Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Μήπως ξέρει κανείς τι ώρες δουλεύει η ευηνου;

Ευχαριστώ
 

kavliaris 78

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
φιλε πανο η λελας εχει και ισογειο με στούντιο? μια φορα εχω παει με μια παρεα και θυμαμαι ανεβαιναμε και ανεβαιναμε.. μαλλον θα ηταν κλειστο και δεν το προσεξαμε.. η πέτρα οκ? περναει τις εξετάσεις? ο λόγος σου ειμαι σίγουρος οτι είναι συμβόλαιο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλε πανο η λελας εχει και ισογειο με στούντιο? μια φορα εχω παει με μια παρεα και θυμαμαι ανεβαιναμε και ανεβαιναμε.. μαλλον θα ηταν κλειστο και δεν το προσεξαμε.. η πέτρα οκ? περναει τις εξετάσεις? ο λόγος σου ειμαι σίγουρος οτι είναι συμβόλαιο

ναι εχει και ισογειο που ανοιξε προσφατως!
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
φιλε panosmpos τουλαχιστον στην επαιξε??? η μονο μασαζ?
 

dysan

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Εχοντας παει την προηγουμενη εβδομαδα να δω τους χωρους απο κοντα και να παρω πληροφοριες (θα το θυμασται απο περασμενο ποστ μου) ειπα εχθες να περασω μια βολτα για χαμαμ και μασαζ (ειπαμε εχω φαει κολλημα).
Συγγρου 12.
Το μαλλι 85 το μασαζ και 10 το χαμαμ.
Η κοπελα μια μικρουλα ονοματι Ιωαννα,απο Αιγαλεω ειπε (μαλλον απο Αλβανια πρεπει να ηταν)
Στο χαμαμ μπηκε 2 λεπτα και μου εβαλε κατι στην πλατη (δεν μπορουσε παραπανω) εγω εμεινα 15 λεπτα συνολο.
Μετα παμε για μασαζ και πριν να ξεκινησει καλα καλα χτυπανε την πορτα και την ζητανε, μετα απο λιγο σκαει μια αλλη και μου λεει η Ιωαννα δεν μπορει την ζητησανε και πρεπει να φυγει, σε πειραζει να συνεχισω εγω? τι να πω ρε παιδια εκεινη την ωρα.
Αυτη ηταν μια Χριστινα μεγαλουτσικη (απο ανατολικη Ευρωπη την εκοψα).
Μου κανει καμμια 45 λεπτα μασαζ περιπου και μολις γυρναω μου λεει αν θελω φραπε (με ενα χαρτζιλικακι 10 -15 ).Αντε καλα λεω και εγω, το λοιπον παιδια το υδραυλικο συστημα δεν ελεγε να λειτουργησει, τελειωσε και η ωρα, της αφησα 10 για τον κοπο της.
Συμπερασματα:
Το χαμαμ ηταν μια χαρα (δεν ειχα ξανακανει) εστω και μονος μου!!!
Το μασαζ μια χαρα (αλλα θα το προτιμουσα με την μικρη) δεν νομιζω να ηταν σωστο που εγινε σκαντζα.
Το φραπε @@, εκοψε το γαλα.
Πολλα τα λεφτα για αυτες τις υπηρεσιες 85+10+10=105

Ολα αυτα κατα την γνωμη μου χωρις να θελω να παρεξηγηθω ή να θιξω κανενα.
Ακουω κριτικες.........
Αντε μαγκες καλημερα.
 
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Και εμένα μου έχει συμβεί κάτι παρόμοιο.....δυστυχώς το massage θέλει πολύ υπομονή και scouting πλέον....
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Ηλικία δεν έγραψες τελικά. Πόσο δηλαδή την υπολογίζεις; Το τελική πτώσεως το εννοείς;
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια, απο γαλατσιου 1 εχει περασει κανεισ τελευταια; εχει φερει τιποτα καινουρια΄;  γραψτε καμμια λεπτομερεια να μαθουμε και εμεις οι α ρωστουληδες.... :helpplea:
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλημερα,η ευηνου ειναι πισω απο την βασ σοφιας και τι ωρες δουλευει;δεν ειμαι και πολυ πρακτικος με την αθηνα.ευχαριστω
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Η Ευήνου είναι ακριβώς πίσω από τον Πύργο των Αθηνών. Αν κατέβεις από την μεριά του Ιπποκρατείου θα την δείς αριστερά σου. Αν κατέβεις από την πλευρά του Πύργου των Αθηνών ( Την Σινώπης νομίζω) θα τη δείς στο δεξί σου χέρι. Είναι Ευήνου και Σινώπης.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
.............Αυτη ηταν μια Χριστινα μεγαλουτσικη (απο ανατολικη Ευρωπη την εκοψα).
Μου κανει καμμια 45 λεπτα μασαζ περιπου και μολις γυρναω μου λεει αν θελω φραπε (με ενα χαρτζιλικακι 10 -15 ).Αντε καλα λεω και εγω, το λοιπον παιδια το υδραυλικο συστημα δεν ελεγε να λειτουργησει, τελειωσε και η ωρα, της αφησα 10 για τον κοπο της.
Συμπερασματα:
Το χαμαμ ηταν μια χαρα (δεν ειχα ξανακανει) εστω και μονος μου!!!
Το μασαζ μια χαρα (αλλα θα το προτιμουσα με την μικρη) δεν νομιζω να ηταν σωστο που εγινε σκαντζα.
Το φραπε @@, εκοψε το γαλα.
Πολλα τα λεφτα για αυτες τις υπηρεσιες 85+10+10=105

Ολα αυτα κατα την γνωμη μου χωρις να θελω να παρεξηγηθω ή να θιξω κανενα.
Ακουω κριτικες.........
Αντε μαγκες καλημερα.
 

..αυτη η χριστινα που λες παληκαρι κανει παπαδες με ενα 20αρικο....
....επισης νομιζω πως απ τη στιγμη που εφυγε αυτη που ειχες διαλεξει στην αρχη, θα μπορουσες να την κανεις με ελαφρα αν απ αυτες που εμειναν δεν γουσταρες καμια..
..και εννοειται πως αυτα τα λεφτα γι αυτες τις υπηρεσιες και αυτην την ταλαιπωρια ειναι καπως πολλα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια, απο γαλατσιου 1 εχει περασει κανεισ τελευταια; εχει φερει τιποτα καινουρια΄;  γραψτε καμμια λεπτομερεια να μαθουμε και εμεις οι α ρωστουληδες.... :helpplea:

..αν δεν κανω λαθος, ενα παληκαρι εχει κανει προσφατη ενημερωση σε προηγουμενες σελιδες....
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Η Συγγρού έχει ακριβύνει πολύ και οι κυρίες του ευαγούς αυτού ιδρύματος δεν τα αξίζουν τα λεφτά τους. Είναι και φραγκοφονιάδες με ηγέτιδα την Εύα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η Συγγρού έχει ακριβύνει πολύ και οι κυρίες του ευαγούς αυτού ιδρύματος δεν τα αξίζουν τα λεφτά τους. Είναι και φραγκοφονιάδες με ηγέτιδα την Εύα

..δεν εχεις καθολου αδικο....!!
 

arisbek

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Ευήνου είναι ακριβώς πίσω από τον Πύργο των Αθηνών. Αν κατέβεις από την μεριά του Ιπποκρατείου θα την δείς αριστερά σου. Αν κατέβεις από την πλευρά του Πύργου των Αθηνών ( Την Σινώπης νομίζω) θα τη δείς στο δεξί σου χέρι. Είναι Ευήνου και Σινώπης.
να'σαι καλα ευχαριστω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχοντας παει την προηγουμενη εβδομαδα να δω τους χωρους απο κοντα και να παρω πληροφοριες (θα το θυμασται απο περασμενο ποστ μου) ειπα εχθες να περασω μια βολτα για χαμαμ και μασαζ (ειπαμε εχω φαει κολλημα).
Συγγρου 12.
Το μαλλι 85 το μασαζ και 10 το χαμαμ.
Η κοπελα μια μικρουλα ονοματι Ιωαννα,απο Αιγαλεω ειπε (μαλλον απο Αλβανια πρεπει να ηταν)
Στο χαμαμ μπηκε 2 λεπτα και μου εβαλε κατι στην πλατη (δεν μπορουσε παραπανω) εγω εμεινα 15 λεπτα συνολο.
Μετα παμε για μασαζ και πριν να ξεκινησει καλα καλα χτυπανε την πορτα και την ζητανε, μετα απο λιγο σκαει μια αλλη και μου λεει η Ιωαννα δεν μπορει την ζητησανε και πρεπει να φυγει, σε πειραζει να συνεχισω εγω? τι να πω ρε παιδια εκεινη την ωρα.
Αυτη ηταν μια Χριστινα μεγαλουτσικη (απο ανατολικη Ευρωπη την εκοψα).
Μου κανει καμμια 45 λεπτα μασαζ περιπου και μολις γυρναω μου λεει αν θελω φραπε (με ενα χαρτζιλικακι 10 -15 ).Αντε καλα λεω και εγω, το λοιπον παιδια το υδραυλικο συστημα δεν ελεγε να λειτουργησει, τελειωσε και η ωρα, της αφησα 10 για τον κοπο της.
Συμπερασματα:
Το χαμαμ ηταν μια χαρα (δεν ειχα ξανακανει) εστω και μονος μου!!!
Το μασαζ μια χαρα (αλλα θα το προτιμουσα με την μικρη) δεν νομιζω να ηταν σωστο που εγινε σκαντζα.
Το φραπε @@, εκοψε το γαλα.
Πολλα τα λεφτα για αυτες τις υπηρεσιες 85+10+10=105

Ολα αυτα κατα την γνωμη μου χωρις να θελω να παρεξηγηθω ή να θιξω κανενα.
Ακουω κριτικες.........
Αντε μαγκες καλημερα.
 

φιλε απαραδεκτο αυτο που σου εκαναν!αν το εκαναν σε μενα θα σηκωνομουνα να φυγω οπως ειμαι χωρις να δωσω τιποτα......βεβαια δεν θα με αφηνανε επειδη ειμαι χρονια πελατης τους....δηλ. αποκλειεται να μου το κανανε.....εσενα επειδη πηγες πρωτη φορα και την ιωαννα την ηθελε καποιος συχνος πελατης...σου την εκαναν!αλλα το +10 για φραπε ειναι μεγαλη κοροιδια!μην ξαναπας...μπας και  μαθουν να συμπεριφερονται..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom