Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω  διαφωνώ για την Ρωξανη , το μόνο οτι εχει λιγο ύφος ....αλλα ειναι εξηγημένη ... και καλή στη δουλειά της ..

..ισως, μπορει να δημιουργησε σε μας αυτην την εντυπωση, το στυλ της παντως ειναι εντελως αυτο ενος σερίφη....!!  :grin:
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
εγω  διαφωνώ για την Ρωξανη , το μόνο οτι εχει λιγο ύφος ....αλλα ειναι εξηγημένη ... και καλή στη δουλειά της ..



..ισως, μπορει να δημιουργησε σε μας αυτην την εντυπωση, το στυλ της παντως ειναι εντελως αυτο ενος σερίφη....!! 

Η δική μου άποψη είναι ότι απλά είναι αδιάφορη και βαριέται. Όταν είχα πάει στη Γαλατσίου δεν έβγαινε να εμφανιστεί να την δούμε μαζί με τις άλλες κοπέλες γιατί μιλούσε στο τηλέφωνο. Στη συνέχεια που η τσατσά της έβαλε χέρι , τσακώθηκε μαζί της, νγήκε τσαντισμένη στην είσοδο της πόρτας και ξαναμπήκε!
Μέσα για το service δεν θα μιλήσω, δεν λέει απλά τουλάχιστον αυτή δεν παίζει μόνο φραπέ, πάει κατ ευθείαν στο ψητό. Να είμαστε δίκαιοι!
Αλλα γενικά δεν λέει
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θα ηθελα να αναφερθει που εχεται πετυχει ασιατισσες και ποσο παιρνουν.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
ποιο μασατζιδικο στην καλλιθεα η νεα σμυρνη ειναι ανοιχτο μεχρι 23:00?
Δεν μπορω να το βρω με τιποτα.
Α και να εχει full προγραμμα!
 

shaved-1

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
φίλε xusas28
εκεί που δούλευε η virginia τώρα είναι η victoria. κανονίζεις μόνο με msn, αλλά θα σου πρότεινα να το ξεχάσεις γιατί είναι πολύ πίκρα η κατάσταση.
μου ζήτησε 120 ευρά για φραπεδιά και φυσικά πήρε τα @@ μου.  πάντως αν το επιιθυμείς τρελά να τα δώσεις μπορώ να σου δώσω τηλ.....
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
να τολμησω να ρωτησω κατι , ελπιζω να μην με αρχισετε στα μπινελικια (ξεκινησα να διαβαζω το θεμα αλλα ειναι κοντα 200 σελιδες δεν γινεται)

στην ερωτηση λοιπον

Απο μπουρδελα ξερω, απο cg ξερω , απο ct εμαθα , στα μασατζιδικα πως γινεται η δουλειά;

πατε συστημενοι πως δουλευει το συστημα;.
Ρωταω γιατι διαβασα για
Γαλατσιου 1 και μιας και ειμαι της ευρυτερης περιοχης , ειπα να δοκιμασω.

Αν μπορουσε κανεις να με διαφωτησει .
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
φίλε xusas28
εκεί που δούλευε η virginia τώρα είναι η victoria. κανονίζεις μόνο με msn, αλλά θα σου πρότεινα να το ξεχάσεις γιατί είναι πολύ πίκρα η κατάσταση.
μου ζήτησε 120 ευρά για φραπεδιά και φυσικά πήρε τα @@ μου.   πάντως αν το επιιθυμείς τρελά να τα δώσεις μπορώ να σου δώσω τηλ.....


Ναι ρε μάγκα Viktoria!!! Πού το ξέρεις? Έχεις πάει? Ρε φίλε μου έχει στείλει φοτό η Virginia και ειναι πολύ μουνάρα!!!! Αλλά 120 για φραπέ δεν δίνω ουτε για αστείο... Καλύτερα να πάω Εκάλη για φραπε με 10ευρακια!!! Αν θές όμως δώσε μου το msn της να κάνω μια δοκιμή να της μιλήσω... Αν πέσει στο 70 αρι θα παω ρουκέτα!!!! Έχω περίπου 10 φοτο της.. Ήταν μοντέλο στη λιθουανιά λέει και χορευτρια... Θα μείνει εμαθα επισεις Ελλάδα 20 μέρες ακόμη... Αλλά ρε μάγκες δώστε κανα msn να της πιάσω την πάρλα!!!! Αν οντως είναι το μουνί που μου έχει στείλει η κιτρινιάρα λιθουανή θα πάω και θα postaro άμεσα κατάθεση!  :) ;) :) ;) :) ;)
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Η καριόλα δεν μου δίνει το msn με τίποτα... Λέει οτι έχει πληροφορίες οτι γράφω μαζι με κατι αλλους φίλους μου εδώ!!! Μαλλον ο νταβαντζής θα νομίζει οτι εδώ ειναι παιδική χαρά!!!! Που να ξέρει οτι του δυσφημίζουμε το προσωπικό!!!!  :)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ποιο μασατζιδικο στην καλλιθεα η νεα σμυρνη ειναι ανοιχτο μεχρι 23:00?
Δεν μπορω να το βρω με τιποτα.
Α και να εχει full προγραμμα!

Μήπως θέλεις και ουισκάκι;
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και πάλι μια πληροφορία θα ήθελα, η Ζανα δουλεύει Μάρνης ή 3ης Σεπτεμβρίου?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποιο μασατζιδικο στην καλλιθεα η νεα σμυρνη ειναι ανοιχτο μεχρι 23:00?
Δεν μπορω να το βρω με τιποτα.
Α και να εχει full προγραμμα!

..καλλιτερα να το ξεχασεις φιλε, δεν υπαρχει τιποτα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να τολμησω να ρωτησω κατι , ελπιζω να μην με αρχισετε στα μπινελικια (ξεκινησα να διαβαζω το θεμα αλλα ειναι κοντα 200 σελιδες δεν γινεται)

στην ερωτηση λοιπον

Απο μπουρδελα ξερω, απο cg ξερω , απο ct εμαθα , στα μασατζιδικα πως γινεται η δουλειά;

πατε συστημενοι πως δουλευει το συστημα;.
Ρωταω γιατι διαβασα για
Γαλατσιου 1 και μιας και ειμαι της ευρυτερης περιοχης , ειπα να δοκιμασω.

Αν μπορουσε κανεις να με διαφωτησει .

..λοιπον, στα γρηγορα.... μπαινεις, διαλεγεις κοπελα, κανεις μπανιο, πας δωματιο, ερχεται κοπελα, πασαλιβει λαδι πλατη σου, αρχιζει τριβει, αρχιζει ανακριση, αρχιζεις πιανεις μπουτια ή ο,τι αλλο βρισκεις εκτεθειμενο και διαθεσιμο, γυρνας ''τανασκελα'', αρχιζεις τη γδυνεις συνεχιζοντας το πιασιμο όπου βρισκεις, αρχιζει στον πιανει, κτλ κτλ....
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Αλλά 120 για φραπέ δεν δίνω ουτε για αστείο... Καλύτερα να πάω Εκάλη για φραπε με 10ευρακια!!! Αν θές όμως δώσε μου το msn της να κάνω μια δοκιμή να της μιλήσω... Αν πέσει στο 70 αρι θα παω ρουκέτα!!!! Έχω περίπου 10 φοτο της.

Αδέρφια όταν οι γκόμενες (Ελληνίδες-αλλοδαπές)  πάρουν πρέφα ότι δίνουμε λεφτά για να μας τον παίξουν τα πράγματα θα έξελιχθουν άσχημα...
Θα μας ζητάνε λεφτά κι οι γκόμενές μας και οι γυναίκες μας...
Δεν λέω ο καθένας κάνει κουμάντο στο πορτοφόλι του και στις επιθυμίες του, κι εγώ την έχω πατήσει σε μαζατζίδικα στην πρώτη επίσκεψη, αλλά είναι διαφορετικό να πηγαίνει κανεις με σκοπό να απολαύσει μόνο φραπέ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η καριόλα δεν μου δίνει το msn με τίποτα... Λέει οτι έχει πληροφορίες οτι γράφω μαζι με κατι αλλους φίλους μου εδώ!!! Μαλλον ο νταβαντζής θα νομίζει οτι εδώ ειναι παιδική χαρά!!!! Που να ξέρει οτι του δυσφημίζουμε το προσωπικό!!!!  :)

....παληκαρι, και με 50 γιουρακια να την ψησεις (που το βλεπω και λιγο χλωμο), ειναι τοσο μα τοσο ξενερωτη, που θα βγεις και θα ψαχνεις αμεσως για βυζιτα..(αν δεν την εχεις βρισει πριν)..!!
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
giorgospapa ... φοβερές οδηγίες έστω και συνοπτικές ... έγραψες έγραψες ... για μια ακόμη φορά .. respect  :)
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
....παληκαρι, και με 50 γιουρακια να την ψησεις (που το βλεπω και λιγο χλωμο), ειναι τοσο μα τοσο ξενερωτη, που θα βγεις και θα ψαχνεις αμεσως για βυζιτα..(αν δεν την εχεις βρισει πριν)..!!

Για ποιά μιλάς τώρα?? Για τη Viktoria ή τη Virginia? Καλά για Virginia δέν το σηζυτάω... Καταρχήν είναι λιθουανία αυτή... Απλά απο το msn έχω επικοινωνία!! Αν έχει msn Viktorias σε παρακαλώ δώσε μου.. Θέλω να κάνω μια επίσκεψη! Στις foto  δείχνει για συνοδός πολυτελείας! Τώρα αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη..
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Για ποιά μιλάς τώρα?? Για τη Viktoria ή τη Virginia? Καλά για Virginia δέν το σηζυτάω... Καταρχήν είναι λιθουανία αυτή... Απλά απο το msn έχω επικοινωνία!! Αν έχει msn Viktorias σε παρακαλώ δώσε μου.. Θέλω να κάνω μια επίσκεψη! Στις foto  δείχνει για συνοδός πολυτελείας! Τώρα αν δεν δοκιμάσω δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη..

Φιλε καλύτερα φάε τα λεφτά σου σε κάτι άλλο....δεν αξίζει ούτε 30 euro αυτό που κάνει η κοπέλα...
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Αδέλφια υπάρχει κάτι καλό για κατ οίκον εργασία; Σύντομα παρακαλώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom