γυναικες-τανια και γαληνη.

......γνωστος ταληροφονιας η ρενα.....  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,
έχει κανεις νέα για το choco spa? Ξέρετε τι ώρα ανοίγει?
Ευχαριστώ!
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Έχω καιρό να διαβάσω για Βεϊκου
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1

Εφυγε η Γιωτα απ τη Βεικου. Οπότε πιθανοτατα δεν θα ξαναδιαβασεις . Αυτες που εχουν απομεινει εκει δε βλεπονται
 

HONDACRV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
168
Κριτικές
24
Like
147
Πόντοι
291
Εφυγε η Γιωτα απ τη Βεικου. Οπότε πιθανοτατα δεν θα ξαναδιαβασεις . Αυτες που εχουν απομεινει εκει δε βλεπονται
Και όμως, οι τιμές στα ύψη!!!!! Γι΄αυτό ΠΡΟΣΟΧΗ πού και τι πληρώνουμε!
 

PLOUTOS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Η Κέλσου έχει κλείσει απ όσο γνωρίζς. Πραγματικά ήταν καταπληλτικά... με το μεγάλο jaccuzi.... Από τα καλύτερα που υπήρχαν... Το σπίτι υπάρχει ακόμη... έχς περάσει απ΄έξω αλλά δεν έχω τολμήσει να χτυπήσω... Αν ξέρει κανείς κάτι παραπάνω.. ασ μας πεί.

ΥΓ; Δεν έχω τολήσει να χτυπήσω στην Κέλσου  γιατί  σε ένα άλλο καταπλητικό που υπήρχε στο Ελληνικό ( Στην Πολιτική Αεροπορία κοντά) μονοκατοικία, είχα καιρό να πάω και όταν ξαναπήγα και χτύπησα βγήκε ένα κυριούλης και μόνο που δε με πυροβόλησε... χαχαχαχα.

Καλημερα,

Η Κελσου παραμενει ανοικτα αλλα μονο για οσους γνωριζουν το τηλεφωνο για να κλεισουν ραντεβου. Το υδρομασαζ εχει χαλασει εδω και 4-5 χρονια. Εχει μονο την σαουνα και το χαμαμ. Υπευθυνη ειναι η Μαρινα, ρωσιδα, και εχει μια ακομα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο. Η τιμη ειναι 100 ευρω για ολα !!!!
Το αλλο στο Ελληνικο εχει κλεισει τουλαχιστον 5-6 χρονια!!!!!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Στο 44 πέφτει και δωράκι για τα παραπάνω  ή ειναι όλα μέσα στα 80
Φιλαράκο ... υποθέτοντας ότι εννοείς για Ομήρου 44 ... εγώ προσωπικά δεν έχω δώσει ποτέ δωράκι παραπάνω από τα 80 (πάντα ήταν συμπεριλαμβανόμενα ότι κι αν γίνει)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παιδιά γράφω πρώτη φορά αν και διαβάζω σχετικά τακτικά αυτά που γράφετε εσείς, απλά δεν έχω καταφέρει να πάω σε κανένα ακόμα.
Έχω περάσει μόνο από το μαρούσι, εκείνο στη Θησέως, το μαγαζί φαίνεται καθαρό, αλλά οι κοπέλες ήρθαν με πουκάμισο-παντελόνι ασπρο. Δεν με προδιάθεσαν πως θα έπαιζε τίποτα παραπάνω αργότερα. Εγώ πήγα μεσοβδόμαδα (νομίζω Τετάρτη μεσημέρι) και υπήρχαν εκεί μία Ρωσίδα,μία ελληνίδα και η ίδια η "υποδοχή" (ελληνίδα).  Η κοπέλα η ελληνίδα ήταν ομορφούλα, αλλά το γεγονός πως παραήταν ντυμένες με προδιάθεσε αρνητικά. Στο καφεδάκι προσπάθησα να ψαρέψω, αλλά μόνο ένα "ό,τι θέλετε" πήρα σαν απάντηση (μπορεί να ήταν και η σωστή απάντηση εδώ που τα λέμε). Πάντως, δεν εντυπωσιάστηκα από τις κοπέλες και δεν έμεινα.

Έχω δει 2-3 αγγελίες για Ν. Σμύρνη. Ξέρετε τίποτα; Η φωνή στο τηλέφωνο είναι υποσχόμενη και ενώ στην αγγελία έχει σταθερό τηλέφωνο, μόλις παίρνεις ο τηλεφωνητής σου λέει να πάρεις στο κινητό.
Αύριο θα προσπαθήσω να γράψω 2-3 παραπάνω που έχω βρει σε αγγελίες να μου πείτε γνώμες. Ευχαριστώ συνάδελφοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom