Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Τελικά η θεία Βέτα πρέπει να κατεβαίνει στις προσεχείς εκλογές..

Όλο περιοδείες είναι..
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Στο πανωπης, Βικυ, ρωσιδα μιλφ με σωμα/φετες και εξαιρετικο κωλο.

μασαζ 9,5/10. και η συνεχεια - αν αντεχει κανεις μετα- εξαιρετικη επισης.

καποιος να πει στο τζενακι το αφεντικο - πρωην Π-67 ως εργαζομενη- οτι μια ανανεωση καπου καπου βοηθαει. και οτι πρεπει και η ιδια να ερθει να εργαστει καπου καπου. η θεα της στα 4 μου εχει λήψει πολυ.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.043
Κριτικές
34
Like
3.777
Πόντοι
4.365
Στο πανωπης, Βικυ, ρωσιδα μιλφ με σωμα/φετες και εξαιρετικο κωλο.

μασαζ 9,5/10. και η συνεχεια - αν αντεχει κανεις μετα- εξαιρετικη επισης.

καποιος να πει στο τζενακι το αφεντικο - πρωην Π-67 ως εργαζομενη- οτι μια ανανεωση καπου καπου βοηθαει. και οτι πρεπει και η ιδια να ερθει να εργαστει καπου καπου. η θεα της στα 4 μου εχει λήψει πολυ.

Σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι συνάδελφε?  :huh:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
κανεις λαθος  :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty:


πηγαινε εδω , εαν θελεις να τιν δεις .......


;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Εννοείς ότι κάνω λάθος για τη Βέτα? Δε μπορεί αφού τη ξέρω, αυτή ήταν.
Δηλαδή τώρα η Βέτα είναι στη Βουκουρεστίου 42? Κάθε μέρα και σε νέο μαγαζί? Τί να πω
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Εννοείς ότι κάνω λάθος για τη Βέτα? Δε μπορεί αφού τη ξέρω, αυτή ήταν.
Δηλαδή τώρα η Βέτα είναι στη Βουκουρεστίου 42? Κάθε μέρα και σε νέο μαγαζί? Τί να πω

:think:
Πως τα προλαβαίνει όλα ...???!!! :huh:
Βρε τι κάνει η Γενετική Μηχανική ...! :rolleyes: Παράγει ομοιότυπα ...!!! :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.460
Κριτικές
1.269
Like
226.483
Πόντοι
46.232
για ενημερωσε  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:  , πως μπορουμε και εμεις να το πιασουμε  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:!!!!!!!!!!!!!!
προπαραμονη πρωτοχρονιας και αφου εχω παει στο κ48 καμια 10ρια φορες και καθε φορα μιλαμε της επιασα συζητηση
για το οτι στο σαιτ ολοι μιλανε στο σαιτ για σενα και το στηθος σου και φαινεται οτι ηταν στα πολυ χαι της κ ενω πιναμε το
ουισκακι μας και με την διακριτικη παρουσια της μαριαννας σηκωσε την μπλουζα της και μου ειπε πιαστα.....τοσο απλα κα τοσο
απιστεθτο τιποτα παραπανω.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
προπαραμονη πρωτοχρονιας και αφου εχω παει στο κ48 καμια 10ρια φορες και καθε φορα μιλαμε της επιασα συζητηση
για το οτι στο σαιτ ολοι μιλανε στο σαιτ για σενα και το στηθος σου και φαινεται οτι ηταν στα πολυ χαι της κ ενω πιναμε το
ουισκακι μας και με την διακριτικη παρουσια της μαριαννας σηκωσε την μπλουζα της και μου ειπε πιαστα.....τοσο απλα κα τοσο
απιστεθτο τιποτα παραπανω.
.......Αυτη η δηλωση ηταν μια σφαιρα στην καρδια του anatolgami  :cheesy: :cheesy:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
προπαραμονη πρωτοχρονιας και αφου εχω παει στο κ48 καμια 10ρια φορες και καθε φορα μιλαμε της επιασα συζητηση
για το οτι στο σαιτ ολοι μιλανε στο σαιτ για σενα και το στηθος σου και φαινεται οτι ηταν στα πολυ χαι της κ ενω πιναμε το
ουισκακι μας και με την διακριτικη παρουσια της μαριαννας σηκωσε την μπλουζα της και μου ειπε πιαστα.....τοσο απλα κα τοσο
απιστεθτο τιποτα παραπανω.
Τα παντα μπορουν να συμβουν, εκει που δεν το περιμενεις !!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266
.......Αυτη η δηλωση ηταν μια σφαιρα στην καρδια του anatolgami  :cheesy: :cheesy:

...Το θέμα δεν είναι να της τα πιάσεις απλώς...αυτό θα ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ την κατάσταση...Καλύτερα που δεν ταχω (μόνο) πιάσει...
 

cs1966

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
ας μοιραστω μαζι σας μια ειδηση που εμαθα  :tickedoff:  , η Γιουλη ( αφεντικινα)  στο Καλληροης 48  σχολασε εχθες τιν ''Κυρια'' Βετα απο το ποστο τις σεριφησας  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:  , εγω παντως οταν το εμαθα ( σημερα το πρωι )  καθομουν στον δερματινο καναπε και εβλεπα τα κοριτσια που κανανε παρελαση εμπρος μου , σηκωθηκα αμεσως  και εφυγα απο το μαγαζι  :dancing:, δεν γινεται κυρα Γιουλα , να μας κοβεις τιν Βετα με τα  :tits: απο τιν υποδοχει του μαγαζιου σου  :tickedoff: :tickedoff: , που μας καβλωνε μονο που μας ''καλημεριζε'' και μας κερναγε τα ουισκακια και μετα μπαιναμε και ξεσκιζαμε τα κοριτσια σου  :knockinb:

εμεις που σε στειριζουμε με τον οβολο μας , πλεον δεν θα στο καταθετουμε .....................
:kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
Εχεις δίκιο περι βετας, θα δουλευει στο βουκουρεστιου 42, σιγουρη πληροφορια. :)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266
...Ξέρει κανείς τίποτε, ρε??

ΚΥΡΙΑ 38χρονη μασέζ προσφέρει μασάζ σε δικό της χώρο στα Πατήσια  210-****634, 6977-***963 (11.00-19.30)
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
...Ξέρει κανείς τίποτε, ρε??

ΚΥΡΙΑ 38χρονη μασέζ προσφέρει μασάζ σε δικό της χώρο στα Πατήσια  210-****634, 6977-***963 (11.00-19.30)



Αν είναι αυτή που θυμάμαι, μπαίνοντας στην Γαλατσίου από Πατησίων, δεύτερο η τρίτο στενό αριστερά, μιλάμε για μια αρκετών κιλών και παράξενη φάτσα. Μέτρια όλα και η μπριζόλα με το ζορι και άψητη...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Απο κοπέλες λέει τίποτα το Βουκουρεστίου 42? Από τιμές πως πάμε?
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πρόσφατη επίσκεψη στη Μάρνη 28. Οι εργασίες ενοποίησης νομίζω ότι ολοκληρώθηκαν ... παρήλασαν τόσες πολλές που ξεχνάω ονόματα (φταίει και η ηλικία .. χαχαχα) ... λοπόν παρούσες οι ξανθές/καστανόξανθες Βαλεντίνα, Χριστίνα, μια ψιλόλιγνη με αλογοουρά και μια με μαζεμένο μαλλί κότσο (ονόματα δεν συγκράτησα) και 2 ασιάτισες η Καιτή (ψηλή λεπτή καστανό κατσαρό μαλλί) και η Μανίνα (??? κάπως έτσι ακούστηκε), μαύρα ίσια μαλλιά, λίγο παχουλό προσωπάκι, σχετικά λεπτή με σχετικά μεγαλούτσικο στήθος. Ετιμήθη η Καίτη ... γενικά απουσία ελληνικών και αγγλικών .. πέραν από ελάχιστες λέξεις ... ωστόσο έκανε φιλότιμο μασάζ χωρίς τίποτε το ιδιαίτερο με τα εσώρουχα, και μετά πρoχώρησε στο παρασύνθημα όπου έβγαζε συμπαθητικές κραυγούλες ... πολύ φιλική και καθαρή πάντως, και έκανε αμέσως ντουζάκι μετά.
Τιμή σταθερά στα 60.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Πρόσφατη επίσκεψη στη Μάρνη 28. Οι εργασίες ενοποίησης νομίζω ότι ολοκληρώθηκαν ... παρήλασαν τόσες πολλές που ξεχνάω ονόματα (φταίει και η ηλικία .. χαχαχα) ... λοπόν παρούσες οι ξανθές/καστανόξανθες Βαλεντίνα, Χριστίνα, μια ψιλόλιγνη με αλογοουρά και μια με μαζεμένο μαλλί κότσο (ονόματα δεν συγκράτησα) και 2 ασιάτισες η Καιτή (ψηλή λεπτή καστανό κατσαρό μαλλί) και η Μανίνα (??? κάπως έτσι ακούστηκε), μαύρα ίσια μαλλιά, λίγο παχουλό προσωπάκι, σχετικά λεπτή με σχετικά μεγαλούτσικο στήθος. Ετιμήθη η Καίτη ... γενικά απουσία ελληνικών και αγγλικών .. πέραν από ελάχιστες λέξεις ... ωστόσο έκανε φιλότιμο μασάζ χωρίς τίποτε το ιδιαίτερο με τα εσώρουχα, και μετά πρoχώρησε στο παρασύνθημα όπου έβγαζε συμπαθητικές κραυγούλες ... πολύ φιλική και καθαρή πάντως, και έκανε αμέσως ντουζάκι μετά.
Τιμή σταθερά στα 60.
Το μισαωρο, ετσι δεν ειναι ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom