Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (1 μέλη και 172 επισκέπτες)

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Διαβάζω καιρό εδω μέσα αλλά αποφάσισα να μην ξαναγράψω γιατι με βγάλατε νταβατζη! Προτειμάτε να γαμάτε κωλόγριες με 80 ευρώ παρά να κάνετε το μασαζάκι σας απο μια μουνάρα που παίζει μονο μαλακία.. Τη να πω ρε δηλαδή δεν ξέρω.. Πήγα για μασαζ με εκείνη τη Βικτωρια και εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.. Μου ξεκαθάρισε μονο μασαζ και φραπε....Και πλήρωσα +10 για να βγαλει και ρουχα.80 δηλαδη... αλλα ειναι 21 χρονών 1,82 65kg ξανθιά με γαλανά μάτια.. Τατου στη μεση σκουλαρίκι στον αφαλό και δέρμα βελούδινο... Μου συγκρινεται τις πατσαβουρες με αυτο το μουνι επειδη γαμιόνται??? για κάντε μια δοκιμή. vika_nazarovaite@hotmail.com ειναι το msn τησ και κλεινει απο κεί ραντεβου..

φίλε μάλλον δεν ξέρεις τι λες...Η όλη φάση είναι το απίστευτο ΞΕΝΕΡΩΜΑ....θεωρείς καλή περίπτωση μια "μουνάρα" να στην παίζει με κατεβασμένα μούτρα λες και σου κάνει χάρη; Συγνώμη αλλά για μένα είναι από τα χειρότερα μασάζ που έχω κάνει,και πιστέψτε με έχω κάνει πολλά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φίλε μάλλον δεν ξέρεις τι λες...Η όλη φάση είναι το απίστευτο ΞΕΝΕΡΩΜΑ....θεωρείς καλή περίπτωση μια "μουνάρα" να στην παίζει με κατεβασμένα μούτρα λες και σου κάνει χάρη; Συγνώμη αλλά για μένα είναι από τα χειρότερα μασάζ που έχω κάνει,και πιστέψτε με έχω κάνει πολλά!

αντε μπραβο...να μπουν καποια πραματα στη σωστη τους βαση!
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Καποιος μπορει με pm το τηλεφωνο απο φραντζη για να δω τι ωρες δουλευει η Κορινα?
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
φιλε χυσας βλαμμενο εισαι εσυ... Αφου την κατακρίνεις γιατι πήγες? Και όσο για υπόλοιπους μαλλον δεν βλέπετε καλα.... Όλη τη διάρκεια που ήμουν εκεί χαμογελούσε και ήταν πολύ φιλική.. Και οταν μου παιζε μαλακία και κοιταγα την κορμαρα της με το ζόρι κρατιομουνα να μην χύσω για να το απολάυσω... :uglystupid:
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
φιλε χυσας βλαμμενο εισαι εσυ... Αφου την κατακρίνεις γιατι πήγες? Και όσο για υπόλοιπους μαλλον δεν βλέπετε καλα.... Όλη τη διάρκεια που ήμουν εκεί χαμογελούσε και ήταν πολύ φιλική.. Και οταν μου παιζε μαλακία και κοιταγα την κορμαρα της με το ζόρι κρατιομουνα να μην χύσω για να το απολάυσω... :

Scooting έκανα απλώς αν έχεις ιδέα τη σημαίνει....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Tης μίλησα στο msn λοιπόν το συζητάει μέχρι να βγάλει και σουτιέν αλλά δε δέχεται με κανέναν τρόπο να ακουμπήσεις η να φιλήσεις στήθος. Ε 80 ευρώ και να μην αφήνει ούτε αυτό να μου λείπει!!
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος στο φορουμ για να ρωτησω.πριν μερικα χρονια ειχα γνωρισει μια γυναικα γυρω στα 35 η οποια εμενε νειγυ στα ανω πατησια την ελεγαν νικη αν θυμαμαι καλα,μετα εφυγε απο εκει και πηγε προς πλατεια παπαδιαμαντη,ετσι μου ειχε πει,μηπως ξερετε τιποτα,εχετε ακουσει κατι?ευχαριστω προκαταβολικα.[ξανθο.ψιλοπεσμενο στηθος.τελειο κωλο]ααα συζουσε με καποιον δεν θυμαμαι ονομα
 

FWIAW

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
παιδια δεν ξερω αν ειναι το σωστο μερος στο φορουμ για να ρωτησω.πριν μερικα χρονια ειχα γνωρισει μια γυναικα γυρω στα 35 η οποια εμενε νειγυ στα ανω πατησια την ελεγαν νικη αν θυμαμαι καλα,μετα εφυγε απο εκει και πηγε προς πλατεια παπαδιαμαντη,ετσι μου ειχε πει,μηπως ξερετε τιποτα,εχετε ακουσει κατι?ευχαριστω προκαταβολικα.[ξανθο.ψιλοπεσμενο στηθος.τελειο κωλο]ααα συζουσε με καποιον δεν θυμαμαι ονομα

στην Νικολουλη εγραψες;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Διαβάζω καιρό εδω μέσα αλλά αποφάσισα να μην ξαναγράψω γιατι με βγάλατε νταβατζη! Προτειμάτε να γαμάτε κωλόγριες με 80 ευρώ παρά να κάνετε το μασαζάκι σας απο μια μουνάρα που παίζει μονο μαλακία.. Τη να πω ρε δηλαδή δεν ξέρω.. Πήγα για μασαζ με εκείνη τη Βικτωρια και εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.. Μου ξεκαθάρισε μονο μασαζ και φραπε....Και πλήρωσα +10 για να βγαλει και ρουχα.80 δηλαδη... αλλα ειναι 21 χρονών 1,82 65kg ξανθιά με γαλανά μάτια.. Τατου στη μεση σκουλαρίκι στον αφαλό και δέρμα βελούδινο... Μου συγκρινεται τις πατσαβουρες με αυτο το μουνι επειδη γαμιόνται??? για κάντε μια δοκιμή. vika_nazarovaite@hotmail.com ειναι το msn τησ και κλεινει απο κεί ραντεβου..

..καλα ρε συ.........τοσο καιρο που δεν επαιζε καμια απ αυτες τις δυο ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ????  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
..για μαλακες ψαχνεις ????  :jerking: :jerking:
....αφου εδω μεσα δεν προκειται να τσιμπησουν εκτος απο κανα δυο που δεν προλαβαν να ενημερωθουν....!!!!!  :headbang:
..αφου τα εχουμε ξαναπει εδω μεσα.... γκομενες που θελουν να τα κονομανε αερα-πατερα, τις κανουμε τζους....!!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
..πηγαινε παληκαρι μου να βρεις κανενα γερακο που ξεροχυνει μολις βλεπει μπουτακι, κι ασε μας εμας....
..ακου εκει 10 ευρω για να βγαλει ρουχα.......  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
....και στην τελικη γιατι δεν μας γραφεις τον πληρη καταλογο σου, ετσι για να ξερουμε ????  :idiot: :idiot: :uglystupid: :uglystupid:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Πες τα ρε φιλε giorgospapa......έχει τρελαθεί ο κόσμος για να διαφημίζουν όλα τα ΜΕΤΡΙΑ πράγματα.....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και όσο για υπόλοιπους μαλλον δεν βλέπετε καλα.... Όλη τη διάρκεια που ήμουν εκεί χαμογελούσε και ήταν πολύ φιλική..

......ναι, επισης μου ελεγε ανεκδοτα και μου εριξε κι ενα πλυσιμο στα ρουχα για να φυγω μυρωδατος......!!!!!  :jerking: :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και οταν μου παιζε μαλακία και κοιταγα την κορμαρα της με το ζόρι κρατιομουνα να μην χύσω για να το απολάυσω... :uglystupid:

....οχι οτι εχεις χυσει και ποτε, γιατι δεν ξερεις πώς ειναι........
..αλλιως δεν θα ελεγες με ΤΟΣΗ ευκολια, ΤΟΣΕΣ μαλακιες.....!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε χυσας βλαμμενο εισαι εσυ... Αφου την κατακρίνεις γιατι πήγες? Και όσο για υπόλοιπους μαλλον δεν βλέπετε καλα.... Όλη τη διάρκεια που ήμουν εκεί χαμογελούσε και ήταν πολύ φιλική.. Και οταν μου παιζε μαλακία και κοιταγα την κορμαρα της με το ζόρι κρατιομουνα να μην χύσω για να το απολάυσω... :uglystupid:

..και για να μην ξεχνιομαστε χαζουλη, εχεις ολα κι ολα 16 ποσταρισματα.... τα 14 ειναι για τη βιργινια-βικτωρια (ουτε τη φαντασια και για ονομα που να ξεκιναει απο αλλο γραμμα δεν εχεις), το 1 ειναι σε θρεντ chat με καμερες, οπου παλι προμοταρεις μια, και καλα, ''ερασιτεχνη'' που θελει 100 ευρω μποσταντζα για να τη βλεπεις καθε βραδυ  :jerking: :jerking: και στο 1 αναφερεις πως εχεις και προβλημα στυσης.....!!!!!!!!

αυταααααααααά.......
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
..και για να μην ξεχνιομαστε χαζουλη, εχεις ολα κι ολα 16 ποσταρισματα.... τα 14 ειναι για τη βιργινια-βικτωρια (ουτε τη φαντασια και για ονομα που να ξεκιναει απο αλλο γραμμα δεν εχεις), το 1 ειναι σε θρεντ chat με καμερες, οπου παλι προμοταρεις μια, και καλα, ''ερασιτεχνη'' και στο 1 αναφερεις πως εχεις και προβλημα στυσης.....!!!!!!!!

αυταααααααααά.......

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

xusas28

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
..φιλαρακο δεν κανουν ετσι..... τους πελατες δεν τους βριζουν......
Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!  Thanos29 ειμαι πελάτης πληρώνω και δεν θα μιλάς καθόλου... Και θέλω τα λεφτά μου πίσω!!!

  :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά εχω δίκιο που λέω ότι ο παλιότερος εδώ μέσα ειναι ο χειροτεροσ....! Δηλαδή θέλετε να μου πείτε τι? Οτι ειμαι νταβάς??? Τόσο μαλάκες ειστε? Απο δώ θα περίμενα να διαφήμιστω??? Εγώ εκεί θα πηγένω γιατι ειναι μουνάρα και προτειμώ μαλακία απο μουνάρα παρά να τον χώνω στις πατσαβούρες 45 ετίας μασατζούδες επειδη σας αφήνουν να τις φιλάτε στο στόμα.... Αγοράζεται φιλία και χάδια δηλαδη... Θελετε συμετοχή ενώ ειστε άπλυτοι και βρωμιάρηδες.... Εχετε σάπια δόντια και ζητάτε φιλια και με γλώσσα κίολας... Και με κράζετε και απο πάνω... Και ξέρει ένας ένας ποιος είναι απο εσάς εδώ... Γιατί με την Virginia που έφυγε έχω εποικοινονία και μου τα χει πει τα μαργαριτάρια σας... Με τη Viktoria  βεβαια μια φορά εχω πάει και δεν έχω πολλα πολλά αλλα αν συναντησει την ίδια κατάσταση που συναντησε και η κακομοίρα η αλλη θα σηκώσει τα χέρια ψηλα! Ενα μασαζ πήγα να κάνω και μου το βγάλατε ξυνό καραγίοζηδες...Αυτος με τα σάπια δόντια που δεν ξαναπήγε στη Virginia λόγω του οτι δεν τον άφηνε να την φιλήσει έγραπσε οτι δεν υπάρχει συμμετοχη... Ρε μαλάκα και 10.000ευρο να πλιρωσεις πω να σε φιλήσει η γκόμενα???? Θα θέλει μετα 30.000 για φαρμακευτική αγωγη... Ηλίθιε... Εμένα η Virginia δηλαδή γιατι με άφηνε να την φιλάω? Βλάκες...
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Τελικά εχω δίκιο που λέω ότι ο παλιότερος εδώ μέσα ειναι ο χειροτεροσ....! Δηλαδή θέλετε να μου πείτε τι? Οτι ειμαι νταβάς??? Τόσο μαλάκες ειστε? Απο δώ θα περίμενα να διαφήμιστω??? Εγώ εκεί θα πηγένω γιατι ειναι μουνάρα και προτειμώ μαλακία απο μουνάρα παρά να τον χώνω στις πατσαβούρες 45 ετίας μασατζούδες επειδη σας αφήνουν να τις φιλάτε στο στόμα.... Αγοράζεται φιλία και χάδια δηλαδη... Θελετε συμετοχή ενώ ειστε άπλυτοι και βρωμιάρηδες.... Εχετε σάπια δόντια και ζητάτε φιλια και με γλώσσα κίολας... Και με κράζετε και απο πάνω... Και ξέρει ένας ένας ποιος είναι απο εσάς εδώ... Γιατί με την Virginia που έφυγε έχω εποικοινονία και μου τα χει πει τα μαργαριτάρια σας... Με τη Viktoria  βεβαια μια φορά εχω πάει και δεν έχω πολλα πολλά αλλα αν συναντησει την ίδια κατάσταση που συναντησε και η κακομοίρα η αλλη θα σηκώσει τα χέρια ψηλα! Ενα μασαζ πήγα να κάνω και μου το βγάλατε ξυνό καραγίοζηδες...Αυτος με τα σάπια δόντια που δεν ξαναπήγε στη Virginia λόγω του οτι δεν τον άφηνε να την φιλήσει έγραπσε οτι δεν υπάρχει συμμετοχη... Ρε μαλάκα και 10.000ευρο να πλιρωσεις πω να σε φιλήσει η γκόμενα???? Θα θέλει μετα 30.000 για φαρμακευτική αγωγη... Ηλίθιε... Εμένα η Virginia δηλαδή γιατι με άφηνε να την φιλάω? Βλάκες...

Μεγάλε μιλάς ενώ δεν ξέρεις....τώρα για το ποιος είναι ο βλάκας νομίζω ότι ειναι φανερό.... :jerking:
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε giorgospapa οταν σταματήσεις να μπαίνεις εδω μέσα μπορεί να καταλάβεις αν έχω δικο η όχι.. 22ώρες το 24ωρο ασχολείσε με αφτό το site... Αν βρεις μια γκόμενα να σου τα κάνει όλα αφτα που κάνεις με της καλοθελήτριες εδω μετα θα σε χάσουμε τελείως... Αλλά μήπως είσαι αφτός εσύ με τα σάπια δόντια που εδω το παίζεις υπεράνω και οταν βρίσκεσαι τετ α τετ με της γριές μασατζουδες ζητάς φιλάκια και αγκαλίτσες?? Γιατι δεν έχετε αρχίδια να γράψετε ο καθε ένας απο δώ το κομπλεχ και το πρόβλημα που έχει και μεσω τον μασαζ και των call girls  το βγάζετε όλο πάνω τους... Έγω πηγα γία μασαζ 5 φορές στη ζωή μου λώγο του ότι ετυχε μεσα απο το chat να γνωρίσω τη Virginia...Εσεις εδώ οι fun  του μασαζ για φτιάξτε ενα thread me τίτλο " ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ ΣΕ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ" και εκεί δα δω τα αρχίδια σας και το θάρρος της γνώμης σας...   :birdman:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..και για να μην ξεχνιομαστε χαζουλη, εχεις ολα κι ολα 16 ποσταρισματα.... τα 14 ειναι για τη βιργινια-βικτωρια (ουτε τη φαντασια και για ονομα που να ξεκιναει απο αλλο γραμμα δεν εχεις), το 1 ειναι σε θρεντ chat με καμερες, οπου παλι προμοταρεις μια, και καλα, ''ερασιτεχνη'' που θελει 100 ευρω μποσταντζα για να τη βλεπεις καθε βραδυ  :jerking: :jerking: και στο 1 αναφερεις πως εχεις και προβλημα στυσης.....!!!!!!!!

αυταααααααααά.......


προμοταρει?καλα βρε σαχλε πως εβγαλες αυτο το συμπερασμα?ααααααα...επειδη αναφερθηκε σε 14 απο τα 16 ποσταρισματα του στην εν λογω φραπεδομασατζουδογκομενα!μηπως ειναι αυτη που αρχικα ξεκινησε νεο κοσμο?στην σφιγγος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom