Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
κοιτα να δεις στα γηπεδα ολο ευχες για σεξ ακους  και τωρα μπορειτε να πα να γαμ...τε-    γαμ...τε τον που..τη τον ολυμπ..    βασ....   γαμ...τε η μανα σου κια τετοια αρα τα αθλητικα εχουν σχεση!!!
οσο για την πολιτικη  οι πολιτικοι μας γαμ...νε τοσα χρονια οποτε και αυτο εχει σχεση!!

+1000
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Εχθες το απογευμα επισκεφτηκα το SERENITY στο μαρουσι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ηταν η δευτερη φορα μου την πρωτη με περιπιιθυκε η νικολ εχθες ελειπε και μου ειπε ο κωστας ο υπευθυνος να παρω μονικα (καλο σωμα σκυλοφατσα ) μου εκανε πολύ καλο μασαζ εβγαλε τα ρουχα και επαιξε καλη μαλακια 80+20=100ευρω

πολλα ρε παιδια τα 100!!!!αξιζει?
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
με 100 γαμας cg σε ξενοδοχειο........με αλλο ενα 20 εχεις και δευτερη φορα....βασικα τισ θεωρω απαραδεκτεσ τις τιμες στα μασαζ-μαλακοτριψιμο..........ελεος
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τελικα για στουρναρη 63 κανεις δεν ξερει τιποτα... και εγω και ενας αλλος φιλος ρωτησε και κανεις δεν απαντησε. αν υπαρχουνε τιποτα πληροφοριες για τιμες και για κοπελες θα το εκτιμουσα να τις λεγατε. ευχαριστω και παλι.

..παληκαρι, αν εκανες τον κοπο να γυριζες μερικες σελιδες πισω θα εβρισκες τις πληροφοριες που ζητας....
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
στουρναρη 63 , πήγαινε , θα περασεις καλά....
 

panos2006

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις προγραμμα και τιμες για jennifer/sarah?
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Για άλλη μια φορά δεν έλαβα απάντηση καμία στο μύνημα μου
ας μου κάποιος τίποτα για ομόνοια (οδό, αριθμό, κουδούνι και όροφο)
ευχαρηστώ
 

kiprios

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν πήγα πριν λίγο στουρνάρ 63 και δεν βρήκα το κουδούνι
ας μου καποιος ρε παιδιά κουδούνι και όροφο δεν έχω ξαναπάει
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
Για άλλη μια φορά δεν έλαβα απάντηση καμία στο μύνημα μου
ας μου κάποιος τίποτα για ομόνοια (οδό, αριθμό, κουδούνι και όροφο)
ευχαρηστώ
Καλά ρε φίλε, εσύ είδες πουθενά στις προηγούμενες σελίδες να αναφέρει κανείς κάτι για Ομόνοια? Από ότι γνωρίζω εγώ και πολλοί άλλοι δεν υπάρχει τίποτα εκεί. αν κάνεις τον κόπο και κοιτάξεις στις προη΄γούμενες σελίδες, αντι να περιμένεις και να απελπίζεσαι, θα βρείς Χευδεν, Στουρνάρη, Γ Σεπτεμβρίου, που είναι από την Ομόνοια πέντε λεπτά με τα πόδια ή μία στάση με τρένο, τρόλευ.Ημαρτον
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπόν πήγα πριν λίγο στουρνάρ 63 και δεν βρήκα το κουδούνι
ας μου καποιος ρε παιδιά κουδούνι και όροφο δεν έχω ξαναπάει

..ελεος βρε παληκαρι..... γραφει με κεφαλαια STUDIO 3ος.....!!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα παίδες αν και παλίος εδώ , δεν έχω πολυσυμπαθήσει τα μασαζάκια , καθώς πελάτης μανιακός των στούντιο , η μόνη εμπειρία μου είναι στην Σκρά 4 στην Καλλιθέα , αλλά δεν έλεγαν τιπότα η κοπέλες αν και ήταν αρκετές , αν την κάνω για Στουρνάρη έχω σίγουρο το μαμήσι η μπορεί να την πατήσω και να μείνω με το πουλί στο χέρι , μην αρχίσετε να με κράζετε αν κα΄ποιος μπορεί με πληροφωρεί ...ευχαριστώ τους φίλους μασαζάκιδες ...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
..ελεος βρε παληκαρι..... γραφει με κεφαλαια STUDIO 3ος.....!!!!

Αυτός ο αστραπόγιαννος σίγουρα θα είναι απο τους τύπους που έχουν κολλήσει στο παρμπρίζ μάλιστα μπροστά, όλα τα τέλη κυκλοφορίας στην σειρά απο το 1990, και μετά πιάνουν και το πλαινό παράθυρο. Ερε κάτι μπουμπούκια.........
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Φταιτε και σεις όμως αλλου λετε

στα studio για σεξ στα μασαζ για μασαζ.
ειδε στουντιο ο ανθρωπος σου λέει εγω δεν ήρθα να μαμήσω για μασαζ ήρθα και εψαξε κουδουνι μασαζ!!!!
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
καλημερα, χτες εκανα βολτα απο ολα τα μαγαζια και απο στουρναρη και 3η σεπτεμβριου και μαρνης και κατεληξα με ζανα. ηταν κι ενα ωραιο ξανθο στη 3η σεπτεμβριου και μετανιωσα που δεν μπηκα. δεν θυμαμαι ονομα αλλα ηταν ντυμενο στα λευκα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..το μαγαζι της γ' σεπτεμβριου εχει παρει την κατω βολτα, το ενα μπαζο μετα το αλλο....
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δεν ξερω τι γινετε, αλλα ολες οι μπουρουχες εχουν γινει μασσαζερ!! Ας οψετε που εχουν πιο καθαρο περιβαλον απο τα στουντιο....
Παντως προς ενημερωση για αυτους που γουσταρουν τα σχιστοματικα....εχθες το απογευματακι περασα απο βεικου 7-9...ηταν η τζενη απο την ταυλανδη.
πολυ καλο μασαζ μεχρι πονου!! ξεπιαστηκα τελειως! και μετα μια φραπεδια μετα χουφτωματος μουνιου,κωλου,βυζακιων...κριμα που δεν ειχα προφυλακτικο μαζι μου...θα την επαιρνα και ας ηταν η πρωτη φορα που πηγα στο μαγαζι...πολυ καυλιαρα γυναικα!!
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ποιο ειναι αυτο το κωλαρακι...που κανει τελειο μασσαζ΄;;  γιατι το βγαλανε;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom