Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Καλημέρα και καλή εβδομάδα...

Χαλαρώστε λίγο ρε παλικάρια... ο άνθρωπος ενημέρωση έκανε... και αμέσως του την πέσατε... σχετικά με το ποσό που πλήρωσε, την ηλικία της κοπέλας / κυρίας, κλπ... γούστο και καπέλο του να πληρώσει όσα θέλει και όπου θέλει...

«Νταβατζήδες» στον πούτσο και την τσέπη του θα γίνεται...
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα θα παρακαλουσα οποιος εχει καλη γνωση για στουρναρη 63 να αναφερει σχετικα    κοπελες  -τιμες κλπ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
40 χρονών 110ευρω????????  Μα καλα επικοινωνει το πανω κεφάλι σου με το κάτω βρε συνάδελφε??

..ε βεβαια.... για να εχουμε βάλιου φορ μάνε'ι', πρεπει το αποτελεσμα του συνολου των δαπανομενων ευρω, να ειναι μικροτερο ή ισο (< ή =) με το 0,3.... (παραδειγμα: 25 χρονων δια 80 ευρω= 0,3)........

και οχι 0,36 (παραδειγμα: 40 ετων δια 110 ευρω= 0,363)

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :P
 

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Συνάδελφοι, χτες επισκέφτηκα το ChokoSpa. Περιβάλλον πολύ ωραίο και η υποδοχή πολύ φιλική. Μου πρόσφεραν καφέ και με ρώτησαν τι θα ήθελα. Ζήτησα να μου κάνουν απαλό μασάζ. Τότε παρουσιάστηκε μια Ρωσίδα. Μάγκες η κοπέλα είναι τέλεια. Πανέμορφη, φοβερό κώλο, φανταστικό βυζί. Με οδήγησε στο δωμάτιο όπου μου έδωσε πετσέτα και σλιπάκι μιας χρήσης!!!. Έκανα ντουζάκι και περίμενα να έρθει για να ξεκινήσουμε. Έρχεται και με βάζει να ξαπλώσω μπρούμυτα. Φοβερό μασάζ. Το καλύτερο που μου έχουν κάνει. Όταν με γύρισε ανάσκελα της ζήτησα μετά από λίγο να βγάλει τα ρούχα της. Τότε στράβωσε και μου λέει να σταματήσω να μιλάω, δεν κάνει τέτοια και καμία κοπέλα στο γραφείο, κλπ. Κρίμα γιατί συμβιβαζόμουν και με μια φραπεδία.  Πλήρωσα 60 ευρώ στο τέλος.
Έχει πάει κανένας συνάδελφος στο εν λόγο μασατζίδικο. Τελικά παίζετε τίποτα η "μαλακίες"...
(ValueforMoney = 30/60=0.5>0.3)
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
30 χρονων ηταν??? πολυ μεγαλη... που ειναι αυτο?για πεσ διευθυνση...
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά και μπράβο για το φόρουμ
ειμαί καινούριος στην ελλάδα και θα ήθελα κάποιος να με προσανατολίση για το πως θα βρω ένα "καλό" μασατζίδικο στην ομόνοια
εφχαρηστώ
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
sas1977 ευχαριστώ...κάποιοι την ενημέρωση την βλέπουν με το δικό τους μάτι...επιλογές κάνεις...εμένα εκτος απο αυτά που προσφέρει η κοπέλα μου αρέσει και ένα καλό μασαζάκι...τί να κάνουμε τώρα....
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
ρε γαμιολιδες οταν λετε κατι για ενα μασατζιδικο και μετα σας ρωτανε οι αλλοι να απαντατε μην το γαματε το θεμα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε γαμιολιδες οταν λετε κατι για ενα μασατζιδικο και μετα σας ρωτανε οι αλλοι να απαντατε μην το γαματε το θεμα

..ωπα ρε παληκαρι χαλαρωσε.... μπορει να μην εχει ξαναμπει απο το πρωι....
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Καλημέρα και καλή εβδομάδα...

Χαλαρώστε λίγο ρε παλικάρια... ο άνθρωπος ενημέρωση έκανε... και αμέσως του την πέσατε... σχετικά με το ποσό που πλήρωσε, την ηλικία της κοπέλας / κυρίας, κλπ... γούστο και καπέλο του να πληρώσει όσα θέλει και όπου θέλει...

«Νταβατζήδες» στον πούτσο και την τσέπη του θα γίνεται...
+1
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
φιλε giorgospapa το κανουν συνεχεια αυτο...δεν λεω για τον συγκεκριμενο... λενε κατι για ενα μαγαζι,μετα τους ρωτας και δεν απανταει κανεις... ελεος δηλαδη... sorry την βρισια αλλα οκ :P
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Δεν ξέρω αν ενδιαφέρει κανέναν (εμένα όχι ιδιαίτερά) αλλά  η περίφημη Victoria από την Σφιγγός αναχώρησε για την πατρίδα της...

Εκανε την μπάζα της και τώρα πάει πίσω στην Λιθουανία να ψωνίσει ρούχα όπως μου είπε..... :idiot:
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
488
Πόντοι
26
τελικα για στουρναρη 63 κανεις δεν ξερει τιποτα... και εγω και ενας αλλος φιλος ρωτησε και κανεις δεν απαντησε. αν υπαρχουνε τιποτα πληροφοριες για τιμες και για κοπελες θα το εκτιμουσα να τις λεγατε. ευχαριστω και παλι.
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Συνάδελφοι, χτες επισκέφτηκα το ChokoSpa. Περιβάλλον πολύ ωραίο και η υποδοχή πολύ φιλική. Μου πρόσφεραν καφέ και με ρώτησαν τι θα ήθελα. Ζήτησα να μου κάνουν απαλό μασάζ. Τότε παρουσιάστηκε μια Ρωσίδα. Μάγκες η κοπέλα είναι τέλεια. Πανέμορφη, φοβερό κώλο, φανταστικό βυζί. Με οδήγησε στο δωμάτιο όπου μου έδωσε πετσέτα και σλιπάκι μιας χρήσης!!!. Έκανα ντουζάκι και περίμενα να έρθει για να ξεκινήσουμε. Έρχεται και με βάζει να ξαπλώσω μπρούμυτα. Φοβερό μασάζ. Το καλύτερο που μου έχουν κάνει. Όταν με γύρισε ανάσκελα της ζήτησα μετά από λίγο να βγάλει τα ρούχα της. Τότε στράβωσε και μου λέει να σταματήσω να μιλάω, δεν κάνει τέτοια και καμία κοπέλα στο γραφείο, κλπ. Κρίμα γιατί συμβιβαζόμουν και με μια φραπεδία.  Πλήρωσα 60 ευρώ στο τέλος.
Έχει πάει κανένας συνάδελφος στο εν λόγο μασατζίδικο. Τελικά παίζετε τίποτα η "μαλακίες"...
(ValueforMoney = 30/60=0.5>0.3)
παίζει φραπέ.
απο την δευτερη φορά ρώτα για το χαμάμ.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Εχθες το απογευμα επισκεφτηκα το SERENITY στο μαρουσι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ηταν η δευτερη φορα μου την πρωτη με περιπιιθυκε η νικολ εχθες ελειπε και μου ειπε ο κωστας ο υπευθυνος να παρω μονικα (καλο σωμα σκυλοφατσα ) μου εκανε πολύ καλο μασαζ εβγαλε τα ρουχα και επαιξε καλη μαλακια 80+20=100ευρω
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
ρε νιο67 αυτο το choko spa που ειναι? εχει μικρες μεσα η μονο 30 αρες? εχει καλα μουνια? μονο φραπες παιζει? ρουχα βγαζουνε τουλαχιστον?
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
alexandros19 για πιππα προτεινες? εχει καλα μουνια?
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
ρε νιο67 αυτο το choko spa που ειναι? εχει μικρες μεσα η μονο 30 αρες? εχει καλα μουνια? μονο φραπες παιζει? ρουχα βγαζουνε τουλαχιστον?

Ειναι Δελφών και Αλαμάνας πίσω απο το ιατρικό κέντρο.
εχει μικρές ελληνίδες και "ρωσίδες". Δεν εχω εμπειρία για περισσότερο απο φραπέ.
στο χαμάμ η γκόμενα μπαίνει τοπλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom