Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (10 μέλη και 39 επισκέπτες)

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Mηπως οι μασατζούδες και οι νταβατζήδες έχουν τρελλαθεί εντελώς? Τα πιο πολλά μασαζαδικα, πέρσι κόστιζαν 50 Ευρώ και από φέτος ακούω κάτι 80άρια, 60+20, 50+20, 100 κλπκλπ ?? Μήπως νομίζουν ότι προσφέρουν την Συλβια Σεηντ? Για συμμαζευτείτε ρε μπάζα, που σας κάναμε με αυτοκίνητα και σπίτια και την έχετε δει και γκόμενες πολυτελείας!
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Mηπως οι μασατζούδες και οι νταβατζήδες έχουν τρελλαθεί εντελώς? Τα πιο πολλά μασαζαδικα, πέρσι κόστιζαν 50 Ευρώ και από φέτος ακούω κάτι 80άρια, 60+20, 50+20, 100 κλπκλπ ?? Μήπως νομίζουν ότι προσφέρουν την Συλβια Σεηντ? Για συμμαζευτείτε ρε μπάζα, που σας κάναμε με αυτοκίνητα και σπίτια και την έχετε δει και γκόμενες πολυτελείας!

Ο φιλος μας εδώ τα λεει καλα.... Αλλα κατι αλλο δεν λέει... Αν αφτά τα μπάζα που κανατε εσεις με αυτοκίνητα και σπίτια δεν υπήρχαν θελω να μας πεις εδω δημόσια αν θα ειχες δει ποτε τη σχημα εχει το μουνι....

Υ.Γ Ευχαριστω.... (μαθε να εκτιμάς τις που......νες) οι τιμες ειναι αφτες και κανένας δεν σε αναγκάζει να πας φιλε μου καλε...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ο φιλος μας εδώ τα λεει καλα.... Αλλα κατι αλλο δεν λέει... Αν αφτά τα μπάζα που κανατε εσεις με αυτοκίνητα και σπίτια δεν υπήρχαν θελω να μας πεις εδω δημόσια αν θα ειχες δει ποτε τη σχημα εχει το μουνι....

Υ.Γ Ευχαριστω.... (μαθε να εκτιμάς τις που......νες) οι τιμες ειναι αφτες και κανένας δεν σε αναγκάζει να πας φιλε μου καλε...

..οχι τωρα πειτε μου...... αυτες τις κουβεντες δεν θα ελεγε και ενας νταβας ????

υ.γ. μαθε κι εσυ να εκτιμας τα πελατακια σου καημενε.... που βγαζεις και γλωσσα.....!!!! και σταματα να την λες σε ολους και να τους βριζεις....
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
είσαι σίγουρος?την Κυριακή που πήγα ο ρεσεψιονίστ είχε 2 μπλοκάκια μπροστά του, ένα για μισάωρα και ένα για ωριαία...

Τότε μάλλον το επανέφεραν μετά από τη λαϊκή κατακραυγή
 

costas2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα περισοτερες πληροφοριες για Συγγρου 12 απο καποιον που εχει το προσφατα επισκευτει.
 

adiaforos1

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
53
Like
12
Πόντοι
0
Από προσωπική πείρα το συγκεκριμένο μαγαζί είναι πλέον ακριβό. ( 100? ? 150 ? )
Αξίζει μόνο άμα θέλεις να συνδυάσεις ένα καλό μασάζ με τις υπόλοιπες υπηρεσίες όπου προσφέρει το μαγαζί. Οι κοπέλες δεν είναι τίποτα το τρομερό αλλά μόλις σε μάθουν περνάς πολλή καλά
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
..οχι τωρα πειτε μου...... αυτες τις κουβεντες δεν θα ελεγε και ενας νταβας ????

υ.γ. μαθε κι εσυ να εκτιμας τα πελατακια σου καημενε.... που βγαζεις και γλωσσα.....!!!! και σταματα να την λες σε ολους και να τους βριζεις....

Να την λέω? Αρα αφού την λέω σημαίνει ότι βρισκω κάτι λάθος για να την πω... Οσο για το αν είμαι νταβάς η όχι αφου σε καίει τοσο πολυ να μαθείς στείλε μου pm να σου δώσω το κινητό μου να συναντηθούμε κάπου να δεις ποιος ειμαι... Αν ήμουν νταβάς πίστεψε με οτι θα ειχα κάνει ήδη αρση του απορήτου να σε βρώ... Αλλα είσαι τυχερός που δεν είμαι... Τον είδες τη έγραφε αυτός που απαντησα και έρβρισα? Οι νταβάδες και οι τανες παιζουν την ζωη τους κορονα γραμματα για να προσφέρουν αυτές τις υπηρεσίες... Και πάει και γραφει οτι 60+20 ειναι πολλά και οτι εμείς τους έχουμε κάνει πλουσιους με αυτοκίνητα και σπίτια...Απλα λεω του στραβου το δίκιο σαν ένας απλός πελάτης...Αλλα αφτο το μυαλο που κουβαλάς το μονο που θέλει να αποδείξει είναι αν εγω ειμαι νταβάς η όχι λες και θα αλλάξει τίποτα η θα σώσεις καμια ανθρώπινη ζωή...
..Ο κόσμος εδω μέσα βλέπει και κρίνει και αν γράφω έστω και το παραμικρό λάθος σε ότι λέω ας βγει καποιος να μου το πει εδω....
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Να την λέω? Αρα αφού την λέω σημαίνει ότι βρισκω κάτι λάθος για να την πω... Οσο για το αν είμαι νταβάς η όχι αφου σε καίει τοσο πολυ να μαθείς στείλε μου pm να σου δώσω το κινητό μου να συναντηθούμε κάπου να δεις ποιος ειμαι... Αν ήμουν νταβάς πίστεψε με οτι θα ειχα κάνει ήδη αρση του απορήτου να σε βρώ... Αλλα είσαι τυχερός που δεν είμαι... Τον είδες τη έγραφε αυτός που απαντησα και έρβρισα? Οι νταβάδες και οι τανες παιζουν την ζωη τους κορονα γραμματα για να προσφέρουν αυτές τις υπηρεσίες... Και πάει και γραφει οτι 60+20 ειναι πολλά και οτι εμείς τους έχουμε κάνει πλουσιους με αυτοκίνητα και σπίτια...Απλα λεω του στραβου το δίκιο σαν ένας απλός πελάτης...Αλλα αφτο το μυαλο που κουβαλάς το μονο που θέλει να αποδείξει είναι αν εγω ειμαι νταβάς η όχι λες και θα αλλάξει τίποτα η θα σώσεις καμια ανθρώπινη ζωή...
..Ο κόσμος εδω μέσα βλέπει και κρίνει και αν γράφω έστω και το παραμικρό λάθος σε ότι λέω ας βγει καποιος να μου το πει εδω....
Φιλε thanos να σου εξηγησω κατι,
ενα προγραμμα σε μασατζιδικο το φτηνοτερο 60+20 εuro ειναι κατα την γνωμη μου υπερτιμημενο,Εγω προσωπικα τωρα τελευταια εχω κοψει τα μασαζ για αυτο το λογο...Παιρνει ενα cg δινω 90 και ξεμπερδευω.Σημειωση υπαρχει σπιτι που ερχεται...Σκεψου τωρα οτι ενα μασατζιδικο δεχεται πχ 50 πελατες την ημερα ενω το cg παει maximum με 6 και απο κει και περα συμπερανε αν κονομαει το μασαζ ή οχι.Αυτο λεει και ο φιλος girgospapa οταν λεει οτι τους εχουμε κανει πλουσιους.
Τωρα εαν εισαι νταβας ή οχι προσωπικα εμενα δεν με ενδιαφερει.Παντως εαν εισαι φροντισε να γινει καμια καλυτερη τιμη για τα μελη του site..χα χα χα χα
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε thanos να σου εξηγησω κατι,
ενα προγραμμα σε μασατζιδικο το φτηνοτερο 60+20 εuro ειναι κατα την γνωμη μου υπερτιμημενο,Εγω προσωπικα τωρα τελευταια εχω κοψει τα μασαζ για αυτο το λογο...Παιρνει ενα cg δινω 90 και ξεμπερδευω.Σημειωση υπαρχει σπιτι που ερχεται...Σκεψου τωρα οτι ενα μασατζιδικο δεχεται πχ 50 πελατες την ημερα ενω το cg παει maximum με 6 και απο κει και περα συμπερανε αν κονομαει το μασαζ ή οχι.Αυτο λεει και ο φιλος girgospapa οταν λεει οτι τους εχουμε κανει πλουσιους.
Τωρα εαν εισαι νταβας ή οχι προσωπικα εμενα δεν με ενδιαφερει.Παντως εαν εισαι φροντισε να γινει καμια καλυτερη τιμη για τα μελη του site..χα χα χα χα

Ρε ειλικρινά δεν είμαι αλλα οταν βλέπω να αδικούνται οι ....ανες τσαντίζομαι... Οσο για το αν ειναι υπερτιμημένο ένα πρόγραμμα 60+20 ευρο εξαρτάται απο την εμφάνιση της μασατζους και απο τις υπηρεσίεςσ της.. Λέγοντας οτι ένα πρόγραμμα μασαζ είναι υπερτιμιμένο χωρίς να διευκρινίζει τη πρόγραμμα και απο τι γκόμενα δεν νομίζω οτι είναι σωστο.. Είναι σαν να λες οτι πας να αγοράσειε ενα αμαξι αξίας 10.000 χωρις να λες τη αμαξι είναι και στο τέλος καταλήγεις σε ένα αλλο αξίας 1.000ευρω λογω του ότι είναι πιο φτηνο... Αλλα τη θα παρεις με τα 1.000 και τι με τα 10.000.. Έτσι είναι και στα μασαζ... Δεν μπορούμε να μιλάμε γενικά για τιμές χωρις να λέμε τι υπηρεσίες και απο τι μουνί βασικα τις δεχτήκαμε...
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Προσθέτω επισεις οτι στα μασαζ πάνε διαφορες κατηγοριες... Αλοι θελουν να γαμισουν με 80 ευρω και ας είναι και η γιαγία μου και άλλοι πανε δίνουν 100 ευρω μόνο για μασαζ μονο και μόνο επιδη το μουνί ειναι κόλαση..Βεβαι το thread  αναφέρεται μονο στην κατηγορια που εχει και "κοκο" η κατάσταση αλλα πεφτουν πολλά ματια εδώ που θελουν να ενημερώθουν για οτιδήποτε υπηρεσία.δεν μπορει επηδει 3-4 μελη που γραφουν εδω μεσα και ειναι παλιότεροι να εχουν τις ίδιες απαιτησεις με τα χιλιαδες αλλα μελη η επισκεπτες που ανοιγουν το θεμα αφτο για να ενημερωθουνε...
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
Εχετε υπόψη οτι 80Ε για ενα μασαζ με φραπε η πληρες προγραμμα δεν αποτελλεί υπερτιμημένο πρόγραμμα.
Παντου στηνΕυρώπη-Ανατολική & Δυτική οι τιμές ειναι ειτε πολύ υψηλότερες ειτε 20-30 % χαμηλότερες σε περιοχές χαμηλού κόστους. Συγκεκριμένα στα Σκόπια, Βουκουρέστι Σόφια που αποτελλούν και τον πάτο του βαρελιού για την κοστολόγηση των συγκεκριμένων υπηρεσιών το average pricing είναι αυτο των Αθηνών η έστω 20-30 % χαμηλότερα. Λάβετε υπόψη την εισοδηματική διαφορά, κατα κεφαλή ΑΕΠ, σε σχέση με τα συγκεκριμένα της Αθήνας και θα έχετε ως συμπέρασμα οτι 80Ε για ένα αξιοπρεπές Μασαζ με τα συμπαραμαρτούμενα είναι μια αξιοπρεπής και λογική κοστολόγηση.
Εξάλλου οι υπηρεσίες που βρίσκονται στα όρια της νομιμότητος πάντοτε τιμολογούνται δυσανάλογα σε σχέση με το προιόν. Μην λησμονείτε ότι και η απόσβεση της επενδύσεως απο πλευράς μασαζοεπιχειρηματία γίνεται σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα δεδομένου του ρίσκου απαξίωσης της επένδυσης .
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Τhanos πανω κατω το ιδιο λεμε, απλα εμενα, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ μιλαω δεν με ενδιαφερει το μασαζ καθε αυτο,οκ την βρισκω λιγο με τα χαδακια αλλα δεν τρελενομαι κι ολας.
Παντως εαν καποιος γουσταρει ΚΑΝΟΝΙΚΟ μασαζ πρεπει να επισκευτει επαγγελματια και οχι κοριτσια απο πρωην ανατολικες χωρες που δεν εχουν καμια σχεση με το αθλημα. Τωρα οσο αναφορα το πηδημα πιστευω οτι 80 ευρο που ζητανε καποια μαγαζια ειναι κοροιδοια να τα δινεις ενω με τα ιδια λεφτα πηδας κατι καλυτερο.
Anyway γουστα ειναι αυτα.Παντως εγω επισκεπτομε συχνα μασατζιδικα και να ξερεις οτι αν βρω κατι καλο θα ενημερωσω.
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολύτως με kosfra και Athens1... Με το giorgospapa δεν τα έχουμε βρει ακόμα αλλα που θα πάει σε κατι θα συμφωνήσει και αφτος μαζι μου! Γιωργακη εχω ακρες για γυναικες... Ανοιγουμε ένα στουντιο???   ;) ;) ;)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Συμφωνω απολύτως με kosfra και Athens1... Με το giorgospapa δεν τα έχουμε βρει ακόμα αλλα που θα πάει σε κατι θα συμφωνήσει και αφτος μαζι μου! Γιωργακη εχω ακρες για γυναικες... Ανοιγουμε ένα στουντιο???  ;) ;) ;)

..κι εγω εχω γυναικες....!!!!  :grin: :grin: μεσα !!!!  :dancing: και γιατι να μην τα βρουμε ? δεν νομιζω υπαρχει λογος (αυτο χωρις πλακα !)....!!
..τελος παντων, ενημερωση για στουρναρη 63.... η καιτη απο μαρνης ανεβαζει ταχιά και σταθερα το επιπεδο των κοριτσιων της.... ελενη απο γεωργια και τζουλι απο ρουμανια στο μενου και τα προγραμματα σταθερα φουλ για τους φαν....
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
..κι εγω εχω γυναικες....!!!!  :grin: :grin: μεσα !!!!  :dancing: και γιατι να μην τα βρουμε ? δεν νομιζω υπαρχει λογος (αυτο χωρις πλακα !)....!!
..τελος παντων, ενημερωση για στουρναρη 63.... η καιτη απο μαρνης ανεβαζει ταχιά και σταθερα το επιπεδο των κοριτσιων της.... ελενη απο γεωργια και τζουλι απο ρουμανια στο μενου και τα προγραμματα σταθερα φουλ για τους φαν....

Όντως η Καιτούλα κάνει ότι μπορεί για να ανεβάσει το επίπεδο του «μαγαζιού»... την προηγούμενη εβδομάδα πέτυχα εκεί την ʼννα (με τα μαστάρια) από Μάρνης και τη Τζένη (Thai) από Βεϊκου...
 

proktologos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
396
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ το forum
Θέλω να καταθέσω μια πληροφορία για το π.φάληρο  τέρμα  ελ.βενιζέλου πάνω από adidas δεν θυμάμαι  νούμερο (η είσοδος είναι από την διπλανή οδο δεν  ξέρω το όνομα)  μαρακι  50 euro μασαζ και φραπα  δεν έδωσα δωράκι μονο τα 50  κορμι  καλο βυζάκι μικρο φατσα μετρια  ?  ρουχα πεταμα όλα χούφτωμα κλπ.κλπ. για πήδημα  μπορεί να θέλει δωράκι δεν το επιχείρησα.
Έχω καιρό να πάω απλά καταθέτω την πληροφορία
( πηγα συστημένος από φίλο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom