Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Agapite apo oti vlepo exeis 1800 minimata. Ego apla simera exo 2. Eimai melos giro sto ena xrono, isos kai parapano. Mporeis na tsekareis kai me tous moderator. Aytoi prepei na kseroun. Kakos pou egrapsa gia proti fora me kati pou nomiza oti olous tous filous sinagonistes tha endiefere kai idiaitera empeirous san esena. Telospanton ayto pou metraei einai na gamame kala kai safe.

εγω αλλο σε ρωτησα........γιατι αρπαζεσαι?για να κερδισεις εντυπωσεις?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Agapite apo oti vlepo exeis 1800 minimata. Ego apla simera exo 2. Eimai melos giro sto ena xrono, isos kai parapano. Mporeis na tsekareis kai me tous moderator. Aytoi prepei na kseroun. Kakos pou egrapsa gia proti fora me kati pou nomiza oti olous tous filous sinagonistes tha endiefere kai idiaitera empeirous san esena. Telospanton ayto pou metraei einai na gamame kala kai safe.

..κανενα αλλο που να αξιζει και να μην ειναι τοσο ακριβο εχεις υποψην σου παληκαρι ?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Agapite apo oti vlepo exeis 1800 minimata. Ego apla simera exo 2. Eimai melos giro sto ena xrono, isos kai parapano. Mporeis na tsekareis kai me tous moderator. Aytoi prepei na kseroun. Kakos pou egrapsa gia proti fora me kati pou nomiza oti olous tous filous sinagonistes tha endiefere kai idiaitera empeirous san esena. Telospanton ayto pou metraei einai na gamame kala kai safe.

και ενα χρονο τωρα τί εκανες?δεν πηδουσες σε μασατζιδικα?αυτο ηταν το μονο που σου αρεσε?δεν βρηκες αλλου καλες υπηρεσιες?
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παει εκει το καλοκαιρι και δεν εντυπωσιαστηκα(δεν εκανα μασαζ).βεβαια μου ειπαν οτι ειχε και μια νεαρουλα και να παω την δευτερα...αλλα δεν ξαναπηγα... αυτα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειχα παει εκει το καλοκαιρι και δεν εντυπωσιαστηκα(δεν εκανα μασαζ).βεβαια μου ειπαν οτι ειχε και μια νεαρουλα και να παω την δευτερα...αλλα δεν ξαναπηγα... αυτα

..αν κοιταξεις σε πολυ προηγουμενα ποστ μου (οταν περιπου πρωτοανοιξε η χευδεν) θα δεις οτι εφυγα απο εκει τσακωμενος οταν προσπαθησα να πιασω τον κωλο του τεμαχιου και εισεπραξα την αποστομωτικη απαντηση ''για πουτανα με περασες ?''.... αυτο βεβαια, αφου μου ειχε πει την ταριφα (100 ευρω το φουλ) και ειχα συμφωνησει....
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
στη Χευδεν 9  υπαρχει φουλ προγραμμα...
 

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η ασιατισσα στη μιχαλακοπουλου παιζει ακομα;
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Αν σου αρεσουν οι Ασιατισσες ειναι μια χαρα. Πολυ φιλοτιμη..
 

tigerlol

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πατησίων 175, 60 + πουρμπουάρ, βίκυ ελαφρώς γεματούλα αλλά θα χάσετε το φως σας με την ισπανική της. υπάρχουν κι άλλες δεν ξέρω κάτι γι αυτές
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε παιδιά αυτή η Viktoria μετά από κάποιες διαπραγματεύεσεις, κατέληξηε ότι κάνει σεξ αλλά θέλει... 3000 ευρώ :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πατησίων 175, 60 + πουρμπουάρ, βίκυ ελαφρώς γεματούλα αλλά θα χάσετε το φως σας με την ισπανική της. υπάρχουν κι άλλες δεν ξέρω κάτι γι αυτές

..απο υπολοιπο προγραμμα ? φουλ ??
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εγω για ενα στην αγ. μελετιου ειπα οχι για ευηνος.οσο για την viktoria εγω γαμαω πολυ καλυτερα μουνια απο αυτην με 140 euro και δεν το παιζουν και καποιες...σου λεει κανω topless αλλα μην πιανεις τα βυζια μου, ελεος δηλαδη.αληθεια τωρα ειναι κανεις απο δω που να πιασε τα βυζια της? :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom