Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε φιλε οταν πηρα τηλεφωνο χθες για να κλεισω για μασαζ εσυ το σηκωσες? hahaha ;)
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε φιλε οταν πηρα τηλεφωνο χθες για να κλεισω για μασαζ εσυ το σηκωσες? hahaha ;)

Ναι εγώ! θα σου κλείνω απο δω μωρέ!!!! Κατσε να δώ την αντέντα μου σήμερα....(αστειευομαι φυσικα)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι νταβας! Και ψωλαρας! Και δραπετευσα απο το αλκατρας!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..δηλαδη τωρα μα αυτα που κανεις νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουμε........????
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Ειμαι νταβας! Και ψωλαρας! Και δραπετευσα απο το αλκατρας!!!


Μπα...το πιθανότερο είναι να είσαι απλά αργόσχολος. Και πολύ καλά κάνεις!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..δηλαδη τωρα μα αυτα που κανεις νομιζεις οτι δεν καταλαβαινουμε........????

το θεμα δεν ειναι αυτο φιλε γιωργο.........το θεμα ειναι οτι υπαρχουν ακομη καποιοι που πανε μονο και μονο επειδη τους τρωει η περιεργεια.Δεν μας ενδιαφερει αν ειναι νταβας της ή οχι....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θεμα δεν ειναι αυτο φιλε γιωργο.........το θεμα ειναι οτι υπαρχουν ακομη καποιοι που πανε μονο και μονο επειδη τους τρωει η περιεργεια.Δεν μας ενδιαφερει αν ειναι νταβας της ή οχι....

..κολητε εννοειται οτι δεν μας ενδιαφερει αν ειναι νταβας της ή οχι....... μονο που αν ειναι, πρεπει να πληρωνει και τελη διαφημισης, ή εν πασει περιπτωσει να μας το πει για να μην τσιμπολογαει 80 αρια και 10αρια για το τιποτα....

..τυχαιο ειναι νομιζεις οτι μεσα στο σαιτ δεν εχει ασχοληθει με ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ?????
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..κολητε εννοειται οτι δεν μας ενδιαφερει αν ειναι νταβας της ή οχι....... μονο που αν ειναι, πρεπει να πληρωνει και τελη διαφημισης, ή εν πασει περιπτωσει να μας το πει για να μην τσιμπολογαει 80 αρια και 10αρια για το τιποτα....

..τυχαιο ειναι νομιζεις οτι μεσα στο σαιτ δεν εχει ασχοληθει με ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ?????

το κακο ειναι οτι εχουμε γραψει τοσα πολλα για αρκετα μασατζιδικα που εχουν καλυτερες γκομενες και προσφερουν υπηρεσιες ανωτατου επιπεδου(ΑΕΙ) αλλα κολλανε σε αυτην την πληροφορια...ειναι αξιοι της τυχης τους,απο την στιγμη μαλιστα που εχουν και 2,3 παληκαρια και εχουν πει ποσο κλαψανε τα 80 γιουρια τους.....τί να πει κανεις?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το κακο ειναι οτι εχουμε γραψει τοσα πολλα για αρκετα μασατζιδικα που εχουν καλυτερες γκομενες και προσφερουν υπηρεσιες ανωτατου επιπεδου(ΑΕΙ) αλλα κολλανε σε αυτην την πληροφορια...ειναι αξιοι της τυχης τους,απο την στιγμη μαλιστα που εχουν και 2,3 παληκαρια και εχουν πει ποσο κλαψανε τα 80 γιουρια τους.....τί να πει κανεις?

..τι μπορει να πει κανεις αλωστε ? τιποτε.......
..αλλα οπως μπαινει σελιδα παρα σελιδα να υπενθυμιζει τα στοιχεια επικοινωνιας του-της, να θυμιζουμε κι εμεις που και που, το οτι καποια παληκαρια κλαινε τα λεφτουδακια τους..
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εσας σας αφηνε να την ακουμπατε???
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Καταθέτω εμπειρια με βικτωρια βιργινια η οπως αλλιώς.

Η γκόμενα ειναι οπως ακριβώς στις φοτωγραφίες. Τίποτα το ιδιαίτερο αλλα οχι και ασχημη. Οντως ψηλή και αδύνατη.

Επικοινώνησα με msn και αφου μου εκανε τα σχετικά copy - paste ρωταω:

Χωρίς εσώρουχα (topless) γίνεται?
Ποσο χρονών εισαι μου λέει?

38 της λέω

Βεβαίως μου λέει.

Κλείνω ραντεβού και πάω.

Ανοιγει και με πάει στο δωμάτιο. Τι πρόγραμα μου λέει θές?(λές και εχεις επιλογές :jerking:)

Full της λεώ 80 ευρω.

ΟΚ μου λέει  μου δίνει μία πέτσετα προσώπου  :idiot: και μου δίχνει το μπάνιο.

Μπαίνω για μπάνιο και τι να δώ? Μπίχλα σε ολο της το μεγαλείο. Δεν βαριέσαι λέω φαντάρος εχω πάει θα το αντέξω.

Αφου τελειωσα ερχεται με ενα σορτσάκι-βρακάκι και το σουτιέν.
Τις λέω ειπαμε topless.
Mου λέει "no i can not".
Λέω δεν γαμιέται πρώτη φορά ειναι που θα χώσω 80 για μασάζ και φράπε.

Ξαπλώνω μπρούμητα και χώνω το κεφάλι μου στην τρύπα του κρεβατιού.

Αρχίζει το μασάζ ( :headbang:) και μετά απο κανα 2 λεπτο μου ερχεται μια περίεργη μυρωδιά.

Μπά λέω ιδέα μου θα ειναι. Οσο πέρναγε η ωρα γινόταν εντονότερη. Ποδαρίλα?σκέφτομαι.

Μαλάκα μου (σκέφτομαι) βρωμάνε τα ποδια μου ρεζίλι θα γίνουμε. Αλλά οχι εκανα μπάνιο και το πρωί και πρίν λιγο. Αποκλειεται.

Οσο περνούσε η ωρα η μυρωδιά γινόταν αφόρητη. Οχι ενας τρείς στρατώνες μαζί σου λέω.

Βγάζω κεφάλι απο την τρύπα και παίρνω βαθεια ανάσα :helpplea:

Τις λέω οτι εχω δουλεια και πρέπει να φυγω. Επιταχύνει το "πρόγραμα" :headbang: και την κάνω τρέχοντας.

Ρε μάγκες καλή η Βικτωρια αλλά βρωμάνε τα πόδια της!!!!!!!!!!!!! :headbang:

ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Το γέλιο που έχω ρίξει 3 μέρες τώρα εδω μέσα δεν λέγεται! ντε και καλά να νομιζετε οτι αν πατε η αν δεν πάτε θα με τρώνε τα αρχίδια!Μια φορα εγώ πήγα και δέν ξαναπάω βέβαια.....Αλλά τόση μαλακια μαζεμένη να μπορείτε να λέτε οτι εγώ μπορει να ειμαι νταβατζής δεν την περίμενα ποτέ.... Ρε BLOCK σε όλαααααααααααααα....   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Φίλε thanos29 ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω.'Έχεις πάει στην Victoria και από ότι κατάλαβα σου άρεσε πολύ (αυτά είναι γούστα οπότε πάω πάσο).Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί σε κάθε σελίδα λες τα στοιχεία της, το msn της και το πόσο μουνάρα (  :headbang: ) είναι. Και το χειρότερο είναι ότι βλέπεις ότι υπάρχουν παιδιά από εδώ μέσα που κλαίνε τα λεφτά που έχουν δώσει σε αυτή τη ξενέρωτη λιθουανή....
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
θα σου εξηγησω εγω γιατι ειναι  :jerking: και της βικτοριας ο γιος......... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε μαγκες βαρεθηκα 3 μερες να διαβασω για την Βικτωρια..... λες και δεν υπαρχουν αλλες κοπελιτσες στην πιατσα......Τιποτα καινουργιο παιζει πουθενα?? ή ξεραιλα και μια απο τα ιδια.Παντως οι υπηρεσιες στα μασαζ πανε απο το κακο στο χειροτερο και το κοστολογιο ανεβαινει για αυτο μαλλον ασχολουμαστε με την Βικτωρια..................
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε thanos29 ένα πράγμα δεν μπορώ να καταλάβω.'Έχεις πάει στην Victoria και από ότι κατάλαβα σου άρεσε πολύ (αυτά είναι γούστα οπότε πάω πάσο).Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί σε κάθε σελίδα λες τα στοιχεία της, το msn της και το πόσο μουνάρα (  :headbang: ) είναι. Και το χειρότερο είναι ότι βλέπεις ότι υπάρχουν παιδιά από εδώ μέσα που κλαίνε τα λεφτά που έχουν δώσει σε αυτή τη ξενέρωτη λιθουανή....

Απλά ειρωνεύομαι κάποιους που με λένε νταβατζή! Κατάντησε αηδία το θέμα ε και αφού δεν μπορώ να κάνω αλλιώς πρεπει να παραδεχτώ κάτι που δεν είμαι για να το βουλώσουνε τελικά...  :headbang: :headbang: :headbang:
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Φιλε thanos29,η αληθεια ειναι πως και εσυ και ολοι οσοι εχουν μπει στο παιχνιδι μαζι σου,μερες τωρα,μας εχετε κουρασει...και ποιο πολυ εσυ.Εγραψες οτι ηθελες,σου απαντησαν οτι ηθελες.Ξαναεγραψες ,σου ξαναπαντησαν.Σε κατηγορησαν,τους κατηγορησες.....Φτανει ρε παιδια πια!!! Αν θες παραπανω διευκρινησεις φιλε μου,μιλα μεσω pm με αυτους που θες και βρειτε μια λυση....γιατι μας τα σκοτιζετε εμας.??.Εδω γραφει ο καθενας την εμπειρια του,την αποψη του και σε τελικη,την λαλακια του...ολοι οι υπολοιποι,μυαλο εχουν και βγαζουν τα συμπερασματα τους...δεν ειναι αναγκη καθε φορα να παιδιαριζουμε....Ευχαριστω.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Καταθέτω εμπειρια με βικτωρια βιργινια η οπως αλλιώς.

Η γκόμενα ειναι οπως ακριβώς στις φοτωγραφίες. Τίποτα το ιδιαίτερο αλλα οχι και ασχημη. Οντως ψηλή και αδύνατη.

Επικοινώνησα με msn και αφου μου εκανε τα σχετικά copy - paste ρωταω:

Χωρίς εσώρουχα (topless) γίνεται?
Ποσο χρονών εισαι μου λέει?

38 της λέω

Βεβαίως μου λέει.

Κλείνω ραντεβού και πάω.

Ανοιγει και με πάει στο δωμάτιο. Τι πρόγραμα μου λέει θές?(λές και εχεις επιλογές :jerking:)

Full της λεώ 80 ευρω.

ΟΚ μου λέει  μου δίνει μία πέτσετα προσώπου  :idiot: και μου δίχνει το μπάνιο.

Μπαίνω για μπάνιο και τι να δώ? Μπίχλα σε ολο της το μεγαλείο. Δεν βαριέσαι λέω φαντάρος εχω πάει θα το αντέξω.

Αφου τελειωσα ερχεται με ενα σορτσάκι-βρακάκι και το σουτιέν.
Τις λέω ειπαμε topless.
Mου λέει "no i can not".
Λέω δεν γαμιέται πρώτη φορά ειναι που θα χώσω 80 για μασάζ και φράπε.

Ξαπλώνω μπρούμητα και χώνω το κεφάλι μου στην τρύπα του κρεβατιού.

Αρχίζει το μασάζ ( :headbang:) και μετά απο κανα 2 λεπτο μου ερχεται μια περίεργη μυρωδιά.

Μπά λέω ιδέα μου θα ειναι. Οσο πέρναγε η ωρα γινόταν εντονότερη. Ποδαρίλα?σκέφτομαι.

Μαλάκα μου (σκέφτομαι) βρωμάνε τα ποδια μου ρεζίλι θα γίνουμε. Αλλά οχι εκανα μπάνιο και το πρωί και πρίν λιγο. Αποκλειεται.

Οσο περνούσε η ωρα η μυρωδιά γινόταν αφόρητη. Οχι ενας τρείς στρατώνες μαζί σου λέω.

Βγάζω κεφάλι απο την τρύπα και παίρνω βαθεια ανάσα :helpplea:

Τις λέω οτι εχω δουλεια και πρέπει να φυγω. Επιταχύνει το "πρόγραμα" :headbang: και την κάνω τρέχοντας.

Ρε μάγκες καλή η Βικτωρια αλλά βρωμάνε τα πόδια της!!!!!!!!!!!!! :headbang:

ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πλήρωσες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom