Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Σήμερα είναι η Μεγαλύτερη Εθνική Εορτή.

Η Κυριακή των Απόκρεω.

Χρόνια Πολλά κύριοι...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
συμφωνω απολυτα ετσι ακριβος ξεκινησα και εγω φιλε μου
κι εγώ έτσι
και ήταν όντως καλύτερο
αλλά από την άλλη λεμε πως τώρα δεν περισσεύουνε (ποτέ δεν περισσεύανε βέβαια αλλά έτσι για να λέμε)

γενικώς το τέλειο δεν το βρίσκεις. Το τέλειο θα ήτανε να πήγαινες κάπου που ήταν απλό μασάζ με 20-30 γιούργια και να σου άρεσε η κορασίδα και να της την έπεφτες και να σου καθότανε τσάμπα. Το να κάμνομεν που αυτά μόνο στις τσόντες και αν έχεις την κωλοφαρδία του Γκαστόνε (1 φορά μου έτυχε και το έχω να το θυμάμαι....)
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
φετος εντυθήκαμε κινέζοι

Τι κινέζοι "εν bourdela.com." αδελφοί
Θα είχαμε και cosco.
Γιουσουφάκια ντυθήκαμε κι ο Πασάς "Νομισματικό Ταμείο" ιδρωμένος και ευρισκόμενος σε "μεγίστη σεξουαλική έξαρση¨ βοά
"Τι σου κάνω μανάρι μου"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
κι εγώ έτσι
και ήταν όντως καλύτερο
αλλά από την άλλη λεμε πως τώρα δεν περισσεύουνε (ποτέ δεν περισσεύανε βέβαια αλλά έτσι για να λέμε)

γενικώς το τέλειο δεν το βρίσκεις. Το τέλειο θα ήτανε να πήγαινες κάπου που ήταν απλό μασάζ με 20-30 γιούργια και να σου άρεσε η κορασίδα και να της την έπεφτες και να σου καθότανε τσάμπα. Το να κάμνομεν που αυτά μόνο στις τσόντες και αν έχεις την κωλοφαρδία του Γκαστόνε (1 φορά μου έτυχε και το έχω να το θυμάμαι....)
τελειο δεν υπαρχει ,ολα εινα θεμα γουστου αλλα κ θεμα χημειας.......
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
κι εγώ έτσι
και ήταν όντως καλύτερο
αλλά από την άλλη λεμε πως τώρα δεν περισσεύουνε (ποτέ δεν περισσεύανε βέβαια αλλά έτσι για να λέμε)

γενικώς το τέλειο δεν το βρίσκεις. Το τέλειο θα ήτανε να πήγαινες κάπου που ήταν απλό μασάζ με 20-30 γιούργια και να σου άρεσε η κορασίδα και να της την έπεφτες και να σου καθότανε τσάμπα. Το να κάμνομεν που αυτά μόνο στις τσόντες και αν έχεις την κωλοφαρδία του Γκαστόνε (1 φορά μου έτυχε και το έχω να το θυμάμαι....)

σου έκατσε τσάμπα? πως έγινε το σκηνικό?
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
σημερα στουρναρη 29 το απογευμα δεν επεφτε ουτε καρφιτσα ολα τα δωματια πιασμενα.3 συναγωνιστες το κανανε παρτουζα στο σαλονι με ζανα και 2 αλλες.την εκανα για αλλου και πηγα σολωμου 54 και πηρα ναταλυ με 80€ μασαζακι μετριο καλαμακι τελειο και ωραια μπριζολιτσα χρονος 50 λεπτα..
επρεπε να παρεις την βυζαρου,με τον αχλαδωτο κολο...κανει καλο κρεββατι,και εχει ρογες τρελες,για πιπιλισμα.... :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
...Ποια είναι αυτή ρε?? Τι Νουμερο τα έχει??
εβελινα,μελαχρινη,περιεργο σωμα...βυζαρες(3αρια γεματα,φυσικα),στενη μεση,και αχλαδωτο κολο...κανει καλο προγραμμα...την συστηνω....η μαλακεια ειναι οτι ακομα ειναι 80 εδω...γιαυτο και εχω αραιωσει.....
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
...Απορρίπτεται...και μικρά και ακριβή...
βεβαια επειδη ΠΛΕΟΝ τα περισσοτερα μαγαζια το εχουν κανει 60 χωρις μασαζ,δεν ξερω αν μιλησεις με την σεριφ,τι θα παιξει....κανε μια προσπαθεια δεν χανεις τιποτα.... :tits:
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ξέρει κανείς που βρίσκεται η σερίφισα Βετα? πέρασα από σ.318 αλλά δεν ειναι πια εκεί.
 

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
οχι.αλλά μαζί της εμφανίζεται και η βικυ αυτήν κυνηγω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom