Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ήμαρτον... Με έχεται τρελανει στα pm. Δεν είναι τίποτα σπουδαίο εκεί στη Βικτώρια.. Απλά ειναι μια μουνάρα η οποιά κερνάει μονο φραπέ. Δεν είναι για απαιτητικούς η κατάσταση... Ειναί για αφτους μόνο που προτειμούν ενα πολύ καλο μουνι να τους κάνει μασαζ και φραπέ.. Η αλήθεια είναι οτι και εγώ μια φορά εχω πάει. Τώρα αν πέξει και τιποτα άλλο θα ενημερώσω. Για ραντεβου χρησιμοποιεί το vika_nazarovaite@hotmail.com και αποτι μου είπε δέν πάει σε σπίτια. Ελληνικά ανυπαρκτα.. Αγγλικά καλα... Αυτα..  :grin: :grin:
 

f*ckallbitchaz

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
62
Like
3.092
Πόντοι
11.380
Βρε παιδες αυτη που λετε οτι ειναι γκομεναρα κλπ,δουλευει σε καποιο μασαζαδικο η το κλεινεις ραντεβου σε καποιον αλλο χωρο?
παντως της εστειλα μειλ και περιμενω την απαντηση της!
της ευχαριστιες μου για την πληροφορια παντως.
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες και κατι αλλο η μαρνης ειναι ακομα εγγυηση?θεοδωρα?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά ήμαρτον... Με έχεται τρελανει στα pm. Δεν είναι τίποτα σπουδαίο εκεί στη Βικτώρια.. Απλά ειναι μια μουνάρα η οποιά κερνάει μονο φραπέ. Δεν είναι για απαιτητικούς η κατάσταση... Ειναί για αφτους μόνο που προτειμούν ενα πολύ καλο μουνι να τους κάνει μασαζ και φραπέ.. Η αλήθεια είναι οτι και εγώ μια φορά εχω πάει. Τώρα αν πέξει και τιποτα άλλο θα ενημερώσω. Για ραντεβου χρησιμοποιεί το vika_nazarovaite@hotmail.com και αποτι μου είπε δέν πάει σε σπίτια. Ελληνικά ανυπαρκτα.. Αγγλικά καλα... Αυτα..  :grin: :grin:

ρε σεις δεν καταλαβεται
η απολυτη ξενερα λεμε ....
 

Επισκέπτης
Απο ομήρου δηλαδή προτείνεις φρατζή; Σε ποια περιοχή είναι η φρατζη btw?

κοιτα
μεχρι στιγμης μονο φρατζη ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ BLOCK  μεχρι να βαλουνε μυαλο

γιατι ειναι 80 ευρω μασαζ και σεξ χωρις πολλα πολλα και χωρις δορακια και παπαριες ΑΛΛΑ και εκει να περνεται ΜΟΝΟ τα καλα ειναι 2 - 3 πολυ καλα μουνακια ΜΟΝΟ αυτα
μια ειναι η κορινα και μια ζανα νομιζω αλλα πρεπει να παιζει αλλα δυο καλα

φρατζη 4 στου φιξ κοντα

πρεπει να μαθουμε να κοινουμασται ολοι μαζι ωστε να φιαξουμε τα πραγματα ΑΜΑ Η κυρια στην ομηρου βγαζει λεφτα και ετσι για να βαλει τις κοπελες της να πηδιουνται ?
αμα ομως απο εκει που ειχε γεμισει λεφτα δει να τα περνει καπιος αλλος που της βαζει να πηδιουνται και να προσφερουνε και μασαζ και αρκετο χρονο θα κανει και εκεινη το ιδιο αμα ομως ΔΕΝ ΑΚΟΥΤΕ ΘΑ ΠΕΤΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Η Βικτώρια είναι πολύ καλό μουνάκι αλλά 80 μόνο για φραπεδιά ( που δεν αρκεί)  είναι λίγο εξηζητημένο. Θες άλλα 80 μετά για να ξεχαρμανιάσεις γαμώντας.
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Η Βικτώρια είναι πολύ καλό μουνάκι αλλά 80 μόνο για φραπεδιά ( που δεν αρκεί)  είναι λίγο εξηζητημένο. Θες άλλα 80 μετά για να ξεχαρμανιάσεις γαμώντας.

Συμφωνώ με το φίλο! Δεν θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου σαν κατι άλλους εδω που δεν ξέρουν καλά καλά ποιες κοπέλες δουλεύουν και πού και μας προτρέπουν να διαγράψουμε όλα τα μασατζιδικα της αγοράς..Εγώ τόνισα και είπα οτι η Βικτώρια δεν ειναι για απαιτητικόύς... Απλα είπα οτι είναι μουνάρα με υπηρεσίες που φτανουν έως φραπέ προς το παρόν τουλάχιστον.Τώρα αν πέσει η δουλεία της μπορεί να καταλάβει οτι πρέπει λίγο να ανοίξει και το στοματάκι της!!! :) :) :)
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ με το φίλο! Δεν θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου σαν κατι άλλους εδω που δεν ξέρουν καλά καλά ποιες κοπέλες δουλεύουν και πού και μας προτρέπουν να διαγράψουμε όλα τα μασατζιδικα της αγοράς..Εγώ τόνισα και είπα οτι η Βικτώρια δεν ειναι για απαιτητικόύς... Απλα είπα οτι είναι μουνάρα με υπηρεσίες που φτανουν έως φραπέ προς το παρόν τουλάχιστον.Τώρα αν πέσει η δουλεία της μπορεί να καταλάβει οτι πρέπει λίγο να ανοίξει και το στοματάκι της!!! :) :) :)

το μονο που εκανες ειναι να μιλισεις για μια ξενερωτη γκομενα και αντι να πεις την αλιθεια τα μαγιρευεις
και ξερουμε καλα οτι εδω μεσα εκτος απο πελατες παιζουνε και αυτοι που δουλευουνε σε μασατσιδικα και θελουνε τα διαφιμισουνε


κοντευουμαι να γινουμαι και επισιμη μαλακες .... ακους εκει θελω 10 ευρο για να βγαλω το στηθος θελω αλλα 30 για να στην παιξω !!! 120 ευρο για μια μαλακια και καπιο πολυ καλυτερο μουνι γαμιεται στην φιλης με 25 ευρο !!
εχουμε δωσει θαρος και μας εχουνε καβαλιση αντι να της καβαλαμε εμεις
η αλλη θελει στην ομηρου 80 μασαζ και αλλα 20 για να στην παιξει !!!!!
πια εισαι η μενεγακη θα μου την παιξει η καμια πεινασμενη ρωσιδα που θα λεει στον αντρα της το βραδυ οτι με καθε μαλακια περνει 100 ευρο και θα γελανε
και το κυριοτερο ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΝΕ ταλεφτα που περνουνε και να δινουνε τον καλυτερο τους εαυτο και οχι να κανουνε αγκαρια !!
ελεοςςς
μηπως εχω πεσει σε site πλουσιων που εχουνε χασει την αξια του χρηματος ??
 

Επισκέπτης
Τι καλύτερο είδες ρε φίλε?? Αφου μας λες να τα κάνουμε ολα BLOCK και να πάμε φραντζη χωρίς να γνωρίζεις καν ακριβως ποια να πάρουμε.. Κοίτα τι γράφεις "καλα μουνακια ΜΟΝΟ αυτα
μια ειναι η κορινα και μια ζανα νομιζω αλλα πρεπει να παιζει αλλα δυο καλα"
Τι "νομίζω" γραφεις και λες να μήν πάμε πουθενά??? Δηλαδή χωρις να είσαι σίγουρος μας λες να πάμε να πετάξουμε 80 ευρω... Να τεκμηριώνεις την άποψή σου για να βοηθάς τους υπολοίπους. Φιλικά πάντα...Και ποιοσ σου είπε επίσεις οτι εγώ πλήρωσα 120??? Ενα 70αρι εδώσα και έπεξε φραπές... Να διαβάζεις καλύτερα τη γράφω..

βασικα να κανουμε block αυτα που προσφερουνε λιγοτερα απο αυτο και μετα να παμε στο επομενο που προσφερει περισοτερα απο αυτα !
1ον να εχει οραια μουνια
2ον να κανουνε μασαζ
3ον να εχουνε αρκετο χρονο
4ον στο τελος να γαμιουνται
5ον η τιμη να ειναι ξεκαθαρισμενη και για αυτες τις υπηρεσιες μεχρι 80 ευρο καλα τα βρισκω

αα και εγω ενα 80αρι εδωσα και το εκλαψα
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
βασικα να κανουμε block αυτα που προσφερουνε λιγοτερα απο αυτο και μετα να παμε στο επομενο που προσφερει περισοτερα απο αυτα !
1ον να εχει οραια μουνια
2ον να κανουνε μασαζ
3ον να εχουνε αρκετο χρονο
4ον στο τελος να γαμιουνται
5ον η τιμη να ειναι ξεκαθαρισμενη και για αυτες τις υπηρεσιες μεχρι 80 ευρο καλα τα βρισκω

αα και εγω ενα 80αρι εδωσα και το εκλαψα

Μαλλον δεν έχεις καταλάβει οτι ημαστε Ελλάδα συνάδελφε μου για να ψάχνεις τέτοιο συνδθασμό. Αν ταξιδέψεις λίγο abroad θα σταματήσεις να πηγένεις στη Φρατζη... Αν έχεις πάει κιολας γιατί απο οτι γράφεις νομίζεις οτι εχει 2-3 καλά μουνάκια... Τέλοσπάντων μην ζαλίζουμε τους υπόλοιπους τωρα με μαλακίες..
 

Επισκέπτης
ειναι ολοι φρατζη τωρα σε λιγο θα ερθουνε

α και ειπαμε εχω παει
κορινα μουναρα
ζανα καλο μουνακι
τα αλλα δεν τα θημαμαι παιζουνε ομως και πολλλα μπαζαααααααα ανγοιστεται να πανε σπιτι τους
αν και παλι δεν ειμαι ικανοποιοιμενος αλλα προσφετερι τα περισοτερα
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
μου εδωσε ενας φιλος μου το τηλ/νο μιας μασατζους που γαμιεται και σε σπιτια,λεγεται ειρηνη και δουλευε σε 1 μασαζ , σε δρομο καθετα στη λ. αλεξανδρας προς το πεδιο του αρεως.
τον φιλο μου δεν τον εμπιστευομαι γιατι γενικα ειναι σαβουρογαμης... την εχει παρει κανενας απο εσας, να μου πει  λεπτομερειες?
ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΡΩΣΣΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30, ΜΑΣΑΤΖΟΥ ΚΑΙ ΒΥΖΙΤΟΥ

φίλε μου, δε μας δίνεις το τηλεφωνάκι μπάς και παίξει τίποτα ?
 

scorpio1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές. Μήπως έχουμε κανένα νέο από το μασατζίδικο στη Μ. Ανδρονίκου στο Μαρούσι-serenity νομίζω. το έχει επισκεφτεί κάποιος να μας πει εντυπώσεις. μένω κοντά και λέω να κάνω μια κατάθεση σήμερα.  ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Γεια σας συναγωνιστές. Μήπως έχουμε κανένα νέο από το μασατζίδικο στη Μ. Ανδρονίκου στο Μαρούσι-serenity νομίζω. το έχει επισκεφτεί κάποιος να μας πει εντυπώσεις. μένω κοντά και λέω να κάνω μια κατάθεση σήμερα.  ευχαριστώ
no sex μετρια  μουνια 80 η μαλακια
 

scorpio1

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ʼρα Χ. Συμφωνώ με τους συναγωνιστές, αποχή από τέτοια μέχρι να βάλουν μυαλό.
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παλουκαρια ξερετε το Κορινακι τι ωρες παιζει στη Φραντζη?
Ευχαριστω.
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω καιρό εδω μέσα αλλά αποφάσισα να μην ξαναγράψω γιατι με βγάλατε νταβατζη! Προτειμάτε να γαμάτε κωλόγριες με 80 ευρώ παρά να κάνετε το μασαζάκι σας απο μια μουνάρα που παίζει μονο μαλακία.. Τη να πω ρε δηλαδή δεν ξέρω.. Πήγα για μασαζ με εκείνη τη Βικτωρια και εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.. Μου ξεκαθάρισε μονο μασαζ και φραπε....Και πλήρωσα +10 για να βγαλει και ρουχα.80 δηλαδη... αλλα ειναι 21 χρονών 1,82 65kg ξανθιά με γαλανά μάτια.. Τατου στη μεση σκουλαρίκι στον αφαλό και δέρμα βελούδινο... Μου συγκρινεται τις πατσαβουρες με αυτο το μουνι επειδη γαμιόνται??? για κάντε μια δοκιμή. vika_nazarovaite@hotmail.com ειναι το msn τησ και κλεινει απο κεί ραντεβου..
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω καιρό εδω μέσα αλλά αποφάσισα να μην ξαναγράψω γιατι με βγάλατε νταβατζη! Προτειμάτε να γαμάτε κωλόγριες με 80 ευρώ παρά να κάνετε το μασαζάκι σας απο μια μουνάρα που παίζει μονο μαλακία.. Τη να πω ρε δηλαδή δεν ξέρω.. Πήγα για μασαζ με εκείνη τη Βικτωρια και εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.. Μου ξεκαθάρισε μονο μασαζ και φραπε....Και πλήρωσα +10 για να βγαλει και ρουχα.80 δηλαδη... αλλα ειναι 21 χρονών 1,82 65kg ξανθιά με γαλανά μάτια.. Τατου στη μεση σκουλαρίκι στον αφαλό και δέρμα βελούδινο... Μου συγκρινεται τις πατσαβουρες με αυτο το μουνι επειδη γαμιόνται??? για κάντε μια δοκιμή. vika_nazarovaite@hotmail.com ειναι το msn τησ και κλεινει απο κεί ραντεβου..

Εμ ρε μάγκα πως να μην σε βγάλουν νταβα???? αφου κανεις 100% προμοτάρισμα.... Αντε πουθενά αλλου να παίξεις... Βλαμμένο.... Ε βλαμμένο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom