Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
να κανω μια ερωτηση?στην ομηρου οι κοπελες ειναι μεγαλες η μικρες σε ηλικια?
Φίλε ΝΕΟΝ7 παίζουν διάφορες ηλικίες (μικρές και μεγάλες) για όλα (σχεδόν) τα γούστα!

(αφού το έγραψα το ποστάρω .. ανκαι με πρόλαβε ο vasos!!!!)
 

Nick the Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
264
Like
1
Πόντοι
1
1. Δεν μπορούμε να τις δούμε όλες να διαλέξουμε?
2. Η Πωλίνα γδύνεται εντελώς?
3. Αφήνει να την πιάνεις?
4. Τί ηλικία έχει?
Thanx όποιος απαντήσει.
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
1. Δεν μπορούμε να τις δούμε όλες να διαλέξουμε?
2. Η Πωλίνα γδύνεται εντελώς?
3. Αφήνει να την πιάνεις?
4. Τί ηλικία έχει?
Thanx όποιος απαντήσει.
1.εννοειτε (γουρουνι στο σακι θα παρεις)
2.εσυ τι λες να ντρεπεται?
3.εδω σου κανει τοσα αλλα θα κωλωσει να την πιασεις
4.απο 25-30 νομιζω
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Γεια συναθλητές. Να ενημερώσω και εγώ για κάθε πιθανό ενδιαφερόμενο. Χτες απόγευμα στη Μάρνη μου είπανε ότι η Ρωξάνα έχει φύγει εδώ και καιρό, η Ζάνα θα λείψει 2 εβδομάδες και η Θεοδώρα ήταν κρυολογημένη. Οι άλλες 2 κοπέλες - sorry δεν κράτησα ονόματα- ήταν χοντρές και μπάζα. Η μια ψηλή και η άλλη μέτριο ανάστημα.
Πήγα στην 3η Σεπτεμβρίου και είχε 4 κοπέλες. Πέρασα με την Κορίνα (ή Καρίνα) πουράκι καλό σε εμφάνιση αλλά μέσα ψιλομπάζο. Με το ζόρι πίπα ακαπότ και δεν συμμετείχε πολύ.
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Ο καλυτερος πελατης στην 3η Σεπτεμβριου και στην Ομηρου να ζητησει να κλεινουν στης 24.00 να προλαβαινει ολος ο κοσμος να πηγαινει. Τι θα κανουμε εμεις δηλαδη? Ολο Λιοσιων θα τη βγαζουμε? Ε?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.378
Πόντοι
216
Φίλε ΝΕΟΝ7 παίζουν διάφορες ηλικίες (μικρές και μεγάλες) για όλα (σχεδόν) τα γούστα!

(αφού το έγραψα το ποστάρω .. ανκαι με πρόλαβε ο vasos!!!!)

Ευχαριστω...θα δοκιμασω μια βολτα αυριο...
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες για να κανω και γω μια ερωτηση...για οσους ξερουν....επειδη εχει γινει μεγαλος ντορος για την πωλινα...εχω την εντυπωση οτι δεν κανει τιποτα...εννοω απο γαμησι...τελικα την εχει γαμησει κανεις η πουλαει κορδελες μονο?......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδες για να κανω και γω μια ερωτηση...για οσους ξερουν....επειδη εχει γινει μεγαλος ντορος για την πωλινα...εχω την εντυπωση οτι δεν κανει τιποτα...εννοω απο γαμησι...τελικα την εχει γαμησει κανεις η πουλαει κορδελες μονο?......

mαλλον κανεις!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ο καλυτερος πελατης στην 3η Σεπτεμβριου και στην Ομηρου να ζητησει να κλεινουν στης 24.00 να προλαβαινει ολος ο κοσμος να πηγαινει. Τι θα κανουμε εμεις δηλαδη? Ολο Λιοσιων θα τη βγαζουμε? Ε?

....δηλαδη ο kinky.......... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδες για να κανω και γω μια ερωτηση...για οσους ξερουν....επειδη εχει γινει μεγαλος ντορος για την πωλινα...εχω την εντυπωση οτι δεν κανει τιποτα...εννοω απο γαμησι...τελικα την εχει γαμησει κανεις η πουλαει κορδελες μονο?......

...σιγα μην την εχει γαμησει....
....αφου παιρνει το μαγαζι ενα 80αρι για μια ξερη φραπεδια και οι πελατες γουσταρουν κιολας 101%....... :2funny: :2funny:
..και μετα φωναζουν και για την περιφημη σχεση value4money.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thodoris66

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2006
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες να σας πω τη γνωμη μου για την Ομηρου γιατι εχω εντρυφισει στο θεμα του συγκεκριμενου "μαγαζιου" λογω παλαιοτητας.
Εχει μεγαλη σημασια αν εχεις καλη σχεση με την Ελενη γιατι αν αυτη πει στην κοπελα να σε περιποιηθει γαμας και απο την πρωτη φορα.
Εμενα μου εχει τυχει πολλες φορες να γαμησω με την πρωτη και υπ'οψιν δεν σπρωχνω πολυ χρημα μεχει 100 ευρωπουλα.
 

nikolg15

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
154
Like
2
Πόντοι
1
και κατεβαινω με μια χαρα σημερα στην αθηνα για να παω απο ομηρου για σπεσιαλ μασαζ αλλα η κληση μου προωθειτε. μαλλον εξαιτιας του πλυτεχνειου.οκ λεω παμε για αλλα. θυμομουν για ενα στην γ΄σεπτεμβριουπου διαβασα καπου εδω. παω. μου ανοιγουν. δεν ενθουσιαζομαι αλλα για να ανοιξω μια πορτα ακομα λεω ας περασω. περνω κορινα. ενταξει, οχι κατι ιδιαιτερο αλλα καλα. φτασαμε μεχρι εκει που ηθελα(πιπα).τιμη 80. πολλα!!!!!!!!!!!!!
 

pistossklavos

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα γραφω πρωτη φορα το site ειναι τελειο αλλα θελει πολυ ψαξιμο για να παρεις καλες πληροφοριες
μετα απο πολυ διαβασμα πηγα μαρνης 28  με ρωτησε βεβεα η τσατσα αν εχω ξαναπαει εκει και που πηγενα πριν και διαλεξα την αννα ξανθο με μεγαλες βιζαρες και ρογες μασαζ ατσαλο 30 λεπτα και πολυ καλη πιπα 80e
τη δευτερη φορα η αννα ειχε πελατη και πηρα τη βικτορια μελαχρινη ψιλη με μικρο βιζι με το που μπηκαμε χαδια φιλια καθετε στο κρεβατι και ανοιγει τα ποδια τη γλυφω αρκετη ωρα και εδηχμε να γουσταρει μετα μου πηρα πιπα αλλα τιποτα ιδιετερο
θελω πληροφοριες για την αννα η για κατι καλητερο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μαγκες καλησπερα γραφω πρωτη φορα το site ειναι τελειο αλλα θελει πολυ ψαξιμο για να παρεις καλες πληροφοριες
μετα απο πολυ διαβασμα πηγα μαρνης 28  με ρωτησε βεβεα η τσατσα αν εχω ξαναπαει εκει και που πηγενα πριν και διαλεξα την αννα ξανθο με μεγαλες βιζαρες και ρογες μασαζ ατσαλο 30 λεπτα και πολυ καλη πιπα 80e
τη δευτερη φορα η αννα ειχε πελατη και πηρα τη βικτορια μελαχρινη ψιλη με μικρο βιζι με το που μπηκαμε χαδια φιλια καθετε στο κρεβατι και ανοιγει τα ποδια τη γλυφω αρκετη ωρα και εδηχμε να γουσταρει μετα μου πηρα πιπα αλλα τιποτα ιδιετερο
θελω πληροφοριες για την αννα η για κατι καλητερο

μου αρεσει ρε συ που λες οτι διαβασες κιολας πριν πας εκει!για θεοδωρα μαλλον δεν εχει γραφτει τιποτα.......ετσι δεν ειναι ρε παιδια?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
μου αρεσει ρε συ που λες οτι διαβασες κιολας πριν πας εκει!για θεοδωρα μαλλον δεν εχει γραφτει τιποτα.......ετσι δεν ειναι ρε παιδια?
και κατι αλλο ακομα...πηγε ο καλλητος και δεν γαμησε την αννουλα?....βλακεια...αφου την ξεβρακωσε επρεπε να την ξεκολιασει κανονικα....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
παω ομηρου μια με 2 φορες τη βδομαδα  τα τελευταια 2 χρονια οποτε νομιζω οτι μπορω να εκφρασω γνωμη

αννα- ωραια βυζια φιλοτιμη στο κρεβατι και ολα μεχρι τελος
νεφελη- δεν εχω παει ενας κολλητος μου ειπε μακρια
ειρηνη- για μενα η καλυτερη ψηλη κουκλαρα συμμετεχει      ειναι σαν να εισαι με την γκομενα σου και καλυτερα (στοιχιζει και λιγοτερο)
ελενα-καλο κορμι καλο προσωπο κακος χαρακτηρας πρεπει να την παρεις πολλες φορες για να την πηδηξεις-φραγκοφονιας
χριστινα - απο τις καλυτερες milf και χωρις ορια στο κρεβατι
νελλυ- τα κανει ολα αλλα ειναι απαιτητικη στα λεφτα θελει πολλα και την εκραξα αγριως (εννοειται αφου την ειχα παρει)
πωλινα- ΤΟ ΒΥΖΙ και πρεπει να τα κανει ολα (εχω παει μια φορα  και το εφτασε μεχρι τσιμπουκι γαμησι ειπε την επομενη)
βασω- η πιο ξηγημενη που εχω πετυχει ποτε σου λεει απο την πρωτη στιγμη τι θα σου κανει και ποσο σου στοιχιζει αλλα καντε και κανενα παζαρι μην τις χαλατε.
ξεχασαμε και τη ρουλα που ξαναηρθε και ειναι σταθερη αξια
(παρτουζα ειρηνης με ρουλα ειναι το καλυτερο που μου εχει τυχει τοσα χρονια στην ομηρου)
Συνάδελφε, ποιές στην Ομήρου κάνουν ακάποτη πίπα?
Εγω με Βασω εχω πήξει στην καπότα.
A και υπαρχει καποια που τα παιρνει στο προσωπο?
Αν καποιος ξερει να μας πει, το μονο που μπορω να πω εγω ειναι οτι ναι γαμας και στην Ομηρου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και κατεβαινω με μια χαρα σημερα στην αθηνα για να παω απο ομηρου για σπεσιαλ μασαζ αλλα η κληση μου προωθειτε. μαλλον εξαιτιας του πλυτεχνειου.οκ λεω παμε για αλλα. θυμομουν για ενα στην γ΄σεπτεμβριουπου διαβασα καπου εδω. παω. μου ανοιγουν. δεν ενθουσιαζομαι αλλα για να ανοιξω μια πορτα ακομα λεω ας περασω. περνω κορινα. ενταξει, οχι κατι ιδιαιτερο αλλα καλα. φτασαμε μεχρι εκει που ηθελα(πιπα).τιμη 80. πολλα!!!!!!!!!!!!!

.... ε βεβαια ειναι πολλα για μια πιπα, αλλα μονο εσυ φταις....
....αφου βλεπεις εδω μεσα να λεγεται οτι με 80 γιουρακια της κανεις μεχρι και στριφογυριστο πισωκωλομπρουμυτο, εσυ πας και δινεις 80 στην πιπα......??????????????  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....και κατι αλλο βρε παληκαρια, που θελω να το επισημανω εδω και καιρο....
....οταν πηγαινετε σε μασατζιδικο, σημαινει οτι περιπου το 99% των κοριτσιων εκει κανουν βυζιτες.... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
....διαβαζω εδω μεσα οτι πηγε ο ταδε και του εκανε μασαζ η γκομενα γυμνη, αλλα μεχρι εκει και τιποτε αλλο, ή οτι καποιος αλλος εδωσε 80 ή και 100 γιουρακια για μια πιπα, και αλλα διαφορα παρομοια....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
....ΕΛΕΟΣ βρε παληκαρια....
πηγαινετε σε βυζιταδικα που απλα λεγονται μασατζιδικα, οχι σε κλαμπ που βγαζεις γκομενα και προχωρας οσο θελει η εκαστοτε καριολα.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
....εσεις πληρωνετε, εσεις λετε και τι θα γινει εκει μεσα..... ;) ;) ;) ;)
...με τα λεφτα σας και τον παρά σας, γαματε και την κυρά σας.... ;) ;) ;) ;)

Υ.Γ.  ..οχι τιποτε αλλο, θα σας ακουσει παλι ο kinky και θα με πρηξει.... ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συνάδελφε, ποιές στην Ομήρου κάνουν ακάποτη πίπα?
Εγω με Βασω εχω πήξει στην καπότα.
A και υπαρχει καποια που τα παιρνει στο προσωπο?
Αν καποιος ξερει να μας πει, το μονο που μπορω να πω εγω ειναι οτι ναι γαμας και στην Ομηρου.

εμενα μονο η χριστινα προς το παρον τα εχει φαει στην μαπα αλλα απο το πλαι οχι οπως στις τσοντες face to my dick!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom