Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (1 μέλη και 190 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
προμοταρει?καλα βρε σαχλε πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα?ααααααα...επειδη αναφερθηκε σε 14 απο τα 16 ποσταρισματα του στην εν λογω φραπεδομασατζουδογκομενα!μηπως ειναι αυτη που αρχικα ξεκινησε νεο κοσμο?στην σφιγγος?

..οχι 14 απο τα 16........16 απο τα 18......!!!!!!!
..τον λεμε στα ισα ΝΤΑΒΑΤΖΗ κι αυτος κανει το μαλακα....
..αλλα εχει δικιο, δεν ειναι νταβατζης, ειναι η ιδια η γκομενα.....!!!! γιατι μονο μια γκομενα που κανει αυτη τη δουλεια και σιχαινεται τους πελατες θα μιλαγε ετσι...!!!!!!
..τράβα μωρη αρχίδω να καθαρισεις καμια σκαλα, που θες και βυζιτες γιαλατζί......!!!!!
..οι βυζιτες ειναι για ''δυνατα'' παιδια κι εσυ εισαι λινατσα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

scorpio1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ειρήνη υμίν! Ας επανέλθουμε στο θέμα μας, να ανταλλάσσουμε απόψεις και εμπειρίες για να περνάμε όλοι καλά. Λοιπόν, αναφορά από χτες, Φρατζή κα Καλλιρρόης. Με το που μπαίνεις αμέσως στην υποδοχή σου λένε 60 μασάζ με εκτόνωση, 80 φουλ πρόγραμμα. Πήρα φουλ πρόγραμμα, Λίζα Ελληνίδα 20 ετών, ξανθιά, μικρό βυζί στητό, κανονικό ανάστημα, ωραίο σώμα, μασάζ πολύ μέτριο καλή πίπα και γαμήσι με καλή συμμετοχή. Μόνο μειονέκτημα το γρήγορο μασάζ γιατί είχε κόσμο. Αυτά.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Δηλαδή θέλετε να μου πείτε τι? Οτι ειμαι νταβάς???....

Όχι...είσαι ένας σωστός παντρεμένος που δεν θέλει να απατήσει την σύζυγό του...Γιατί ως γνωστόν η μαλακία δεν είναι απιστία...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Μαγκες πηγα στη virginia! ε λοιπον αυτο το αστερι δεν χρειαζετε ουτε φραπε να σου κανει!!!  και μονο μασαζ να σου κανει φτανει και μενεισ ικανοποιιμε νοσ.. εγο και μονο που μου εκανε μασαζ και μου μιλουσε το απολαυβανα!! ειναι επαγελματια σ με διπλομα απο λιθουανια και απο ελλινικι σχολη και μιλαμε το κοριτσι δεν πεζετε..Χαλαροσα τοσο πολυ που δεν ιθελα μαλακια...π ολυ καλη! δοκιμαστε μασαζ μαγκεσ! εχει msn και κανονιζει ραντεβου.Αγ νι κοπελιτσα και κουκλα.. οχι σαν της πουτανεσ ολον τον μασαζ στην ελλαδα.


Έχω να σου προτείνω κάτι ακόμα καλύτερο...
Ελληνίδα 100% , φοιτήτρια 22 χρονών από Αθήνα. Μπουμπούκι, κουκλάρα, δεν φιλάει, δεν γδύνεται, δεν κάνει άσεμνα πράγματα. Στην παίζει μόνο με το αζημίωτο.
Το mail της είναι  lizaki1984@hotmail.com
Μόνο για σένα .
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Γαμιάδες αυτοι που πάνε για μασαζ χωρίζονται σε κατηγορίες που ο νους σας δεν μπορεί να βάλει. 5 μαλάκες γράφετε εδω μέσα που φέρετε γνώμη μόνο για τον ευατό σας και νομίζετε οτι αντιπρωσοπεύετε όλο τον κόσμο που πηγένει για μασαζ. Ξέρετε πόσοι απο δω έχουν πρόβλημα και δεν μπορούν να γαμίσουν καταφεύγουν σε μασατζιδικα??? Ένα αρχίδι ξέρετε.. Αλλά να ευχαριστείτε αυτο το site που σας δίνει την ευκαιρία και βγάζεται το κομπλεξ σας και την προβληματική σας συμπεριφορα πίσω απο ένα nickname και νομιζεται οτι ειστε οι βασιλιάδες του μουνιού... Έδω θα ξαναγράψω μετα απο ενα μήνα... Εκεί θα γελάσουμε... υπομονή!!! 
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Λεβέντες Σοβαρευτείτε. Το να θέλει κάποιος ένα μασσάζ από μια όμορφη ομολογουμένως κοπέλα είναι θεμιτό. Μην κοροιδευόμαστε λίγο πολύ όλοι το θέλουμε. Το αν την προωθεί ο λεβέντης ή όχι πάλι δεν μας ενδιαφέρει. Ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος. Πηγαίνω σε μασάζ από το τότε που η κυρία Ελένη στην ομήρου ήταν απίστευτο μανάρι 20 χρονών. Εχουν δει πολλά τα μάτια μου. Είναι απίστευτες οι μετριότητες που έχω συναντήσει και κλαίω τα λεφτά μου. Υποθέτω και σεις ( οι πιο σοβαροί)  Όσο για τους σαβουρογάμηδες και αναφέρομαι ειδικοτερα γιατι είναι χειρότεροι από νταβάδες όταν εκθειάζουν κυριολεκτικά πατσαβούρες.. Εχω ακολουθήσει αρκετές φορές τις συμβουλές τους και έχω φύγει τρέχοντας. Τα λέω όλα αυτά γιατι το τι θέλει ο καθένας είναι προωπική του υπόθεση. Περί ορέξεως κολοκυθόπιττα που λέει ο σοφος λαός.

ΥΓ: Και για την ιστορία η Βικτώρια που ούτε είχα ξαναδεί στη ζωή μου μια χαρά κοπελίτσα μου φάνηκε ευγενέστατη, φιλική, χαμογελαστή, ομιλιτική. Δεν χάθηκε ο κόσμος που μου τον έπαιξε μια όμορφη κοπελίτσα. Καλίτερα από τη μισότρελη Γιώτα το φρόκαλο που σου ζαλίζει τ αρχιδια με τους θεατρινισμούς της, ή κάποιες άλλες πατσαβούρες που το μουνί τους βρωμάει κάτουρο... Ασ' κάνει λοιπόν ο καθένας την αυτοκριτική του και αντί να μαλώνουμε ας ανταλλάσουμε πληροφορίες σεμνά και ταπεινά
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Έχω να σου προτείνω κάτι ακόμα καλύτερο...
Ελληνίδα 100% , φοιτήτρια 22 χρονών από Αθήνα. Μπουμπούκι, κουκλάρα, δεν φιλάει, δεν γδύνεται, δεν κάνει άσεμνα πράγματα. Στην παίζει μόνο με το αζημίωτο.
Το mail της είναι  lizaki1984@hotmail.com
Μόνο για σένα .


Για τους φίλους που δεν κατάλαβαν το ειρωνικό μου σχόλιο έχω να πω πως η ανωτέρω "μουνάρα"  είναι άλλη μια "έξυπνη" που  ψάχνει κυριολεκτικά κορόιδα να τους μασάει λεφτά με αντάλλαγμα ΜΟΝΟ μαλακία.
Μην κάνετε το λάθος ΠΟΤΕ.
Είναι δικαίωμα το καθενός να επιλέγει αυτό που θέλει, αλλά δεν είναι τόσο τίμιο να διαφημίζει μια απάτη!

Ορίστε και η αγγελία της
Geia sas agoria...Eimai 20xronwn, foititria apo athina, kai psaxnw kapoion na mou ta xwnei xontra, na ginei o "xorigos" mou, xwris omws na exei apaitiseis gia sex...Malakia kai mouthjob dekta...Perimenw!!!!!


Νομίζω τα σχόλια είναι περιττά..
Η κοπέλα είναι ειλικρινέστατη και πως να μην είναι όταν ξέρει ότι υπάρχει πελατεία ακόμα και γι αυτά που προσφέρει..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Καλημερα μηπως ξερει κανεις το μασσατζιδικο στην ευηνου 22 τι γραφει στο κουδουνι?
και αν εχει κανεις περασει τωρα προσφατα  ας μας πει εντυπωσεις.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Καλημερα μηπως ξερει κανεις το μασσατζιδικ ο στην ευηνου 22 τι γραφει στο κουδουνι?
και αν εχει κανεις περασει τωρα προσφατα  ας μας πει εντυπωσεις.

Αν θυμάμαι καλά γράφει "εναλλακτική"  και είναι στο 2ο όροφο. Στη Χρυσή Ευκαιρία θα βρεις και κινητό τηλέφωνο. Πάντως δεν έχει πολλά κου΄δούνια η πολυκατοικία.
Μέσα τώρα υπάρχουν 2 κοπέλες η Ιλιάνα (milf, γνωστή ως Γιώτα-ψυχεδελική εμπειρία) και μία όμορφη  από Ανατολική Ευρώπη η Σοφία γύρω στα 25. Παίζουν και οι 2 για γαμήσι με την πρώτη. 
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδες υπαρχει περιπτωση ορισμενα μασαζιδικα να εχουνε καμερες??? το εχετε σκεφτει? ο φιλος που λεει για το λιζακι ειναι ωραια κοπελλα? την εχει δει? thanks :)
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
ο φιλος που λεει για το λιζακι ειναι ωραια κοπελλα? την εχει δει? thanks

Όχι δεν την έχω δει κι ούτε πρόκειται! Για να κράξω το έγραψα!
Θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο να διαφημίζονται μούφες που και καλά είναι μουνάρες και γι' αυτό χαριστικά και μόνο καταδέχονται να μας τραβήξουν μια μαλακία.
Εάν γίνει μόδα τότε και οι καθημερινές γκόμενες θα μας ζητάνει 50 ? για μαλακία μέσα στο αμάξι...
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Φίλε Incubus θα ήμουνα από τους πρώτους που θα συμφωνούσα μαζί σου καθώς συμφωνώ επί της αρχής στην παρατήρηση σου. Ωστόσο αν αφαιρέσεις τα επιθέματα, δηλαδή αν το δείς ψυχρά ως cost analysis, θεωρώ εξ ίσου τραγική τακτική την σαβουρογαμία  Αν σκεφτείς ότι τα μπάζα στην κυριολεξία σου ζητάνε 50 για μαλακία ( μόνο) είναι λογικό κατ' αναλογία ένα καλό μουνί να ζητάει 80.
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Incubus θα ήμουνα από τους πρώτους που θα συμφωνούσα μαζί σου καθώς συμφωνώ επί της αρχής στην παρατήρηση σου. Ωστόσο αν αφαιρέσεις τα επιθέματα, δηλαδή αν το δείς ψυχρά ως cost analysis, θεωρώ εξ ίσου τραγική τακτική την σαβουρογαμία  Αν σκεφτείς ότι τα μπάζα στην κυριολεξία σου ζητάνε 50 για μαλακία ( μόνο) είναι λογικό κατ' αναλογία ένα καλό μουνί να ζητάει 80.

ΑΞΙΟΣ ΕΥΓΕ... Συγχαρητήρια γιατί είσαι πολύ μάγκας....
warnwarn.gif
 εαν[/URL] συνεχίσεις να βρίζεις και να προκαλείς στο ίδιο ύφος στα posts σου θα απόκλειστείς (banned).
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Όχι δεν την έχω δει κι ούτε πρόκειται! Για να κράξω το έγραψα!
Θεωρώ επιεικώς απαράδεκτο να διαφημίζονται μούφες που και καλά είναι μουνάρες και γι' αυτό χαριστικά και μόνο καταδέχονται να μας τραβήξουν μια μαλακία.
Εάν γίνει μόδα τότε και οι καθημερινές γκόμενες θα μας ζητάνει 50 ? για μαλακία μέσα στο αμάξι...

..εχω κι εγω μια φιλη μουναρα θεογκομενα, που ομως για να σε κοιταξει θελει 30 ευρω....  :grin: επισης για να σε δει γυμνο θελει εξτρα άλλα 40.....!!!!!
....τωρα αν επιμενεις να την κοιταξεις στη βυζοσχισμη θα σου κοστισει λιγο παραπανω, περι τα 50 ευρωπουλα.....  :2funny: :2funny:
.......δεν μπορω να καταλαβω....... τοσο πολυ μεγαλη ελλειψη απο ωραια μουνια εχουν μερικοι, ωστε να πληρωνουν αδρα για μια μαλακια που μπορουν να την χτυπησουν και μονοι τους ????????? δηλαδη, ποσα θα εδιναν για να πηδηξουν κιολας ????  :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom