Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
ΑΑΑΑ εφυγε η Μελλισα απο κ48??ρε παιδια ας μας πει κανεις που πηγε εχει απο τα πιο υγρα μ.....ακια που κοικλοφορουν
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
νομιζω οτι τοσα λεφτα δεν τα αξιζουν εκει μεσα ειναι σκετο φαρμακειο
καλο μασαζ και μαμησι μπορεις να βρεις και αλλου με λιγοτερα
αλλα ιδρυματα το χουν παει 60 και με 80 σου κανουν παπαδες και αυτες εκει μεσα
αξιωνουν 100 και παραπανω αναλογως πως θα σε κοψουν...
...εντάξει τα 60 και 80 αλλά χωρίς μείωση χρόνου και ποιότητας υπηρεσιών...!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
Καταρχήν να επιβεβαιώσω την παρουσία της Βέτας στο κατάστημα της Ιουλιανού 51-53. Ειλικρινά αν εξαιρέσεις τις πραγματικά εντυπωσιακές φυσικές  :tits2: της δε μπορώ να καταλάβω από τί αλλο έλκονται τόσοι πολλοί συναγωνιστές και την παρακαλούν να τους κάτσει. Μια μέτρια ώριμη γεματούλα γυναίκα είναι. Κατά τα άλλα δεν είδα τίποτα αξιοπρόσεκτο στο ίδρυμα παρά κάτι μέτρια μιλφ σε σημείο που να μη θυμάμαι ούτε ονόματα.

Στη συνέχεια πέρασμα από τη 3ης Σεπτ 89. Στη πόρτα η Δώρα. Από κορασίδες η γνωστή Λίλυ και μια Μαρία ψιλή καστανόξανθη με μικρό βυζί και λίγο άγαρμπο σώμα, γενικώς μέτρια. Για τη Λίλυ έχω ξαναπεί ότι προσωπικά δε μου αρέσει, τη θεωρώ κάτω του μετρίου άρα ανεξαρτήτως προγράμματος δε θα την επέλεγα. Συνήθως βέβαια εμφάνιση και πρόγραμμα είναι αντιστρόφως ανάλογα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων. Το θετικό με το μαγαζί είναι ότι στα 80 κάθεσαι 1,5 ώρα. Υπόψιν ότι η Σίντυ εφαγε σουτ από εκει και αναζητείται.

Αφού λοιπόν δε βρήκα κάτι αξιόλογο εκεί έιπα να πεταχτώ Καλιρόης στο 48 για να πάρω το σιγουράκι που ακούει στο όνομα Μελίσσα. Δυστυχώς συνάδελφοι να σας ενημερώσω ότι η κοπέλα σχόλασε από το ίδρυμα και επομένως αναζητειται. Άρα όπου την πετύχετε ρίχτε μια ενημερωση γιατί ήταν μια πολύ καλή επιλογή στις δύσκολες μασαζοσυνθήκες που περνάμε.

Τελικά κατέληξα απέναντι στο 85 όπου και τίμησα την έτερη Λίλυ. Πολύ καλή στο πρόγραμα και αξιοπρόσεκτη στην εμφάνιση αλλά ρε παιδί μου η παντελής έλλειψη συννενόησης είναι πολύ σπαστικό πράγμα. Δε μπορώ τόση ώρα στη μούγκα και η νοηματική δεν είναι και το φόρτε μου. Αξίζει πάντως ως επιλογή διότι είναι υπάκουη και ομορφούλα για κινέζα. Στην παρέλαση πρόσεξα και μια νίνη κοντούλα με καλό βυζί και ομορφούλα. Η ντάλυ μου είπε ότι είναι Τσέχα  :grin: αλλά μάλλον για αλβανίδα μου έκανε, χωρίς να εχει ιδιαίτερη σημασια. Την εχετε δοκιμάσει τη συγκεκριμένη?
Καταρχήν να επιβεβαιώσω την παρουσία της Βέτας στο κατάστημα της Ιουλιανού 51-53. Ειλικρινά αν εξαιρέσεις τις πραγματικά εντυπωσιακές φυσικές  της δε μπορώ να καταλάβω από τί αλλο έλκονται τόσοι πολλοί συναγωνιστές και την παρακαλούν να τους κάτσει. Μια μέτρια ώριμη γεματούλα γυναίκα είναι. Κατά τα άλλα δεν είδα τίποτα αξιοπρόσεκτο στο ίδρυμα παρά κάτι μέτρια μιλφ σε σημείο που να μη θυμάμαι ούτε ονόματα.
μπραβο ρε φιλαρακι καιρο περιμενα να γραψει αυτα που ειπες για την βετα καποιος που να εχει της ειδιες αποψεις με εμενα,
μια συμπαθητικη μιλφ ειναι μεχρι εκει οσο για το στηθος της που λενε επειδη το εχω δει και το εχω πιασει καλυτερα που την βλεπεται με τα ρουχα,το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι ευγενεστατη ποτε δεν κορροδεψε πελατη κ παντα οταν την ρωταγα ποια μου προτηνεις ο λογος της ηταν συμβολαιο αυτα
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
μπραβο ρε φιλαρακι καιρο περιμενα να γραψει αυτα που ειπες για την βετα καποιος που να εχει της ειδιες αποψεις με εμενα,
μια συμπαθητικη μιλφ ειναι μεχρι εκει οσο για το στηθος της που λενε επειδη το εχω δει και το εχω πιασει καλυτερα που την βλεπεται με τα ρουχα,το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι ευγενεστατη ποτε δεν κορροδεψε πελατη κ παντα οταν την ρωταγα ποια μου προτηνεις ο λογος της ηταν συμβολαιο αυτα

Όταν λες ότι έχεις πιάσει το στήθος της Βέτας τι εννοείς; Για πες μας περισσότερα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Πατησιων 160,στο μαγαζι η ξανθια Αννα,μια κοκκινομαλλα επισης Αννα,ενα μελαχροινο καυλετο εν ονοματι Τζοαννα κ μια Κινεζουλα λιγων ημερων στο Αθενς,η Κικι,25 με ρωγα καγκελο,προσωπο Τιλα Τεκιλα,πολυ φιλοτιμο κ σεξυ καυλακι,πιπα σουπερ κ συμφωνα με τας υποδειξεις διαρκειας(πανω απο 15λεπτα),στο μασαζοκρεβατο,στο χαλι επανω,στην καρεκλα(ειχα πιασει το νεο δωματιο με ντουζιερα που φτιαξανε)
Παραμονη 45λεπτα,ειχα πληρωσει απο πριν,60ευρω,τελειωμα στο καυλοπροσωπακι μετα απο μαχη
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οσο αναφορα για την νινι...αν ειναι αυτη τσεχα εγω ειμαι απο νικαραγουα...χεχεχεχεχ!!!!...στο προγραμμα ειναι ΠΟΛΥ καλη,δεχεται δυνατο σφυροκοπημα και γενικα συστηνεται.... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
    :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
...
Τελικά κατέληξα απέναντι στο 85 όπου και τίμησα την έτερη Λίλυ. Πολύ καλή στο πρόγραμα και αξιοπρόσεκτη στην εμφάνιση αλλά ρε παιδί μου η παντελής έλλειψη συννενόησης είναι πολύ σπαστικό πράγμα. Δε μπορώ τόση ώρα στη μούγκα και η νοηματική δεν είναι και το φόρτε μου. ...
...

Μάθημα κινεζικών Νο 1: Νι-χάο; = γειά, τι κάνεις;
Μάθημα κινεζικών Νο 2: Σέι-σέι = ευχαριστώ
Μάθημα κινεζικών Νο 3: Πάιου-σέι-σέι = παρακαλώ
Μάθημα κινεζικών Νο 4: τέλι-γκόλι = θέλεις να με σοδομήσεις;
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι ευγενεστατη ποτε δεν κορροδεψε πελατη κ παντα οταν την ρωταγα ποια μου προτηνεις ο λογος της ηταν συμβολαιο αυτα

για αυτο εχει σταθερους πελατες που τιν ακολουθουν οπου και να παει  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nicks32

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
βόλτα στο θεραπευτήριο της Μάρνης σήμερα , μετά από παρέλαση των κοριτσιών πήρα Λιντα κινέζα 25 περίπου , εντυπωσιακο δεκτική σε ολα , ωραιο μασαζάκι μπρουμυτο και μόλις γυρισα ανάσκελα φάνηκαν οι συνέπειες της χαλάρωσης ετσι τον πήρε βαθειά ολο για κανα δεκάλεπτο και έδειχνε να το απολαμβάνει τρελα αφου τον χτυπούσε στα μαγουλάκια της, ανέλαβα δράση γιατί όπως φαινόταν θα είχαμε καμμια εκπυρσοκροτηση απροβλεπτη , ετσι σφυροκόπημα σε πολλες στασεις ενω στα τέσσερα διαπίστωσα αυτό που ισχυει δηλαδη ότι τα κινεζακια ειναι στενα , όπως την έπαιρνα στα 4 το ενα μου δακτυλο δουλευε και το σουφριδι της ταυτόχρονα αδιαμαρτήρητα που θα το πάρω την αλλη φορα , έπρεπε να το κόψω γιατί το τέλος ερχόταν και έτσι πέταξα την καπότα και περιέχυσα το μουτράκι της, είναι κουκλι σίγουρα θα ξαναπάω 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οσο αναφορα για την νινι...αν ειναι αυτη τσεχα εγω ειμαι απο νικαραγουα...χεχεχεχεχ!!!!...στο προγραμμα ειναι ΠΟΛΥ καλη,δεχεται δυνατο σφυροκοπημα και γενικα συστηνεται.... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
  :2funny: :2funny: :2funny:        κοψε κατι.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
34
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Δεν νομίζω τελικά. Αυτή είναι σίγουρα..
Με μπέρδεψαν οι πετσέτες στις άλλες φωτό  :grin:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αυτή κάνει ποδομασαζ? και μετά τίποτα η υπάρχει και συνέχεια? στις φωτογραφίες ειδα πετσέττα..... :rockon:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.039
Κριτικές
34
Like
3.747
Πόντοι
4.365
Αυτή κάνει ποδομασαζ? και μετά τίποτα η υπάρχει και συνέχεια? στις φωτογραφίες ειδα πετσέττα..... :rockon:

Ποδομασάζ κάνει η Μαρίνα - ζωντανή απόδειξη της αύξησης του μέσου όρου ηλικίας του ανθρώπινου είδους..

Στο μετά το μαγαζί ανήκει στη κατηγορία φραπεδερί
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Καταρχήν να επιβεβαιώσω την παρουσία της Βέτας στο κατάστημα της Ιουλιανού 51-53.
κανεις λαθος  :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:


πηγαινε εδω , εαν θελεις να τιν δεις .......



α/α Διεύθυνση      Όροφος Περιοχή
.................................................................
14 Βουκουρεστίου 42 Κολωνάκι

..........................................................
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom