Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,χθες το απογευματακι.περνωντας απο την γαλατσιου σταματησα για μια επισκεψη γαλατσιου 1.με ετριψε η αλεχανδρα ελλινιδα γυρω στα 46 πολυ καλη...καποια στιγμη τα εβγαλε ολα και καθησε πανω στον μπομπο μου....δεν το πιστευα αυτο που εβλεπα.....ηταν απιστευτα υγρη....(δεν νομιζω να εβαλε καποιο λιπαντικο ι οτιδηποτε αλλο γιατι μου εκανε μασαζ ντυμενη.(ολα αθτα με 70 ευρω)αν εχεισ κανεις καποια εμπιρια στο συγκεκριμενο περιμενω να την ακουσω
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια , μηπως ξερετε που εχει παει η χριστινα η ρουμανα, απο την Γαλατσιου 1; αν ξερει καποιος ας μου πει, υπαρχει λογος..και θα του ειμαι υποχρεος!!
ευχαριστω... :helpplea:
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
φιλαρακια με ενδιαφερει αυτο π[ισω απο το ιατρικο...δωστε λεπτομεριες τι παιζει,λεφτα,και αν τον ακουμπας καθολου...ευχαριστω
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδιά προσπάθησα και χθες να πάρω μερικές πληροφορίες για μασατζιδικα αλλά καμία απάντηση δεν είχα
τώρα είμε δουλεία στην ομόνοια και θα ήθελα αν μπορεί να με διαφωτίση κάποιος για να πάω
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
thanks για τις πληροφοριες ρε παιδια ... πειτε ομως και στον poutanakia... :P
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα και παλι συναδελφοι πειτε μου και μενα πληροφοριες για αλαμανας
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα,χθες το απογευματακι.περνωντας απο την γαλατσιου σταματησα για μια επισκεψη γαλατσιου 1.με ετριψε η αλεχανδρα ελλινιδα γυρω στα 46 πολυ καλη...καποια στιγμη τα εβγαλε ολα και καθησε πανω στον μπομπο μου....δεν το πιστευα αυτο που εβλεπα.....ηταν απιστευτα υγρη....(δεν νομιζω να εβαλε καποιο λιπαντικο ι οτιδηποτε αλλο γιατι μου εκανε μασαζ ντυμενη.(ολα αθτα με 70 ευρω)αν εχεισ κανεις καποια εμπιρια στο συγκεκριμενο περιμενω να την ακουσω

Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ απο δω ξεφτίλα.... Εσύ ντροπιάζεις το αντρικό φύλλο... Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ...  Κοντεψα να ξεράσω μα την παναγία........Ειχα φάει παστίτσιο και μου ανέβηκε στο λαιμό...  46αρα που χύνει παιδιά... +4 που θα κρύβει=  50αρα... Ουυυυυυστ  ουυυυυυστ  ουυυυυυστ
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
συγνωμη που σου εθειξα το ανδρικο φιλο ρε θανο...δεν θα ξαναγινει ποτε.......τελικα θα πει κανεις πληροφοριες για αλαμανας στο ιατρικο?
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη που σου εθειξα το ανδρικο φιλο ρε θανο...δεν θα ξαναγινει ποτε.......τελικα θα πει κανεις πληροφοριες για αλαμανας στο ιατρικο?

Μα βρε αδερφέ 46αρααααα?????  70 ευρώ κίολας????  Δηλαδή στο θεό που προσκυνάς...  (50αρα μαλλον με τα 4 που κρυβει) Τα χύσια της πρέπει να ήταν σαν κρέμα γαλακτος 3 μερες εκτός ψυγείου.. Ημαρτον δηλαδή...  ήμαρτον!!!!!  :idiot:
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
κοιτα να δεις αδερφι...επεξα και εχασα...το παραδεχομε....οδηγιες θελω για κανενα καλο...αν θες δωσε
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
thanos ι δικια σου η ξενερωτη την εκανε?
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
ειμαι πλατεια κυψελης παιδες....παιζει τιποτα καλο και σιγουρο μαζαζ +....εδω γυρω?ευχαριστω εκ των προτερων
 

thanos29

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
thanos ι δικια σου η ξενερωτη την εκανε?

Θα σου πώ τι έκανε οταν μου πεις τι έκανες και εσύ και σου είπε FUCK YOU...Την παρακαλάς να έρθει σπίτι σου και οτι δίνεις 300 ευρώ κτλ κτλ και εδώ γράφεις άλλα??? Μήπω θες να ποστάρω τα μηνήματα σου δημόσια να δουμε αν καποιος θα έγραφε ποτε τέτοια μηνυματα σε μια ξενέρωτη?  Μαγκα.... ραψτο λοιπον γιατί εχω και άλλα στη φόρα... Αλάνι της πεντάρας..  :dancing:
 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Θα σου πώ τι έκανε οταν μου πεις τι έκανες και εσύ και σου είπε FUCK YOU...Την παρακαλάς να έρθει σπίτι σου και οτι δίνεις 300 ευρώ κτλ κτλ και εδώ γράφεις άλλα??? Μήπω θες να ποστάρω τα μηνήματα σου δημόσια να δουμε αν καποιος θα έγραφε ποτε τέτοια μηνυματα σε μια ξενέρωτη?  Μαγκα.... ραψτο λοιπον γιατί εχω και άλλα στη φόρα... Αλάνι της πεντάρας..  :dancing:

τελικά αυτος ο thanos29 ειναι πολύ νούμερο.
 

nikos7799

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
hahaha φιλε απλα κοιτα η επομενη που θα φερεις να ειναι πιο normal με τους πελατες σου... και να μην τους βριζει...lol και να σου πω...το οτι απανταγες εσυ στα sms το χα καταλαβει...τωρα γι αυτο που ειπες οτι εχεις και αλλα στην φορα...ενα θα σου πω... απειλες απο νταβατζηδες δεν δεχομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom