Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρε μαλάκα πόσα είσαι ευχαριστημένος να σου πάρει μια μουναρα 1,82  65kg  20αχρονο μοντελο οπως είναι η Βικτώρια???  10 ευρω? Μηπως εισαι ο μπραντ πιτ??? Αν ναι τι κάνεις εδω μέσα? Ηλίθιε.. Θα σου κοπανάει τη πούτσα μία ωρα να χύσεις ενα 2 μετρο σχεδον μουνι και θα σου τρίβει το σώμα για πόσα αν τα 50 σου φένονται πολλα... Αντε απο δω καραγκίοζη.. Πόσα ρε βλάκα είσαι ευχαριστημένος. ??  10 ευρω?  :idiot:

..δωσε δωσεεεεεε........!!!!!!!!

.....πως περναει ετσι ενας ολοκληρος μηνας !!!!!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny:
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ΑΦηστε τα μιση και πιαστε το γαμησι....λεεει ο ντοτορε
Ρε παιδια κανεις δεν ξερει για ευηνου...?κουδουνι?
για λαληστε...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Φίλε Incubus θα ήμουνα από τους πρώτους που θα συμφωνούσα μαζί σου καθώς συμφωνώ επί της αρχής στην παρατήρηση σου. Ωστόσο αν αφαιρέσεις τα επιθέματα, δηλαδή αν το δείς ψυχρά ως cost analysis, θεωρώ εξ ίσου τραγική τακτική την σαβουρογαμί α  Αν σκεφτείς ότι τα μπάζα στην κυριολεξία σου ζητάνε 50 για μαλακία ( μόνο) είναι λογικό κατ' αναλογία ένα καλό μουνί να ζητάει 80.

Συμφωνώ απόλυτα. Υπάρχουν πολλά μπάζα που  στο δρόμο ούτε που θα τα κοίταζες και εδώ τα πληρώνουμε! Αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός ότι η μαλακία είναι...σκέτη μαλακία και δεν πληρώνεται!!!
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
ΑΦηστε τα μιση και πιαστε το γαμησι....λ εεει ο ντοτορε
Ρε παιδια κανεις δεν ξερει για ευηνου...?κουδουνι?
για λαληστε...


Μα...σου απάντησα αμέσως γιατρέ!!!!
κοίτα λίγο πιο πάνω...
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Διαβάζω καιρό εδω μέσα αλλά αποφάσισα να μην ξαναγράψω γιατι με βγάλατε νταβατζη! Προτειμάτε να γαμάτε κωλόγριες με 80 ευρώ παρά να κάνετε το μασαζάκι σας απο μια μουνάρα που παίζει μονο μαλακία.. Τη να πω ρε δηλαδή δεν ξέρω.. Πήγα για μασαζ με εκείνη τη Βικτωρια και εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.. Μου ξεκαθάρισε μονο μασαζ και φραπε....Και πλήρωσα +10 για να βγαλει και ρουχα.80 δηλαδη... αλλα ειναι 21 χρονών 1,82 65kg ξανθιά με γαλανά μάτια.. Τατου στη μεση σκουλαρίκι στον αφαλό και δέρμα βελούδινο... Μου συγκρινεται τις πατσαβουρες με αυτο το μουνι επειδη γαμιόνται??? για κάντε μια δοκιμή. vika_nazarovaite@hotmail.com ειναι το msn τησ και κλεινει απο κεί ραντεβου..

κρίνοντας απο τις φωτογραφιες της δεν τρελαινομαι...

 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Ρε μαλάκα πόσα είσαι ευχαριστημένος να σου πάρει μια μουναρα 1,82   65kg  20αχρονο μοντελο οπως είναι η Βικτώρια???  10 ευρω? Μηπως εισαι ο μπραντ πιτ??? Αν ναι τι κάνεις εδω μέσα? Ηλίθιε.. Θα σου κοπανάει τη πούτσα μία ωρα να χύσεις ενα 2 μετρο σχεδον μουνι και θα σου τρίβει το σώμα για πόσα αν τα 50 σου φένονται πολλα... Αντε απο δω καραγκίοζη. . Πόσα ρε βλάκα είσαι ευχαριστημένος. ??  10 ευρω?

Αν θέλω μασάζ για λόγους φυσιοθεραπείας θα πάω σε κάποιον ειδικό επιστήμονα!
Αν θέλω μαλακία μπορώ και μόνος μου!
επομένως επειδή δεν ΄΄εγινα κατανοητός το πρόβλημά μου δεν είναι ΠΟΣΑ ζητάει η δικιά σου αλλά ΟΤΙ ζητάει λεφτά για κάτι τόσο ασήμαντο.
Και επειδή δθσκολεύεσαι να κατανοήσεις ΝΑΙ δεν την παίρνω ούτε με 0,01 ?
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Όντως.. πολύ μάγουλο έχει η τύπισσα, σαν να είναι μπουκωμένη μοιάζει! Και ζητάει +10 ευρώ για να βγάλει τα ρούχα της (και να μείνει με εσώρουχα) η να τα βγάλει όλα;
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
για να μεινει με τα εσώρουχα.
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
κρίνοντας απο τις φωτογραφιες της δεν τρελαινομαι ...

Τώρα που τις είδα μάλλον τζάμπα σπαταλήσαμε το χρόνο μας κράζοντας τον φίλο...
Η Σοφία στην Ευήνου είναι πιο όμορφη και κάνει  περισσότερα με λιγότερα...
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδες,μηπως ξερει κανεις τιμες για ευηνου 22?
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Αν θέλω μασάζ για λόγους φυσιοθεραπείας θα πάω σε κάποιον ειδικό επιστήμονα!
Αν θέλω μαλακία μπορώ και μόνος μου!
επομένως επειδή δεν ΄΄εγινα κατανοητός το πρόβλημά μου δεν είναι ΠΟΣΑ ζητάει η δικιά σου αλλά ΟΤΙ ζητάει λεφτά για κάτι τόσο ασήμαντο.
Και επειδή δθσκολεύεσαι να κατανοήσεις ΝΑΙ δεν την παίρνω ούτε με 0,01 ?

Εμ εσύ είσαι πολύ γαμιάς βρε αδερφέ... 80ευρω φυλλ πρόγραμμα απο 35αρα.. Δωσεεεεεεεεεεεεεεεε! Ο καθε ένας έχει της προτειμήσεις του.. Τη να κάνουμε τώρα δηλαδή που δε είναι όλοι τόσο γαμιάδες σαν εσένα..???
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Εμ εσύ είσαι πολύ γαμιάς βρε αδερφέ... 80ευρω φυλλ πρόγραμμα απο 35αρα.. Δωσεεεεεεεε εεεεεεεε! Ο καθε ένας έχει της προτειμήσει ς του.. Τη να κάνουμε τώρα δηλαδή που δε είναι όλοι τόσο γαμιάδες σαν εσένα..???


Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα.
Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του.
Σ' άλλον αρέσει να γαμάει, σ' άλλον να την παίζει, σ' αλλον να τον τρίβουν....
Για την ιστορία μπορεί να βρείς και με 70 ? και 25άρα.
Αλλά θα πρέπει να γαμήσεις στο τέλος!!!!!!!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ μαζί σου απόλυτα.
Ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του.
Σ' άλλον αρέσει να γαμάει, σ' άλλον να την παίζει, σ' αλλον να τον τρίβουν....
Για την ιστορία μπορεί να βρείς και με 70 € και 25άρα.
Αλλά θα πρέπει να γαμήσεις στο τέλος!!!!!!!

Τότε γιατί με κράζεις και με λέτε όλοι νταβατζη? η κοπέλα ειναι μουνάρα και κάνει μασαζ και φραπέ..Τίποτα παραπάνω...Ούτε κατι ψέμματα λέω ούτε διαφημίζω.vika_nazarovaite@hotmail. com καντε τη add και ζητήστε φοτό και μετά πείτε μου τη γνώμη σας. Αυτή και φραπε??  Η 35αρα 40αρα φυλ πρόγραμμα? Και αν δεν πάτε πιστέψτε με στα αρχίδια μου..Ούτε νταβατζής της είμαι ουτε όμως fun των milfs που γαμιούντε για 80ευρο.Απλα υποστηρίζω τη γνώμη μου σαν ενας σπάνιος πελάτης μασατζιδικοων.. Thats all...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Τότε γιατί με κράζεις και με λέτε όλοι νταβατζη? η κοπέλα ειναι μουνάρα και κάνει μασαζ και φραπέ..Τίποτα παραπάνω...Ούτε κατι ψέμματα λέω ούτε διαφημίζω.vika_nazar ovaite@hotmail. com καντε τη add και ζητήστε φοτό και μετά πείτε μου τη γνώμη σας. Αυτή και φραπε??  Η 35αρα 40αρα φυλ πρόγραμμα? Και αν δεν πάτε πιστέψτε με στα αρχίδια μου..Ούτε νταβατζής της είμαι ουτε όμως fun των milfs που γαμιούντε για 80ευρο.Απλα υποστηρίζω τη γνώμη μου σαν ενας σπάνιος πελάτης μασατζιδικοων.. Thats all...

Καμία αντίρρηση...Είδα τις φωτογραφίες και προτιμώ το lizaki1984@hotmail.com που είναι 22 χρονών ελληνίδα και κάνει και mouthjob μέσα στην τιμή!!!! :2funny:

Ή μήπως να προτιμήσω την Σοφία από Ευήνου που είναι 25, μούναρος, και κάνει απ 'ολα με 70 €?
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό το Λιζάκι έρχεται στο σπίτι σου ή δουλεύει κάπου?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
H κοπέλα ειναι μουνάρα και κάνει μασαζ και φραπέ... ΤΙΠΟΤΑ παραπάνω...
vika_nazarovaite@hotmail.com

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ!

Η κοπέλα είναι από την Λιθουανία και το γράφει καθαρά στο MSN... Are you sure that you want massage and no sex? If yes you can speak me !!!

την κάνεις add...

σου στέλνει φωτογραφίες της...

και το παρακάτω κειμενάκι copy+paste...

I make relaxing massage with oils about 45 minutes from both sides with 50 euros... during this if you feel hot with +20 I can make you a handjob to finish and put out your stress... and if you want to see me in undewear it is +10.
I have a place that I am working alone and you can have and your shower... Thats all!
 

Συνημμένα

  • Viktoria-MSN.jpg
    Viktoria-MSN.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 14

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
...and if you want to see me in undewear it is +10.

Κύριοι στη δουλειά έχουμε 2 μούναρους Ελληνίδες που ντύνονται έξαλλα και ενίοτε αφήνουν και΄λίγο χούφτωμα στο χαβαλέ...
Αν θέλετε να πάρετε μάτι τον υπέροχο κώλο τους με στρινγκάκι και να χουφτώσετε και λίγο στείλτε μου ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΤΙΜ 10 ? και θα σας κάνω το κονέ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Χαχαχαχα. Incubus είσαι μεγας. Που δουλεύεις είπαμε ? Κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα πως η μαλακία είναι μαλακία αλλά όπως προείπα ο καθένας μας έχει τις αδυναμίες του. Αρκεί να μην μας οδηγήσουν σε οικονομικό όλεθρο. Οταν πάμε-όσοι πάμε- στα striptizadika και πλήρώνουμε για χορους και άλλα τόσα για ποτά... ένα μασσαζάκι ενίοτε δεν είναι δα και μέγα ολίσθημα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κύριοι στη δουλειά έχουμε 2 μούναρους Ελληνίδες που ντύνονται έξαλλα και ενίοτε αφήνουν και΄λίγο χούφτωμα στο χαβαλέ...
Αν θέλετε να πάρετε μάτι τον υπέροχο κώλο τους με στρινγκάκι και να χουφτώσετε και λίγο στείλτε μου ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΤΙΜ 10 ? και θα σας κάνω το κονέ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

..εχω μία των 20 ευρω, αλλα ειναι panafon.... σου κανει ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom