Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
αν πήγαινες στο κ.48 θα την ήξερες καλά ήταν από τα καλά του μαγαζιού
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Συναγωνιστές ξέρει κανείς που βρίσκεται η σερίφισα Βετα? πέρασα από σ.318 αλλά δεν ειναι πια εκεί.
Σταματησε τελειως, η εκεινη την ηκερα που πηγες δεν ηταν ???
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
εβελινα,μελαχρινη,περιεργο σωμα...βυζαρες(3αρια γεματα,φυσικα),στενη μεση,και αχλαδωτο κολο...κανει καλο προγραμμα...την συστηνω....η μαλακεια ειναι οτι ακομα ειναι 80 εδω...γιαυτο και εχω αραιωσει.....


η περιγραφή πάντως φαίνεται να ταιριάζει με την Εβελίνα που έπαιζε μπάλα πριν κάτι χρόνια στο παλιό Ζανόσπιτο (Σολωμού 54) :think:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
βεβαια επειδη ΠΛΕΟΝ τα περισσοτερα μαγαζια το εχουν κανει 60 χωρις μασαζ,δεν ξερω αν μιλησεις με την σεριφ,τι θα παιξει....κανε μια προσπαθεια δεν χανεις τιποτα.... :tits:

ΟΚ, μπορεί σε μερικά μαγαζιά η τιμή να έχει πέσει στα 60 Ευρώ όμως έχει μειωθεί και ο χρόνος. Και τελικά αν κάνεις τη διαίρεση πόσα ευρώ ξοδεύεις δια του χρόνου που μένεις τελικά πληρώνεις ανά λεπτό περισσότερα στα μαγαζιά που έχουν μειώσει την τιμή. Εξαρτάται βέβαια τι ψάχνει ο καθένας. Αν ψάχνεις μόνο γαμήσι και καθόλου μασάζ, ίσως να είσαι καλυμμένος.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.380
Κριτικές
36
Like
37.785
Πόντοι
18.565
:offtopic: αλλα επειδη παλιοτερα ειχε αναφερθει για νουρου μασσαζ να σας ενημερωσω για αυτο που εζησα πριν λιγες μερες στην Μπανγκοκ.
Λοιπον η κοπελα λεγοταν Νιι ηταν απο Τσιανγκ-μαι. Ειχε καταλευκο τελειο και αψεγαδιαστο πιπινοσωμα(του οποιου δεν ειμαι οπαδος-και να σας πω και κατι επειδη η δουλεια μου εχει σχεση με ζωγραφικη, η τελειοτητα με απωθει) τελειο ομως σωμα για μποντυ του μποντυ μασσαζ. Στο προσωπο εχανε λιγο, λογω της ασπριλας εμοιαζε λιγο με πλατσικομουρα γιαπωνεζα. Ηλικια με τις ταυλανδεζες δεν μπορεις να πεις με σιγουρια, πρεπει να τις ρωτησεις και αν σου πουν την αληθεια.Ας πουμε 20-25.Αρχικα καθεται αυτη στη μπανιερα και σε βαζει αντικρυστα να κατσεις πανω στα ποδια της και αρχιζει να πλενει  καθε τετραγωνικο εκατοστο του κορμιου σου με μπολικη σαπουναδα.Μετα παραλαμβανει το εργαλειο και αφου τραβηξει το κεφαλακι εξω αρχιζει με επιμονη και τρομερη τεχνικη να του κανει μασσαζ. Επειτα αφου κανει οτι εντριβες μπορει και με το σωμα της σε γυρναει και σου πλενει και την πλατη ενω περναει ποτε-ποτε τα χερια της μπροστα και κανει μασσαζ και στο εργαλειο. Αφου τελειωσει με το μπανιο σε ξεπλενει,απλωνει κατω μια μεγαλη πετσετα, και σε βαζει να κατσεις σε ενα ειδικο καθισμα που κατω απο τα μπαλακια και την εδρα σου ειναι κενο. Αφου ετοιμασει το τζελ το απλωνει στο σωμα της και στο δικο σου και οπως εισαι καθιστος αρχιζει να κανει μασσαζ στα ποδια αρχικα με τα βυζακια της μετα με το μουνακι της και στο τελος με το στομα. Το ιδιο επαναλαμβανει μετα στα χερια σου ενω ταυτοχρονα οσο κανει ολα αυτα το χερι της αρχιζει και χαιδευει το οργανο αλλα και κατω απο το ειδικο σκαμνι τα αρχιδια και την εδρα. Ειναι μια φοβερη αισθηση κατι μεταξυ γαργαλισματος και χαδιου. Αυτη η αισθηση σε τρελαινει.Αφου τελειωσει και αυτο σε παει στο κρεβατι οπου αρχιζει παλι το μασσαζ με το τζελ μποντυ του μποντυ μπρουμητα.Στο τελος σε γυριζει ανασκελα και αφου σου κανει μασσαζ σου παιρνει πιπα και μετα καθεται απο πανω σου και ολοκληρωνεις. Προσοχη στην πιπα, λογω του προσφατου συμβαντος με το  Λακη να της πειτε να βαλει προφυλακτικο και να εχετε μαζι σας προφυλακτικα γιατι αυτα που εχουν ειναι σε γιαπωνεζικα μεγεθη. Περιτο να πω οτι αν και η κοπελα ηταν επαγγελματιας ηταν πολυ στενη και ειχε μια φοβερη γιαπωνεζοειδη εκφραση το προσωπο της και οπως ητανε απο πανω μου και με οσα ειχαν προηγηθει τελειωσα μεσα σε δυο λεπτα. Μετα με πηγε παλι στην μπανιερα και με ξεπλυνε επιμενοντας αρχικα στο οργανο αλλα μολις ειδε εκ νεου αντιδραση το παρατησε και αρχισε να το παιζει κινεζα. Της αφησα χωρις να μου ζητησει 300 μπαχτ τιπ και 100 για την χοντρη που μαζευε το δωματιο, την ευχαριστησα και εφυγα με ενα πλατυ ηλιθιο χαμογελο.    
(Μετα απο αυτο καταλαβα γιατι οι δικες μας πληθωρικες ανατολικοευρωπαιες και ντοπιες μασσατζουδες δεν μπορουν να κανουν τετοιο μασσαζ)
 

kostas_7

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
:offtopic: αλλα επειδη παλιοτερα ειχε αναφερθει για νουρου μασσαζ να σας ενημερωσω για αυτο που εζησα πριν λιγες μερες στην Μπανγκοκ.
Λοιπον η κοπελα λεγοταν Νιι ηταν απο Τσιανγκ-μαι. Ειχε καταλευκο τελειο και αψεγαδιαστο πιπινοσωμα(του οποιου δεν ειμαι οπαδος-και να σας πω και κατι επειδη η δουλεια μου εχει σχεση με ζωγραφικη, η τελειοτητα με απωθει) τελειο ομως σωμα για μποντυ του μποντυ μασσαζ. Στο προσωπο εχανε λιγο, λογω της ασπριλας εμοιαζε λιγο με πλατσικομουρα γιαπωνεζα. Ηλικια με τις ταυλανδεζες δεν μπορεις να πεις με σιγουρια, πρεπει να τις ρωτησεις και αν σου πουν την αληθεια.Ας πουμε 20-25.Αρχικα καθεται αυτη στη μπανιερα και σε βαζει αντικρυστα να κατσεις πανω στα ποδια της και αρχιζει να πλενει  καθε τετραγωνικο εκατοστο του κορμιου σου με μπολικη σαπουναδα.Μετα παραλαμβανει το εργαλειο και αφου τραβηξει το κεφαλακι εξω αρχιζει με επιμονη και τρομερη τεχνικη να του κανει μασσαζ. Επειτα αφου κανει οτι εντριβες μπορει και με το σωμα της σε γυρναει και σου πλενει και την πλατη ενω περναει ποτε-ποτε τα χερια της μπροστα και κανει μασσαζ και στο εργαλειο. Αφου τελειωσει με το μπανιο σε ξεπλενει,απλωνει κατω μια μεγαλη πετσετα, και σε βαζει να κατσεις σε ενα ειδικο καθισμα που κατω απο τα μπαλακια και την εδρα σου ειναι κενο. Αφου ετοιμασει το τζελ το απλωνει στο σωμα της και στο δικο σου και οπως εισαι καθιστος αρχιζει να κανει μασσαζ στα ποδια αρχικα με τα βυζακια της μετα με το μουνακι της και στο τελος με το στομα. Το ιδιο επαναλαμβανει μετα στα χερια σου ενω ταυτοχρονα οσο κανει ολα αυτα το χερι της αρχιζει και χαιδευει το οργανο αλλα και κατω απο το ειδικο σκαμνι τα αρχιδια και την εδρα. Ειναι μια φοβερη αισθηση κατι μεταξυ γαργαλισματος και χαδιου. Αυτη η αισθηση σε τρελαινει.Αφου τελειωσει και αυτο σε παει στο κρεβατι οπου αρχιζει παλι το μασσαζ με το τζελ μποντυ του μποντυ μπρουμητα.Στο τελος σε γυριζει ανασκελα και αφου σου κανει μασσαζ σου παιρνει πιπα και μετα καθεται απο πανω σου και ολοκληρωνεις. Προσοχη στην πιπα, λογω του προσφατου συμβαντος με το  Λακη να της πειτε να βαλει προφυλακτικο και να εχετε μαζι σας προφυλακτικα γιατι αυτα που εχουν ειναι σε γιαπωνεζικα μεγεθη. Περιτο να πω οτι αν και η κοπελα ηταν επαγγελματιας ηταν πολυ στενη και ειχε μια φοβερη γιαπωνεζοειδη εκφραση το προσωπο της και οπως ητανε απο πανω μου και με οσα ειχαν προηγηθει τελειωσα μεσα σε δυο λεπτα. Μετα με πηγε παλι στην μπανιερα και με ξεπλυνε επιμενοντας αρχικα στο οργανο αλλα μολις ειδε εκ νεου αντιδραση το παρατησε και αρχισε να το παιζει κινεζα. Της αφησα χωρις να μου ζητησει 300 μπαχτ τιπ και 100 για την χοντρη που μαζευε το δωματιο, την ευχαριστησα και εφυγα με ενα πλατυ ηλιθιο χαμογελο.    
(Μετα απο αυτο καταλαβα γιατι οι δικες μας πληθωρικες ανατολικοευρωπαιες και ντοπιες μασσατζουδες δεν μπορουν να κανουν τετοιο μασσαζ)
αν και είναι ασχετο το θεμα με το thread ειναι μια ευκαιρια να αναρωτηθουμε και παλι ποσο μαλακεσ μασ πιανουνε
 

sakkas

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές, διαβάζω κι εγώ για καιρό το site, και νιώθω τυχερός που είμαι κι εγώ μέλος αυτής της κοινότητας. Λοιπόν, ως φίλος των μαλάξεων - μασσαζερί, θα καταθέσω κι εγώ μια εμπεριστατωμένη κριτική για το ίδρυμα μαλάξεων που εδρεύει Ραβινέ 22, έναντι του ΝΙΜΤΣ. Μετά από 2 επισκέψεις στο εν λόγω ίδρυμα, έχω να πω τα εξής:

Και τις δυο φορές που πήγα, βγήκαν 4 τεμάχια, μια κινέζα με λάγνο βλέμμα με το όνομα Lisa (γενικά θηλυκό σώμα με 3αρι βυζί με ρώγα για φάγωμα), ένα προκλητικό μελαχροινό πιπινάκι εγχώριο με το όνομα Δήμητρα, μια ξανθιά milf εκ Πολωνίας Monika και μια άλλη αδιάφορη Ελληνίς, που δεν θυμάμαι ούτε όνομα, ούτε περιγραφή.

Την πρώτη φορά, ξεκίνησα με την Κινέζα Lisa. Πραγματική Κινέζα, όχι εκ Σιβηρίας, όπως παρουσιάζονται άλλες και άλλες. Μπορεί μεν  να μην έχει την ομορφιά της πολυθρύλητης Λίλλυ, αλλά σε "αποζημιώνει" σε υπακοή και εξυπηρέτηση, κατά την ταπεινή μου άποψη. Με πολύ λίγα σπαστά Ελληνικά, ξεκίνησε ένα b2b μασάζ, το οποίο ήταν τουλάχιστο αξιοπρεπές. Μετά άρχισε να χρησιμοποιεί την επιδέξια γλώσσα της από την κορφή ως τα νύχια μου (ακόμη και στα δάχτυλα των ποδιών!), σε σημείο που κρατιόμουν με το ζόρι να μην την "σοβαντίσω" από νωρίς. Μετά και από εμπεριστατωμένη πεολειχία, και με πρωτοβουλία της κορασίδος ξεκίνησε σφυροκόπημα της όπισθεν εισόδου (ελέω περιόδου) της milf-asia, σε σημείο που ο υποφαινόμενος κόντεψε να τελειώσει. Επειδή όμως είχα δει και το προκλητικό εγχώριο πιπινάκι Δήμητρα, παρακάλεσα την Κινέζα να αποχωρήσει (πράγμα το οποίο έκανε με υπακοή), και να μου στείλει μέσα την νεαρά Δήμητρα.

Η νεαρά πιπινοκορασίδα Δήμητρα είναι ένα έκφυλο μελαχροινό κορίτσι, με γλυκό προσωπάκι, με μικρό στήθος με ρώγες κάγκελο, με piercing στον αφαλό, με ένα σωματάκι φιδίσιο, το οποίο καταλήγει σε ένα σφριγηλό τσουπωτό κωλαράκι, το οποίο τραβάει αμέσως την προσοχή. Χαρακτηριστικό του μασάζ της εν λόγω κορασίδος, όταν αρχίσα να φτιάχνομαι ξανά, ήταν ότι ήθελε να τις σφίγγω τα κωλομέρια με όλη την δύναμη των χεριών μου, το οποίο, όπως μου εκμυστηρεύτηκε, την ερέθιζε πάρα πολύ (άβυσσος η ψυχή και το αιδοίον των γυναικών!). Όταν περάσαμε στο παρασύνθημα, διαπίστωσα ότι η "έμπροσθεν θύρα" είναι πάρα πολύ στενή, σε σημείο που με έσπρωχνε με τα χέρια της, όταν προσπαθούσα να πετύχω γωνία "βαθείας εφορμήσεως", όπως τα Stukas. Η πεολειχία και οσχεολειχία της εν λόγω κορασίδας ήταν επίσης αξιοπρεπέστατη, γεγονός το οποίο με οδήγησε στην επιθυμητή ολοκλήρωση επί της γυμνασμένης κοιλιάς της..
Η πρώτη φορά, ελέω των 2 κορασίδων, μου κόστισε 160 Ευρώπουλα..(Είπαμε, το Κολωνάκι είναι τσιμπημένο, αλλά ας πάει το παλιάμπελο).

Την δεύτερη φορά στο ίδιο ίδρυμα επέλεξα την milf εκ Πολωνίας με το όνομα Μόνικα. Η εν λόγω είναι μετρίου αναστήματος, με λεπτό σώμα και μικρό (αλλά λίγο πεσμένο λόγω ηλικίας) βυζί με μεγάλες θηλές, η οποία όμως δεν κατέχει -ούτε στο ελάχιστο- τις γνώσεις της μασσαζοτριψίας που κατέχει η Κινέζα Lisa (κοινώς στο μασάζ, μετεξεταστέα). Την έλλειψη των γνώσεων όμως, αντισταθμίζει με την μεγάλη προθυμία κατά την διάρκεια της "μπριζολοφαγίας", η οποία περιλαμβάνει και όπισθεν πόρτα με επιβάρυνση 20 Ευρώ επιπλέον. Θα την χαρακτήριζα υπάκουη και "βολική" γενικά, αφής στιγμής δέχθηκε χωρίς διαμαρτυρία μεγάλη εναλλαγή στάσεων, και στην διάρκεια της πρωκτικής διεισδύσεως, την οποία αντέχει με αξιώσεις. Για τους λάτρεις των milf, η εν λόγω συστήνεται από εμέ. Κόστος συνεδρίας (μασάζ, μπριζόλα, όπισθεν) ενήλθε στα 100 Ευρώ (είπαμε Κολωνάκι)...

Αυτά τα ολίγα, πιστεύω -έτσω και στο ελάχιστο- να προσέφερα κι εγώ τον οβολό μου στους λοιπούς συναγωνιστές του αθλήματος..
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
:offtopic: αλλα επειδη παλιοτερα ειχε αναφερθει για νουρου μασσαζ να σας ενημερωσω για αυτο που εζησα πριν λιγες μερες στην Μπανγκοκ.
Λοιπον η κοπελα λεγοταν Νιι ηταν απο Τσιανγκ-μαι. Ειχε καταλευκο τελειο και αψεγαδιαστο πιπινοσωμα(του οποιου δεν ειμαι οπαδος-και να σας πω και κατι επειδη η δουλεια μου εχει σχεση με ζωγραφικη, η τελειοτητα με απωθει) τελειο ομως σωμα για μποντυ του μποντυ μασσαζ. Στο προσωπο εχανε λιγο, λογω της ασπριλας εμοιαζε λιγο με πλατσικομουρα γιαπωνεζα. Ηλικια με τις ταυλανδεζες δεν μπορεις να πεις με σιγουρια, πρεπει να τις ρωτησεις και αν σου πουν την αληθεια.Ας πουμε 20-25.Αρχικα καθεται αυτη στη μπανιερα και σε βαζει αντικρυστα να κατσεις πανω στα ποδια της και αρχιζει να πλενει  καθε τετραγωνικο εκατοστο του κορμιου σου με μπολικη σαπουναδα.Μετα παραλαμβανει το εργαλειο και αφου τραβηξει το κεφαλακι εξω αρχιζει με επιμονη και τρομερη τεχνικη να του κανει μασσαζ. Επειτα αφου κανει οτι εντριβες μπορει και με το σωμα της σε γυρναει και σου πλενει και την πλατη ενω περναει ποτε-ποτε τα χερια της μπροστα και κανει μασσαζ και στο εργαλειο. Αφου τελειωσει με το μπανιο σε ξεπλενει,απλωνει κατω μια μεγαλη πετσετα, και σε βαζει να κατσεις σε ενα ειδικο καθισμα που κατω απο τα μπαλακια και την εδρα σου ειναι κενο. Αφου ετοιμασει το τζελ το απλωνει στο σωμα της και στο δικο σου και οπως εισαι καθιστος αρχιζει να κανει μασσαζ στα ποδια αρχικα με τα βυζακια της μετα με το μουνακι της και στο τελος με το στομα. Το ιδιο επαναλαμβανει μετα στα χερια σου ενω ταυτοχρονα οσο κανει ολα αυτα το χερι της αρχιζει και χαιδευει το οργανο αλλα και κατω απο το ειδικο σκαμνι τα αρχιδια και την εδρα. Ειναι μια φοβερη αισθηση κατι μεταξυ γαργαλισματος και χαδιου. Αυτη η αισθηση σε τρελαινει.Αφου τελειωσει και αυτο σε παει στο κρεβατι οπου αρχιζει παλι το μασσαζ με το τζελ μποντυ του μποντυ μπρουμητα.Στο τελος σε γυριζει ανασκελα και αφου σου κανει μασσαζ σου παιρνει πιπα και μετα καθεται απο πανω σου και ολοκληρωνεις. Προσοχη στην πιπα, λογω του προσφατου συμβαντος με το  Λακη να της πειτε να βαλει προφυλακτικο και να εχετε μαζι σας προφυλακτικα γιατι αυτα που εχουν ειναι σε γιαπωνεζικα μεγεθη. Περιτο να πω οτι αν και η κοπελα ηταν επαγγελματιας ηταν πολυ στενη και ειχε μια φοβερη γιαπωνεζοειδη εκφραση το προσωπο της και οπως ητανε απο πανω μου και με οσα ειχαν προηγηθει τελειωσα μεσα σε δυο λεπτα. Μετα με πηγε παλι στην μπανιερα και με ξεπλυνε επιμενοντας αρχικα στο οργανο αλλα μολις ειδε εκ νεου αντιδραση το παρατησε και αρχισε να το παιζει κινεζα. Της αφησα χωρις να μου ζητησει 300 μπαχτ τιπ και 100 για την χοντρη που μαζευε το δωματιο, την ευχαριστησα και εφυγα με ενα πλατυ ηλιθιο χαμογελο.   
(Μετα απο αυτο καταλαβα γιατι οι δικες μας πληθωρικες ανατολικοευρωπαιες και ντοπιες μασσατζουδες δεν μπορουν να κανουν τετοιο μασσαζ)
1ον)Δυστυχως συναδελφε εδω δεν προκειται να βρουμε ποτε τετοιες υπηρεσιες :headbang:
2ον)ΜΑΣ ΚΑΥΛΩΣΕΣ!!  :pipa3: :pipa3:
3ον)Κωλογερος-ξεκωλογερος,στα πιπινια δινεις και καταλαβαινουν βλεπω :cheesy: :cheesy: ;)
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Φίλοι συναγωνιστές, διαβάζω κι εγώ για καιρό το site, και νιώθω τυχερός που είμαι κι εγώ μέλος αυτής της κοινότητας. Λοιπόν, ως φίλος των μαλάξεων - μασσαζερί, θα καταθέσω κι εγώ μια εμπεριστατωμένη κριτική για το ίδρυμα μαλάξεων που εδρεύει Ραβινέ 22, έναντι του ΝΙΜΤΣ. Μετά από 2 επισκέψεις στο εν λόγω ίδρυμα, έχω να πω τα εξής:

Και τις δυο φορές που πήγα, βγήκαν 4 τεμάχια, μια κινέζα με λάγνο βλέμμα με το όνομα Lisa (γενικά θηλυκό σώμα με 3αρι βυζί με ρώγα για φάγωμα), ένα προκλητικό μελαχροινό πιπινάκι εγχώριο με το όνομα Δήμητρα, μια ξανθιά milf εκ Πολωνίας Monika και μια άλλη αδιάφορη Ελληνίς, που δεν θυμάμαι ούτε όνομα, ούτε περιγραφή.

Την πρώτη φορά, ξεκίνησα με την Κινέζα Lisa. Πραγματική Κινέζα, όχι εκ Σιβηρίας, όπως παρουσιάζονται άλλες και άλλες. Μπορεί μεν  να μην έχει την ομορφιά της πολυθρύλητης Λίλλυ, αλλά σε "αποζημιώνει" σε υπακοή και εξυπηρέτηση, κατά την ταπεινή μου άποψη. Με πολύ λίγα σπαστά Ελληνικά, ξεκίνησε ένα b2b μασάζ, το οποίο ήταν τουλάχιστο αξιοπρεπές. Μετά άρχισε να χρησιμοποιεί την επιδέξια γλώσσα της από την κορφή ως τα νύχια μου (ακόμη και στα δάχτυλα των ποδιών!), σε σημείο που κρατιόμουν με το ζόρι να μην την "σοβαντίσω" από νωρίς. Μετά και από εμπεριστατωμένη πεολειχία, και με πρωτοβουλία της κορασίδος ξεκίνησε σφυροκόπημα της όπισθεν εισόδου (ελέω περιόδου) της milf-asia, σε σημείο που ο υποφαινόμενος κόντεψε να τελειώσει. Επειδή όμως είχα δει και το προκλητικό εγχώριο πιπινάκι Δήμητρα, παρακάλεσα την Κινέζα να αποχωρήσει (πράγμα το οποίο έκανε με υπακοή), και να μου στείλει μέσα την νεαρά Δήμητρα.

Η νεαρά πιπινοκορασίδα Δήμητρα είναι ένα έκφυλο μελαχροινό κορίτσι, με γλυκό προσωπάκι, με μικρό στήθος με ρώγες κάγκελο, με piercing στον αφαλό, με ένα σωματάκι φιδίσιο, το οποίο καταλήγει σε ένα σφριγηλό τσουπωτό κωλαράκι, το οποίο τραβάει αμέσως την προσοχή. Χαρακτηριστικό του μασάζ της εν λόγω κορασίδος, όταν αρχίσα να φτιάχνομαι ξανά, ήταν ότι ήθελε να τις σφίγγω τα κωλομέρια με όλη την δύναμη των χεριών μου, το οποίο, όπως μου εκμυστηρεύτηκε, την ερέθιζε πάρα πολύ (άβυσσος η ψυχή και το αιδοίον των γυναικών!). Όταν περάσαμε στο παρασύνθημα, διαπίστωσα ότι η "έμπροσθεν θύρα" είναι πάρα πολύ στενή, σε σημείο που με έσπρωχνε με τα χέρια της, όταν προσπαθούσα να πετύχω γωνία "βαθείας εφορμήσεως", όπως τα Stukas. Η πεολειχία και οσχεολειχία της εν λόγω κορασίδας ήταν επίσης αξιοπρεπέστατη, γεγονός το οποίο με οδήγησε στην επιθυμητή ολοκλήρωση επί της γυμνασμένης κοιλιάς της..
Η πρώτη φορά, ελέω των 2 κορασίδων, μου κόστισε 160 Ευρώπουλα..(Είπαμε, το Κολωνάκι είναι τσιμπημένο, αλλά ας πάει το παλιάμπελο).

Την δεύτερη φορά στο ίδιο ίδρυμα επέλεξα την milf εκ Πολωνίας με το όνομα Μόνικα. Η εν λόγω είναι μετρίου αναστήματος, με λεπτό σώμα και μικρό (αλλά λίγο πεσμένο λόγω ηλικίας) βυζί με μεγάλες θηλές, η οποία όμως δεν κατέχει -ούτε στο ελάχιστο- τις γνώσεις της μασσαζοτριψίας που κατέχει η Κινέζα Lisa (κοινώς στο μασάζ, μετεξεταστέα). Την έλλειψη των γνώσεων όμως, αντισταθμίζει με την μεγάλη προθυμία κατά την διάρκεια της "μπριζολοφαγίας", η οποία περιλαμβάνει και όπισθεν πόρτα με επιβάρυνση 20 Ευρώ επιπλέον. Θα την χαρακτήριζα υπάκουη και "βολική" γενικά, αφής στιγμής δέχθηκε χωρίς διαμαρτυρία μεγάλη εναλλαγή στάσεων, και στην διάρκεια της πρωκτικής διεισδύσεως, την οποία αντέχει με αξιώσεις. Για τους λάτρεις των milf, η εν λόγω συστήνεται από εμέ. Κόστος συνεδρίας (μασάζ, μπριζόλα, όπισθεν) ενήλθε στα 100 Ευρώ (είπαμε Κολωνάκι)...

Αυτά τα ολίγα, πιστεύω -έτσω και στο ελάχιστο- να προσέφερα κι εγώ τον οβολό μου στους λοιπούς συναγωνιστές του αθλήματος..

νομιζω οτι τοσα λεφτα δεν τα αξιζουν εκει μεσα ειναι σκετο φαρμακειο
καλο μασαζ και μαμησι μπορεις να βρεις και αλλου με λιγοτερα
αλλα ιδρυματα το χουν παει 60 και με 80 σου κανουν παπαδες και αυτες εκει μεσα
αξιωνουν 100 και παραπανω αναλογως πως θα σε κοψουν...
 

marlbgs

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2008
Μηνύματα
121
Like
11
Πόντοι
1
Εγω παντος που περασα απο το εν λογο ιδρημα το απογευματακι εχχουνε ριξει τις τιμες Αρε τι κανει η κριση ... και πηρα δυο καινουρια μωρακια με 120 ευρουλακια!!!! το κακο ειναι οτι  :fuck1: μονο το ενα γιατι δεν κρατιομουνα αλλα μου εκαναν μασαζακι 4 τρυφερα χερακια!!!Το ξανθο ειναι υπεροχο πιπινακι καιρο ειχα να δω σε μαγαζι αβγαλτο τρυφερο μωρακι ελπιζω η Βιζοπαμελα να το εκπευδευσει σωστα... :pipa1:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Εγω παντος που περασα απο το εν λογο ιδρημα το απογευματακι εχχουνε ριξει τις τιμες Αρε τι κανει η κριση ... και πηρα δυο καινουρια μωρακια με 120 ευρουλακια!!!! το κακο ειναι οτι  :fuck1: μονο το ενα γιατι δεν κρατιομουνα αλλα μου εκαναν μασαζακι 4 τρυφερα χερακια!!!Το ξανθο ειναι υπεροχο πιπινακι καιρο ειχα να δω σε μαγαζι αβγαλτο τρυφερο μωρακι ελπιζω η Βιζοπαμελα να το εκπευδευσει σωστα... :pipa1:

Σε ποιό ίδρυμα αναφέρεσαι; Με το ποστ για το νούρου μασάζ έχασα τη μπάλλα, και δήλώνω αδυναμία συγκέντρωσης
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Προχθες το βραδυ, επισκεψη στο Σ 318 για πρωτη φορα.
Σεριφισα η Σαντρα !!!!!
Στο ενα δωματιο, καποιος συναγωνιστης, ο οποιος ηταν μερακλης !!!!!!!!!
Ειχε παρει δυο κοριτσια, και του πηγαν και τα ποτα που ειχε παραγγειλει (ουισκακια) !!!!!!!!
Στα δικα μου τωρα, ειχε δυο ελευθερες κοριτσομασατζουδες, μια Τινα, ψηλη ξανθια που φορουσε και γυαλια, και την αλλη την οποια πηρα, και μην με βρισεται αλλα ξεχασα το ονομα της, κατι σαν Εβελινα, τελος παντων απο Ρουμανια ειναι και την διαλεξα γιατι οταν ηρθε, ηταν πιο τσαχπινογαργαλιαρα !!!!!!!!!
Στα πρωτα μαζι ντουζακι, και στα δευτερα, οχι δακτυλα στις τρυπες !!!!!!!!!
Για να μην χαλαστω αραξα για το μασαζ, που δεν ηταν μασαζ !!!!!!!
Οταν γυρισα για το καλαμακι, με ειδε αδιαφορο και με ρωτησε τι εχω ?????
Της ειπα οτι τι να κανω, με οχι το ενα οχι το αλλο, και η νεαρα μου λεει, οτι με τα δακτυλα φοβαται αλλα εαν την γλυψω θα περασει και αυτη καλα !!!!!!!!!!
Εεεεεεε !!!!!  αυτο ηταν  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Περασαμε και οι δυο πιστευω καλα !!!!!!!!!!
Ντουζακι ξανα μαζι και αναχωρηση. Κατα την εξοδο και ωρα 20.45 ειχε φυγει η Σαντρα η καπου ηταν απασχολημενη, αυτα τα ολιγα.-
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Καταρχήν να επιβεβαιώσω την παρουσία της Βέτας στο κατάστημα της Ιουλιανού 51-53. Ειλικρινά αν εξαιρέσεις τις πραγματικά εντυπωσιακές φυσικές  :tits2: της δε μπορώ να καταλάβω από τί αλλο έλκονται τόσοι πολλοί συναγωνιστές και την παρακαλούν να τους κάτσει. Μια μέτρια ώριμη γεματούλα γυναίκα είναι. Κατά τα άλλα δεν είδα τίποτα αξιοπρόσεκτο στο ίδρυμα παρά κάτι μέτρια μιλφ σε σημείο που να μη θυμάμαι ούτε ονόματα.

Στη συνέχεια πέρασμα από τη 3ης Σεπτ 89. Στη πόρτα η Δώρα. Από κορασίδες η γνωστή Λίλυ και μια Μαρία ψιλή καστανόξανθη με μικρό βυζί και λίγο άγαρμπο σώμα, γενικώς μέτρια. Για τη Λίλυ έχω ξαναπεί ότι προσωπικά δε μου αρέσει, τη θεωρώ κάτω του μετρίου άρα ανεξαρτήτως προγράμματος δε θα την επέλεγα. Συνήθως βέβαια εμφάνιση και πρόγραμμα είναι αντιστρόφως ανάλογα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων. Το θετικό με το μαγαζί είναι ότι στα 80 κάθεσαι 1,5 ώρα. Υπόψιν ότι η Σίντυ εφαγε σουτ από εκει και αναζητείται.

Αφού λοιπόν δε βρήκα κάτι αξιόλογο εκεί έιπα να πεταχτώ Καλιρόης στο 48 για να πάρω το σιγουράκι που ακούει στο όνομα Μελίσσα. Δυστυχώς συνάδελφοι να σας ενημερώσω ότι η κοπέλα σχόλασε από το ίδρυμα και επομένως αναζητειται. Άρα όπου την πετύχετε ρίχτε μια ενημερωση γιατί ήταν μια πολύ καλή επιλογή στις δύσκολες μασαζοσυνθήκες που περνάμε.

Τελικά κατέληξα απέναντι στο 85 όπου και τίμησα την έτερη Λίλυ. Πολύ καλή στο πρόγραμα και αξιοπρόσεκτη στην εμφάνιση αλλά ρε παιδί μου η παντελής έλλειψη συννενόησης είναι πολύ σπαστικό πράγμα. Δε μπορώ τόση ώρα στη μούγκα και η νοηματική δεν είναι και το φόρτε μου. Αξίζει πάντως ως επιλογή διότι είναι υπάκουη και ομορφούλα για κινέζα. Στην παρέλαση πρόσεξα και μια νίνη κοντούλα με καλό βυζί και ομορφούλα. Η ντάλυ μου είπε ότι είναι Τσέχα  :grin: αλλά μάλλον για αλβανίδα μου έκανε, χωρίς να εχει ιδιαίτερη σημασια. Την εχετε δοκιμάσει τη συγκεκριμένη?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Καταρχήν να επιβεβαιώσω την παρουσία της Βέτας στο κατάστημα της Ιουλιανού 51-53. Ειλικρινά αν εξαιρέσεις τις πραγματικά εντυπωσιακές φυσικές  :tits2: της δε μπορώ να καταλάβω από τί αλλο έλκονται τόσοι πολλοί συναγωνιστές και την παρακαλούν να τους κάτσει. Μια μέτρια ώριμη γεματούλα γυναίκα είναι. Κατά τα άλλα δεν είδα τίποτα αξιοπρόσεκτο στο ίδρυμα παρά κάτι μέτρια μιλφ σε σημείο που να μη θυμάμαι ούτε ονόματα.

Στη συνέχεια πέρασμα από τη 3ης Σεπτ 89. Στη πόρτα η Δώρα. Από κορασίδες η γνωστή Λίλυ και μια Μαρία ψιλή καστανόξανθη με μικρό βυζί και λίγο άγαρμπο σώμα, γενικώς μέτρια. Για τη Λίλυ έχω ξαναπεί ότι προσωπικά δε μου αρέσει, τη θεωρώ κάτω του μετρίου άρα ανεξαρτήτως προγράμματος δε θα την επέλεγα. Συνήθως βέβαια εμφάνιση και πρόγραμμα είναι αντιστρόφως ανάλογα εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων. Το θετικό με το μαγαζί είναι ότι στα 80 κάθεσαι 1,5 ώρα. Υπόψιν ότι η Σίντυ εφαγε σουτ από εκει και αναζητείται.

Αφού λοιπόν δε βρήκα κάτι αξιόλογο εκεί έιπα να πεταχτώ Καλιρόης στο 48 για να πάρω το σιγουράκι που ακούει στο όνομα Μελίσσα. Δυστυχώς συνάδελφοι να σας ενημερώσω ότι η κοπέλα σχόλασε από το ίδρυμα και επομένως αναζητειται. Άρα όπου την πετύχετε ρίχτε μια ενημερωση γιατί ήταν μια πολύ καλή επιλογή στις δύσκολες μασαζοσυνθήκες που περνάμε.

Τελικά κατέληξα απέναντι στο 85 όπου και τίμησα την έτερη Λίλυ. Πολύ καλή στο πρόγραμα και αξιοπρόσεκτη στην εμφάνιση αλλά ρε παιδί μου η παντελής έλλειψη συννενόησης είναι πολύ σπαστικό πράγμα. Δε μπορώ τόση ώρα στη μούγκα και η νοηματική δεν είναι και το φόρτε μου. Αξίζει πάντως ως επιλογή διότι είναι υπάκουη και ομορφούλα για κινέζα. Στην παρέλαση πρόσεξα και μια νίνη κοντούλα με καλό βυζί και ομορφούλα. Η ντάλυ μου είπε ότι είναι Τσέχα  :grin: αλλά μάλλον για αλβανίδα μου έκανε, χωρίς να εχει ιδιαίτερη σημασια. Την εχετε δοκιμάσει τη συγκεκριμένη?
οσο αναφορα για την νινι...αν ειναι αυτη τσεχα εγω ειμαι απο νικαραγουα...χεχεχεχεχ!!!!...στο προγραμμα ειναι ΠΟΛΥ καλη,δεχεται δυνατο σφυροκοπημα και γενικα συστηνεται.... :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom