Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Συναδελφοι ξερεις κανεις πληροφοριες για το μασσατζιδικο στην ευηνου?αξιζει παιζει οντως η γιωτα η ιλεανα τωρα?
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδες χρονια πολλα!αφτη η victoria η μουναρα που λετε πως θα την βρω και γω???γιατι μ αρεσει πιο πολυ να μου κανει μασαζ και φραπα μια μουναρα παρα να γαμησω ενα μπαζο!δωστε καμμια πληροφορια... :P
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
παιδες χρονια πολλα!αφτη η victoria η μουναρα που λετε πως θα την βρω και γω???γιατι μ αρεσει πιο πολυ να μου κανει μασαζ και φραπα μια μουναρα παρα να γαμησω ενα μπαζο!δωστε καμμια πληροφορια... :P


Και εγω αυτής της γνώμης είμαι φιλε μου αλλά δεν τολμάω να το πώ δημοσια γιατί με κράζουνε! Πέρα της πλάκας ομως τα συστατικα που συντελούν σε ένα απολαυστικό μασάζ κατά τη γνώμη μου είναι 1.εμφάνιση κοπέλας  2.φτηνές και "φωρτομένες υπηρεσίες" 3.καθαρό περιβάλλον  Να μου πείς τη ζητάω τωρα στην ελλάδα! Ρίξτε μια ματιά απο μασατζιδικα που είχα πάει στη ρουμανια στα ακόλουθα link! και άλλο ένα
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
οταν λες φθηνες και φορτωμενες ηπηρεσιες τι εννοεις?? φιλε και γω πιο πολυ φτιαχνομαι να μου την παιξει μια μουναρα παρα να γαμησω ενα μπαζο... την victoria που θα την βρω???σου ειχα στειλει και πμ αλλα δεν ξερω αμα σου ρθε γιατι ειμαι νεος εδω!αμα θες κανε με αντ στο μαιλ που εχω εδω :P
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε συναδελφε μασατζη της ρουμανιας,εκει μεσα γαμησες?το μασαζ ποσο πηγαινε?
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
φιλε γαμανε τα sites που εδωσες αλλα οχι ελλαδα :(
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Πόσο πλήρωσες σαυτά τα μασατζίδικα και τί παίχτηκε;
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Με ρωτάτε συνέχεια για δυο μασαζ που πήγα στη ρουμανία?????? και μάλιστα με ειρωνία ο πρώτος... Ήμαστε Ελλάδα... και στο κάτω κάτω γράφουν rates τα σιτε που εδωσα... Αλλα αν ποτέ πάτε ρουμανία στείλτε μου pm..
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
xysas28 μπορεις να στείλεις και σε μένα με pm το msn της victoria. thanks!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
xysas στείλε το και σε μένα σε παρακαλώ
 

waverunner

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
247
Like
2
Πόντοι
1
μου εδωσε ενας φιλος μου το τηλ/νο μιας μασατζους που γαμιεται και σε σπιτια,λεγεται ειρηνη και δουλευε σε 1 μασαζ , σε δρομο καθετα στη λ. αλεξανδρας προς το πεδιο του αρεως.
τον φιλο μου δεν τον εμπιστευομαι γιατι γενικα ειναι σαβουρογαμης... την εχει παρει κανενας απο εσας, να μου πει  λεπτομερειες?
ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΡΩΣΣΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30, ΜΑΣΑΤΖΟΥ ΚΑΙ ΒΥΖΙΤΟΥ
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους ειμαι καινουργιος στο site και θα ηθελα να μαθω αν η γιωτα στην βεικου ειναι ακομα?και αν παιζει τιποτα στην ιωαννου φωκα?αν ναι θα ηθελα πληροφοριες και τηλεφωνα.ευχαριστω προκαταβολικα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
καλησπερα σε ολους ειμαι καινουργιος στο site και θα ηθελα να μαθω αν η γιωτα στην βεικου ειναι ακομα?και αν παιζει τιποτα στην ιωαννου φωκα?αν ναι θα ηθελα πληροφοριες και τηλεφωνα.ευχαριστω προκαταβολικα

..η γιωτα απ τη βεικου ειναι τωρα στην ευηνου ως ιλεανα ή καπως ετσι....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μου εδωσε ενας φιλος μου το τηλ/νο μιας μασατζους που γαμιεται και σε σπιτια,λεγεται ειρηνη και δουλευε σε 1 μασαζ , σε δρομο καθετα στη λ. αλεξανδρας προς το πεδιο του αρεως.
τον φιλο μου δεν τον εμπιστευομαι γιατι γενικα ειναι σαβουρογαμης... την εχει παρει κανενας απο εσας, να μου πει  λεπτομερειες?
ΕΙΡΗΝΗ ΛΕΓΕΤΑΙ, ΡΩΣΣΙΔΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 30, ΜΑΣΑΤΖΟΥ ΚΑΙ ΒΥΖΙΤΟΥ

..μηπως εχει κατι βυζια μεγαλα σαν κεφαλια ??
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
κατ' αρχην καλημερα σε ολους!!
Νεος στο αθλημα, και οχι στην ηλικια, ειπα να παω μια βολτα το Σαββατο το μεσημερακι απο Συγγρου 12 να δω τι γινεται. Εχω φαει κολλημα με το χαμαμ με την κοπελα και το φουλ προγραμμα(θα το θυμασαι φιλε Γιωργο που ρωτουσα).
Ωραιοι χωροι, καθαρα, αλλα συναντησα 2-3 κυριες καπως μεγαλες.
Ερχομαι να ρωτησω, επεσα πανω στην ωρα?, επρεπε να πω κατι?
δεν ξερω!! ΒΟΗΘΕΙΑ
α, μην το ξεχασω, η τιμη απο 85.
πηρα και το τηλεφωνο.
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω giorgospapa παιζει τιποτα καλο στην περιοχη?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ερχομαι να ρωτησω, επεσα πανω στην ωρα?, επρεπε να πω κατι?

..επεσες πανω στην ωρα ΚΑΙ στη μερα.... και δεν πρεπει να πεις κατι συγκεκριμενο, απλα να εισαι ανετος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom