Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
ΑΞΙΟΣ ΕΥΓΕ... Συγχαρητήρια γιατί είσαι πολύ μάγκας....

Thano μου δεν είμαι Μάγκας. Απλά προσπαθώ να είμαι ακριβοδίκαιος. Λίγες φορές έχουμε κλάψει για μπάζα που ξεκινάνε από τα πενήντα ( ντυμένα) για να καταλήξουν στα 80 ή τα ενενήντα για ένα αμφιβόλου ποιόητος γαμίσι ? Μπάζα που ούτε με κουκούλα δεν θα γαμούσε κανείς υπό κανονικές συνθήκες ? Ακαδημαικό είναι το ερώτημα. Το θέτω απλά για όσους ντε και καλά εξανέστησαν. Αφού όλοι μας τα έχουμε ζήσει και τα έχουμε χρυσοπληρώσει. Ασ' μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. Και η μία πλευρά και η άλλη έχει δίκιο. Κάποιοι τα σκέφτονται να τα δώσουν κάποιοι όχι. Δικαίωμα αναφαίρετο και των δύο. Δεν έχουν να χωρίσουμε τίποτα. Όμως ο φανατισμός βλάπτει και τα αμφιβόλλων κινήτρων σχόλια που ντε και καλά αντιπροσωπεύουν το αλάθητο του Πάπα με προσωπικές επιθέσεις και σχόλια. Ούτε στο νηπιαγωγείο να είμασταν που τις βγάζαμε έξω να τις μετρήσουμε όταν κατουράγαμε. Αστεία πράγματα... 
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Παράθεση από: inkubus στις Σήμερα στις 14:06
Κύριοι στη δουλειά έχουμε 2 μούναρους Ελληνίδες που ντύνονται έξαλλα και ενίοτε αφήνουν και΄λίγο χούφτωμα στο χαβαλέ...
Αν θέλετε να πάρετε μάτι τον υπέροχο κώλο τους με στρινγκάκι και να χουφτώσετε και λίγο στείλτε μου ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΤΙΜ 10 ? και θα σας κάνω το κονέ!!!!     


..εχω μία των 20 ευρω, αλλα ειναι panafon.... σου κανει ????

Mε 20 ? θα κανονίσω να σας χαιδέψουν λίγο τον πούτσο....
Όλα πληρώνονται πλέον
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Στην φοβερή διαμάχη περί της Viktoria τι να πω .. μακάρι η κοπέλα να έκανε περισσότερα ... όντως όμορφη είναι ... αλλά αφού δεν κάνει ... όσοι πιστοί (ή και άπιστοι) ας πάνε ... κακό δεν είναι ...  και όσοι αναζητούν και περισσότερα έχουν και όσεσ εναλλακτικές έχουν αναφερθεί στο thread ... ας εκφέρει ο καθένας την άποψή του χωρίς να προσπαθεί να την επιβάλλει στους άλλους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παληκαρια η ευα απο την γεωργια(νομιζω!) που ηταν στη φραντζη 4 πριν κανα διμηνο μηπως ξερει κανεις που ειναι τωρα?δεκτα  και τα πμ!
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ομηρου παιζει τπτ? μην τρεχω τσαμπα... οποιος χερει ας πει... thanks :)
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Ομηρου παιζει αλλα θελει τροπο...
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
στη victoria θελει ραντεβου η πας ετσι?
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Sorry, Μάρνης Αριθμος ????


Ας απαντήσει κάποιος

Ευχαριστώ
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
καλησπερα μπορει να μου πει καποιος τι γραφει το κουδουνι στην ευηνου 22????
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
φιλε μου ξερεις τι ωρες ειναι ανοιχτο??
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.080
Πόντοι
12.056
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.080
Πόντοι
12.056
Δεν την πετανε την μαλαπερδα ετσι αποτομα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

ρε κακουργε δεν ρωταγες τον φιλτατο ειδημωνα του μασαζ γιωργο παπα να σου υποδειξει το savoir vivre?θελει τακτ το πραμα......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σιγα μην δεν την οδηγουσες στο "σωστο αποτελεσμα".......αγυρτη έ αγυρτη.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66

Γιατί το προγκήξατε το κορίτσι ρε παιδιά;
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6

έφυγε πίσω Γεωργία. Προηγουμένως δούλεψε ένα διάστημα Τουρκία ύστερα εδω Ελλάδα και τωρα πίσω Τιφλίδα. Μου τα ειπε η τσατσά της Φραντζη καθοτι γνωστη και την έψαχνα και γω καθοτι έκανε τρελλο τσιμπουκι και τα καταπινε όλα ....
ρε παληκαρια η ευα απο την γεωργια(νομιζω!) που ηταν στη φραντζη 4 πριν κανα διμηνο μηπως ξερει κανεις που ειναι τωρα?δεκτα  και τα πμ!
 

Επισκέπτης
Και για την ιστορία η Βικτώρια που ούτε είχα ξαναδεί στη ζωή μου μια χαρά κοπελίτσα μου φάνηκε ευγενέστατη, φιλική, χαμογελαστή, ομιλιτική. Δεν χάθηκε ο κόσμος που μου τον έπαιξε μια όμορφη κοπελίτσα. Καλίτερα από τη μισότρελη Γιώτα το φρόκαλο που σου ζαλίζει τ αρχιδια με τους θεατρινισμούς της, ή κάποιες άλλες πατσαβούρες που το μουνί τους βρωμάει κάτουρο...

Αν είναι όπως στη φωτογραφία μάλλον αξίζε. Ειδικά αν σκεφτεί κανείς ότι για τις ίδιες υπηρεσίες στη Μόνικα του Όασις πρέπει να δώσει 65ευρώ, τότε τα αξίζει τα 80 η άλλη η μικρή, της οποίας η μάνα πρέπει να είναι πολύ νεότερη από τη Μόνικα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom