Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

f*ckallbitchaz

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
62
Like
3.092
Πόντοι
11.380
φιλε costas2000,
το μασαζαδικο πισω απο Καραβελ ειναι κουλ αν θες μασαζακι και φραππα...ουτε στοματικο,ουτε χωρις ρουχα..
Αν πας πρεπει οπωσδηποτε να τησ παραμυθιασεις πως εχεις ξαναπαει για να πεσει η φραππα...
Ευγενικες,ξενες και καθαρο το μαγαζακι!
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες ξερει κανεις αν η Ευηνου ειναι ανοικτη τις Κυριακες?
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
όχι φίλε μου δυστυχώς δεν είναι...
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θα γραψει κανεις τπτ???η θα μπαινω τσαμπα???εγω πηγα το σαββατο το απογευμα στην ομηρου 44.πολυ καθαρο μαγαζι καμμια σχεση με τ αλλα... μετα πηγα στην viktoria η οποια φευγοντας μ εβρισε κιολας!!! αυτα...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
παιδια θα γραψει κανεις τπτ???η θα μπαινω τσαμπα???εγω πηγα το σαββατο το απογευμα στην ομηρου 44.πολυ καθαρο μαγαζι καμμια σχεση με τ αλλα... μετα πηγα στην viktoria η οποια φευγοντας μ εβρισε κιολας!!! αυτα...

Και γιατι σε εβρισε ρε παλικαρι ??
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Γιατί σε έβρισε η ξενέρωτη φίλε μου;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια θα γραψει κανεις τπτ???η θα μπαινω τσαμπα???εγω πηγα το σαββατο το απογευμα στην ομηρου 44.πολυ καθαρο μαγαζι καμμια σχεση με τ αλλα... μετα πηγα στην viktoria η οποια φευγοντας μ εβρισε κιολας!!! αυτα...

..στην ομηρου τι επαιζε ??
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
επισης θελω να καταγγειλω τους operators γιατι μπηκα στο ιστορικο των μηνυματων μου και ειδα οτι κατι μηνυματα που ρωτουσα για ενα μαγαζι στην ν.σμυρνη δεν υπαρχουν(αυτο που ειναι  με το μπιλιαρδαδικο ρωτουσα αμα παιζει κατι εκει).γιατι κυριοι operators δεν υπαρχουν αυτα τα μηνυματα??? thanks
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
επισης θελω να καταγγειλω τουσ operators γιατι μπηκα στο ιστορικο των μηνυματων μου και ειδα οτι κατι μηνυματα που ρωτουσα για ενα μαγαζι στην ν.σμυρνη δεν παρχουν(αυτο που ειναι  με το μπιλιαρδαδικο ρωτουσα αμα παιζει κατι εκει).γιατι κυριοι operators δεν υπαρχουν αυτα τα μηνυματα??? thanks

operators?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
σε λιγο θα τους βγαλουμε και χειρουργους.....ποτε εχεις εφημερια panosmpos?χαχαχαχα........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
hahaha μου πεταξε ενα fuck you οταν ειχα βγει... ελα μου ντε... δεν παει καλα η γυναικα(viktoria) :P.giorgospapa δεν εχεις παει ομηρου? :Pδεν εκανα μασαζ γιατι εκλεινε απλα μου εκανε εντυπωση ο χωρος και καποιες κοπελλες εκει ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
hahaha μου πεταξε ενα fuck you οταν ειχα βγει... ελα μου ντε... δεν παει καλα η γυναικα(viktoria) :P.giorgospapa δεν εχεις παει ομηρου? :Pδεν εκανα μασαζ γιατι εκλεινε απλα μου εκανε εντυπωση ο χωρος και καποιες κοπελλες εκει ;)

..εννοω τι επαιζε απο τεμαχια τη συγκεκριμενη μερα....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Magkes Sorry gia ta greeklish mou ( English PC ) alla exo mia simantiki pliroforia. Masatzidiko pou pragmatika GAMAS.  Plateia VICTORIAS Enallaktiki Spa. Masaz 60 EURO extra 100 EURO. Tha Perasete kala. Mounakia Polyteleias. Prepei na dosete kai doraki sto domatio. 20 EURO.

..στη χευδεν λες ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Magkes Sorry gia ta greeklish mou ( English PC ) alla exo mia simantiki pliroforia. Masatzidiko pou pragmatika GAMAS.  Plateia VICTORIAS Enallaktiki Spa. Masaz 60 EURO extra 100 EURO. Tha Perasete kala. Mounakia Polyteleias. Prepei na dosete kai doraki sto domatio. 20 EURO.

και αλλος νταβας ρε πουστη μου?χαχαχαχαχαχαχα...πλακα κανω ε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom