Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Που να ψάχνω τώρα. Εάν γνωρίζει κάποιος ας μιλήσει.
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Φοράω μπλουζάκι και πάω Μάρνης!! Αν με δει κανείς απο δω ας μου μιλήσει!!! :) Mε πιάσανε  οι πρωινές μου κάβλες!!! :)
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Ενημέρωση για Ευήνου. Η Ιλιάνα είναι η παλιά Γιώτα από τις Στήλες του Ολυμπίου Διός. Οι παλαίότεροι θα την θυμούνται. ¨Ολα παίζουν , εκτός πίσω πόρτας. Μειονέκτημα η θεατρικότητα και η λογοδιάροια της. Κατ΄τα άλλα συμπαθής. επίσης καλή για όσους θέλουν βυζοπούλες. Ωστόσο διέκρινα φεύγοντας μία ωραιοτάτη και γλυκυτάτη κοκκινομάλλα. Μάλλον Βαμμένα οπότε το χρώμα μαλιών δεν αποτελεί σταθερά συνισταμένη. Φάνηκε καλό κορμί. Ονομα και επιδόσεις δεν γνωρίζω. Η τρίτη της παρέας αδιάφορη έως μπάζο για τους αυστηρότερους κριτές.

Μιχαλακοπούλου.... Μπάζα Μπάζα Μπάζα απομεινάρια από την Σκρά και το Όασις.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
η Ζανα εθεαθη προχθες στη Μαρνης
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
respect ?????????  δικος μας εισαι κι εσυ ??  σαρδανάπαλε !!!!  :2funny: :dancing:

Σαρδανάπαλος; moi???? δεν καταλαβαίνω τί εννοείτε κύριε ... σας παρακαλώ .. άκου δικός σας ...

Καλά καλά .. μη βαράτε ...  απλά αναγνωρίζω τη γνώση και την αξία στην πληροφόρηση ;-)
 

GEO37

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλησπερα γνωριζει κανεις αν λειτουργει ακομα το μαγαζι στην πωσειδωνος?
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Η Ζάνα έχει πάει Μάρνης εδώ και μία εβδομάδα από ότι μού είπε.
Αλλά πάντως εγώ ψηφίζω δαγκωτό ΘΕΟΔΩΡΑ  :uglystupid:
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ τον συναγωνιστή για το msn που έψαχνα! Μίλησα μαζί της την λένε Viktoria λέει και είναι χορεύτρια και μοντέλο στη λιθουανία και μου είπε 60ευρω μασαζ 45 λεπτα..Τώρα τη σχέση μπορεί να έχει μια χορέυτρια με μια μασατζου αυτό ειναι ερωτιματικό!! Θα πάω την κυριακή (γιατι σήμερα κατάθεσα 60+20 μάρνης :) ) και αν μου ζητήσει extra για φραπέ θα τον πέξω μόνος μου! Γιατι κάποιoς είπε εδω οτι θέλει 120 και καποιος 70-80ευρα. Ελπίζω να ειναι λάθος η πληροφορία του πρώτου πάντος γιατι αν όντως ειναι το μουνι στη φοτο που μου έστειλε φοβάμε οτι θα σκεφτώ πρώτα με το κάτω κεφάλι και μετά με το πάνω αν πρέπει να τα σκάσω... :)
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
η ποσειδωνος πριν 10 μέρες περίπου επαιζε ... εδω ειναι και η Λιζα  πολυ καλη  στη δουλεια της ......με  ωραιο μασαζ , αλλα
ειναι ειδικου γουστου σε εμφανιση απ οτι λένε ...
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ τον συναγωνιστή για το msn που έψαχνα! Μίλησα μαζί της την λένε Viktoria λέει και είναι χορεύτρια και μοντέλο στη λιθουανία και μου είπε 60ευρω μασαζ 45 λεπτα..Τώρα τη σχέση μπορεί να έχει μια χορέυτρια με μια μασατζου αυτό ειναι ερωτιματικό!! Θα πάω την κυριακή (γιατι σήμερα κατάθεσα 60+20 μάρνης :) ) και αν μου ζητήσει extra για φραπέ θα τον πέξω μόνος μου! Γιατι κάποιoς είπε εδω οτι θέλει 120 και καποιος 70-80ευρα. Ελπίζω να ειναι λάθος η πληροφορία του πρώτου πάντος γιατι αν όντως ειναι το μουνι στη φοτο που μου έστειλε φοβάμε οτι θα σκεφτώ πρώτα με το κάτω κεφάλι και μετά με το πάνω αν πρέπει να τα σκάσω... :)


τα 120 που ζητησε για φραπα δεν ειναι ακατεβατα.......μπορεις ανετα να πετυχεις καλυτερη τιμη. εμενα με ρωτησε ποσα θελω να δωσω, αλλα επειδη τα ειχα παρει στο κρανιο, της ειπα οτι ηθελα μονο μασαζ και τιποτα αλλο.
παντως αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες, γιατι ισως να πεζει και κατι αλλο εκτος απο φραπε, γραψε μου το msn σου και θα τα πουμε απο εκει.
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
τα 120 που ζητησε για φραπα δεν ειναι ακατεβατα.......μπορεις ανετα να πετυχεις καλυτερη τιμη. εμενα με ρωτησε ποσα θελω να δωσω, αλλα επειδη τα ειχα παρει στο κρανιο, της ειπα οτι ηθελα μονο μασαζ και τιποτα αλλο.
παντως αν θελεις περισσοτερες πληροφοριες, γιατι ισως να πεζει και κατι αλλο εκτος απο φραπε, γραψε μου το msn σου και θα τα πουμε απο εκει.

Σου έστειλα το msn σε pm.. Κανε με add να με πληροφορήσεις μην φαω καμια φόλα!! :)
 

PSYXOLOGOS

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
158
Like
1
Πόντοι
1
καλησπερα συναθλητες για την καθαρα δευτερα ξερει κανεις τιποτα αν θα ειναι ανοικτα τα μαγαζια?? στα βορεια προαστεια εκτος απο choco-spa kai serenity παιζει τιποτα αλλο?? ξερω οτι το serenity θα ειναι open την καθαρα Δευτερα καποιο αλλο?
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρααα! Κυριακή 21:30 αφού μίλησα το Σαββάτο
με 2 φίλους απο δώ αποφάσισα να πάω Viktoria.Επιβεβαίωση σχετικά με την εμφάνιση. Είναι όντως 1,82 γυρω στα 65kg ξανθιά γαλανά μάτια μουνάρα. Υπηρεσίες μέτριες... Ομως αφτό που έχω να συμπεράνω είναι οτι οι πατσαβούρες τα δίνουν όλα για να μπορέσουν να μην μας χάσουν απο πελάτες  ενώ τα καλά μουνια υστερούν σε servises και η απόδειξη ειναι η Viktoria! Τι να πώ.. Τέλειος συνδυασμός πουθένα ρε γαμότο..!
 

Επισκέπτης
Καλημέρααα! Κυριακή 21:30 αφού μίλησα το Σαββάτο
με 2 φίλους απο δώ αποφάσισα να πάω Viktoria.Επιβεβαίωση σχετικά με την εμφάνιση. Είναι όντως 1,82 γυρω στα 65kg ξανθιά γαλανά μάτια μουνάρα. Υπηρεσίες μέτριες... Ομως αφτό που έχω να συμπεράνω είναι οτι οι πατσαβούρες τα δίνουν όλα για να μπορέσουν να μην μας χάσουν απο πελάτες  ενώ τα καλά μουνια υστερούν σε servises και η απόδειξη ειναι η Viktoria! Τι να πώ.. Τέλειος συνδυασμός πουθένα ρε γαμότο..!

πηγα και εγω και ξενερωσα
παλι πεταξα λεφτα
το καλυτερο και το μοναδικο ειναι φρατζη 4 , μην πατε πουθενα αλλου μπας και βαλουνε μυαλο τα υπολιπα
στην φρατζη το καλυτερο ειναι το κορινακι
μασαζ και μετα γαμησι εχει  και δικο του σκουφακι και ολα μαζι 80 ευρω λεπτο παραπανω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλημέρααα! Κυριακή 21:30 αφού μίλησα το Σαββάτο
με 2 φίλους απο δώ αποφάσισα να πάω Viktoria.Επιβεβαίωση σχετικά με την εμφάνιση. Είναι όντως 1,82 γυρω στα 65kg ξανθιά γαλανά μάτια μουνάρα. Υπηρεσίες μέτριες... Ομως αφτό που έχω να συμπεράνω είναι οτι οι πατσαβούρες τα δίνουν όλα για να μπορέσουν να μην μας χάσουν απο πελάτες  ενώ τα καλά μουνια υστερούν σε servises και η απόδειξη ειναι η Viktoria! Τι να πώ.. Τέλειος συνδυασμός πουθένα ρε γαμότο..!

..αφου ρε συντεχνε τα παμε για την βικτωρια, δεν τα παμε ??????  ;)
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
..αφου ρε συντεχνε τα παμε για την βικτωρια, δεν τα παμε ??????  ;)

Δε γαμιέται!!! Μια δοκιμή έκανα! Ειναι μουνάρα ομως η πουτάνα! Λιγο πάθος να βαζε θα γινόταν καλη "δουλεία" !! ;)  Αυτό το μουνι έπρεπε να έχει της υπηρεσίες της Θοδώρας... ;) ;) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δε γαμιέται!!! Μια δοκιμή έκανα! Ειναι μουνάρα ομως η πουτάνα! Λιγο πάθος να βαζε θα γινόταν καλη "δουλεία" !! ;)  Αυτό το μουνι έπρεπε να έχει της υπηρεσίες της Θοδώρας... ;) ;) ;)

..εννοειται, και καλα εκανες....!!!!
..το scouting εξαλλου ειναι το μισο παιχνιδι....  ;) ;)
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
πηγα και εγω και ξενερωσα
παλι πεταξα λεφτα
το καλυτερο και το μοναδικο ειναι φρατζη 4 , μην πατε πουθενα αλλου μπας και βαλουνε μυαλο τα υπολιπα
στην φρατζη το καλυτερο ειναι το κορινακι
μασαζ και μετα γαμησι εχει  και δικο του σκουφακι και ολα μαζι 80 ευρω λεπτο παραπανω
Απο ομήρου δηλαδή προτείνεις φρατζή; Σε ποια περιοχή είναι η φρατζη btw?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom